Přehled akcí: září 2018

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(So)
 

 

 
2.9.
(Ne)
 

 

 
3.9.
(Po)
 

8:00- 8:45

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019
- třídní učitelé se svými třídami, sraz pře školou pak přechod na hřiště - na školním hřišti, ozvučení LHI

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Allertová Nadine, Bažo Pavel, Becková Martina, Bělíková Veronika, Fuchsová Zuzana, Glaserová Kamila, Skramušská Martina, Smetáková Zdeňka, Hyková Václava, Janatová Eva, Janošová Ivana, Kočová Naděžda, Koutecká Kateřina, Krčmářová Romana, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Ondráčková Lucie, Papoušková Irena, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan, Vrabcová Lenka, Procházková Olga

10:00-10:30

PORADA - stavy žactva (seznamy tříd) - z: TUČ
- u HADa - zvaní učitelé

 

10:30-11:30

Dokumentace v BAKALÁŘI - po poradě
- učebna 2.B VRL - BEV, PYM, ALN,

 

11:45-13:00

Obědy
- dozory netřídní učitelé

 

 

ŘD

Eštoková Alena, Horváthová Martina, Perez Petra, Pluhařová Jana

 
4.9.
(Út)
 

8:00-11:45

1.třídy, P.0 - 1. - 2.hodina s třídní učitelkou
- pak mohou odejít s rodiči domů - nebo zůstávají s TUČ - po 4.hodině do ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

8:00-11:45

2. - 5.třídy s TUČ - čtyři vyučovací hodiny
- TUČ s třídami oběd - asistenti dozory na chodbách

2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Allertová Nadine, Bělíková Veronika, Fuchsová Zuzana, Hyková Václava, Janatová Eva, Koutecká Kateřina, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vrabcová Lenka

8:00-12:40

6. - 9.třída - s TUČ, 5 vyučovacích hodin
- TUČ s třídami oběd - asistenti dozory na chodbách

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Janošová Ivana (6.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Papoušková Irena (8.B), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C)

9:00-11:00

OČR

Schejbalová Jana

11:45-14:00

Výdej obědů

 

13:00-14:00

SPC Měcholupy Mgr. Tvrzová

Vitvarová Marie, Jeřábková Jana, Koutecká Kateřina

16:00-17:00

Třídní schůzky prvních tříd
+ P.O

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

 

Plavání - informace
- bazén na 3.ZŠ Most uzavřen a plavání se v nejbližších týdnech neuskuteční - informace později Mgr. Hron

 

 
5.9.
(St)
 

7:10- 9:40

lék.

Urbanová Jiřina

7:20-12:30

Dopravní hřiště
- 8:00 - 12:00 - přezůvky, psací potřeby, svačina, pití, vlastní přilba výhodou

4.B
Allertová Nadine

8:00-11:45

1.třídy, P.0 - 1. - 2.hodina s třídní učitelkou
- pak mohou odejít s rodiči domů - nebo zůstávají s TUČ - po 4.hodině do ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

8:00- 9:40

Třídy s TUČ ve svých třídách
- VOLITELNÉ PŘEDMĚTY - od 10:05 - 6. - 9.roč. TUČ se svými třídami nebo asistenty postupně do jídelny

2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Allertová Nadine (4.B), Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B), Janošová Ivana (6.B), Kočová Naděžda, Koutecká Kateřina (2.C), Krčmářová Romana, Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Ondráčková Lucie, Papoušková Irena (8.B), Raczová Oldřiška (5.B), Ryjáčková Miroslava (2.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C), Vrabcová Lenka (2.B)

10:05-12:40

Výuka podle rozvrhu - 2. - 9.ročník

 

11:45-14:00

Výdej obědů

 

 

OČR

Perez Petra

 

OČR

Smetáková Zdeňka

 
6.9.
(Čt)
 

7:20-12:30

Dopravní hřiště
- 8:00 - 12:00 - přezůvky, psací potřeby, svačina, pití, vlastní přilba výhodou

4.A
Hyková Václava

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

8:00-13:35

Výuka podle rozvrhu 1. - 9.ročník
- není odpolední vyučování

 

8:00-11:45

1.třídy, P.0 - 1. - 2.hodina s třídní učitelkou
- pak mohou odejít s rodiči domů - nebo zůstávají s TUČ - po 4.hodině do ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

11:45-14:00

Výdej obědů

 

 

OČR

Perez Petra

 
7.9.
(Pá)
 

7:10- 9:40

lék.
- POM supl.

Hyková Václava

7:15- 7:55

OT Pracovních činností a technologi
- vyučující předmětů

Vrtiška Jan
POC

8:00-13:35

Výuka podle rozvrhu 1. - 9.ročník
- není odpolední vyučování

 

8:55-11:45

OČR

Bránišová Lenka

10:05-16:05

lék.
supl. THL

Raczová Oldřiška

11:00-12:00

AVAMET - studovna
5.A,B,C - postupně po 10 min.

5.A, 5.B, 5.C
Raczová Oldřiška, Urbanová Lucie

11:45-14:00

Výdej obědů

 

11:55-13:35

NV

Vitvar Bohumil

 

§

Kaslová Jana

 

OČR

Perez Petra

 
8.9.
(So)
 

 

 
9.9.
(Ne)
 

 

 
10.9.
(Po)
 

11:55-13:35

lék.

Ondráčková Lucie

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Cesta na Divoký západ
- školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

OT - zápisy odevzdat SVL

 

 

Školní hřiště
- procházecí přestávka na hřišti jen pro 1.stupeň

 

 
11.9.
(Út)
 

10:00-11:00

Knihovna - závoz knih

Hasilová Dagmar

12:30-14:00

lék.

Alferiová Ivana

15:15-16:00

Valná hromada Klubu přátel při 15. ZŠ Most, z.s.
- za třídu dva delegáti - ve školní jídelně

Alferiová Ivana, Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Hasil Jaroslav, Svobodová Libuše

16:00-17:00

TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 2. - 9. ročníků
- GDPR novým žákům, seznámení školní řád, - Třídní učitelé, rodiče - v kmenových třídách

 

 
12.9.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽZS Celodenní vycházka - Osek
- A

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

10:00-11:30

lék.

Alferiová Ivana

 
13.9.
(Čt)
 

8:30-12:00

Porada ředitelů

Firmanová Lenka

11:55-14:25

lék.

Ondráčková Lucie

11:55-13:35

nesupl.

Gábel David

 

CH ŠD ŠK Cesta na Divoký západ
- Výroba cestovního vozu

Lhotáková Ivana

 
14.9.
(Pá)
 

16:30-18:30

Benedikt Mostík - prezentace školy

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

N

Pálková Zdeňka

 
15.9.
(So)
 

 

N

Pálková Zdeňka

 
16.9.
(Ne)
 

 

N

Pálková Zdeňka

 
17.9.
(Po)
 

7:20- 7:50

Otevřená sběrna - v pondělí
- a žáci z 9.A

Eštoková Alena

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Cesta na divoký západ - Cestovní hůl

Lhotáková Ivana

17:30-18:30

Porada Komunitního plánu
Organizace Sovička

Lhotáková Ivana

 

N

Pálková Zdeňka

 

Plány učitele - odevzdat
SVL

 

 
18.9.
(Út)
 

7:10-10:50

lék.

Glaserová Kamila

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00-10:00

OČR

Schejbalová Jana

10:05-10:50

Školní knihovna - exkurze

8.A
Hasilová Dagmar, Miklovičová Jana

15:30-16:30

ŠKOLSKÁ RADA
- schválení Výroční zprávy 2017/2018 - v ředitelně školy

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Krčmářová Romana, Svobodová Libuše

 

N

Pálková Zdeňka

 
19.9.
(St)
 

7:10- 9:40

lék.

Hasil Jaroslav

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka - Bořeň
- A

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

 

stud.

Bažo Pavel

 

N

Pálková Zdeňka

 
20.9.
(Čt)
 

 

 
21.9.
(Pá)
 

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Vzhůru na Západ ŠH

Lhotáková Ivana

 
22.9.
(So)
 

 

 
23.9.
(Ne)
 

 

 
24.9.
(Po)
 

7:20- 7:50

Otevřená sběrna - v pondělí
- a žáci z 9.A

Eštoková Alena

8:15-14:00

Zeměpisná soutěž - Po Evropě s úsměvem
- na SOŠ InterDACT s.r.o.

Becková Martina
Berkyová I. (9.B), Jindráková I. (9.B), Jonák T. (9.A), Krasko L. (9.A), Machačová A. (9.B), Matějková H. (9.A), Raiskub M. (9.B), Smitková L. (9.A), Sýkorová O. (9.A), Štorch P. (9.A), Vlasák D. (9.B), Zuska J. (9.B)

10:00-12:00

FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ
- ve třídách s lanem Šeinerem

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

 
25.9.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

13:15-15:00

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Archman S. (7.A), Balážová A. (7.A), Bartoňová N. (7.A), Hlaváč P. (7.A), Horáčková D. (7.A), Marek D. (7.A), Peiredon J. (7.A), Sládek J. (7.A), Süsserová E. (7.A), Vlach L. (7.A)

 

KO TV - 1.st. - SVL

 

 
26.9.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka - Velebudice, Benedikt

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-11:45

OČR
26.9. 2018 od 9:00 do Chomutova

Vrabcová Lenka

 

KO TV - 2.st. - SVL

 

 
27.9.
(Čt)
 

8:00-18:15

PRAHA - Sv.Václav, historická Praha

8.A, 8.B
Burdychová Radka, Miklovičová Jana, Papoušková Irena, Kaslová Jana

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Skramušská Martina
Al-Naggar S. (7.C), Číčelová M. (7.C), Entlichová A. (7.C), Charamza O. (7.C), Karel D. (7.C), Kejřová S. (7.C), Klíma D. (7.C), Kročil D. (7.C), Novický J. (7.C), Novotná A. (7.C), Piešťanský E. (7.C), Uhlířová K. (7.C)

 
28.9.
(Pá)
 

 

 
29.9.
(So)
 

 

 
30.9.
(Ne)
 

 

14.9.2018 (9:15)

Zpracováno v systému Bakaláři