Přehled akcí: 1. pololetí 2018/19

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(So)
 

 

 
2.9.
(Ne)
 

 

 
3.9.
(Po)
 

8:00- 8:45

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019
- třídní učitelé se svými třídami, sraz pře školou pak přechod na hřiště - na školním hřišti, ozvučení LHI

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Allertová Nadine, Bažo Pavel, Becková Martina, Bělíková Veronika, Fuchsová Zuzana, Glaserová Kamila, Skramušská Martina, Smetáková Zdeňka, Hyková Václava, Janatová Eva, Janošová Ivana, Kočová Naděžda, Koutecká Kateřina, Krčmářová Romana, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Ondráčková Lucie, Papoušková Irena, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan, Vrabcová Lenka, Procházková Olga

10:00-10:30

PORADA - stavy žactva (seznamy tříd) - z: TUČ
- u HADa - zvaní učitelé

 

10:30-11:30

Dokumentace v BAKALÁŘI - po poradě
- učebna 2.B VRL - BEV, PYM, ALN,

 

11:45-13:00

Obědy
- dozory netřídní učitelé

 

 

ŘD

Eštoková Alena, Horváthová Martina, Perez Petra, Pluhařová Jana

 
4.9.
(Út)
 

8:00-11:45

1.třídy, P.0 - 1. - 2.hodina s třídní učitelkou
- pak mohou odejít s rodiči domů - nebo zůstávají s TUČ - po 4.hodině do ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

8:00-11:45

2. - 5.třídy s TUČ - čtyři vyučovací hodiny
- TUČ s třídami oběd - asistenti dozory na chodbách

2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Allertová Nadine, Bělíková Veronika, Fuchsová Zuzana, Hyková Václava, Janatová Eva, Koutecká Kateřina, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vrabcová Lenka

8:00-12:40

6. - 9.třída - s TUČ, 5 vyučovacích hodin
- TUČ s třídami oběd - asistenti dozory na chodbách

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Janošová Ivana (6.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Papoušková Irena (8.B), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C)

9:00-11:00

OČR

Schejbalová Jana

11:45-14:00

Výdej obědů

 

13:00-14:00

SPC Měcholupy Mgr. Tvrzová

Vitvarová Marie, Koutecká Kateřina, Jeřábková Jana

16:00-17:00

Třídní schůzky prvních tříd
+ P.O

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

 

Plavání - informace
- bazén na 3.ZŠ Most uzavřen a plavání se v nejbližších týdnech neuskuteční - informace později Mgr. Hron

 

 
5.9.
(St)
 

7:10- 9:40

lék.

Urbanková Jiřina

7:20-12:30

Dopravní hřiště
- 8:00 - 12:00 - přezůvky, psací potřeby, svačina, pití, vlastní přilba výhodou

4.B
Allertová Nadine

8:00-11:45

1.třídy, P.0 - 1. - 2.hodina s třídní učitelkou
- pak mohou odejít s rodiči domů - nebo zůstávají s TUČ - po 4.hodině do ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

8:00- 9:40

Třídy s TUČ ve svých třídách
- VOLITELNÉ PŘEDMĚTY - od 10:05 - 6. - 9.roč. TUČ se svými třídami nebo asistenty postupně do jídelny

2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Allertová Nadine (4.B), Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B), Janošová Ivana (6.B), Kočová Naděžda, Koutecká Kateřina (2.C), Krčmářová Romana, Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Ondráčková Lucie, Papoušková Irena (8.B), Raczová Oldřiška (5.B), Ryjáčková Miroslava (2.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C), Vrabcová Lenka (2.B)

10:05-12:40

Výuka podle rozvrhu - 2. - 9.ročník

 

11:45-14:00

Výdej obědů

 

 

OČR

Perez Petra

 

OČR

Smetáková Zdeňka

 
6.9.
(Čt)
 

7:20-12:30

Dopravní hřiště
- 8:00 - 12:00 - přezůvky, psací potřeby, svačina, pití, vlastní přilba výhodou

4.A
Hyková Václava

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

8:00-13:35

Výuka podle rozvrhu 1. - 9.ročník
- není odpolední vyučování

 

8:00-11:45

1.třídy, P.0 - 1. - 2.hodina s třídní učitelkou
- pak mohou odejít s rodiči domů - nebo zůstávají s TUČ - po 4.hodině do ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

11:45-14:00

Výdej obědů

 

 

OČR

Perez Petra

 
7.9.
(Pá)
 

7:10- 9:40

lék.
- POM supl.

Hyková Václava

7:15- 7:55

OT Pracovních činností a technologi
- vyučující předmětů

Vrtiška Jan
POC

8:00-13:35

Výuka podle rozvrhu 1. - 9.ročník
- není odpolední vyučování

 

8:55-11:45

OČR

Bránišová Lenka

10:05-16:05

lék.
supl. THL

Raczová Oldřiška

11:00-12:00

AVAMET - studovna
5.A,B,C - postupně po 10 min.

5.A, 5.B, 5.C
Raczová Oldřiška, Urbanová Lucie

11:45-14:00

Výdej obědů

 

11:55-13:35

NV

Vitvar Bohumil

 

§

Kaslová Jana

 

OČR

Perez Petra

 
8.9.
(So)
 

 

 
9.9.
(Ne)
 

 

 
10.9.
(Po)
 

11:55-13:35

lék.

Ondráčková Lucie

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Cesta na Divoký západ
- školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

OT - zápisy odevzdat SVL

 

 

Školní hřiště
- procházecí přestávka na hřišti jen pro 1.stupeň

 

 
11.9.
(Út)
 

8:00-16:00

iQLANDIA Liberec
IKAP

9.B
Becková Martina (9.B)

10:00-11:00

Knihovna - závoz knih

Hasilová Dagmar

12:30-14:00

lék.

Alferiová Ivana

15:15-16:00

Valná hromada Klubu přátel při 15. ZŠ Most, z.s.
- za třídu dva delegáti - ve školní jídelně

Alferiová Ivana, Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Hasil Jaroslav, Svobodová Libuše

16:00-17:00

TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 2. - 9. ročníků
- GDPR novým žákům, seznámení školní řád, - Třídní učitelé, rodiče - v kmenových třídách

 

 
12.9.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽZS Celodenní vycházka - Osek
- A

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

10:00-11:30

lék.

Alferiová Ivana

 
13.9.
(Čt)
 

8:30-12:00

Porada ředitelů

Firmanová Lenka

11:55-14:25

lék.

Ondráčková Lucie

11:55-13:35

nesupl.

Gábel David

 

CH ŠD ŠK Cesta na Divoký západ
- Výroba cestovního vozu

Lhotáková Ivana

 
14.9.
(Pá)
 

16:30-18:30

Benedikt Mostík - prezentace školy

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

N

Pálková Zdeňka

 
15.9.
(So)
 

 

N

Pálková Zdeňka

 
16.9.
(Ne)
 

 

N

Pálková Zdeňka

 
17.9.
(Po)
 

7:20- 7:50

Otevřená sběrna - v pondělí
- a žáci z 9.A

Eštoková Alena

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Cesta na divoký západ - Cestovní hůl

Lhotáková Ivana

17:30-18:30

Porada Komunitního plánu
Organizace Sovička

Lhotáková Ivana

 

N

Pálková Zdeňka

 

Plány učitele - odevzdat
SVL

 

 
18.9.
(Út)
 

7:10- 9:40

lék.

Glaserová Kamila

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00-10:00

OČR

Schejbalová Jana

10:05-10:50

Školní knihovna - exkurze

8.A
Hasilová Dagmar, Miklovičová Jana

15:30-16:30

ŠKOLSKÁ RADA
- schválení Výroční zprávy 2017/2018 - v ředitelně školy

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Krčmářová Romana, Svobodová Libuše

 

N

Pálková Zdeňka

 
19.9.
(St)
 

7:10- 8:45

lék.

Perez Petra

7:10- 9:40

lék.

Hasil Jaroslav

7:10- 8:45

lék.

Kocourková Olga

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka - Bořeň
- A

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

 

stud.

Bažo Pavel

 

N

Pálková Zdeňka

 
20.9.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Kaslová Jana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pálková Zdeňka

 
21.9.
(Pá)
 

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Vzhůru na Západ ŠH

Lhotáková Ivana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 
22.9.
(So)
 

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
23.9.
(Ne)
 

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
24.9.
(Po)
 

7:20- 7:50

Otevřená sběrna - v pondělí
- a žáci z 9.A

Eštoková Alena

8:15-14:00

Zeměpisná soutěž - Po Evropě s úsměvem
- na SOŠ InterDACT s.r.o.

Becková Martina
Berkyová I. (9.B), Jindráková I. (9.B), Jonák T. (9.A), Krasko L. (9.A), Machačová A. (9.B), Matějková H. (9.A), Raiskub M. (9.B), Smitková L. (9.A), Sýkorová O. (9.A), Štorch P. (9.A), Vlasák D. (9.B), Zuska J. (9.B)

10:00-12:00

FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ
- ve třídách s lanem Šeinerem + P.0

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

 

Odevzdat metodiky předmětů - 2.stupeň
- SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 
25.9.
(Út)
 

7:10- 7:50

PODKLADY PRO VÝPLATU - září, HAS
- do provozní porady

 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

9:20-10:00

Otevírání obálek a hodnocení nabídek
MmM v místnosti 409 - čtvrté patro

Firmanová Lenka

13:15-15:00

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Archman S. (7.A), Balážová A. (7.A), Bartoňová N. (7.A), Hlaváč P. (7.A), Horáčková D. (7.A), Marek D. (7.A), Peiredon J. (7.A), Sládek J. (7.A), Süsserová E. (7.A), Vlach L. (7.A)

13:45-14:45

Taneční odpoledne
- s Kamilou Hlaváčikovou v bývalé CVČ Most

Lhotáková Ivana

 

KO TV - 1.st. - SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 
26.9.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka - Velebudice, Benedikt

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Jeřábková Jana (2.B)

8:00- 9:30

Instalace prezentace naší školy na MmM

Lhotáková Ivana

8:00-11:45

OČR

Vrabcová Lenka

10:15-10:45

LVVZ a cyklo
- ředitelna

Firmanová Lenka, Gábel David, Hasil Jaroslav, Rybák Milan

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 

KO TV - 2.st. - SVL

 

 
27.9.
(Čt)
 

8:00-18:15

PRAHA - Sv.Václav, historická Praha

8.A, 8.B
Burdychová Radka, Miklovičová Jana, Papoušková Irena, Kaslová Jana

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Skramušská Martina
Al-Naggar S. (7.C), Číčelová M. (7.C), Entlichová A. (7.C), Charamza O. (7.C), Karel D. (7.C), Kejřová S. (7.C), Klíma D. (7.C), Kročil D. (7.C), Novický J. (7.C), Novotná A. (7.C), Piešťanský E. (7.C), Uhlířová K. (7.C)

11:55-12:40

NV

Pluhařová Jana

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

KO dokumentace P.0 - SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

NV

Fuchsová Zuzana

 

OČR

Burdychová Radka

 
28.9.
(Pá)
 

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 

DEN ČESKÉ STÁTNOSTI
- státní svátek

 

 
29.9.
(So)
 

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
30.9.
(Ne)
 

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
1.10.
(Po)
 

7:20- 7:50

Otevřená sběrna - v pondělí
- a žáci z 9.A

Eštoková Alena

13:00-15:00

lék.

Alferiová Ivana

15:30-17:30

Slavnostní zahájení říjen pro neziskovky

Firmanová Lenka, Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Vybíralová Barbora

 

KO KL 1.stupeň - SVL
- i elektronicky

 

 
2.10.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00- 8:45

Ústecký zub je zdravý zub - 1.A a P.0

1.A
Kočová Naděžda (1.A), Komůrková Stěpánka

8:55- 9:40

Ústecký zub je zdravý zub - 1.B,C

1.B, 1.C
Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Bogar D. (7.A), Frolík D. (7.A), Kotěborská K. (7.A), Praus L. (7.A), Surmaj R. (7.A), Täuberová V. (7.A), Tokár J. (7.A), Zembrzuska M. (7.A)

11:00-13:35

OČR

Urbanová Lucie

12:00-16:00

Přespolní běh u kostela - max 24 žáků 6. - 9.tř.
- škola je spolupořádající

Gábel David, Pýchová Martina

13:00-15:30

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Kratochvílová Petra
Bohuslav O. (7.B), Brom L. (7.B), Jahodová T. (7.B), Kočinová K. (7.B), Kozák D. (7.B), Polák L. (7.B), Rácová Š. (7.B), Rossi S. (7.B), Sporer D. (7.B), Vogelová L. (7.B)

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Tomášková Zlata

 

ŘD

Thalerová Lucie

 

N

Jeřábková Jana

 

Odevzdat TK 1. - 9.tř. SVL

 

 

KO KL 1.stupeň - SVL
- i elektronicky

 

 
3.10.
(St)
 

14:00-15:00

MINECRAFT - PAŘBA
ŠK

Eštoková Alena

 

N

Jeřábková Jana

 

ŘD

Thalerová Lucie

 

OČR

Tomášková Zlata

 

Stud.

Bažo Pavel

 

lék.

Alferiová Ivana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

KO KL 1.stupeň - SVL
- i elektronicky

 

 

lék.

Alferiová Ivana

 
4.10.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.
- BRL

Urbanová Lucie

7:10- 9:40

OČR

Miklovičová Jana

7:20- 7:45

Schůzka - 100 let ČR
- č.49

Smetáková Zdeňka, Krčmářová Romana, Svobodová Libuše, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan
č.48

8:00- 9:40

N

Csesznoková Simona

10:00-12:00

lék.

Kocourková Olga

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Kratochvílová Petra
Bečáková N. (7.B), Filinger Š. (7.B), Folová S. (7.B), Havel D. (7.B), Hylánová M. (7.B), Kašparová B. (7.B), Kranát N. (7.B), Macul'ová S. (7.B), Myslikovjanová N. (7.B), Pánov P. (7.B), Rejčová P. (7.B)

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

Stud.

Bažo Pavel

 

OČR

Tomášková Zlata

 

ŘD

Thalerová Lucie

 

N

Jeřábková Jana

 

KO KL 1.stupeň - SVL
- i elektronicky

 

 

KMS pro M - Ústí nad Labem

Becková Martina

 
5.10.
(Pá)
 

7:10-11:45

Třídy z pavilonu 1.stupně přesun po dohodě do ŠD

 

8:00-11:45

ZŽS Celodenní vycházka - Škola a její okolí

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

10:05-12:40

DRM Pipi dlouhá punčocha
55,-Kč - prvn dě hodiny v ŠD - po domluvě

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

11:55-12:40

Návštěva volební místnosti
- školní parlament

Svobodová Libuše

12:50-13:35

nesupl.

 

 

N

Pokorná Marcela

 

VOLBY

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

stud.
za KOSa - TOZ či rozděl

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

 

Školení KÚ Ústeckého kraje

Firmanová Lenka

 

OČR

Tomášková Zlata

 

ŘD

Thalerová Lucie

 

N

Jeřábková Jana

 

KO KL 1.stupeň - SVL
- i elektronicky

 

 
6.10.
(So)
 

 

N

Jeřábková Jana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

VOLBY

 

 
7.10.
(Ne)
 

 

N

Jeřábková Jana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
8.10.
(Po)
 

7:20- 7:50

Otevřená sběrna - v pondělí
- a žáci z 9.A

Eštoková Alena

13:15-15:00

Porada výchovných poradců
ÚP Most

Vitvarová Marie

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD, ŠK Osídlování
- ŠH - ŠD, ŠK

Lhotáková Ivana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Tomášková Zlata

 

KO KL 2.stupeň SVL
- i elektronicky

 

 

N

Jeřábková Jana

 
9.10.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00-12:40

Turistika nar Šibeník - P.0

Komůrková Stěpánka

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Skramušská Martina
Dvořáčková V. (7.C), Fürstová N. (7.C), Glossová P. (7.C), Hrdličková A. (7.C), Charvátová K. (7.C), Klasová K. (7.C), Kroulík T. (7.C), Křivan A. (7.C), Marková N. (7.C), Šešinová T. (7.C), Vítr M. (7.C)

13:45-15:00

MŠ Lidické setkání s vedením školek

Firmanová Lenka, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Svobodová Libuše

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Tomášková Zlata

 

KO KL 2.stupeň SVL
- i elektronicky

 

 

N

Jeřábková Jana

 
10.10.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS Celodenní výlet - Janovská přehrada
- A

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

9:30-12:30

Pasování na čtenáře - Knihovna Most
- 10:00 – 11:00 2. A (19) - 10:30 – 11:30 2. B (19) - 11:00 – 12:00 2. C (19)

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Tomášková Zlata

 

KO KL 2.stupeň SVL
- i elektronicky

 

 
11.10.
(Čt)
 

8:00- 9:40

lék.

Kaslová Jana

8:00-16:00

Q Landie Libere
- celá 9.B + náhradníci 9.A (Krasko, Jonák, Smitková)

9.B
Becková Martina

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Tomášková Zlata

 

KO KL 2.stupeň SVL
- i elektronicky

 

 
12.10.
(Pá)
 

10:05-11:45

Náslech u HOM

Glaserová Kamila, Svobodová Libuše

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

ŘD

Janatová Eva

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Vybíralová Barbora

 

stud.
za KOSa - TOZ či rozděl

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

 

OČR

Tomášková Zlata

 

KO KL 2.stupeň SVL
- i elektronicky

 

 
13.10.
(So)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 
14.10.
(Ne)
 

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 
15.10.
(Po)
 

7:20- 7:50

Školní sběrna Sběrový týden
ESA, CSS, SCHJ, PEI, SCHJ

 

8:00-16:00

Školení ČČK
- Knihovna Most

Papoušková Irena, Rešová Alena

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
P.O. - "Seznámení s MP" - Mgr. Litto

Komůrková Stěpánka

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
"Vandalismus" - p. Větrovec

6.A
Bažo Pavel (6.A)

8:55-11:45

DRM Povídání o pejskovi
55,-Kč

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

9:00-14:00

Specifika výuky češtiny jako cizího jazyka

Raczová Oldřiška

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
"Seznámení s MP" - Mgr. Litto

1.A
Kočová Naděžda (1.A)

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
"Vandalismus" - p. Větrovec

6.B
Janošová Ivana (6.B)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD, ŠK Stavba města
- ŠH

Lhotáková Ivana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Krčmářová Romana

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
16.10.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

7:20- 7:50

Školní sběrna Sběrový týden
ESA, CSS, SCHJ, PEI, SCHJ

 

8:00- 8:45

VIRTUAL REALITY ROAD SHOW 2018/2019

6.A
Bažo Pavel (6.A)
Tvv, Tvm

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
"Seznámení s MP" - Mgr. Litto

1.B
Krčmářová Romana (1.B)

8:55- 9:40

Náslech s Mgr. Bělíkovou
3.B/JAE

Svobodová Libuše

9:00-10:00

VIRTUAL REALITY ROAD SHOW 2018/2019

6.B
Janošová Ivana (6.B)
Tvv, Tvm

9:00-14:00

Ochrana člověka za běžných rizik a mimořádných událostí.
P43-03-16-182-02 - Na Průhoně 4800, 430 03 Chomutov

Raczová Oldřiška, Vitvar Bohumil

10:00-11:00

VIRTUAL REALITY ROAD SHOW 2018/2019

6.C
Glaserová Kamila (6.C)
Tvv, Tvm

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
"Seznámení s MP" - Mgr. Litto

1.C
Ondráčková Lucie (1.C)

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Krčmářová Romana

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
17.10.
(St)
 

7:20- 7:50

Školní sběrna Sběrový týden
ESA, CSS, SCHJ, PEI, SCHJ

 

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka - Špičák
- A

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

8:00- 9:40

§

Ryjáčková Miroslava

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
"Vandalismus" - p. Větrovec

6.C
Glaserová Kamila (6.C)

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
"Bezpečné chování venku" - Mgr. Litto

2.A
Ryjáčková Miroslava (2.A)

8:55- 9:40

Jednání MmM

Firmanová Lenka, Lhotáková Ivana

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
"Bezpečné chování venku" - Mgr. Litto

2.B
Vrabcová Lenka (2.B)

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
Kyberšikana" - p. Větrovec

9.B
Becková Martina (9.B)

11:45-13:30

CHEMSHOW
- zasedací místnost MmM - 12:30 - 12:55

8.A
Miklovičová Jana (8.A)

11:45-14:00

CHEMSHOW
- oběd s TUČ - zasedací místnost MmM - 13:00 - 13:25

8.B
Papoušková Irena (8.B)

13:15-14:15

Schůzka spolupráce s MŠ
- v ředitelně školy

Firmanová Lenka, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Pýchová Martina, Svobodová Libuše

15:00-16:00

Porada výchovných poradců
- v učebně č. 210 hlavní budovy Podkrušnohorského gymnázia, Most

Miklovičová Jana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Krčmářová Romana

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
18.10.
(Čt)
 

7:20- 7:50

Školní sběrna Sběrový týden
ESA, CSS, SCHJ, PEI, SCHJ

 

8:00- 8:30

FOTOGRAFOVÁNÍ do Deníku Mostecka
- p.Vokůrka

1.A, 1.B, 1.C
Eštoková Alena, Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

8:00-16:00

Školení České školní inspekce v Ústí nad Labem

Becková Martina, Smetáková Zdeňka

8:15-10:00

CHEMSHOW
- zasedací místnost MmM - 9:00 - 9:25

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
"Bezpečné chování venku" - Mgr. Litto

2.C
Koutecká Kateřina (2.C)

9:15-11:15

lék.

Kaslová Jana

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
"Punťa - bezpečný kontakt se psy" - Mgr. Litto

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

11:00-13:00

lék.

Hlaváčková Jana

11:30-16:00

lék.

Perglová Iveta

12:30-14:30

Porada - prevence

Firmanová Lenka, Kratochvílová Petra

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Krčmářová Romana

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
19.10.
(Pá)
 

7:20- 7:50

Školní sběrna Sběrový týden
ESA, CSS, SCHJ, PEI, SCHJ

 

8:00-16:00

Školení ČČK
- Knihovna Most

Papoušková Irena, Rešová Alena

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD, ŠK Znak města
Školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Krčmářová Romana

 

stud.
za KOSa - TOZ či rozděl

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

 

ŘD

Svobodová Libuše

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
20.10.
(So)
 

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
21.10.
(Ne)
 

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
22.10.
(Po)
 

7:10- 7:50

Porada k Výstavě ke 100. výročí ČSR a vernisáži

Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Smetáková Zdeňka, Svobodová Libuše, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan
sbor

7:10- 7:50

Sběrna uzavřena

 

11:55-14:25

lék.

Janošová Ivana

13:45-14:45

ŠD - Air hockey SVČ Most

Rešová Alena

17:30-18:30

Porada komunitního plánu

Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

Příprava výstavy ke 100. výročí
- SMZ, VRJ, VIB, ochotní spolupracovat

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

KO ŽK TUČve svých třídách

 

 
23.10.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00- 8:45

Divadlo VeTři - Téma: Obtěžování - kontakt dítěte s cizí osobou

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)
HUD

8:55- 9:40

Divadlo VeTři "Šikana"

5.A, 5.B, 5.C, 6.B
Janošová Ivana (6.B), Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)
HUD

8:55-11:45

DRM - Zlatovláska
55,-Kč

4.A
Hyková Václava (4.A)

8:55-11:45

Jablíčkový den aneb pečeme štrůdl - P.0
spolu s TOZ a Adélkou

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata
KUCH

10:05-10:50

Divadlo VeTř "Stalking"

8.A, 8.B, 8.C
Miklovičová Jana (8.A), Papoušková Irena (8.B), Vrtiška Jan (8.C)
HUD

10:05-11:45

Divadlo Rozmanitostí KING KONG

5.A, 5.B, 5.C
Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)

13:00-15:00

lék.

Vitvarová Marie

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

Příprava výstavy ke 100. výročí
- SMZ, VRJ, VIB, ochotní spolupracovat

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

KO ŽK TUČve svých třídách

 

 
24.10.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka - Hipodrom

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-13:35

Školení

Miklovičová Jana

11:55-16:05

Přehazovaná - mostecká divize
- žákyně 6. - 7.tříd, max 10 žákyň - 14. ZŠ Most

Pýchová Martina

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

Příprava výstavy ke 100. výročí
- SMZ, VRJ, VIB, ochotní spolupracovat

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

KO ŽK TUČve svých třídách

 

 
25.10.
(Čt)
 

8:00-13:30

Matematické soutěže Logik
- v budově Gymnázia Čsl.armády 1530 Most

Becková Martina
Jindráková I. (9.B), Jonák T. (9.A), Kökeny D. (9.A), Krasko L. (9.A), Machačová A. (9.B), Raiskub M. (9.B), Smitková L. (9.A), Sýkorová O. (9.A), Štorch P. (9.A), Vlasák D. (9.B), Zuska J. (9.B)

9:30-10:30

lék.

Vitvarová Marie

10:05-12:40

DRM - Ať žijí duchové
55,-Kč

5.C
Pýchová Martina (5.C)

11:00-13:35

Autorské čtení se spisovatelkou Petrou Braunovou
Městská knihovna - od 11:30 do 12:30 hodin

7.B, 7.C
Skramušská Martina, Kratochvílová Petra, Pluhařová Jana, Včelková Marcela

13:30-15:15

Případová konference
MmM č.203

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Vrtiška Jan

14:00-15:00

Celorční hra ŠD - Osídlení - osobní znak
- ŠD všechny vychovatelky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

Příprava výstavy ke 100. výročí
- SMZ, VRJ, VIB, ochotní spolupracovat

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

KO ŽK TUČve svých třídách

 

 
26.10.
(Pá)
 

7:10- 7:50

lék.

Svobodová Libuše

10:00-10:45

GDPR - pan. Kodet
- v ředitelně

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav

10:05-11:45

DRM - Budulínek
0.P + Adélka

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Tomášková Zlata

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, TV všechny vychovatelky

 

 

NaV

Thalerová Lucie

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

KO ŽK SVL

 

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

Příprava výstavy ke 100. výročí
- SMZ, VRJ, VIB, ochotní spolupracovat

 

 

OČR

Miklovičová Jana

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

KO ŽK TUČve svých třídách

 

 
27.10.
(So)
 

 

Stages - školení
26. - 30.10.2018

Becková Martina

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
28.10.
(Ne)
 

 

Stages - školení
26. - 30.10.2018

Becková Martina

 

Konec letního času
- posun 3:00 - 2:00

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

Den vzniku samostatného Československého státu

 

 

N

Pokorná Marcela

 
29.10.
(Po)
 

 

Stages - školení
26. - 30.10.2018

Becková Martina

 

Přerušení činnosti školní družiny po dobu podzimních prázdnin 29. a 30. 10. 2018
- po projednání se zřizovatelem.

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Samostudium - práce domů
- čerpání ŘD a STV

 

 
30.10.
(Út)
 

10:05-11:45

Divadlo Rozmanitostí - Andělská pohádka
30.11. od 10.30 hod. - Andělská pohádka - 4.B Cena 55,- Kč

4.B
Allertová Nadine (4.B)

15:30-17:30

Central Prezentace školy
16:30 vystoupení kapely

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Schejbalová Jana

 

Stages - školení
26. - 30.10.2018

Becková Martina

 

Přerušení činnosti školní družiny po dobu podzimních prázdnin 29. a 30. 10. 2018
- po projednání se zřizovatelem.

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

§

Csesznoková Simona, Rešová Alena

 

N

Pokorná Marcela

 

Samostudium - práce domů
- čerpání ŘD a STV

 

 
31.10.
(St)
 

8:00-11:45

HALOWEEN - ZOMBIE PÁRTY se zombíkem Zlatkou
- podle domluvy P.0 a 1. - 3.tříd

Tomášková Zlata
Tvm

8:00-11:45

Odvoz sběru
- vybraní žáci 8.tř.

Eštoková Alena

10:00-12:00

Divadelní představení "Ronja, dcera loupežníka"
MDM - Vstupné pro žáka je 70 Kč.

8.A
Miklovičová Jana, Kaslová Jana

13:35-13:45

Zkrácen čas výdeje obědů do 13:45 hod.
Kuchařky jdou na školení. Prosíme o spolupráci.

 

15:30-17:30

Benedikt Ukončení akce "Říjen pro neziskovky"

Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

Analýzy tříd založit do dokumentace - TUČ
1. - 9.tř.

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Výstava ke 100.výročí ČSR

Smetáková Zdeňka

 
1.11.
(Čt)
 

8:00-14:25

DVPP - Třídnická hodina jako prevence nekázně ve třídě
Teplice

Smetáková Zdeňka

8:00-17:45

Polytechnické vzdělávání

Janošová Ivana, Papoušková Irena

11:55-13:35

lék.

Hasilová Dagmar

 

N

Urbanková Jiřina

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Výstava ke 100.výročí ČSR

Smetáková Zdeňka

 
2.11.
(Pá)
 

8:00-10:00

Úklid výstavy na MÚ

Lhotáková Ivana

8:00-13:35

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:40

Zaniklé obce Mostecka - OM Most
- místopisná vycházka po Mostě

6.A
Bažo Pavel (6.A)

8:00-11:45

Dýňování

5.A, 5.B
Bránišová Lenka, Paulová Jesica, Raczová Oldřiška, Urbanová Lucie
KUCH

8:55-11:45

Zaniklé obce Mostecka - OM Most

6.B
Janošová Ivana (6.B)

8:55-12:40

Zaniklé obce Mostecka - OM Most

6.C
Glaserová Kamila (6.C), Krčmářová Michaela

11:55-13:35

Nesupl.

Vrabcová Lenka

14:00-15:00

Soutěž ke 100. výročí ČR
všechny vychovatelky

 

 

N

Urbanková Jiřina

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

lék.

Burdychová Radka

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Výstava ke 100.výročí ČSR

Smetáková Zdeňka

 
3.11.
(So)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Urbanková Jiřina

 
4.11.
(Ne)
 

12:00-17:00

SOKRATES 2018
Sportovní hala

 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Urbanková Jiřina

 

N

Vybíralová Barbora

 
5.11.
(Po)
 

7:10- 7:50

Sběrna otevřena

 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

10:45-12:45

SOKRATES
- Sportovní hala Most, tř. Budovatelů 112/7, Most - 11:30 - 12:00 - určeno žákům 9. tříd a vycházejícím z nižších ročníků

9.A, 9.B
Becková Martina (9.B), Pálková Zdeňka, Vitvar Bohumil (9.A)

14:00-15:00

DR Kráčíme dějinami - výstav SPgŠ

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Svobodová Libuše

 

N

Urbanková Jiřina

 

Konferenci Bakalářů v Pardubicích
.

Vrtiška Jan

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Výstava ke 100.výročí ČSR

Smetáková Zdeňka

 

KO TK P.0 - SVL

 

 
6.11.
(Út)
 

7:00-12:00

Supervize

Krčmářová Michaela

11:55-12:40

Prezentace školy SSŠMEP, s.r.o.

9.B

12:50-13:35

Prezentace školy SSŠMEP, s.r.o.

9.A

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Banditi - Wanted

Lhotáková Ivana

14:30-16:05

Příprava historických pokrmů

Glaserová Kamila
Berkyová I. (9.B), Blažková N. (9.B), Jindráková I. (9.B), Kudláčková S. (9.B), Peštová L. (9.B), Vaňková D. (9.A)

15:30-16:00

Výstava ke 100.výročí ČSR - slavnostní zahájení
- krátký program FUZ - učitelé

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Svobodová Libuše

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Urbanková Jiřina

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Kocourková Olga

 

Tisk TK 1. - 9.tř. VRJ

 

 
7.11.
(St)
 

7:00-14:30

"DNY VĚDY A TECHNIKY" v Ústí nad Labem
Vybraní žáci z 8. a 9. ročníků celkem 30. Zbylí žáci rozdělí TUČ do 8.A a C a 9.A. Sraz: nádraží ČD v 7.00 hodin (odjezd v 7.20 hodin) Návrat: nádraží ČD v 14.00 - 14.30 hodin

8.B, 9.A
Janošová Ivana, Papoušková Irena

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-10:50

Zaniklé obce Mostecka - OM Most

5.C
Pýchová Martina (5.C)

10:00-14:00

Veletrh fiktivních firem
- VOŠ a SOŠ - budova A

9.B
Becková Martina

11:00-12:40

OČR
- supl. TOZ

Komůrková Stěpánka

12:50-13:35

lék.

Hyková Václava

14:00-15:00

Jak znáš svoji vlast
- ŠK

Eštoková Alena

 

N

Urbanková Jiřina

 

OČR

Paulová Jesica

 

ŘD

Horváthová Martina

 

N

Pokorná Marcela

 

KO TK 1. - 9.tř. SVL

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Kocourková Olga

 

lék.

Eštoková Alena

 
8.11.
(Čt)
 

8:00- 9:40

OČR

Perez Petra

8:00-12:40

Zaniklé obce Mostecka - OM Most

5.B
Raczová Oldřiška (5.B)

8:30-13:30

Otevřená obchodka
- bádova A 9:00 - 12:00

8.A, 8.B, 8.C
Miklovičová Jana (8.A), Papoušková Irena (8.B), Vrtiška Jan (8.C)

9:00-11:00

Akce Kráčíme dějinam
- na SPgŠ - divadelní představení, hudební a výtvarné dílny

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

11:55-12:40

lék.

Janatová Eva

 

N

Urbanková Jiřina

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Pokorná Marcela

 

KO TK 1. - 9.tř. SVL

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Kocourková Olga

 
9.11.
(Pá)
 

7:10- 9:40

Lék.

Fuchsová Zuzana

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:40

ZŽS turistika Muzeum Most - Vznik ČSR
L. Bránišová

5.A
Urbanová Lucie (5.A)

8:55- 9:40

lék.

Hasilová Dagmar

9:00-11:00

Akce Kráčíme dějinam
- na SPgŠ - divadelní představení, hudební a výtvarné dílny

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

13:30-15:30

lék.

Rešová Alena

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

N

Urbanková Jiřina

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Pokorná Marcela

 

KO TK 1. - 9.tř. SVL

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Kocourková Olga

 
10.11.
(So)
 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
11.11.
(Ne)
 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
12.11.
(Po)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:55- 9:40

Beseda Trestní odpovědnost dětí a mládeže - MP P. Větrovec

8.B
Papoušková Irena (8.B)

10:05-10:50

Beseda Trestní odpovědnost dětí a mládeže - MP P. Větrovec

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

14:00-15:00

ŠD Jablkobraní - ochutnávka
- všechny vychovatelky

 

14:00-15:00

Olympiiáda v D
- žáci 8. a 9.tříd

Skramušská Martina, Vitvar Bohumil

 

KO TK p.0 - 9.ročník - SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Výstava de 100. výročí ČSR pro MŠ

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
13.11.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

12:50-14:25

lék.

Kaslová Jana

14:00-15:00

ŠD Jablkobraní - výtvarné práce
- všechny vychovatelky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

KO TK p.0 - 9.ročník - SVL

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Výstava de 100. výročí ČSR pro MŠ

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
14.11.
(St)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

7:10- 7:50

Beseda s ředitelkou školy Mgr.L. Firmanovou
- se šk. parlamentem

Firmanová Lenka, Svobodová Libuše

8:00-12:40

ZŽS - vycháka Zaniklé obce Mostecka - OM Most

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

8:55- 9:40

Náslech u RYM ve 2.A
- SVL a PYM

 

9:00-10:00

Školení PO paní Kubásková - u ř.š.
Janátová, Pružinová

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav

11:55-13:35

lék.

Smetáková Zdeňka

12:45-14:00

MAP MmM

Firmanová Lenka

14:00-14:15

Výchovná komise - na úrovni ředitelky školy
N.V.

Bělíková Veronika, Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Lhotáková Ivana

14:00-15:00

ŠD Jablkobraní - den v barvách jablíček, běh o košík jablek
- všechny vychovatelky

 

14:15-15:15

Školní kolo olympiády v ČJ
- přihlášení žáci z 8.A, B, C a 9.A, B.

Skramušská Martina, Kratochvílová Petra
č.46

17:00-19:00

Lampionový průvod - Rodina svítí Mostu

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

KO TK p.0 - 9.ročník - SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Výstava de 100. výročí ČSR pro MŠ

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Stud. ekologie

Bažo Pavel

 
15.11.
(Čt)
 

8:00-15:30

Podpora technického vzdělávání - Projekt IKAP B - Techmanii Plzeň.
Odjezd 8:00 hod (parkoviště u točny) Příjezd:16,30 hod. Doprava i vstupné hrazeno z projektu.

9.B
Becková Martina

8:00-10:30

lék.

Vrabcová Lenka

8:30-10:30

lék.

Schejbalová Jana

8:30-12:30

BÁJEČNÝ DEN S CHEMIÍ
- ve SPORTOVNÍ HALE V MOSTĚ od 9 do 12 hod. řada CH - 13 - 66 řada I - 55 - 66 řada J - 57 - 66

8.A, 8.B, 8.C
Miklovičová Jana (8.A), Papoušková Irena (8.B), Vrtiška Jan (8.C)

10:05-11:45

lék.

Koutecká Kateřina

11:55-13:35

OČR

Pluhařová Jana

14:00-15:00

ŠD Jablkobraní - zpěv, recitace, tanečky
- všechny vychovatelky

 

 

KO TK p.0 - 9.ročník - SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

1/4 PP z M napsat

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Eštoková Alena

 

Výstava de 100. výročí ČSR pro MŠ

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Stud. ekologie

Bažo Pavel

 
16.11.
(Pá)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

10:05-11:45

OČR

Perez Petra

11:55-12:40

lék.

Koutecká Kateřina

14:00-14:15

Odevzdat podklady pro jednání 1/4 PD třídním učitelům

 

14:00-15:00

ŠD Jablkobraní - jablíčkové soutěže ve všech družinách
- všechny vychovatelky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

KO TK p.0 - 9.ročník - SVL

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Eštoková Alena

 

Výstava de 100. výročí ČSR pro MŠ

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

ŘD

Lhotáková Ivana

 
17.11.
(So)
 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
18.11.
(Ne)
 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
19.11.
(Po)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

7:20- 7:50

Sběrna - otevřena
- SCHJ

 

7:30-13:30

Florbal - mostecká divize - staršíí žákyně
- max 10 žáků

Gábel David

 

N

Pálková Zdeňka

 

ŘD

Allertová Nadine

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

NaV

Vitvarová Marie

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Lék.

Smetáková Zdeňka

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
20.11.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00-10:00

lék.

Schejbalová Jana

8:00-11:45

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

8.A
Miklovičová Jana (8.A)

8:55-12:40

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

7.A
Smetáková Zdeňka (7.A)

12:15-14:00

Vzdělávací akce pro učitele - OFFICE 365, OUTLOOK
- první skupina

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Bělíková Veronika, Vitvarová Marie, Fuchsová Zuzana, Hasilová Dagmar, Hasil Jaroslav, Hyková Václava, Janatová Eva, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Koutecká Kateřina, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Pýchová Martina, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vrabcová Lenka

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Banditi - stopaři

Lhotáková Ivana

14:00-16:00

Vzdělávací akce pro učitele - OFFICE 365, OUTLOOK
- druhá skupina

Allertová Nadine, Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Skramušská Martina, Smetáková Zdeňka, Horváthová Martina, Janošová Ivana, Kratochvílová Petra, Panošková Marie, Papoušková Irena, Raczová Oldřiška, Svobodová Libuše, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan

 

ŘD

Allertová Nadine

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
21.11.
(St)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:40

ZŽS - Vycházka - Muzeum - 100. výročí ČSR

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

8:00-12:40

Turistika směr muzeum
P.0 -

Komůrková Stěpánka

14:15-16:15

Čtvrtletní pedagogická rada
- ve školní jídelně - všichni pedagogičtí pracovníci

 

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
22.11.
(Čt)
 

8:00-11:45

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

8.B
Papoušková Irena (8.B)

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

8:00-13:35

Setkání školních metodiků prevence
- v Litvínově na SSZŠ.

Kratochvílová Petra

8:55-12:40

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
23.11.
(Pá)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

7:30-13:30

Florbal - mostecká divize - mladší žáci
- max 10 žáků

Vitvar Bohumil

10:05-11:45

Divadlo Rozmanitostí KING KONG
- KING KONG - 5.A,B,C

5.A, 5.B, 5.C
Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)

12:30-14:30

OČR

Ryjáčková Miroslava

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, TV - všechny vychovatelky

 

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

LP CH, PŘ a F - odevzdat SVL

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

1/4 PP z MaJ - SVL

 

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 
24.11.
(So)
 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
25.11.
(Ne)
 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
26.11.
(Po)
 

7:10-11:45

OČR

Miklovičová Jana

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:00

lék.

Hlaváčková Jana

11:55-12:40

PTÁCI - SOVY
- á 50,-

5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C
Bažo Pavel (6.A), Glaserová Kamila (6.C), Janošová Ivana (6.B), Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)
Tvv

11:55-12:40

Čas proměn

7.A(Dív), 7.B(Dív), 7.C(Dív)
Skramušská Martina
č.46

12:00-13:30

Prezentace SPŠ a SOŠGS Most.

 

12:50-13:35

Čas proměn

7.A(Chl), 7.B(Chl), 7.C(Chl)
Skramušská Martina
č.46

14:00-16:00

Ppracovní skupiny MAP II-Matematická gramotnost
- 14,30

Becková Martina

14:00-15:00

PTÁCI - SOVY
- prop ŠD - á 50,-

Lhotáková Ivana
Tvm

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

lék.

Panošková Marie

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Příprava na vánoční těšení atrium školy
- všechny vychovatelky

 

 
27.11.
(Út)
 

7:10- 7:50

Podklady pro výplatu - listopad HAS

 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

7:30-13:30

Florbal - mostecká divize - starší žáci
- max 10 žáků

Gábel David

8:00- 9:40

lék.

Kaslová Jana

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Banditi - střelba

Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Příprava na vánoční těšení atrium školy
- všechny vychovatelky

 

 
28.11.
(St)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:40

ZŽS vycházka Jezero Most
- A - KOU - se zbytkem dětí ve škole

2.A, 2.B, 2.C
Buchnerová Eva, Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

17:00-21:00

Vánoce jsou za dveřmi
- spojovací chodba, atrium školy, ŠK - všechny vychovatelky, PRV

Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Papoušková Irena

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Příprava na vánoční těšení atrium školy
- všechny vychovatelky

 

 
29.11.
(Čt)
 

7:10-11:45

OČR

Miklovičová Jana

7:10-11:45

intervize

Krčmářová Michaela

8:00- 9:00

OČR

Vrabcová Lenka

9:00-14:45

Porada ředitelůna MmM

Firmanová Lenka

 

N

Papoušková Irena

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Příprava na vánoční těšení atrium školy
- všechny vychovatelky

 

 
30.11.
(Pá)
 

9:30-13:15

MDM Tajný deník Adriana Molea
10.00 hodin, trvá 140 minut, cena 100,-Kč na žáka.

7.A, 7.B, 7.C
Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Pluhařová Jana, Včelková Marcela

10:05-11:45

Vaření - ve školní kuchyňce

2.A
Ryjáčková Miroslava (2.A), Tomášková Zlata

10:05-11:45

Divadlo Rozmanitostí - Andělská pohádka

4.B
Allertová Nadine (4.B)

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Papoušková Irena

 

Odeslat přihlášky na SŠ s tralentovou zkouškou
- poslední termín - vycházející žáci

 

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Kratochvílová Petra

 

Příprava na vánoční těšení atrium školy
- všechny vychovatelky

 

 

Vánoční těšení

 

 
1.12.
(So)
 

 

N

Kratochvílová Petra

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Papoušková Irena

 
2.12.
(Ne)
 

 

N

Kratochvílová Petra

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Papoušková Irena

 
3.12.
(Po)
 

8:00- 9:40

Vaření - ve školní kuchyňce

2.A
Ryjáčková Miroslava (2.A), Tomášková Zlata

8:00- 9:40

lék.
- supl. as.

Koutecká Kateřina

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Kovbojský trojboj

Lhotáková Ivana

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Pokorná Marcela

 

Měsíc vánočního těšení

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Kratochvílová Petra

 

OČR

Perez Petra

 
4.12.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00-18:00

Vánoční trhy Drážďany
42 žáků 8. a 9.tříd - TUČ rozdělí zbylé žáky do zůstávajících paralelních tříd

8.A, 9.B
Hasilová Dagmar (8.A), Janošová Ivana (9.B), Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

11:55-15:15

nesupl.

Ryjáčková Miroslava

11:55-13:35

Zdravý životní styl v dospívání
ZÚ Ústí nad Labem - program Hravě o prevenci

7.B
Kratochvílová Petra (7.B)

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Kratochvílová Petra

 

OČR

Perez Petra

 

StV

Firmanová Lenka

 
5.12.
(St)
 

8:00-14:00

Den zdraví
- budova B - (SZŠ) - rozpis na dvě skupiny - VIM a BEM

9.A, 9.B
Becková Martina (9.B), Vitvar Bohumil (9.A)

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Zaniklé obce Mostecka

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

8:00-11:45

Mikuláš po třídách
- Šustek, Matějková, Dvořáčková, Sýkorová, Tomko

Csesznoková Simona

12:50-15:15

lék.

Janošová Ivana

16:00-20:00

Mikulášská nadílka - ŠD
- pro rodiče s dětmi - všechny vychovatelky

Lhotáková Ivana

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Kaslová Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

OČR

Perez Petra

 
6.12.
(Čt)
 

7:30-15:30

Marienberg - Mikulášské skákání - Nikolaussprung
- vybraní žáci + GAD, HAD - doprava mikrobusem

Gábel David, Hasilová Dagmar

8:00- 9:40

lék.
- supl. as.

Koutecká Kateřina

12:00-16:00

Školení OŠAK MmM

Firmanová Lenka

13:30-15:00

Mikuláš ve Školní družině

Rešová Alena
HUD

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Kaslová Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 
7.12.
(Pá)
 

8:00-12:40

lék.

Vitvar Bohumil

8:00- 8:45

Ústecký zub - projekt

1.B
Krčmářová Romana (1.B)

8:55- 9:40

Ústecký zub - projekt
P.0

1.C
Komůrková Stěpánka, Ondráčková Lucie (1.C)

8:55-10:50

Zdravý životní styl v dospívání
ZÚ Ústí nad Labem - program Hravě o prevenci

7.A
Smetáková Zdeňka (7.A)

10:05-12:40

Planetárium Most

5.A, 5.B
Bránišová Lenka, Paulová Jesica, Raczová Oldřiška (5.B), Thalerová Lucie, Urbanová Lucie (5.A)

10:05-10:50

Ústecký zub - projekt
p.0

1.A
Kočová Naděžda (1.A)

11:55-13:35

Zdravý životní styl v dospívání
ZÚ Ústí nad Labem - program Hravě o prevenci

7.C
Skramušská Martina (7.C)

12:50-14:30

Zkouška na program Vánočního těšení
- ve školním klubu - školní klub uzavřen

Hasilová Dagmar, Smetáková Zdeňka, Lhotáková Ivana

12:50-13:35

AQUADROM - plavání

Gábel David

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kaslová Jana

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

1. slohové práce ČJ 6. - 9.roč. SVL odevzdat

 

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 
8.12.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kaslová Jana

 

N

Raczová Oldřiška

 
9.12.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kaslová Jana

 

N

Raczová Oldřiška

 
10.12.
(Po)
 

7:10- 7:50

Vánoční těšení ve školní jídelně
- připraví první stupeň s asistentkami, - pro všechny učitele, asistentky, vychovatelky, kuchařky a uklízečky

 

8:00-11:45

Pečení vánočního cukroví P.0
spolu se Zlatkou a Adélkou

Komůrková Stěpánka
KUCH

8:55-12:30

MDM Kráska a zvíře
Vstupné: 90,- Kč

5.C
Pýchová Martina (5.C)

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kaslová Jana

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 

Šablony II. Ústí nad Labem

Firmanová Lenka

 
11.12.
(Út)
 

7:10- 8:45

lék.

Thalerová Lucie

8:00-10:00

§

Allertová Nadine

11:55-16:05

Kino Kosmos - film

7.A, 8.B
Pálková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD HERNA
- všechny vychovatelky

 

16:00-17:00

Předvánoční těšení

3.B
Janatová Eva (3.B)

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kaslová Jana

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 
12.12.
(St)
 

8:55- 9:40

Beseda "Trestní odpovědnost dětí a mládeže"
- strážník Větrovec

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

10:00-11:45

Kontrola

Firmanová Lenka

10:05-10:50

Beseda "Trestní odpovědnost dětí a mládeže"
- strážník Větrovec

8.A
Miklovičová Jana (8.A)

11:45-14:00

lék.

Skramušská Martina

14:00-15:30

Astronomická olympiáda
- pro vybrané žáky 6. -9. tříd, sraz ve 13.45 hodin - učebna fyziky

Janošová Ivana

14:00-15:00

Poplach v pohádkovém lese - div.představení

Lhotáková Ivana
HUD

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Kaslová Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vitvarová Marie

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 
13.12.
(Čt)
 

7:10-11:45

OČR

Miklovičová Jana

7:10- 8:45

lék.

Kocourková Olga

8:00-10:50

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

9.B
Becková Martina (9.B)

8:00-13:35

Vánoční turnaj ve šprtci
- zajistí Mgr. Jakub Hasil - výuka TV mimo budovu či ve třídách, ev. ve VTV - 8:00 - 9:40 - 1. - 3. třídy - 10:00 - 13:00 - 7. - 9. třídy

Thalerová Lucie
Tvm

8:55-12:40

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

13:00-14:30

lék.

Hasil Jaroslav

13:30-16:00

Schůze VP Dyáda Most

Miklovičová Jana

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - Country tance LHI

Lhotáková Ivana
HUD

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vitvarová Marie

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 

stud.

Bažo Pavel

 
14.12.
(Pá)
 

7:10- 8:45

lék.

Thalerová Lucie

8:00-13:35

Vánoční turnaj ve šprtci
- zajistí Mgr. Jakub Hasil - výuka TV mimo budovu či ve třídách, ev. ve VTV - 9:00 - 13:00 - 4. - 6. třídy

Thalerová Lucie
Tvm

8:00-10:00

lék.

Lhotáková Ivana

9:00-11:00

BRUSLENÍ na umělé ledové ploše u MmM
- první skupina - paní Pýchová - druhá skupina - Mgr. Bažo

Bažo Pavel, Pýchová Martina

10:05-11:45

OČR

Komůrková Stěpánka

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, TV, ŠK všechny vychovatelky

Lhotáková Ivana

15:00-19:00

Vánoční turnaj ve šprtci BHC
Mgr. Jakub Hasil - domluveno s oddílem JUDO, J. Nemčekem

Tvm

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vitvarová Marie

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 

1.pol. práce z M a 1.sloh. ČJ 5.roč. SVL
- v průběhu dne

 

 

OČR

Skramušská Martina

 
15.12.
(So)
 

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Raczová Oldřiška

 
16.12.
(Ne)
 

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Raczová Oldřiška

 
17.12.
(Po)
 

7:10- 7:50

Vánoční těšení ve školní jídelně
- připraví druhý stupeň s asistentkami, pro všechny učitele, asistentky, vychovatelky, kuchařky a uklízečky

 

7:10- 7:50

Sběrna ZAVŘENA

 

8:00- 9:40

Vánoční výstava SZŠ Palachova

5.A, 5.B
Bránišová Lenka, Paulová Jesica, Urbanová Lucie

8:00- 9:40

Vaření
- s Adélou

3.B
Janatová Eva, Tomášková Zlata

11:00-12:40

NV

Vrabcová Lenka

17:30-18:30

Komunitní plán u Junáků

Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 
18.12.
(Út)
 

8:00-11:00

Vánoční zvyky a tradice - soutěže

Csesznoková Simona, Perglová Iveta
HUD

8:55-10:50

Vánoční zvyky a tradice
- ŠD

Csesznoková Simona, Perglová Iveta
HUD

9:00-11:00

lék.

Kratochvílová Petra

10:00-13:30

Kino Most - filmové představení Čarodějovy hodiny
- od 11,00 - 13,00

4.B, 5.C, 6.A, 7.B, 7.C
Allertová Nadine, Bažo Pavel, Skramušská Martina, Kratochvílová Petra, Pýchová Martina

10:05-12:40

Divadlo Rozmanitostí
Cena 55,- Kč

4.B
Allertová Nadine (4.B)

12:00-13:30

Prohlídka SPgS

Firmanová Lenka, Svobodová Libuše

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
19.12.
(St)
 

7:10- 7:50

Podklady pro výplatu

Hasil Jaroslav

7:45-15:30

Vánoční dům Karlovy Vary + vánoční trhy

6.B, 6.C
Glaserová Kamila (6.C), Janošová Ivana (6.B)

8:00-13:35

Vánoční výlet do Chomutova
- Návštěva netradiční výstavy Betlémů a vánočních ozdob + vánoční trhy - sraz v 8.30 na nádraží v Mostě, návrat 13.00 hod. zpět na nádraží.

8.C, 9.B
Becková Martina (9.B), Vrtiška Jan (8.C)

8:00-13:35

Vánoce v Chomutově - památky

8.A, 8.B
Miklovičová Jana, Papoušková Irena, Kaslová Jana

8:00-13:35

Vánoční tradice - město Most

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

8:55- 9:40

ČSOP Klíny, Kloučkovi O kousavém svetru
- výroba andílka P.0 - ENV

Komůrková Stěpánka

8:55-10:50

Vánoční zvyky a tradice
atrium

Lhotáková Ivana, Schejbalová Jana

8:55- 9:40

Pečeme anglicky podle učebnice

Blahoutová Markéta
KUCH

10:05-12:40

1/2 ŘD

Horváthová Martina

10:05-12:40

Divadlo Rozmanitostí
Cena 55,- Kč

2.C, 3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B), Koutecká Kateřina (2.C)

10:05-10:50

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

2.B
Vrabcová Lenka (2.B)

11:00-11:45

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

5.A
Urbanová Lucie (5.A)

11:00-12:15

lék.

Smetáková Zdeňka

11:55-12:40

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

5.B
Raczová Oldřiška (5.B)

13:00-15:30

Zkouška na Vánoční těšení

Bránišová Lenka, Fuchsová Zuzana, Hasilová Dagmar, Smetáková Zdeňka, Komůrková Stěpánka, Lhotáková Ivana, Pýchová Martina, Tomášková Zlata

17:00-21:00

Vánoční posezení s důchodci
- školní jídelna - všichni zaměstnanci

 

 

N

Pokorná Marcela

 

NaV
- supl. VIM

Alferiová Ivana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
20.12.
(Čt)
 

7:45-15:00

Vánoční dům a vánoční trhy - Karlovy Vary

7.B, 7.C
Skramušská Martina (7.C), Kratochvílová Petra (7.B)

8:55- 9:40

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

2.C
Koutecká Kateřina (2.C)

10:05-10:50

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

3.B
Janatová Eva (3.B)

10:05-12:40

Divadlo Rozmanitostí
Cena 55,- Kč - O.P., Adélka

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C), Tomášková Zlata

11:00-11:45

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

2.A
Ryjáčková Miroslava (2.A)

11:55-12:40

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

11:55-13:35

Zdobení vánočního stromku pro zvířata na Šibeníku

6.B(EKO), 6.C(EKO)
Janošová Ivana

14:00-15:00

Vánoce v ŠD, ŠK
- všechny vychovatelky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
21.12.
(Pá)
 

8:00- 9:00

Vánoční těšení pro zaměstnance
- atrium školy - všichni učitelé, všechny vychovatelky, asistentky ,správní zaměstnanci, kuchařky, uklízečky

Bránišová Lenka, Fuchsová Zuzana, Hasilová Dagmar, Smetáková Zdeňka, Komůrková Stěpánka, Lhotáková Ivana, Pýchová Martina, Tomášková Zlata

8:00- 8:45

Výuka od druhén vyučovací hodiny

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B

8:55-11:45

Vánoční těšení a nadílka ve třídách

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Allertová Nadine, Bělíková Veronika, Fuchsová Zuzana, Hyková Václava, Janatová Eva, Kočová Naděžda, Koutecká Kateřina, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Pýchová Martina, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vrabcová Lenka

8:55-12:40

Vánoční těšení

6.C
Glaserová Kamila (6.C)
KUCH

8:55-12:40

Vánoční těšení a nadílka ve třídách

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Janošová Ivana (6.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Papoušková Irena (8.B), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C)

10:00-10:30

Dárky prvňáčkům
- atrium školy

Firmanová Lenka, Svobodová Libuše

10:30-11:00

Vyhodnocení sběračů
- atrium školy

Svobodová Libuše

11:00-11:45

Vánoční zpívání u stromečku s paní ředitelkou
- pro všechny třídy s TUČ

Bránišová Lenka, Firmanová Lenka

11:55-13:35

Ukončení vyučování
- vánoční prázdniny - zahájení vyučování 3. ledna 2019

 

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD

Horváthová Martina

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
22.12.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Vánoční prázdniny

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
23.12.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Vánoční prázdniny

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
24.12.
(Po)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Vánoční prázdniny

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
25.12.
(Út)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Vánoční prázdniny

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
26.12.
(St)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Vánoční prázdniny

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
27.12.
(Čt)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Vánoční prázdniny

 

 

Pedagogičtí pracovníci
- čerpají ŘD a StV

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
28.12.
(Pá)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Vánoční prázdniny

 

 

Pedagogičtí pracovníci
- čerpají ŘD a StV

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
29.12.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Vánoční prázdniny

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
30.12.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Vánoční prázdniny

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
31.12.
(Po)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Vánoční prázdniny

 

 

Pedagogičtí pracovníci
- čerpají ŘD a StV

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
1.1.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
3.1.
(Čt)
 

 

NaV

Tomášková Zlata

 

Začátek vyučování v novém roce 2019

 

 
4.1.
(Pá)
 

 

Odevzdat čtenářské dovednosti 1. - 2. stupeň SVL

 

 
5.1.
(So)
 

 

 
6.1.
(Ne)
 

 

 
7.1.
(Po)
 

 

Sběrna UZAVŘENA

 

 
8.1.
(Út)
 

13:15-15:00

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Archman S. (7.A), Balážová A. (7.A), Bartoňová N. (7.A), Hlaváč P. (7.A), Horáčková D. (7.A), Marek D. (7.A), Peiredon J. (7.A), Sládek J. (7.A), Süsserová E. (7.A), Vlach L. (7.A)

 
9.1.
(St)
 

 

 
10.1.
(Čt)
 

9:00-11:00

OČR

Kratochvílová Petra

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Včelková Marcela
Al-Naggar S. (7.C), Číčelová M. (7.C), Entlichová A. (7.C), Charamza O. (7.C), Karel D. (7.C), Kejřová S. (7.C), Klíma D. (7.C), Kročil D. (7.C), Novický J. (7.C), Novotná A. (7.C), Piešťanský E. (7.C), Uhlířová K. (7.C)

 
11.1.
(Pá)
 

 

NV

 

 
12.1.
(So)
 

 

 
13.1.
(Ne)
 

 

 
14.1.
(Po)
 

13:00-15:00

§

Kaslová Jana

 

NV

 

 

lék.

Včelková Marcela

 
15.1.
(Út)
 

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Bogar D. (7.A), Frolík D. (7.A), Kotěborská K. (7.A), Praus L. (7.A), Surmaj R. (7.A), Täuberová V. (7.A), Tokár J. (7.A), Zembrzuska M. (7.A)

13:00-15:00

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Pluhařová Jana
Bohuslav O. (7.B), Brom L. (7.B), Jahodová T. (7.B), Kočinová K. (7.B), Kozák D. (7.B), Polák L. (7.B), Rácová Š. (7.B), Rossi S. (7.B), Sporer D. (7.B), Vogelová L. (7.B)

 

NV

 

 
16.1.
(St)
 

 

 
17.1.
(Čt)
 

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Pluhařová Jana
Bečáková N. (7.B), Filinger Š. (7.B), Folová S. (7.B), Havel D. (7.B), Hylánová M. (7.B), Kašparová B. (7.B), Kranát N. (7.B), Macul'ová S. (7.B), Myslikovjanová N. (7.B), Pánov P. (7.B), Rejčová P. (7.B)

13:00-15:00

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Skramušská Martina
Dvořáčková V. (7.C), Fürstová N. (7.C), Glossová P. (7.C), Hrdličková A. (9.A), Charvátová K. (7.C), Klasová K. (7.C), Kroulík T. (7.C), Křivan A. (7.C), Marková N. (7.C), Šešinová T. (7.C), Vítr M. (7.C)

 
18.1.
(Pá)
 

 

 
19.1.
(So)
 

 

 
20.1.
(Ne)
 

 

 
21.1.
(Po)
 

 

 
22.1.
(Út)
 

 

 
23.1.
(St)
 

8:00-12:40

Vycházka - Muzeum - 100. výročí ČSR

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00- 8:45

lék.

Smetáková Zdeňka

 
24.1.
(Čt)
 

8:00- 8:45

lék.

Smetáková Zdeňka

 
25.1.
(Pá)
 

 

 
26.1.
(So)
 

 

 
27.1.
(Ne)
 

 

 
28.1.
(Po)
 

 

 
29.1.
(Út)
 

 

 
30.1.
(St)
 

9:00-11:00

Bruslení na umělém ledu u MmM

Gábel David, Pýchová Martina

 
31.1.
(Čt)
 

 

14.12.2018 (7:15)

Zpracováno v systému Bakaláři