Přehled akcí: 1. pololetí 2017/18

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Pá)
 

8:00-10:00

Zahajovací pedagogická rada
- ve školní jídelně - všichní učitelé, vychovatelky i asistentky

 

10:00-11:00

OT cizích jazyků
- po pedagogické radě - učitelé AJ na 1. a 2. stupni

 

10:30-12:30

Kontrola připravenosti tříd a chodeb
- po zahajovací poradě vedení školy

 

10:30-11:30

lék.

Pokorná Marcela

 
2.9.
(So)
 

 

 
3.9.
(Ne)
 

 

 
4.9.
(Po)
 

7:10- 8:45

lék.

Vitvarová Marie

8:00- 8:45

Zahájení školního roku 2017/2018
- v budově školy - Deváťaci vítají prvňáky, asistece vychovatelky, učitelé 9.tříd - 2. - 8. třídy se shromáždí ve třídách

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (4.A), Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Fuchsová Zuzana (2.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Skramušská Martina (6.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (2.B), Janošová Ivana (9.A), Kočová Naděžda (2.C), Koutecká Kateřina (1.C), Krčmářová Romana (3.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Ondráčková Lucie (3.B), Papoušková Irena (7.B), Raczová Oldřiška (4.B), Ryjáčková Miroslava (1.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B), Vrabcová Lenka (1.B), Walterová Kateřina (6.A)

10:00-10:30

Porada - stavy žactva (seznamy) - učitelé
u HADa

 

11:45-14:00

Obědy
- dozory netřídní učitelé

 

11:55-13:35

lék.

Hyková Václava

 

doprovod dítěte
supl za URL - NEA

Burdychová Radka, Perez Petra, Urbanová Lucie

 
5.9.
(Út)
 

8:00-11:45

2. - 5.třídy s TUČ - 4 vyuč. hod,

2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Bažo Pavel (4.A), Fuchsová Zuzana (2.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C), Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B), Raczová Oldřiška (4.B), Urbanová Lucie (5.A)

8:00-13:35

8. - 9.třídy - s TUČ, 5 vyuč. hod.

8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Janošová Ivana (9.A), Vrtiška Jan (9.B)

8:00-11:45

1.třídy, P.O - 1. - 2.hodina, pak mohou odejít s rodiči, nebo zůstávají s TUČ, po 4.hod. ve ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00-12:40

6. - 7.třídy - s TUČ, 5 vyuč. hod.

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C
Skramušská Martina, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Papoušková Irena, Vitvar Bohumil, Walterová Kateřina

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

lék.

Kratochvílová Petra

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

16:00-17:00

Třídní schůzky - 1.třídy a přípravky

 

 
6.9.
(St)
 

7:10-11:45

Dopravní hřiště
Přezůvky. poznámkový blok, psací potřeby, svačina, pití, přílba.

4.A
Bažo Pavel

8:00-11:45

1.třídy, P.O - 1. - 2.hodina, pak mohou odejít s rodiči, nebo zůstávají s TUČ, po 4.hod. ve ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00- 9:40

Třídy s TUČ ve svých třídách

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (4.A), Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Fuchsová Zuzana (2.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Skramušská Martina (6.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (2.B), Janošová Ivana (9.A), Kočová Naděžda (2.C), Koutecká Kateřina (1.C), Krčmářová Romana (3.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Ondráčková Lucie (3.B), Papoušková Irena (7.B), Raczová Oldřiška (4.B), Ryjáčková Miroslava (1.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B), Vrabcová Lenka (1.B), Walterová Kateřina (6.A)

10:05-12:40

Výuka podle rozvrhu

 

13:45-14:45

NV

Kaslová Jana

 
7.9.
(Čt)
 

7:10-11:45

Dopravní hřiště
Přezůvky. poznámkový blok, psací potřeby, svačina, pití, přílba. - asistentka Včelková

4.B
Rybák Milan

8:00-13:35

Vyučování podle rozvrhu
- není odpolední vyučování, bez volitelných předmětů - 5.hodina - ve třídách TUČ, rozdělení do volitelných předmětů

 

8:30- 9:30

lék.

Lhotáková Ivana

11:00-13:30

OČR

Vrabcová Lenka

 
8.9.
(Pá)
 

7:10-12:40

Dopravní hřiště
Přezůvky. poznámkový blok, psací potřeby, svačina, pití, přílba.

4.C
Hyková Václava

8:00-13:35

Vyučování podle rozvrhu
- není odpolední vyučování

 

9:00-11:00

lék.

Vitvarová Marie

10:30-13:30

NV

Kaslová Jana

 
9.9.
(So)
 

8:00-16:00

Marienberg
- 20 žáků - točna u Alberta

Hasilová Dagmar, Paulová Jesica, Urbanová Lucie

 
10.9.
(Ne)
 

 

 
11.9.
(Po)
 

11:55-15:15

lék.

Janošová Ivana

13:30-15:30

lék.

Janatová Eva

 

ŘD

Špoulová Martina

 

1.OT - všechny, odevzdat zápisy, SVL

 

 

lék. Praha

Raczová Oldřiška

 
12.9.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

14:00-15:00

Slavnostní zahájení celoroční hry ŠD ŠK

Lhotáková Ivana

15:30-16:00

Valná hromada Klubu přátel při 15.ZŠ Most, z.s.
- volba členů Školské rady - rodiče -ve školní jídelně

 

16:00-17:00

Třídní schůzky - 2. - 9.tříd
informačního odpoledne pro rodiče 7.C z 12.9. na 19.9.2017 z důvodu absence - studium Bc. Vitvar

 

 

ŘD

Špoulová Martina

 

stud.

Vitvar Bohumil

 
13.9.
(St)
 

7:10- 7:50

lék.
KRP - středa 13. 9. - 7.00 - 8.00 lékař.

Kratochvílová Petra

8:00-12:40

ZŽS - vycházka na Benedikt

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Hyková Václava (4.C), Raczová Oldřiška (4.B)

12:50-13:35

PČR
.

Kratochvílová Petra

 

ŘD

Špoulová Martina

 
14.9.
(Čt)
 

8:00-10:50

lék.

Glaserová Kamila

8:00-12:40

Porada ředitelů

Šolarová Dagmar

14:00-17:00

DVPP - Nadané děti pro budoucnost

Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD ŠK Indiánský příběh

Lhotáková Ivana

 

ŘD

Špoulová Martina

 
15.9.
(Pá)
 

8:00-11:45

Focení prvňáčků
P.0, 1.A, 1.B a 1.C

 

10:05-10:50

SPC Teplice Mgr. Hampejzová
8:00 - 11:00

Vitvarová Marie

 

Plány učitele - odevzdat SVL

 

 

ŘD

Špoulová Martina

 
16.9.
(So)
 

 

ŘD

Špoulová Martina

 
17.9.
(Ne)
 

 

ŘD

Špoulová Martina

 
18.9.
(Po)
 

7:20- 7:50

Sběrna

Vystrčilová Lucie

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Iniánská přísaha

Lhotáková Ivana

 

ŘD

Vystrčilová Lucie

 

Výuka podle upraveného rozvrhu
- rozvrhy na třídách - v případě příznivého počasí velké pořestávky tráví žáci na hřišti

 

 

ŘD

Špoulová Martina

 
19.9.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

15:30-16:30

Školská rada - členové školské rady
- v ředitelně školy Za zřizovatele: Mgr.I.Hvězdová, J.Fabiánová Za učitele: Mgr.R.Krčmářová, Mgr.J.Hasil Za rodiče: J.Kraus, S.Šebek

Hasil Jaroslav, Krčmářová Romana, Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar

16:00-17:00

Náhradní třídní schůzka 7.C

Vitvar Bohumil

 

ŘD

Špoulová Martina

 
20.9.
(St)
 

8:00-10:50

lék.

Pluhařová Jana

8:00-12:40

ZŽS - vycházka na Benedikt

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Název indiánského kmene
- vlajka, pokřik

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

stud.

Urbanová Lucie

 
21.9.
(Čt)
 

8:00-10:50

lék.

Glaserová Kamila

 
22.9.
(Pá)
 

13:30-15:30

lék.

Rešová Alena

17:00-19:00

Benedikt Mostík
- prezentace

Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

ŘD

Vystrčilová Lucie

 
23.9.
(So)
 

 

 
24.9.
(Ne)
 

 

 
25.9.
(Po)
 

10:00-10:30

SPgŠ - praxe, spolupráce

Šolarová Dagmar

13:00-15:00

lék.

Janatová Eva

 

ŘD

Glaserová Kamila

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 

KO KL a TV 1.stupeň - SVL
- elektronicky i papír

 

 
26.9.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

9:45-13:00

MaP MmM

Šolarová Dagmar

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

11:00-16:55

Přespolní běh
24 reprezentantů

Gábel David, Rybák Milan

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 

KO KL a TV 1.stupeň - SVL
- elektronicky i papír

 

 
27.9.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS - vycházka na Benedikt

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

8:00-10:50

NV

Kaslová Jana

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD,ŠK - Indiánská čára
školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 

KO KL a TV 1.stupeň - SVL
- elektronicky i papír

 

 
28.9.
(Čt)
 

 

Státní svátek
Den české státnosti

 

 
29.9.
(Pá)
 

8:00-10:00

Instalace prezentace školy na MmM

Lhotáková Ivana

 

Ředitelské volno
-ped. prac. práce doma

 

 

§ plazma

Csesznoková Simona

 
30.9.
(So)
 

 

 
1.10.
(Ne)
 

 

 
2.10.
(Po)
 

8:30- 9:30

"Pasování na čtenáře" pro 2. třídy v Městské knihovně Most:

2.A
Fuchsová Zuzana (2.A)

9:00-10:00

FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁKŮ DO DENÍKU MOSTECKA

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina, Ryjáčková Miroslava, Vrabcová Lenka

9:00-10:00

"Pasování na čtenáře" pro 2. třídy v Městské knihovně Most:

2.B
Janatová Eva (2.B)

9:00-10:00

"Pasování na čtenáře" pro 2. třídy v Městské knihovně Most:
2.C 2.10. 2017 od 9.30 hod. - do 10.30 hod.

2.C
Kočová Naděžda (2.C)

15:30-17:30

MmM - Slavnostní zahájení kampaně "Říjen pro neziskovky"

Lhotáková Ivana, Svobodová Libuše

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 
3.10.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00-19:00

ČŠI - zkvalitňování výuky M a Př

Raczová Oldřiška, Vrabcová Lenka

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

11:45-13:15

Projekt Dílny - Velebudice
- 7.třídy, skupina 12 žáků - Ing.Baumruk, pevná obuv, pracovní oblečení

Papoušková Irena
Alferi K. (7.B), Holý D. (7.B), Kamír A. (7.B), Kuncová P. (7.B), Lendelová V. (7.B), Miková N. (7.B), Podhorná K. (7.B), Procházka J. (7.A), Quwarah A. (7.B), Suchomel M. (7.B), Šindelář A. (7.B), Šindelářová A. (7.B), Šolar V. (7.A), Tanková C. (7.B)

13:00-14:00

lék.

Pokorná Marcela

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

13:30-15:00

Projekt Dílny - Velebudice
- 7.třídy, skupina 12 žáků - Ing.Baumruk, pevná obuv, pracovní oblečení

Bažo Pavel
Dobešová M. (7.B), Hrdý J. (7.B), Hrodek T. (7.B), Chudíková M. (7.B), Kratochvíl P. (7.B), Krausová J. (7.B), Nováková N. (7.B), Schejbalová E. (7.B), Skramušská P. (7.B), Soukupová J. (7.B), Soukupová P. (7.B), Syka T. (7.A), Troller L. (7.A), Volf D. (7.B)

13:35-16:00

OČR

Kratochvílová Petra

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 
4.10.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS - vycházka na Benedikt

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

10:05-11:45

Projekt ZÚ Ústí n.L. - Hravě o prevenci - program: Prevence úrazů

6.C
Skramušská Martina (6.C)
č.82

11:55-13:35

Projekt ZÚ Ústí n.L. - Hravě o prevenci - program: Prevence úrazů

6.B
Kratochvílová Petra (6.B)
č.82

13:00-16:00

Čtenářská gramotnost
paní Jílková, od 14:00 hodin v Okresní knihovně.

Hasilová Dagmar, Skramušská Martina

14:00-15:00

Ukázky výcviku psa MP
- školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 

OČR

Walterová Kateřina

 

N

Firmanová Lenka

 
5.10.
(Čt)
 

11:45-13:15

Projekt Dílny - Velebudice
- 7.třídy, skupina 12 žáků - Ing.Baumruk, pevná obuv, pracovní oblečení

Miklovičová Jana
Demuthová A. (7.A), Hornych J. (7.A), Jandečka Š. (7.A), Ježek J. (7.A), Kotěborská K. (7.A), Kronichová S. (7.A), Lenková A. (7.A), Plháková L. (7.A), Potzel L. (7.A), Siváková I. (7.A), Šimková T. (7.A), Šolc O. (7.A), Tokár J. (7.A), Veselý J. (7.A)

12:50-14:25

lék.

Janošová Ivana

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD,ŠK - Indiánské zkoušky

 

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 
6.10.
(Pá)
 

8:00-10:50

CHEMSHOW - na Magistráru města Mostu
ZAČÁTEK KONEC skupina max. 15 žáků 9:00 - 9:25 15. ZŠ 1.skupina 9:30 - 9:55 15. ZŠ 2.skupina 10:00 - 10:25 15. ZŠ 3.skupina

8.A, 8.B
Becková Martina, Pálková Zdeňka, Kaslová Jana

8:30-10:30

Momotaró - představení - v divadle Rozmanitostí

4.A, 4.B
Bažo Pavel, Raczová Oldřiška

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 

OČR

Walterová Kateřina

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Urbanová Lucie

 

lék.

Šolarová Dagmar

 
7.10.
(So)
 

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Walterová Kateřina

 
8.10.
(Ne)
 

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Walterová Kateřina

 
9.10.
(Po)
 

8:45-11:00

Mgr. Pavlíková - SPC Měcholupy
.

Vitvarová Marie, Tomášková Zlata

13:15-14:45

Porada výchovných poradců
ÚP Most

Vitvarová Marie, Miklovičová Jana

13:30-14:30

Rozdílové zkoušky - vl.

Hyková Václava, Nekolová Anna, Ryjáčková Miroslava

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD BOLA
hřiště

Lhotáková Ivana

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Urbanová Lucie

 
10.10.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00-10:50

lék.

Janošová Ivana

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

10:45-12:45

lék.

Kočová Naděžda

11:45-13:15

Projekt Dílny - Velebudice
- 7.třídy, skupina 12 žáků - Ing.Baumruk, pevná obuv, pracovní oblečení

Vitvar Bohumil
Dohnal J. (7.C), Filipová N. (7.C), Glaser M. (7.C), Irdza J. (7.C), Klečka V. (7.C), Kopaničáková T. (7.A), Kotlárová M. (7.A), Králová K. (7.C), Kuklíková A. (7.C), Majtán T. (7.C), Nekvapilová K. (7.C), Šareš L. (7.C), Tichá D. (7.C), Winopall J. (7.C)

13:30-15:00

Projekt Dílny - Velebudice
- 7.třídy, skupina 12 žáků - Ing.Baumruk, pevná obuv, pracovní oblečení

Miklovičová Jana
Beňová K. (7.C), Boháček K. (7.C), Brůha D. (7.C), Farsang T. (7.C), Martínková K. (7.C), Novák M. (7.C), Růžička M. (7.C), Štrosnerová K. (7.C), Tomko L. (7.C), Tůma P. (7.C), Veszprémi J. (4.A), Zajícová P. (7.C)

13:30-14:30

Rozdílové zkoušky - ČJ

Hyková Václava, Janošová Ivana, Ryjáčková Miroslava

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Urbanová Lucie

 
11.10.
(St)
 

7:10- 7:50

KO nTK a dokumentace P.0 u SVL

 

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka na Hrabák
- bez autobusu

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka, Hyková Václava (4.C), Paulová Jesica, Thalerová Lucie

8:55- 9:40

Beseda s MP Most - Kriminalita dětí a mládeže
- p. Větrovec

8.A
Miklovičová Jana (8.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP Most - Seznámení s Městskou policií
- Mgr. Litto

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

10:05-10:50

Beseda s MP Most - Kriminalita dětí a mládeže
- p. Větrovec

8.B
Becková Martina (8.B)

10:05-10:50

Beseda s MP Most - Seznámení s Městskou policií
- Mgr. Litto

1.A
Ryjáčková Miroslava

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Iniánská trpělivost

Schejbalová Jana

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Revize elektrospotřebičů a prodlužováků
- prosím o zpřístupnění

 

 
12.10.
(Čt)
 

8:00- 9:40

lék.

Raczová Oldřiška

8:00-10:50

lék.

Glaserová Kamila

9:30-11:30

§

Včelková Marcela

14:15-16:00

lék.

Pálková Zdeňka

 

N

Firmanová Lenka

 
13.10.
(Pá)
 

8:00-10:50

lék.

Vitvar Bohumil

12:00-16:00

lék.

Pokorná Marcela

13:30-15:30

lék.

Rešová Alena

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana

 

N

Firmanová Lenka

 

Revize elektrospotřebičů a prodlužováků
- prosím o zpřístupnění

 

 

NV

Janatová Eva

 
14.10.
(So)
 

 

N

Firmanová Lenka

 
15.10.
(Ne)
 

 

N

Firmanová Lenka

 
16.10.
(Po)
 

7:10- 9:40

lék.

Becková Martina

8:00-12:00

Setkání preventistů
SSZŠ, Podkrušnohorská, Litvínov

Kratochvílová Petra

10:05-13:35

lék.

Špoulová Martina

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Výroba totemů
všechny vychovatelky

 

 

N

Firmanová Lenka

 

KO dokumentace - SVL

 

 
17.10.
(Út)
 

7:10-10:50

lék.

Šolarová Dagmar

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00- 9:40

lék.

Komůrková Stěpánka

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

11:00-12:40

Vaření - kuchyňky - skupiny

4.C
Hyková Václava (4.C), Paulová Jesica
KUCH

12:00-16:30

Přehazovaná dívky 6. a 7.tř.
- 12 dětí - na 14.ZŠ

Rybák Milan

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

14:00-15:00

Indiánská show

Lhotáková Ivana
HUD

 

KO dokumentace - SVL

 

 
18.10.
(St)
 

8:00-14:00

Florbal výběr 4. a 5.tř. O pohár primátora
- max. 12 dětí - Sportovní íhala

Gábel David

8:00-12:40

Jablíčkový den
- projektový den, včetně pečení štrůdlu ve školní kuchyňce - spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

8:00- 8:45

Obtěžování - kontakt s cizí osobou.
Divadlo VeTři - V. Vébr a M. Marková - preventivní program

5.A, 5.B, 5.C
Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Urbanová Lucie (5.A)
HUD

 

DVPP Praha

Becková Martina, Firmanová Lenka

 

KO dokumentace - SVL

 

 
19.10.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Alferiová Ivana

8:00-12:00

lék.

Šolarová Dagmar

8:00- 9:40

Vaření - kuchyňky

1.A
Ryjáčková Miroslava (1.A), Tomášková Zlata

8:00-15:15

Kurz pro kariérové poradce
Magistrát města Mostu, zasedací místnost 201 od 9:00 hodin

Glaserová Kamila

10:30-12:30

Sněhurka a sedm trpaslíků - v divadle Rozmanitostí
- vstupenka 50,- Kč

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana, Janatová Eva, Kočová Naděžda

12:50-13:35

Ukázka práce s mikroskopem
- přírodovědná praktika

č.83

15:30-18:30

Prezentace školy - Říjen pro neziskové organizace
- OC Centrál

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana

 

KO dokumentace - SVL

 

 
20.10.
(Pá)
 

8:00-12:40

ZŽS TV Jezero Most, Libkovice
- přesun ze středy

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

8:00-11:30

Muzeum Most - výstava - Terakotová armáda, Okresní archiv

6.B, 6.C
Skramušská Martina (6.C), Kratochvílová Petra (6.B)

8:40-10:05

Fotografování žáků VOG

Hasil Jaroslav

11:00-13:35

volby

Becková Martina

11:45-13:30

xx

Vrabcová Lenka

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, ŠK, ST, TV všechny vychovatelky

 

 

VOLBY do PČR
- pavilon 1.stupně zadán pro volby - výuka přesunuta do ŠD podle rozpisu - 3.tř. přesunutá vycházka

 

 

KO dokumentace - SVL

 

 
21.10.
(So)
 

 

VOLBY do PČR
- pavilon 1.stupně zadán pro volby - výuka přesunuta do ŠD podle rozpisu - 3.tř. přesunutá vycházka

 

 
22.10.
(Ne)
 

 

 
23.10.
(Po)
 

7:10-11:00

ŘD 0,5

Alferiová Ivana

8:00-11:00

lék.

Perglová Iveta

12:50-13:35

lék.

 

13:30-15:30

ŠD v SVČ AIR HOCKEY

Rešová Alena

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 
24.10.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00-11:30

lék.

Perez Petra

8:00- 8:45

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017
- paní Hubbard + dataprojektor

1.A
Ryjáčková Miroslava (1.A)

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

8:30- 9:30

Magistrát Odinstalování výstavy

Lhotáková Ivana

8:55- 9:40

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017
- paní Hubbard + dataprojektor

1.B
Vrabcová Lenka (1.B)

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

9:30-11:45

Kino Kosmos, filmové představení - Most
- začátek představení: 10:00 hodin, - vstupné: 45,- Kč/os., (placeno na místě)

4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Hyková Václava (4.C), Urbanová Lucie (5.A)

10:05-10:50

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017
- paní Hubbard + dataprojektor

1.C
Koutecká Kateřina

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

11:55-12:40

ŠVP 2017 - korekce

Hasil Jaroslav, Skramušská Martina

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Iniánský běh
ŠH

Perglová Iveta

14:00-14:30

VK - v ředitelně školy

Hasil Jaroslav, Raczová Oldřiška, Šolarová Dagmar

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 
25.10.
(St)
 

7:30- 9:45

lék.

Kočová Naděžda

8:00-13:30

Chrám chmelea piva a Chmelový maják Žatec

7.A, 7.B, 7.C
Burdychová Radka, Miklovičová Jana, Pálková Zdeňka, Papoušková Irena, Kaslová Jana, Vitvar Bohumil

8:00-12:40

ZŽS - Turistika směr Šibeník
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 

lék. Praha

Raczová Oldřiška

 
26.10.
(Čt)
 

9:00-23:45

DVPP HORA SVATÉ KATEŘINY Profesionální komunikace učitele s rodiči.
odjezd z točny naproti BESTDRIVE v 9:00 hodin Projekt s registračním číslem: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0003071 Výzva 02_16_022, Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování. Název: Učení pro radost, úspěch, zdraví.

Bažo Pavel, Becková Martina, Vitvarová Marie, Csesznoková Simona, Firmanová Lenka, Fuchsová Zuzana, Gábel David, Glaserová Kamila, Hasilová Dagmar, Hasil Jaroslav, Skramušská Martina, Hyková Václava, Janatová Eva, Janošová Ivana, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Lhotáková Ivana, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Nekolová Anna, Ondráčková Lucie, Papoušková Irena, Ryjáčková Miroslava, Svobodová Libuše, Tomášková Zlata, Urbanová Lucie, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan, Vrabcová Lenka, Walterová Kateřina

 

PODZIMNÍ PRÁZDNINY - pro žáky
- vyjmenovaní učitelé na DVPP jsou v zaměstnání - ostatní čerpají ŘD či StV

 

 
27.10.
(Pá)
 

0:00-19:00

DVPP HORA SVATÉ KATEŘINY Profesionální komunikace učitele s rodiči.
příjezd na točnu naproti BESTDRIVE v 19:30 hodin Projekt s registračním číslem: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0003071 Výzva 02_16_022, Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování. Název: Učení pro radost, úspěch, zdraví.

Bažo Pavel, Becková Martina, Vitvarová Marie, Csesznoková Simona, Firmanová Lenka, Fuchsová Zuzana, Gábel David, Glaserová Kamila, Hasilová Dagmar, Hasil Jaroslav, Skramušská Martina, Hyková Václava, Janatová Eva, Janošová Ivana, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Lhotáková Ivana, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Nekolová Anna, Ondráčková Lucie, Papoušková Irena, Ryjáčková Miroslava, Svobodová Libuše, Tomášková Zlata, Urbanová Lucie, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan, Vrabcová Lenka, Walterová Kateřina

 

PODZIMNÍ PRÁZDNINY - pro žáky
- vyjmenovaní učitelé na DVPP jsou v zaměstnání - ostatní čerpají ŘD či StV

 

 
28.10.
(So)
 

 

 
29.10.
(Ne)
 

 

Změna času
K přechodu na zimní čas dojde 29. října 2017 z 3:00 na 2:00

 

 
30.10.
(Po)
 

8:00-11:00

Hallowenské tvoření
- kuchyńka, učebna

4.B
Raczová Oldřiška (4.B)

11:55-12:40

nesupl.

Glaserová Kamila

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 

NV

Lhotáková Ivana

 
31.10.
(Út)
 

7:10- 9:40

lék.

Janošová Ivana

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:55- 9:40

nesupl.

Vitvar Bohumil

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

12:50-14:25

Schola Humanitas Litvínov
- celé třídy 9.A, B

Hasil Jaroslav

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

17:30-19:30

Ukončení akce Říjen pro neziskovky
Benedikt

 

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 

NV

Lhotáková Ivana

 
1.11.
(St)
 

7:10-10:50

LOGIK - gymnázium Most

Glaserová Kamila
Dangová D. (9.A), Doležal L. (9.B), Durlejová N. (9.B), Glaser T. (9.A), Karlová D. (9.B), Kavický P. (9.B), Lamová J. (9.A), Laznová K. (9.B), Pačanová K. (9.B), Štorch A. (9.A)

8:00-11:45

Dýňování

5.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie
KUCH

8:00-12:40

lék.

Šolarová Dagmar

8:00- 9:40

Vaření

3.A
Krčmářová Romana, Tomášková Zlata

8:00-15:00

"DROGOVÁ SCÉNA V PŘÍHRANIČÍ" KŘ PČR odborná konferencie
Hotel Cascade, Radniční 3, Most

Kratochvílová Petra

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka - Vtelno

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

8:55-12:40

Městské divadlo v Mostě - divadelní představení "Starci na chmelu"
- vstupné 95,-Kč na žáka

7.B, 8.A, 8.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Papoušková Irena (7.B)

14:00-16:00

Beseda v Městské knihovně
- VP čtenářské dílny

Hasilová Dagmar

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 

ŘD

Lhotáková Ivana

 
2.11.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Pálková Zdeňka

7:10- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

8:00- 9:40

Vaření

2.C
Kočová Naděžda, Tomášková Zlata

9:00-13:00

LIGA ŠKOL - ŠPRTEC
- ve SVČ

Vystrčilová Lucie

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - Lakros

Rešová Alena

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 

ŘD

Lhotáková Ivana

 
3.11.
(Pá)
 

7:10-10:50

Jednání na OŠAK MmM

Šolarová Dagmar

 

STV

Lhotáková Ivana

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 
4.11.
(So)
 

 

 
5.11.
(Ne)
 

 

SOKRATES 2017 - pro vycházející žáky a jejich zákonné zástupce
Prezentační výstavy škol středního vzdělávání NE 05.11.2017 - 12:00-17:00 PO 06.11.2017 - 09:00-13:00 Sportovní hala Most tř. Budovatelů 112/7, Most

 

 
6.11.
(Po)
 

7:20- 7:50

Sběrový týden
VYL, PEI, CSS, PEI, SCHJ

 

8:00- 9:40

Vaření

1.B
Tomášková Zlata, Vrabcová Lenka

10:45-12:45

SOKRATES - SPORTOVNÍ HALA
- a vycházející z nižších ročníků - 11:30 - 12:00

9.A, 9.B
Janošová Ivana (9.A), Vrtiška Jan (9.B)

11:55-12:40

Náslech - nesupl.

Glaserová Kamila

12:50-13:35

Náslech - nesupl.

Papoušková Irena

 

STV

Lhotáková Ivana

 

SOKRATES 2017 - pro vycházející žáky a jejich zákonné zástupce
Prezentační výstavy škol středního vzdělávání NE 05.11.2017 - 12:00-17:00 PO 06.11.2017 - 09:00-13:00 Sportovní hala Most tř. Budovatelů 112/7, Most

 

 
7.11.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:20- 7:50

Sběrový týden
VYL, PEI, CSS, PEI, SCHJ

 

8:00- 9:40

lék.

Firmanová Lenka

8:00- 8:45

náslech
- do 1.A

Koutecká Kateřina

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

14:15-15:15

Školní kolo dějepisné olympiády
- pro přihlášené žáky 8. a 9. tříd

Skramušská Martina, Vitvar Bohumil
č.46

15:30-15:45

VK u ředitelky školy
- v ředitelně

Hasil Jaroslav, Šolarová Dagmar, Vitvar Bohumil

16:00-17:00

Třídní schůzka

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

STV

Lhotáková Ivana

 
8.11.
(St)
 

7:20- 7:50

Sběrový týden
VYL, PEI, CSS, PEI, SCHJ

 

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka - Šibeník

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00- 9:40

Vaření

3.B
Ondráčková Lucie, Tomášková Zlata

 

STV

Lhotáková Ivana

 

lék.

Burdychová Radka

 
9.11.
(Čt)
 

7:20- 7:50

Sběrový týden
VYL, PEI, CSS, PEI, SCHJ

 

7:30-15:30

Veletrh učebnic a pomůcek Praha

Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar

8:00- 9:40

Vaření

2.B
Janatová Eva, Tomášková Zlata

9:00-11:00

lék

Schejbalová Jana

10:05-11:45

OČR

Koutecká Kateřina

10:30-12:15

Kkino Kosmos - vzdělávací pořad "Nicholas Winton - Síla lidskosti"
- vstupné 40,-Kč na žáka

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.C
Skramušská Martina (6.C), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Vitvar Bohumil (7.C), Walterová Kateřina (6.A)

10:30-12:45

DR - Ať žijí duchové

4.C
Hyková Václava (4.C)

17:00-19:00

Lampionový průvod 1.náměstí
- 1.náměstí (sraz u ŠD 17.00) 18.00

Csesznoková Simona, Schejbalová Jana

 

STV

Lhotáková Ivana

 
10.11.
(Pá)
 

7:10- 7:50

lék.

Hasil Jaroslav

7:20- 7:50

Sběrový týden
VYL, PEI, CSS, PEI, SCHJ

 

8:00- 8:45

lék.

Raczová Oldřiška

8:00-12:00

Vánoční footografování - Žihla, pro objednané
- od 8:00 hodin, ve školním klubu

 

8:45-11:45

SPC Chomutov Mgr. Pavlíková
Adéla

Tomášková Zlata

13:00-14:00

Jednání s Mgr.Smekovou - PPP Most

Vitvarová Marie, Svobodová Libuše

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
ŠD, ŠK, ST, TV - všechny vychovatelky

 

 

NEV

Lhotáková Ivana

 
11.11.
(So)
 

 

 
12.11.
(Ne)
 

 

 
13.11.
(Po)
 

7:10-11:45

lék.

Šolarová Dagmar

7:10- 8:45

lék.

Kočová Naděžda

8:00- 8:45

Odvoz sběru
- vybraní žáci 9.A,B

 

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Tomahawk ŠD
všechny vychovatelky

 

 

N

Walterová Kateřina

 

NEV

Lhotáková Ivana

 
14.11.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00- 9:40

lék.

Janošová Ivana

8:00- 8:45

SVP DYÁDA Most
Bc. M. Škudrnová

Hasil Jaroslav

8:00-11:00

lék.

Perglová Iveta

11:04-13:30

lék.

Alferiová Ivana

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

13:30-15:00

lék.

Hasil Jaroslav

 

N

Walterová Kateřina

 

NEV

Lhotáková Ivana

 

lék. Praha

Alferiová Ivana

 
15.11.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Golfový areál

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel, Bránišová Lenka, Hyková Václava, Paulová Jesica, Thalerová Lucie

8:00-13:00

Otevřená obchodka

8.A, 8.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP - "Seznámení s Městskou policií v Mostě"
Mgr. Litto

1.B
Vrabcová Lenka (1.B)

8:55- 9:40

Beseda s MP - "Záškoláctví" - p. Větrovec

7.A
Miklovičová Jana (7.A)

10:00-12:00

DR - O třech přadlenách

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

10:05-10:50

Beseda s MP - "Záškoláctví" - p. Větrovec

7.C
Vitvar Bohumil (7.C)

10:05-10:50

Beseda s MP - "Seznámení s Městskou policií v Mostě"
Mgr. Litto

1.C
Koutecká Kateřina (1.C)

11:45-13:35

lék.
.

Kratochvílová Petra

12:00-16:00

lék.

Perglová Iveta

14:30-16:00

lék.

Alferiová Ivana

 

N

Walterová Kateřina

 

NEV

Lhotáková Ivana

 
16.11.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Vaření

1.C
Koutecká Kateřina, Tomášková Zlata

8:30-10:30

lék.

Schejbalová Jana

10:05-10:50

lék.

Včelková Marcela

 

NEV

Lhotáková Ivana

 

N

Walterová Kateřina

 

PODKLADY PRO JEDNÁNÍ 1/4 PR
- třídním učitelům

 

 
17.11.
(Pá)
 

 

Státní svátek
Den boje za svobodu a demokracii

 

 

N

Walterová Kateřina

 
18.11.
(So)
 

 

 
19.11.
(Ne)
 

 

 
20.11.
(Po)
 

8:00- 9:40

lék.

Koutecká Kateřina

8:55- 9:40

Beseda s MP - "Kyberšikana" - p. Větrovec

9.A
Janošová Ivana (9.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP - "Rady myšáka Járy - cyklisté" - Mgr. Litto

2.A
Fuchsová Zuzana (2.A)

10:05-10:50

Beseda s MP - "Rady myšáka Járy - cyklisté" - Mgr. Litto

2.B
Janatová Eva (2.B)

10:05-10:50

Beseda s MP - "Kyberšikana" - p. Větrovec

9.B
Vrtiška Jan (9.B)

14:00-15:00

Jablkobraní - ochutnávka

Perglová Iveta

14:30-16:00

OČR

Schejbalová Jana

 

N

Burdychová Radka

 

lék.

Vitvar Bohumil

 

lék.

Kočová Naděžda

 
21.11.
(Út)
 

7:10-14:25

FLORBAL - kategorie ml. žáci
- 10 žáků

Gábel David

11:55-13:35

lék.

Janošová Ivana

12:30-13:30

lék.

Gábel David

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

13:35-14:25

lék.

Kratochvílová Petra

14:00-15:00

Jablkobraní
ŠD - výtvarně pracovní dílna všechny vychovatelky

 

 

Promoce

Vitvar Bohumil

 

N

Burdychová Radka

 

NV

Urbanová Lucie

 
22.11.
(St)
 

8:00- 9:40

Vaření

2.A
Fuchsová Zuzana, Tomášková Zlata

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Raná

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

8:55-11:45

lék.

Glaserová Kamila

10:05-13:35

lék.
Zlatka supl.

Komůrková Stěpánka

14:00-15:00

Jablkobraní - běh o košík jablek
ŠD - všechny vychovatelky

 

14:15-16:15

ČTVRTLETNÍ PEDEGOGICK8 RADA
- v PŘ, PAI, všichni učitelé

 

 

lék.

Vystrčilová Lucie

 

N

Burdychová Radka

 

NV

Urbanová Lucie

 
23.11.
(Čt)
 

8:00-10:50

lék.

Glaserová Kamila

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

10:05-13:35

lék.

Burdychová Radka

14:00-15:00

Jablkobraní - zpěv, tanec, cvičení
ŠD- všechny vychovatelky

 

14:15-16:15

Školní kolo olympiády z ČJ
- pro přihlášené žáky 8. a 9. tříd

Skramušská Martina, Kratochvílová Petra
č.46

 

OČR

Miklovičová Jana

 

N

Burdychová Radka

 
24.11.
(Pá)
 

7:10-14:25

FLORBAL - kategorie starší žáci
- 10 žáků

Gábel David

8:00-11:45

lék.

Ryjáčková Miroslava

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

9:40-10:05

Platba za fotky - paní Žihlová
- ve studovně - fotky k vyzvednotí u HAS v kanceláři

 

13:00-14:00

Akce EDISON

Hyková Václava

14:00-15:00

Jablkobraní - soutěže
ŠD

Perglová Iveta

 

1.LP F,CH,PŘ - odevzdat SVL

 

 

lék.

Burdychová Radka

 

N

Burdychová Radka

 
25.11.
(So)
 

 

N

Burdychová Radka

 
26.11.
(Ne)
 

 

N

Burdychová Radka

 
27.11.
(Po)
 

8:00- 8:45

lék.

Fuchsová Zuzana

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Lov na medvěda

Lhotáková Ivana

 

N

Burdychová Radka

 

Příprava na vánoční těšení
- ŠD, ŠK a dobrovolníci

Lhotáková Ivana

 
28.11.
(Út)
 

7:10- 7:50

Podklady pro výplatu
- nejpozději po provozní poradě

 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00- 9:40

lék..

Fuchsová Zuzana

8:00-14:25

Turnaj o Pohár ředitele SŠT Most
- 10 žáků

Gábel David

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

 

N

Burdychová Radka

 

Příprava na vánoční těšení
- ŠD, ŠK a dobrovolníci

Lhotáková Ivana

 
29.11.
(St)
 

7:10-14:25

FLORBAL - kategorie mladší žákyně
- 10 žáků

Rybák Milan

8:00-14:00

DEN ZDRAVÍ
- SZŠ v Mostě

9.A, 9.B
Janošová Ivana (9.A), Vrtiška Jan (9.B)

8:00-12:40

Turistika směr Hrabák
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Ressl

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

8:00-11:45

OČR

Pluhařová Jana

 

N

Burdychová Radka

 

Příprava na vánoční těšení
- ŠD, ŠK a dobrovolníci

Lhotáková Ivana

 
30.11.
(Čt)
 

7:10-14:25

FLORBAL - kategorie starší žákyně
- 10 žáků

Gábel David

7:30- 9:30

lék.

Schejbalová Jana

8:00- 9:40

lék.

Kocourková Olga

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Skalp
- školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

Příprava na vánoční těšení
- ŠD, ŠK a dobrovolníci

Lhotáková Ivana

 

PŘIHLÁŠKY NA SŠ UMĚLECKÉ A SPORTOVNÍ
- s talentovou zkouškou ODEVZDAT

 

 
1.12.
(Pá)
 

17:00-21:00

Vánoce jsou za dveřmi - dílničky
Spojovací chodba

 

17:00-18:15

Předání světla svaté Barbory primátorovi města Mostu
trasa průvodu: OC Rozkvět, OC Centrál, Městské divadlo

 

 

Příprava na vánoční těšení
- ŠD, ŠK a dobrovolníci

Lhotáková Ivana

 
2.12.
(So)
 

 

 
3.12.
(Ne)
 

 

První adventní neděle.

 

 
4.12.
(Po)
 

8:00-10:50

BARBORKY
- dopoledne po třídách - děti ze ŠP

Pokorná Marcela

10:05-13:35

OČR

Firmanová Lenka

11:00-18:00

DVPP - Kouzelná hra se slovy
- Ústí nad Labem

Hasilová Dagmar, Paulová Jesica

14:00-15:00

Mikulášská pro ŠD
- zajišťuje SPGŠ Most - studentky

Rešová Alena
HUD

14:00-15:30

Astronomická olympiáda
- učebna fyziky, pro vybrané žáky 6. - 9. ročníků

Janošová Ivana

 
5.12.
(Út)
 

8:00-11:45

CHODÍ MIKULÁŠ PO TŘÍDÁCH
- děti ze ŠP

Vystrčilová Lucie

8:00- 8:45

lék.

Bránišová Lenka

9:00-11:00

OČR

Schejbalová Jana

11:00-12:40

Vaření

4.A
Bránišová Lenka, Urbanová Lucie
KUCH

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

17:00-18:00

Mikuláš pro rodiče a žáky
- školní jídelna

Lhotáková Ivana

 

lék. Praha

Raczová Oldřiška

 
6.12.
(St)
 

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

8:00-16:00

Mikulášské skákání v Marienberku
- parnerská škola - 10 žáků 7. - 9.třídy, výběr

Gábel David, Hasilová Dagmar

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Hipodrom
- bez autobusu

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00-10:50

lék.

Špoulová Martina

8:55- 9:40

§

Glaserová Kamila

11:00-12:40

Čertovský rej - v malé tělocvičně
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

11:30-14:00

lék.

Pluhařová Jana

11:30-13:30

lék.

Kocourková Olga

 
7.12.
(Čt)
 

8:45-12:45

Porada ředitelů na MmM

Šolarová Dagmar

9:00-11:15

O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH
- v Rozmáňu, cena 50,- Kč

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

10:00-12:15

Výstava Terakotová armáda Muzeum Most
od 11:00

5.C
Glaserová Kamila (5.C), Vystrčilová Lucie

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

12:00-13:30

lék.

Špoulová Martina

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - KIPU

Lhotáková Ivana

 

lék.

Raczová Oldřiška

 

1.LP - F, CH, PŘ
SVL

 

 
8.12.
(Pá)
 

7:10-13:35

Okresní kolo ve florbale mladfších žáků
- 10 žáků

Gábel David

8:45-11:00

Výstava Terakotová armáda Muzeum Most
od 9.30

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:00-12:15

Výstava Terakotová armáda Muzeum Most
od 11.00

5.B
Hasilová Dagmar (5.B)

11:30-14:30

ŘD

Vystrčilová Lucie

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

1. Slohové práce - odevzdat
5. - 9. ročník, SVL

 

 
9.12.
(So)
 

 

 
10.12.
(Ne)
 

 

Druhá adventní neděle.

 

 
11.12.
(Po)
 

8:00- 8:45

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017
- paní Hubbard + dataprojektor

1.A
Ryjáčková Miroslava (1.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP - Vandalismus - p. Větrovec

7.B
Papoušková Irena (7.B)

8:55- 9:40

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017

1.B
Vrabcová Lenka (1.B)

8:55- 9:40

Beseda s MP - Záškoláctví - Mgr. Litto

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

10:05-10:50

Beseda s MP - Záškoláctví - Mgr. Litto

3.B
Ondráčková Lucie (3.B)

10:05-10:50

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017
- paní Hubbard + dataprojektor

1.C
Koutecká Kateřina

10:05-10:50

Beseda s MP - Šikana - p. Větrovec

4.C
Hyková Václava (4.C)

14:00-15:30

Generálka na Vánoční těšení

Bránišová Lenka, Thalerová Lucie, Vystrčilová Lucie

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánská stezka
- ŠH

Csesznoková Simona

 

N

Papoušková Irena

 
12.12.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

9:00-11:00

JUNGLE ARENA pro nejlepší sběrače

Csesznoková Simona, Vystrčilová Lucie

11:00-12:40

Vaření

4.A
Bránišová Lenka, Urbanová Lucie
KUCH

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

16:00-17:00

Vánoční besídka pro rodiče
+ žáci z 5.A

2.A
Fuchsová Zuzana (2.A)

 

N

Papoušková Irena

 
13.12.
(St)
 

8:00-13:35

Akce školy CHOROŠ

Janošová Ivana

8:00-12:40

ZŽS vycházka Matylda

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka, Hyková Václava (4.C), Paulová Jesica

8:45-11:00

Výstava Terakotová armáda Muzeum Most
od 9.30

5.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie (5.A)

10:00-12:45

Výstava Terakotová armáda Muzeum Most
od 11.00

7.B
Burdychová Radka, Vystrčilová Lucie

10:05-13:35

lék.
Zlatka supl.

Komůrková Stěpánka

12:15-18:00

Bakalář
- školení v Karlových Varech

Vrtiška Jan

12:50-15:15

Šplh
- 11.ZŠ Most, max 20 žáků

Rybák Milan

 

N

Thalerová Lucie

 

Litvínovský CHOROŠ

Janošová Ivana
Krasko L. (8.A), Smitková L. (8.A), Štorch A. (9.A)

 

N

Papoušková Irena

 
14.12.
(Čt)
 

8:00-11:00

Bruslení u MmM a Cascade - 6. a 7. třídy
- zbytek 6.C do 6.A a B - rozdělí RYB

6.C
Rybák Milan (6.C)

8:00-13:35

Vánoční turnaj ve šprtci
Mgr. Jakub Hasil

Vystrčilová Lucie
Tvm

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

8:45-10:00

Vánoční výstavka - ZŠ a SŠ Most, J. Palacha

4.B, 5.A
Raczová Oldřiška, Urbanová Lucie (5.A)

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

9:00-12:00

Bruslení u MmM a Cascade - 8. a 9. třídy
- zbytek 9. B rozdělí GAD do 9.A a 8.A,B

9.B
Gábel David (9.B)

9:00-12:00

Bruslení - umělý led u MmM (Cascade)
- dopoledne vyhrazeno pro 15.ZŠ - zájemci - třídy hlaste Ing. Rybákovi - dvě skupiny s TUČ

Rybák Milan

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

12:00-14:00

lék.

Skramušská Martina

12:50-13:35

Vánoční setkání obou parlamentů
- ve studovně

Svobodová Libuše, Thalerová Lucie

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánské měsíce

Lhotáková Ivana

 

N

Thalerová Lucie

 

lék.

Raczová Oldřiška

 

Litvínovský CHOROŠ

Janošová Ivana
Krasko L. (8.A), Smitková L. (8.A), Štorch A. (9.A)

 

N

Papoušková Irena

 
15.12.
(Pá)
 

8:00-13:35

FOTBAL - Vánoční turnaj v sálové kopané
- 6. - 9. třídy - max 10 žáků

Gábel David

8:00-18:30

Vánoční trhy v Drážďanech
- sraz v 8,20 hod. na parkovišti u bl. 612, naproti čerpací stanici LUK OIL - odjezd: v 8,30 hod. (z točny u Alberta) - návrat: kolem 17,00 hod.- 17,30 hod. (samostatný odchod od autobusu) - učí se podle 8.B 9.B

8.A, 9.A
Hasilová Dagmar, Janošová Ivana, Lhotáková Ivana

8:00-11:45

Pečení lineckého cukroví - kuchyňka
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))
KUCH

8:00- 8:45

lék.

Pokorná Marcela

8:00-13:35

Vánoční turnaj ve šprtci
Mgr. Jakub Hasil

Vystrčilová Lucie
Tvm

10:05-11:45

lék.

Burdychová Radka

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
ŠD, ŠK, ST - všechny vychovatelky

 

 

N

Thalerová Lucie

 

Odevzdat 1.PP z M 5. - 8.ročník. SVL

 

 

N

Papoušková Irena

 
16.12.
(So)
 

 

N

Papoušková Irena

 
17.12.
(Ne)
 

 

N

Papoušková Irena

 

Třetí adventní neděle.

 

 
18.12.
(Po)
 

8:55-13:35

Plavání - Aquadrom Most
- max 20 žáků

Gábel David, Rybák Milan

9:30-12:00

Kino Kosmos - "Emoji ve filmu"
začátek v 10,00hod.

4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Raczová Oldřiška (4.B), Urbanová Lucie (5.A)

14:00-15:00

Vločková dílna
ŠD - všechny vychovatelky

 

16:00-17:00

Vánoční besídka ve třídě 3.A

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

 

§

Paulová Jesica

 

N

Papoušková Irena

 
19.12.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00-11:45

OČR

Pluhařová Jana

8:00-10:00

OČR

Schejbalová Jana

9:00-11:00

Vánoční zvyky a tradice - soutěže pro přihlášené

Perglová Iveta, Rešová Alena
HUD

11:00-12:40

Vaření v kuchyňce v rámci VV a ČaSP

4.C
Hyková Václava (4.C)
KUCH

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

17:00-21:45

SPORTOVKA MOST s občerstvením
- Vánoční setkání zaměstnanců školy s důchodci a na MD - 2 dráhy 18:00 - 20:00 hod.

 

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Papoušková Irena

 
20.12.
(St)
 

8:00-12:00

Vánoční pečení URL a POM

5.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie (5.A)
KUCH

8:00-12:40

ZŽS vycházka střed města
- bez dopravy

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

9:00-11:00

Vánoční zvyky a tradice pro přihlášené
Atrium školy

Lhotáková Ivana, Schejbalová Jana

10:00-12:40

Procházka předvánočním městem

4.B
Thalerová Lucie

10:00-12:40

Vánoční město a trhy od 10.00 do 12.40 hod.

2.A, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Kočová Naděžda (2.C)

12:50-13:35

Beseda s panem Petrem Vidlákem
téma: Volby, poslanecká sněmovna.

9.A
Janošová Ivana (9.A)

13:15-15:15

lék.

Kaslová Jana

14:00-15:00

Zkouška divadelního kroužku

Alferiová Ivana
HUD

16:00-17:00

Vystoupení divadelního kroužku pro rodiče

Alferiová Ivana
HUD

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Papoušková Irena

 
21.12.
(Čt)
 

8:15-12:30

Vánoční procházka s bruslením 7. tříd
- náměstí Most a kluziště KAJ s Vaškem do divadla se 6.r.

7.A, 7.B, 7.C
Burdychová Radka, Miklovičová Jana (7.A), Rybák Milan (7.B), Vitvar Bohumil (7.C)

8:55-13:35

lék.

Špoulová Martina

8:55-13:35

Městské divadlo Most "Charleyova teta"
Cena na žáka 80,-Kč. - oběd po návratu společně s TUČ, pak konec

6.A, 6.B, 6.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Skramušská Martina (6.C), Janošová Ivana (9.A), Kratochvílová Petra (6.B), Pálková Zdeňka (6.A), Vrtiška Jan (9.B)

9:30-12:30

VÁNOCE TŘÍ SNĚHULÁKŮ v Rozmáňu
- O.P + Zlatka s Adélkou. od 10:30 hod.

0.P(Dív), 0.P(Chl), 1.A, 1.B, 1.C
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Tomášková Zlata, Vrabcová Lenka (1.B)

10:05-12:40

Vycházka vánočním Mostem.

5.B
Hasilová Dagmar (5.B)

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

14:00-15:00

Družinové vánoce
- všechny vychovatelky

 

 

lék.

Bažo Pavel

 

OČR

Paulová Jesica

 
22.12.
(Pá)
 

7:10- 7:50

Sraz účinkujících na Vánočním těšení
- ve studovně 7:45 hodin

Vystrčilová Lucie

8:00- 8:45

Vánoční těšení pro dospěláky
VÁNOČNÍ TĚŠENÍ PRO ZAMĚSTNANCE - všichni zaměstnanci - Atrium školy

Bránišová Lenka, Firmanová Lenka, Thalerová Lucie, Vystrčilová Lucie

8:55-12:40

TŘÍDNÍ BESÍDKY - 2.stupeň

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Skramušská Martina (6.C), Janošová Ivana (9.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Pálková Zdeňka (6.A), Rybák Milan (7.B), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B)

8:55-11:45

TŘÍDNÍ BESÍDKY - 1.stupeň

0.P(Dív), 0.P(Chl), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Bažo Pavel, Fuchsová Zuzana, Glaserová Kamila, Hasilová Dagmar, Hyková Václava, Janatová Eva, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Koutecká Kateřina, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vrabcová Lenka

8:55-11:45

Vaření

5.C
Glaserová Kamila (5.C)
KUCH

10:00-11:00

Ježíšek naděluje prvňáčkům
u stromečku v atriu

 

11:00-12:00

Koledy u vánočního stromku
Atrium školy

Firmanová Lenka

11:55-12:40

Oběd pro první stupeň - s TUČ
11:30 možno jít na oběd

 

12:50-13:35

Oběd pro druhýí stupeň - s TUČ

 

 

OČR

Paulová Jesica

 
23.12.
(So)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
24.12.
(Ne)
 

 

Čtvrtá adventní neděle.

 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
25.12.
(Po)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
26.12.
(Út)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
27.12.
(St)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
28.12.
(Čt)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
29.12.
(Pá)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
30.12.
(So)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
31.12.
(Ne)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
1.1.
(Po)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
2.1.
(Út)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
3.1.
(St)
 

7:10-11:45

Termíny dopoledního bruslení budou upřesněny

 

7:10-20:50

Začátek vyučování v roce 2018

 

10:05-12:40

OČR
supl. Zlatka

Komůrková Stěpánka

 

lék.

Burdychová Radka

 

Čtenářské dovednosti 1. a 2.stupeň SVL

 

 

OČR

Ryjáčková Miroslava

 

NV

Miklovičová Jana

 
4.1.
(Čt)
 

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

13:00-15:00

Odpolední čaj s povídáním ŠK
- školní klub

Vystrčilová Lucie

 
5.1.
(Pá)
 

10:00-12:45

Městské divadlo v Mostě divadelní představení KRÁSKA A ZVÍŘE
- vstupné 90,- Kč - odchod v průběhu druhé hodiny

4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Hyková Václava (4.C), Raczová Oldřiška (4.B), Urbanová Lucie (5.A)

 

Laboratorní práce CH, F, PŘ - odevzdat SVL

 

 
6.1.
(So)
 

 

 
7.1.
(Ne)
 

 

 
8.1.
(Po)
 

8:00-11:00

Ovoce a zelenina do škol - setkání s Bovýskem
- 1. - 3.třídy - každý žák obdrží od Bovýska i malý dáreček

 

8:00- 9:40

lék.

Glaserová Kamila

8:55- 9:40

Beseda s MP - Punťa - bezpečný kontakt se psy - p. Větrovec

4.A
Bažo Pavel (4.A)

8:55-11:45

Lék.
HLJ

Janatová Eva

8:55- 9:40

Beseda s MP - Rady myšáka Járy - Chodci - Mgr. Litto

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

9:00-11:00

O TŘECH PŘADLENÁCH
-divadlo Rozmanitostí - cena 55,- Kč

2.A, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Kočová Naděžda (2.C)

10:05-10:50

Beseda s MP - Punťa - bezpečný kontakt se psy - p. Větrovec

4.B
Raczová Oldřiška (4.B)

10:05-10:50

Beseda s MP - Punťa - bezpečný kontakt se psy
Mgr. Litto

1.A
Ryjáčková Miroslava (1.A)

11:55-13:35

nesupl.

Papoušková Irena

13:15-16:15

Porada výchovných poradců

Vitvarová Marie

14:00-15:00

Místní šetření p.Šíma

Vrtiška Jan

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Mustang
- všechny vychovatelky

 

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 
9.1.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00- 8:45

Čas proměn
paní Podlahová

7.A(Dív), 7.B(Dív), 7.C(Dív)
Papoušková Irena (7.B(Dív))
č.70

8:00- 8:45

Lék.

Janatová Eva

8:55- 9:40

Čas proměn
paní Podlahová

7.A(Chl), 7.B(Chl), 7.C(Chl)
Papoušková Irena (7.B(Chl))
č.70

11:00-13:35

lék.

Perez Petra

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 
10.1.
(St)
 

8:00- 8:45

Hospitace a vyšetření - Mgr. H.Tvrzová z SPC Měcholupy
v 8.oo hod. hospitace v 7.C (žák J.D.) v 9.oo hod. vyšetření žáka K.

 

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

10:30-11:30

lék.

Glaserová Kamila

 

OČR

Vystrčilová Lucie

 
11.1.
(Čt)
 

7:10- 7:50

Oborový tým MJA

Becková Martina, Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Svobodová Libuše
č.78

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

 
12.1.
(Pá)
 

8:00-11:45

ZŽS TV Vycházka Matylda

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

8:00-11:45

Třídy z 1.stupně - budou jako obvykle ve ŠD
- domluva s vychovatelkami nuná - črvená ŠD - JAE, zelená ŠD - RYM, žlutá ŠD - ONL, - domluvit modrá ŠD - modrý, hudebna, klub

 

 

PREZIDENTSKÉ VOLBY

 

 

Laboratorní práce CH, F, PŘ - odevzdat SVL

 

 
13.1.
(So)
 

 

PREZIDENTSKÉ VOLBY

 

 
14.1.
(Ne)
 

 

 
15.1.
(Po)
 

7:10-20:50

PP z matematiky - SVL
- napsat

 

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N

Ondráčková Lucie

 
16.1.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

 

N

Ondráčková Lucie

 
17.1.
(St)
 

8:00-11:00

Okresní kolo olympiády z dějepisu
- SVČ

Vystrčilová Lucie
Štorch A. (9.A)

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka na Hrabák

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:30-11:00

Bruslení na venkovním kluzišti u MmM
- zájemci 6. - 9. tříd

Gábel David

 

N

Ondráčková Lucie

 
18.1.
(Čt)
 

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

9:30-12:00

"Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky" - Planeta Země 3000
- kino Kosmos - od 10,00 hod - - cena: 60,- Kč

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Skramušská Martina (6.C), Janošová Ivana (9.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Pálková Zdeňka (6.A), Papoušková Irena (7.B), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B)

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

11:45-13:15

Projekt Dílny - SPŠ Most

Burdychová Radka

12:00-15:30

Přetahování lanem
- od 13.00 hodin, tělocvičny SVČ Most - reprezentace

Gábel David

 
19.1.
(Pá)
 

 

 
20.1.
(So)
 

 

 
21.1.
(Ne)
 

 

 
22.1.
(Po)
 

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

OČR
supl. Zlatka

Komůrková Stěpánka

 
23.1.
(Út)
 

7:10-12:40

Náslech

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

11:45-13:15

Projekt Dílny - SPŠ Most

Papoušková Irena

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

13:30-15:00

Projekt Dílny - SPŠ Most

Miklovičová Jana

 
24.1.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka Klíny

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Hyková Václava (4.C), Raczová Oldřiška (4.B)

14:15-16:15

POLOLETNÍ PEDAGOGICKÁ RADA
- ve školní jídelně - všichni učitelé a asistenti

 

 
25.1.
(Čt)
 

9:00-12:30

Krajské kolo Ligy škol ve šprtci
- 1 družstvo 15.ZŠ) - v SVČ Most

Vystrčilová Lucie

11:00-13:00

Analýza pro GDPR - fa.Equica
- a pan Šíma

Hasil Jaroslav, Vrtiška Jan

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

11:45-13:15

Projekt Dílny - SPŠ Most

Pálková Zdeňka

 

Stud.

Pálková Zdeňka

 
26.1.
(Pá)
 

8:30-11:00

Bruslení na venkovním kluzišti u MmM
- zájemci 6. - 9. tříd

Gábel David

 
27.1.
(So)
 

 

 
28.1.
(Ne)
 

 

 
29.1.
(Po)
 

8:00-12:00

Okresní kolo olympiády v ČJ
SVČ

Vystrčilová Lucie
Laznová K. (9.B), Štorch A. (9.A)

8:30-11:00

Bruslení na venkovním kluzišti u MmM
- zájemci 6. - 9. tříd

Gábel David

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 
30.1.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00-16:00

Divadlo Hybernia - muzikál Robinson - námořník z Yorku
Zájezd do Prahy - žáci 6. BC, doplněno žáky 9. AB

Skramušská Martina, Kratochvílová Petra

11:45-13:15

Projekt Dílny - SPŠ Most

Kaslová Jana

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

 
31.1.
(St)
 

 

4.1.2018 (13:51)

Zpracováno v systému Bakaláři