Přehled akcí: školní rok 2017/18

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Pá)
 

8:00-10:00

Zahajovací pedagogická rada
- ve školní jídelně - všichní učitelé, vychovatelky i asistentky

 

10:00-11:00

OT cizích jazyků
- po pedagogické radě - učitelé AJ na 1. a 2. stupni

 

10:30-12:30

Kontrola připravenosti tříd a chodeb
- po zahajovací poradě vedení školy

 

10:30-11:30

lék.

Pokorná Marcela

 
2.9.
(So)
 

 

 
3.9.
(Ne)
 

 

 
4.9.
(Po)
 

7:10- 8:45

lék.

Vitvarová Marie

8:00- 8:45

Zahájení školního roku 2017/2018
- v budově školy - Deváťaci vítají prvňáky, asistece vychovatelky, učitelé 9.tříd - 2. - 8. třídy se shromáždí ve třídách

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (4.A), Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Fuchsová Zuzana (2.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Skramušská Martina (6.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (2.B), Janošová Ivana (9.A), Kočová Naděžda (2.C), Koutecká Kateřina (1.C), Krčmářová Romana (3.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Ondráčková Lucie (3.B), Papoušková Irena (7.B), Raczová Oldřiška (4.B), Ryjáčková Miroslava (1.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B), Vrabcová Lenka (1.B), Walterová Kateřina (6.A)

10:00-10:30

Porada - stavy žactva (seznamy) - učitelé
u HADa

 

11:45-14:00

Obědy
- dozory netřídní učitelé

 

11:55-13:35

lék.

Hyková Václava

 

doprovod dítěte
supl za URL - NEA

Burdychová Radka, Perez Petra, Urbanová Lucie

 
5.9.
(Út)
 

8:00-11:45

2. - 5.třídy s TUČ - 4 vyuč. hod,

2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Bažo Pavel (4.A), Fuchsová Zuzana (2.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C), Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B), Raczová Oldřiška (4.B), Urbanová Lucie (5.A)

8:00-13:35

8. - 9.třídy - s TUČ, 5 vyuč. hod.

8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Janošová Ivana (9.A), Vrtiška Jan (9.B)

8:00-11:45

1.třídy, P.O - 1. - 2.hodina, pak mohou odejít s rodiči, nebo zůstávají s TUČ, po 4.hod. ve ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00-12:40

6. - 7.třídy - s TUČ, 5 vyuč. hod.

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C
Skramušská Martina, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Papoušková Irena, Vitvar Bohumil, Walterová Kateřina

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

lék.

Kratochvílová Petra

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

16:00-17:00

Třídní schůzky - 1.třídy a přípravky

 

 
6.9.
(St)
 

7:10-11:45

Dopravní hřiště
Přezůvky. poznámkový blok, psací potřeby, svačina, pití, přílba.

4.A
Bažo Pavel

8:00-11:45

1.třídy, P.O - 1. - 2.hodina, pak mohou odejít s rodiči, nebo zůstávají s TUČ, po 4.hod. ve ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00- 9:40

Třídy s TUČ ve svých třídách

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (4.A), Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Fuchsová Zuzana (2.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Skramušská Martina (6.C), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (2.B), Janošová Ivana (9.A), Kočová Naděžda (2.C), Koutecká Kateřina (1.C), Krčmářová Romana (3.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Ondráčková Lucie (3.B), Papoušková Irena (7.B), Raczová Oldřiška (4.B), Ryjáčková Miroslava (1.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B), Vrabcová Lenka (1.B), Walterová Kateřina (6.A)

10:05-12:40

Výuka podle rozvrhu

 

13:45-14:45

NV

Kaslová Jana

 
7.9.
(Čt)
 

7:10-11:45

Dopravní hřiště
Přezůvky. poznámkový blok, psací potřeby, svačina, pití, přílba. - asistentka Včelková

4.B
Rybák Milan

8:00-13:35

Vyučování podle rozvrhu
- není odpolední vyučování, bez volitelných předmětů - 5.hodina - ve třídách TUČ, rozdělení do volitelných předmětů

 

8:30- 9:30

lék.

Lhotáková Ivana

11:00-13:30

OČR

Vrabcová Lenka

 
8.9.
(Pá)
 

7:10-12:40

Dopravní hřiště
Přezůvky. poznámkový blok, psací potřeby, svačina, pití, přílba.

4.C
Hyková Václava

8:00-13:35

Vyučování podle rozvrhu
- není odpolední vyučování

 

9:00-11:00

lék.

Vitvarová Marie

10:30-13:30

NV

Kaslová Jana

 
9.9.
(So)
 

8:00-16:00

Marienberg
- 20 žáků - točna u Alberta

Hasilová Dagmar, Paulová Jesica, Urbanová Lucie

 
10.9.
(Ne)
 

 

 
11.9.
(Po)
 

11:55-15:15

lék.

Janošová Ivana

13:30-15:30

lék.

Janatová Eva

 

ŘD

Špoulová Martina

 

1.OT - všechny, odevzdat zápisy, SVL

 

 

lék. Praha

Raczová Oldřiška

 
12.9.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

14:00-15:00

Slavnostní zahájení celoroční hry ŠD ŠK

Lhotáková Ivana

15:30-16:00

Valná hromada Klubu přátel při 15.ZŠ Most, z.s.
- volba členů Školské rady - rodiče -ve školní jídelně

 

16:00-17:00

Třídní schůzky - 2. - 9.tříd
informačního odpoledne pro rodiče 7.C z 12.9. na 19.9.2017 z důvodu absence - studium Bc. Vitvar

 

 

ŘD

Špoulová Martina

 

stud.

Vitvar Bohumil

 
13.9.
(St)
 

7:10- 7:50

lék.
KRP - středa 13. 9. - 7.00 - 8.00 lékař.

Kratochvílová Petra

8:00-12:40

ZŽS - vycházka na Benedikt

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Hyková Václava (4.C), Raczová Oldřiška (4.B)

12:50-13:35

PČR
.

Kratochvílová Petra

 

ŘD

Špoulová Martina

 
14.9.
(Čt)
 

8:00-10:50

lék.

Glaserová Kamila

8:00-12:40

Porada ředitelů

Šolarová Dagmar

14:00-17:00

DVPP - Nadané děti pro budoucnost

Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD ŠK Indiánský příběh

Lhotáková Ivana

 

ŘD

Špoulová Martina

 
15.9.
(Pá)
 

8:00-11:45

Focení prvňáčků
P.0, 1.A, 1.B a 1.C

 

10:05-10:50

SPC Teplice Mgr. Hampejzová
8:00 - 11:00

Vitvarová Marie

 

Plány učitele - odevzdat SVL

 

 

ŘD

Špoulová Martina

 
16.9.
(So)
 

 

ŘD

Špoulová Martina

 
17.9.
(Ne)
 

 

ŘD

Špoulová Martina

 
18.9.
(Po)
 

7:20- 7:50

Sběrna

Vystrčilová Lucie

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Iniánská přísaha

Lhotáková Ivana

 

ŘD

Vystrčilová Lucie

 

Výuka podle upraveného rozvrhu
- rozvrhy na třídách - v případě příznivého počasí velké pořestávky tráví žáci na hřišti

 

 

ŘD

Špoulová Martina

 
19.9.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

15:30-16:30

Školská rada - členové školské rady
- v ředitelně školy Za zřizovatele: Mgr.I.Hvězdová, J.Fabiánová Za učitele: Mgr.R.Krčmářová, Mgr.J.Hasil Za rodiče: J.Kraus, S.Šebek

Hasil Jaroslav, Krčmářová Romana, Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar

16:00-17:00

Náhradní třídní schůzka 7.C

Vitvar Bohumil

 

ŘD

Špoulová Martina

 
20.9.
(St)
 

8:00-10:50

lék.

Pluhařová Jana

8:00-12:40

ZŽS - vycházka na Benedikt

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Název indiánského kmene
- vlajka, pokřik

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

stud.

Urbanová Lucie

 
21.9.
(Čt)
 

8:00-10:50

lék.

Glaserová Kamila

 
22.9.
(Pá)
 

13:30-15:30

lék.

Rešová Alena

17:00-19:00

Benedikt Mostík
- prezentace

Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

ŘD

Vystrčilová Lucie

 
23.9.
(So)
 

 

 
24.9.
(Ne)
 

 

 
25.9.
(Po)
 

10:00-10:30

SPgŠ - praxe, spolupráce

Šolarová Dagmar

13:00-15:00

lék.

Janatová Eva

 

ŘD

Glaserová Kamila

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 

KO KL a TV 1.stupeň - SVL
- elektronicky i papír

 

 
26.9.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

9:45-13:00

MaP MmM

Šolarová Dagmar

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

11:00-16:55

Přespolní běh
24 reprezentantů

Gábel David, Rybák Milan

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 

KO KL a TV 1.stupeň - SVL
- elektronicky i papír

 

 
27.9.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS - vycházka na Benedikt

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

8:00-10:50

NV

Kaslová Jana

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD,ŠK - Indiánská čára
školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 

KO KL a TV 1.stupeň - SVL
- elektronicky i papír

 

 
28.9.
(Čt)
 

 

Státní svátek
Den české státnosti

 

 
29.9.
(Pá)
 

8:00-10:00

Instalace prezentace školy na MmM

Lhotáková Ivana

 

Ředitelské volno
-ped. prac. práce doma

 

 

§ plazma

Csesznoková Simona

 
30.9.
(So)
 

 

 
1.10.
(Ne)
 

 

 
2.10.
(Po)
 

8:30- 9:30

"Pasování na čtenáře" pro 2. třídy v Městské knihovně Most:

2.A
Fuchsová Zuzana (2.A)

9:00-10:00

FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁKŮ DO DENÍKU MOSTECKA

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina, Ryjáčková Miroslava, Vrabcová Lenka

9:00-10:00

"Pasování na čtenáře" pro 2. třídy v Městské knihovně Most:

2.B
Janatová Eva (2.B)

9:00-10:00

"Pasování na čtenáře" pro 2. třídy v Městské knihovně Most:
2.C 2.10. 2017 od 9.30 hod. - do 10.30 hod.

2.C
Kočová Naděžda (2.C)

15:30-17:30

MmM - Slavnostní zahájení kampaně "Říjen pro neziskovky"

Lhotáková Ivana, Svobodová Libuše

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 
3.10.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00-19:00

ČŠI - zkvalitňování výuky M a Př

Raczová Oldřiška, Vrabcová Lenka

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

11:45-13:15

Projekt Dílny - Velebudice
- 7.třídy, skupina 12 žáků - Ing.Baumruk, pevná obuv, pracovní oblečení

Papoušková Irena
Alferi K. (7.B), Holý D. (7.B), Kamír A. (7.B), Kuncová P. (7.B), Lendelová V. (7.B), Miková N. (7.B), Podhorná K. (7.B), Procházka J. (7.A), Quwarah A. (7.B), Suchomel M. (7.B), Šindelář A. (7.B), Šindelářová A. (7.B), Šolar V. (7.A), Tanková C. (7.B)

13:00-14:00

lék.

Pokorná Marcela

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

13:30-15:00

Projekt Dílny - Velebudice
- 7.třídy, skupina 12 žáků - Ing.Baumruk, pevná obuv, pracovní oblečení

Bažo Pavel
Dobešová M. (7.B), Hrdý J. (7.B), Hrodek T. (7.B), Chudíková M. (7.B), Kratochvíl P. (7.B), Krausová J. (7.B), Nováková N. (7.B), Schejbalová E. (7.B), Skramušská P. (7.B), Soukupová J. (7.B), Soukupová P. (7.B), Syka T. (7.A), Troller L. (7.A), Volf D. (7.B)

13:35-16:00

OČR

Kratochvílová Petra

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 
4.10.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS - vycházka na Benedikt

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

10:05-11:45

Projekt ZÚ Ústí n.L. - Hravě o prevenci - program: Prevence úrazů

6.C
Skramušská Martina (6.C)
č.82

11:55-13:35

Projekt ZÚ Ústí n.L. - Hravě o prevenci - program: Prevence úrazů

6.B
Kratochvílová Petra (6.B)
č.82

13:00-16:00

Čtenářská gramotnost
paní Jílková, od 14:00 hodin v Okresní knihovně.

Hasilová Dagmar, Skramušská Martina

14:00-15:00

Ukázky výcviku psa MP
- školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 

OČR

Walterová Kateřina

 

N

Firmanová Lenka

 
5.10.
(Čt)
 

11:45-13:15

Projekt Dílny - Velebudice
- 7.třídy, skupina 12 žáků - Ing.Baumruk, pevná obuv, pracovní oblečení

Miklovičová Jana
Demuthová A. (7.A), Hornych J. (7.A), Jandečka Š. (7.A), Ježek J. (7.A), Kotěborská K. (7.A), Kronichová S. (7.A), Lenková A. (7.A), Plháková L. (7.A), Potzel L. (7.A), Siváková I. (7.A), Šimková T. (7.A), Šolc O. (7.A), Tokár J. (7.A), Veselý J. (7.A)

12:50-14:25

lék.

Janošová Ivana

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD,ŠK - Indiánské zkoušky

 

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Walterová Kateřina

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 
6.10.
(Pá)
 

8:00-10:50

CHEMSHOW - na Magistráru města Mostu
ZAČÁTEK KONEC skupina max. 15 žáků 9:00 - 9:25 15. ZŠ 1.skupina 9:30 - 9:55 15. ZŠ 2.skupina 10:00 - 10:25 15. ZŠ 3.skupina

8.A, 8.B
Becková Martina, Pálková Zdeňka, Kaslová Jana

8:30-10:30

Momotaró - představení - v divadle Rozmanitostí

4.A, 4.B
Bažo Pavel, Raczová Oldřiška

 

KO KL a TV 2.stupeň, OT a plány učitele - SVL
- elektronicky i papír

 

 

OČR

Walterová Kateřina

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Urbanová Lucie

 

lék.

Šolarová Dagmar

 
7.10.
(So)
 

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Walterová Kateřina

 
8.10.
(Ne)
 

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Walterová Kateřina

 
9.10.
(Po)
 

8:45-11:00

Mgr. Pavlíková - SPC Měcholupy
.

Vitvarová Marie, Tomášková Zlata

13:15-14:45

Porada výchovných poradců
ÚP Most

Vitvarová Marie, Miklovičová Jana

13:30-14:30

Rozdílové zkoušky - vl.

Hyková Václava, Nekolová Anna, Ryjáčková Miroslava

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD BOLA
hřiště

Lhotáková Ivana

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Urbanová Lucie

 
10.10.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00-10:50

lék.

Janošová Ivana

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

10:45-12:45

lék.

Kočová Naděžda

11:45-13:15

Projekt Dílny - Velebudice
- 7.třídy, skupina 12 žáků - Ing.Baumruk, pevná obuv, pracovní oblečení

Vitvar Bohumil
Dohnal J. (7.C), Filipová N. (7.C), Glaser M. (7.C), Irdza J. (7.C), Klečka V. (7.C), Kotlárová M. (7.A), Králová K. (7.C), Kuklíková A. (7.C), Majtán T. (7.C), Nekvapilová K. (7.C), Šareš L. (7.C), Tichá D. (7.C), Winopall J. (7.C)

13:30-15:00

Projekt Dílny - Velebudice
- 7.třídy, skupina 12 žáků - Ing.Baumruk, pevná obuv, pracovní oblečení

Miklovičová Jana
Beňová K. (7.C), Boháček K. (7.C), Brůha D. (7.C), Farsang T. (7.C), Martínková K. (7.C), Novák M. (7.C), Růžička M. (7.C), Štrosnerová K. (7.C), Tomko L. (7.C), Tůma P. (7.C), Veszprémi J. (4.A), Zajícová P. (7.C)

13:30-14:30

Rozdílové zkoušky - ČJ

Hyková Václava, Janošová Ivana, Ryjáčková Miroslava

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Urbanová Lucie

 
11.10.
(St)
 

7:10- 7:50

KO nTK a dokumentace P.0 u SVL

 

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka na Hrabák
- bez autobusu

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka, Hyková Václava (4.C), Paulová Jesica, Thalerová Lucie

8:55- 9:40

Beseda s MP Most - Kriminalita dětí a mládeže
- p. Větrovec

8.A
Miklovičová Jana (8.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP Most - Seznámení s Městskou policií
- Mgr. Litto

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

10:05-10:50

Beseda s MP Most - Kriminalita dětí a mládeže
- p. Větrovec

8.B
Becková Martina (8.B)

10:05-10:50

Beseda s MP Most - Seznámení s Městskou policií
- Mgr. Litto

1.A
Ryjáčková Miroslava

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Iniánská trpělivost

Schejbalová Jana

 

N

Firmanová Lenka

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Revize elektrospotřebičů a prodlužováků
- prosím o zpřístupnění

 

 
12.10.
(Čt)
 

8:00- 9:40

lék.

Raczová Oldřiška

8:00-10:50

lék.

Glaserová Kamila

9:30-11:30

§

Včelková Marcela

14:15-16:00

lék.

Pálková Zdeňka

 

N

Firmanová Lenka

 
13.10.
(Pá)
 

8:00-10:50

lék.

Vitvar Bohumil

12:00-16:00

lék.

Pokorná Marcela

13:30-15:30

lék.

Rešová Alena

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana

 

N

Firmanová Lenka

 

Revize elektrospotřebičů a prodlužováků
- prosím o zpřístupnění

 

 

NV

Janatová Eva

 
14.10.
(So)
 

 

N

Firmanová Lenka

 
15.10.
(Ne)
 

 

N

Firmanová Lenka

 
16.10.
(Po)
 

7:10- 9:40

lék.

Becková Martina

8:00-12:00

Setkání preventistů
SSZŠ, Podkrušnohorská, Litvínov

Kratochvílová Petra

10:05-13:35

lék.

Špoulová Martina

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Výroba totemů
všechny vychovatelky

 

 

N

Firmanová Lenka

 

KO dokumentace - SVL

 

 
17.10.
(Út)
 

7:10-10:50

lék.

Šolarová Dagmar

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00- 9:40

lék.

Komůrková Stěpánka

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

11:00-12:40

Vaření - kuchyňky - skupiny

4.C
Hyková Václava (4.C), Paulová Jesica
KUCH

12:00-16:30

Přehazovaná dívky 6. a 7.tř.
- 12 dětí - na 14.ZŠ

Rybák Milan

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

14:00-15:00

Indiánská show

Lhotáková Ivana
HUD

 

KO dokumentace - SVL

 

 
18.10.
(St)
 

8:00-14:00

Florbal výběr 4. a 5.tř. O pohár primátora
- max. 12 dětí - Sportovní íhala

Gábel David

8:00-12:40

Jablíčkový den
- projektový den, včetně pečení štrůdlu ve školní kuchyňce - spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

8:00- 8:45

Obtěžování - kontakt s cizí osobou.
Divadlo VeTři - V. Vébr a M. Marková - preventivní program

5.A, 5.B, 5.C
Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Urbanová Lucie (5.A)
HUD

 

DVPP Praha

Becková Martina, Firmanová Lenka

 

KO dokumentace - SVL

 

 
19.10.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Alferiová Ivana

8:00-12:00

lék.

Šolarová Dagmar

8:00- 9:40

Vaření - kuchyňky

1.A
Ryjáčková Miroslava (1.A), Tomášková Zlata

8:00-15:15

Kurz pro kariérové poradce
Magistrát města Mostu, zasedací místnost 201 od 9:00 hodin

Glaserová Kamila

10:30-12:30

Sněhurka a sedm trpaslíků - v divadle Rozmanitostí
- vstupenka 50,- Kč

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana, Janatová Eva, Kočová Naděžda

12:50-13:35

Ukázka práce s mikroskopem
- přírodovědná praktika

č.83

15:30-18:30

Prezentace školy - Říjen pro neziskové organizace
- OC Centrál

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana

 

KO dokumentace - SVL

 

 
20.10.
(Pá)
 

8:00-12:40

ZŽS TV Jezero Most, Libkovice
- přesun ze středy

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

8:00-11:30

Muzeum Most - výstava - Terakotová armáda, Okresní archiv

6.B, 6.C
Skramušská Martina (6.C), Kratochvílová Petra (6.B)

8:40-10:05

Fotografování žáků VOG

Hasil Jaroslav

11:00-13:35

volby

Becková Martina

11:45-13:30

xx

Vrabcová Lenka

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, ŠK, ST, TV všechny vychovatelky

 

 

VOLBY do PČR
- pavilon 1.stupně zadán pro volby - výuka přesunuta do ŠD podle rozpisu - 3.tř. přesunutá vycházka

 

 

KO dokumentace - SVL

 

 
21.10.
(So)
 

 

VOLBY do PČR
- pavilon 1.stupně zadán pro volby - výuka přesunuta do ŠD podle rozpisu - 3.tř. přesunutá vycházka

 

 
22.10.
(Ne)
 

 

 
23.10.
(Po)
 

7:10-11:00

ŘD 0,5

Alferiová Ivana

8:00-11:00

lék.

Perglová Iveta

12:50-13:35

lék.

 

13:30-15:30

ŠD v SVČ AIR HOCKEY

Rešová Alena

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 
24.10.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00-11:30

lék.

Perez Petra

8:00- 8:45

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017
- paní Hubbard + dataprojektor

1.A
Ryjáčková Miroslava (1.A)

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

8:30- 9:30

Magistrát Odinstalování výstavy

Lhotáková Ivana

8:55- 9:40

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017
- paní Hubbard + dataprojektor

1.B
Vrabcová Lenka (1.B)

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

9:30-11:45

Kino Kosmos, filmové představení - Most
- začátek představení: 10:00 hodin, - vstupné: 45,- Kč/os., (placeno na místě)

4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Hyková Václava (4.C), Urbanová Lucie (5.A)

10:05-10:50

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017
- paní Hubbard + dataprojektor

1.C
Koutecká Kateřina

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

11:55-12:40

ŠVP 2017 - korekce

Hasil Jaroslav, Skramušská Martina

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Iniánský běh
ŠH

Perglová Iveta

14:00-14:30

VK - v ředitelně školy

Hasil Jaroslav, Raczová Oldřiška, Šolarová Dagmar

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 
25.10.
(St)
 

7:30- 9:45

lék.

Kočová Naděžda

8:00-13:30

Chrám chmelea piva a Chmelový maják Žatec

7.A, 7.B, 7.C
Burdychová Radka, Miklovičová Jana, Pálková Zdeňka, Papoušková Irena, Kaslová Jana, Vitvar Bohumil

8:00-12:40

ZŽS - Turistika směr Šibeník
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 

lék. Praha

Raczová Oldřiška

 
26.10.
(Čt)
 

9:00-23:45

DVPP HORA SVATÉ KATEŘINY Profesionální komunikace učitele s rodiči.
odjezd z točny naproti BESTDRIVE v 9:00 hodin Projekt s registračním číslem: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0003071 Výzva 02_16_022, Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování. Název: Učení pro radost, úspěch, zdraví.

Bažo Pavel, Becková Martina, Vitvarová Marie, Csesznoková Simona, Firmanová Lenka, Fuchsová Zuzana, Gábel David, Glaserová Kamila, Hasilová Dagmar, Hasil Jaroslav, Skramušská Martina, Hyková Václava, Janatová Eva, Janošová Ivana, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Lhotáková Ivana, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Nekolová Anna, Ondráčková Lucie, Papoušková Irena, Ryjáčková Miroslava, Svobodová Libuše, Tomášková Zlata, Urbanová Lucie, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan, Vrabcová Lenka, Walterová Kateřina

 

PODZIMNÍ PRÁZDNINY - pro žáky
- vyjmenovaní učitelé na DVPP jsou v zaměstnání - ostatní čerpají ŘD či StV

 

 
27.10.
(Pá)
 

0:00-19:00

DVPP HORA SVATÉ KATEŘINY Profesionální komunikace učitele s rodiči.
příjezd na točnu naproti BESTDRIVE v 19:30 hodin Projekt s registračním číslem: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0003071 Výzva 02_16_022, Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování. Název: Učení pro radost, úspěch, zdraví.

Bažo Pavel, Becková Martina, Vitvarová Marie, Csesznoková Simona, Firmanová Lenka, Fuchsová Zuzana, Gábel David, Glaserová Kamila, Hasilová Dagmar, Hasil Jaroslav, Skramušská Martina, Hyková Václava, Janatová Eva, Janošová Ivana, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Lhotáková Ivana, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Nekolová Anna, Ondráčková Lucie, Papoušková Irena, Ryjáčková Miroslava, Svobodová Libuše, Tomášková Zlata, Urbanová Lucie, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan, Vrabcová Lenka, Walterová Kateřina

 

PODZIMNÍ PRÁZDNINY - pro žáky
- vyjmenovaní učitelé na DVPP jsou v zaměstnání - ostatní čerpají ŘD či StV

 

 
28.10.
(So)
 

 

 
29.10.
(Ne)
 

 

Změna času
K přechodu na zimní čas dojde 29. října 2017 z 3:00 na 2:00

 

 
30.10.
(Po)
 

8:00-11:00

Hallowenské tvoření
- kuchyńka, učebna

4.B
Raczová Oldřiška (4.B)

11:55-12:40

nesupl.

Glaserová Kamila

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 

NV

Lhotáková Ivana

 
31.10.
(Út)
 

7:10- 9:40

lék.

Janošová Ivana

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:55- 9:40

nesupl.

Vitvar Bohumil

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

12:50-14:25

Schola Humanitas Litvínov
- celé třídy 9.A, B

Hasil Jaroslav

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

17:30-19:30

Ukončení akce Říjen pro neziskovky
Benedikt

 

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 

NV

Lhotáková Ivana

 
1.11.
(St)
 

7:10-10:50

LOGIK - gymnázium Most

Glaserová Kamila
Dangová D. (9.A), Doležal L. (9.B), Durlejová N. (9.B), Glaser T. (9.A), Karlová D. (9.B), Kavický P. (9.B), Lamová J. (9.A), Laznová K. (9.B), Pačanová K. (9.B), Štorch A. (9.A)

8:00-11:45

Dýňování

5.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie
KUCH

8:00-12:40

lék.

Šolarová Dagmar

8:00- 9:40

Vaření

3.A
Krčmářová Romana, Tomášková Zlata

8:00-15:00

"DROGOVÁ SCÉNA V PŘÍHRANIČÍ" KŘ PČR odborná konferencie
Hotel Cascade, Radniční 3, Most

Kratochvílová Petra

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka - Vtelno

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

8:55-12:40

Městské divadlo v Mostě - divadelní představení "Starci na chmelu"
- vstupné 95,-Kč na žáka

7.B, 8.A, 8.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Papoušková Irena (7.B)

14:00-16:00

Beseda v Městské knihovně
- VP čtenářské dílny

Hasilová Dagmar

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 

ŘD

Lhotáková Ivana

 
2.11.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Pálková Zdeňka

7:10- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

8:00- 9:40

Vaření

2.C
Kočová Naděžda, Tomášková Zlata

9:00-13:00

LIGA ŠKOL - ŠPRTEC
- ve SVČ

Vystrčilová Lucie

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - Lakros

Rešová Alena

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 

ŘD

Lhotáková Ivana

 
3.11.
(Pá)
 

7:10-10:50

Jednání na OŠAK MmM

Šolarová Dagmar

 

STV

Lhotáková Ivana

 

KO TK 1. - 9.tř. po domluvě SVL

 

 
4.11.
(So)
 

 

 
5.11.
(Ne)
 

 

SOKRATES 2017 - pro vycházející žáky a jejich zákonné zástupce
Prezentační výstavy škol středního vzdělávání NE 05.11.2017 - 12:00-17:00 PO 06.11.2017 - 09:00-13:00 Sportovní hala Most tř. Budovatelů 112/7, Most

 

 
6.11.
(Po)
 

7:20- 7:50

Sběrový týden
VYL, PEI, CSS, PEI, SCHJ

 

8:00- 9:40

Vaření

1.B
Tomášková Zlata, Vrabcová Lenka

10:45-12:45

SOKRATES - SPORTOVNÍ HALA
- a vycházející z nižších ročníků - 11:30 - 12:00

9.A, 9.B
Janošová Ivana (9.A), Vrtiška Jan (9.B)

11:55-12:40

Náslech - nesupl.

Glaserová Kamila

12:50-13:35

Náslech - nesupl.

Papoušková Irena

 

STV

Lhotáková Ivana

 

SOKRATES 2017 - pro vycházející žáky a jejich zákonné zástupce
Prezentační výstavy škol středního vzdělávání NE 05.11.2017 - 12:00-17:00 PO 06.11.2017 - 09:00-13:00 Sportovní hala Most tř. Budovatelů 112/7, Most

 

 
7.11.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:20- 7:50

Sběrový týden
VYL, PEI, CSS, PEI, SCHJ

 

8:00- 9:40

lék.

Firmanová Lenka

8:00- 8:45

náslech
- do 1.A

Koutecká Kateřina

8:55-11:45

Plavání

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:05-13:35

Plavání

4.B
Pálková Zdeňka, Thalerová Lucie

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

14:15-15:15

Školní kolo dějepisné olympiády
- pro přihlášené žáky 8. a 9. tříd

Skramušská Martina, Vitvar Bohumil
č.46

15:30-15:45

VK u ředitelky školy
- v ředitelně

Hasil Jaroslav, Šolarová Dagmar, Vitvar Bohumil

16:00-17:00

Třídní schůzka

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

STV

Lhotáková Ivana

 
8.11.
(St)
 

7:20- 7:50

Sběrový týden
VYL, PEI, CSS, PEI, SCHJ

 

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka - Šibeník

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00- 9:40

Vaření

3.B
Ondráčková Lucie, Tomášková Zlata

 

STV

Lhotáková Ivana

 

lék.

Burdychová Radka

 
9.11.
(Čt)
 

7:20- 7:50

Sběrový týden
VYL, PEI, CSS, PEI, SCHJ

 

7:30-15:30

Veletrh učebnic a pomůcek Praha

Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar

8:00- 9:40

Vaření

2.B
Janatová Eva, Tomášková Zlata

9:00-11:00

lék

Schejbalová Jana

10:05-11:45

OČR

Koutecká Kateřina

10:30-12:15

Kkino Kosmos - vzdělávací pořad "Nicholas Winton - Síla lidskosti"
- vstupné 40,-Kč na žáka

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.C
Skramušská Martina (6.C), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Vitvar Bohumil (7.C), Walterová Kateřina (6.A)

10:30-12:45

DR - Ať žijí duchové

4.C
Hyková Václava (4.C)

17:00-19:00

Lampionový průvod 1.náměstí
- 1.náměstí (sraz u ŠD 17.00) 18.00

Csesznoková Simona, Schejbalová Jana

 

STV

Lhotáková Ivana

 
10.11.
(Pá)
 

7:10- 7:50

lék.

Hasil Jaroslav

7:20- 7:50

Sběrový týden
VYL, PEI, CSS, PEI, SCHJ

 

8:00- 8:45

lék.

Raczová Oldřiška

8:00-12:00

Vánoční footografování - Žihla, pro objednané
- od 8:00 hodin, ve školním klubu

 

8:45-11:45

SPC Chomutov Mgr. Pavlíková
Adéla

Tomášková Zlata

13:00-14:00

Jednání s Mgr.Smekovou - PPP Most

Vitvarová Marie, Svobodová Libuše

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
ŠD, ŠK, ST, TV - všechny vychovatelky

 

 

NEV

Lhotáková Ivana

 
11.11.
(So)
 

 

 
12.11.
(Ne)
 

 

 
13.11.
(Po)
 

7:10-11:45

lék.

Šolarová Dagmar

7:10- 8:45

lék.

Kočová Naděžda

8:00- 8:45

Odvoz sběru
- vybraní žáci 9.A,B

 

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Tomahawk ŠD
všechny vychovatelky

 

 

N

Walterová Kateřina

 

NEV

Lhotáková Ivana

 
14.11.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00- 9:40

lék.

Janošová Ivana

8:00- 8:45

SVP DYÁDA Most
Bc. M. Škudrnová

Hasil Jaroslav

8:00-11:00

lék.

Perglová Iveta

11:04-13:30

lék.

Alferiová Ivana

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

13:30-15:00

lék.

Hasil Jaroslav

 

N

Walterová Kateřina

 

NEV

Lhotáková Ivana

 

lék. Praha

Alferiová Ivana

 
15.11.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Golfový areál

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel, Bránišová Lenka, Hyková Václava, Paulová Jesica, Thalerová Lucie

8:00-13:00

Otevřená obchodka

8.A, 8.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP - "Seznámení s Městskou policií v Mostě"
Mgr. Litto

1.B
Vrabcová Lenka (1.B)

8:55- 9:40

Beseda s MP - "Záškoláctví" - p. Větrovec

7.A
Miklovičová Jana (7.A)

10:00-12:00

DR - O třech přadlenách

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

10:05-10:50

Beseda s MP - "Záškoláctví" - p. Větrovec

7.C
Vitvar Bohumil (7.C)

10:05-10:50

Beseda s MP - "Seznámení s Městskou policií v Mostě"
Mgr. Litto

1.C
Koutecká Kateřina (1.C)

11:45-13:35

lék.
.

Kratochvílová Petra

12:00-16:00

lék.

Perglová Iveta

14:30-16:00

lék.

Alferiová Ivana

 

N

Walterová Kateřina

 

NEV

Lhotáková Ivana

 
16.11.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Vaření

1.C
Koutecká Kateřina, Tomášková Zlata

8:30-10:30

lék.

Schejbalová Jana

10:05-10:50

lék.

Včelková Marcela

 

NEV

Lhotáková Ivana

 

N

Walterová Kateřina

 

PODKLADY PRO JEDNÁNÍ 1/4 PR
- třídním učitelům

 

 
17.11.
(Pá)
 

 

Státní svátek
Den boje za svobodu a demokracii

 

 

N

Walterová Kateřina

 
18.11.
(So)
 

 

 
19.11.
(Ne)
 

 

 
20.11.
(Po)
 

8:00- 9:40

lék.

Koutecká Kateřina

8:55- 9:40

Beseda s MP - "Kyberšikana" - p. Větrovec

9.A
Janošová Ivana (9.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP - "Rady myšáka Járy - cyklisté" - Mgr. Litto

2.A
Fuchsová Zuzana (2.A)

10:05-10:50

Beseda s MP - "Rady myšáka Járy - cyklisté" - Mgr. Litto

2.B
Janatová Eva (2.B)

10:05-10:50

Beseda s MP - "Kyberšikana" - p. Větrovec

9.B
Vrtiška Jan (9.B)

14:00-15:00

Jablkobraní - ochutnávka

Perglová Iveta

14:30-16:00

OČR

Schejbalová Jana

 

N

Burdychová Radka

 

lék.

Vitvar Bohumil

 

lék.

Kočová Naděžda

 
21.11.
(Út)
 

7:10-14:25

FLORBAL - kategorie ml. žáci
- 10 žáků

Gábel David

11:55-13:35

lék.

Janošová Ivana

12:30-13:30

lék.

Gábel David

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

13:35-14:25

lék.

Kratochvílová Petra

14:00-15:00

Jablkobraní
ŠD - výtvarně pracovní dílna všechny vychovatelky

 

 

Promoce

Vitvar Bohumil

 

N

Burdychová Radka

 

NV

Urbanová Lucie

 
22.11.
(St)
 

8:00- 9:40

Vaření

2.A
Fuchsová Zuzana, Tomášková Zlata

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Raná

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

8:55-11:45

lék.

Glaserová Kamila

10:05-13:35

lék.
Zlatka supl.

Komůrková Stěpánka

14:00-15:00

Jablkobraní - běh o košík jablek
ŠD - všechny vychovatelky

 

14:15-16:15

ČTVRTLETNÍ PEDEGOGICK8 RADA
- v PŘ, PAI, všichni učitelé

 

 

lék.

Vystrčilová Lucie

 

N

Burdychová Radka

 

NV

Urbanová Lucie

 
23.11.
(Čt)
 

8:00-10:50

lék.

Glaserová Kamila

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

10:05-13:35

lék.

Burdychová Radka

14:00-15:00

Jablkobraní - zpěv, tanec, cvičení
ŠD- všechny vychovatelky

 

14:15-16:15

Školní kolo olympiády z ČJ
- pro přihlášené žáky 8. a 9. tříd

Skramušská Martina, Kratochvílová Petra
č.46

 

OČR

Miklovičová Jana

 

N

Burdychová Radka

 
24.11.
(Pá)
 

7:10-14:25

FLORBAL - kategorie starší žáci
- 10 žáků

Gábel David

8:00-11:45

lék.

Ryjáčková Miroslava

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

9:40-10:05

Platba za fotky - paní Žihlová
- ve studovně - fotky k vyzvednotí u HAS v kanceláři

 

13:00-14:00

Akce EDISON

Hyková Václava

14:00-15:00

Jablkobraní - soutěže
ŠD

Perglová Iveta

 

1.LP F,CH,PŘ - odevzdat SVL

 

 

lék.

Burdychová Radka

 

N

Burdychová Radka

 
25.11.
(So)
 

 

N

Burdychová Radka

 
26.11.
(Ne)
 

 

N

Burdychová Radka

 
27.11.
(Po)
 

8:00- 8:45

lék.

Fuchsová Zuzana

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Lov na medvěda

Lhotáková Ivana

 

N

Burdychová Radka

 

Příprava na vánoční těšení
- ŠD, ŠK a dobrovolníci

Lhotáková Ivana

 
28.11.
(Út)
 

7:10- 7:50

Podklady pro výplatu
- nejpozději po provozní poradě

 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00- 9:40

lék..

Fuchsová Zuzana

8:00-14:25

Turnaj o Pohár ředitele SŠT Most
- 10 žáků

Gábel David

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

 

N

Burdychová Radka

 

Příprava na vánoční těšení
- ŠD, ŠK a dobrovolníci

Lhotáková Ivana

 
29.11.
(St)
 

7:10-14:25

FLORBAL - kategorie mladší žákyně
- 10 žáků

Rybák Milan

8:00-14:00

DEN ZDRAVÍ
- SZŠ v Mostě

9.A, 9.B
Janošová Ivana (9.A), Vrtiška Jan (9.B)

8:00-12:40

Turistika směr Hrabák
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Ressl

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

8:00-11:45

OČR

Pluhařová Jana

 

N

Burdychová Radka

 

Příprava na vánoční těšení
- ŠD, ŠK a dobrovolníci

Lhotáková Ivana

 
30.11.
(Čt)
 

7:10-14:25

FLORBAL - kategorie starší žákyně
- 10 žáků

Gábel David

7:30- 9:30

lék.

Schejbalová Jana

8:00- 9:40

lék.

Kocourková Olga

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Skalp
- školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

Příprava na vánoční těšení
- ŠD, ŠK a dobrovolníci

Lhotáková Ivana

 

PŘIHLÁŠKY NA SŠ UMĚLECKÉ A SPORTOVNÍ
- s talentovou zkouškou ODEVZDAT

 

 
1.12.
(Pá)
 

17:00-21:00

Vánoce jsou za dveřmi - dílničky
Spojovací chodba

 

17:00-18:15

Předání světla svaté Barbory primátorovi města Mostu
trasa průvodu: OC Rozkvět, OC Centrál, Městské divadlo

 

 

Příprava na vánoční těšení
- ŠD, ŠK a dobrovolníci

Lhotáková Ivana

 
2.12.
(So)
 

 

 
3.12.
(Ne)
 

 

První adventní neděle.

 

 
4.12.
(Po)
 

8:00-10:50

BARBORKY
- dopoledne po třídách - děti ze ŠP

Pokorná Marcela

10:05-13:35

OČR

Firmanová Lenka

11:00-18:00

DVPP - Kouzelná hra se slovy
- Ústí nad Labem

Hasilová Dagmar, Paulová Jesica

14:00-15:00

Mikulášská pro ŠD
- zajišťuje SPGŠ Most - studentky

Rešová Alena
HUD

14:00-15:30

Astronomická olympiáda
- učebna fyziky, pro vybrané žáky 6. - 9. ročníků

Janošová Ivana

 
5.12.
(Út)
 

8:00-11:45

CHODÍ MIKULÁŠ PO TŘÍDÁCH
- děti ze ŠP

Vystrčilová Lucie

8:00- 8:45

lék.

Bránišová Lenka

9:00-11:00

OČR

Schejbalová Jana

11:00-12:40

Vaření

4.A
Bránišová Lenka, Urbanová Lucie
KUCH

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

17:00-18:00

Mikuláš pro rodiče a žáky
- školní jídelna

Lhotáková Ivana

 

lék. Praha

Raczová Oldřiška

 
6.12.
(St)
 

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

8:00-16:00

Mikulášské skákání v Marienberku
- parnerská škola - 10 žáků 7. - 9.třídy, výběr

Gábel David, Hasilová Dagmar

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Hipodrom
- bez autobusu

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00-10:50

lék.

Špoulová Martina

8:55- 9:40

§

Glaserová Kamila

11:00-12:40

Čertovský rej - v malé tělocvičně
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

11:30-14:00

lék.

Pluhařová Jana

11:30-13:30

lék.

Kocourková Olga

 
7.12.
(Čt)
 

8:45-12:45

Porada ředitelů na MmM

Šolarová Dagmar

9:00-11:15

O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH
- v Rozmáňu, cena 50,- Kč

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

10:00-12:15

Výstava Terakotová armáda Muzeum Most
od 11:00

5.C
Glaserová Kamila (5.C), Vystrčilová Lucie

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

12:00-13:30

lék.

Špoulová Martina

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - KIPU

Lhotáková Ivana

 

lék.

Raczová Oldřiška

 

1.LP - F, CH, PŘ
SVL

 

 
8.12.
(Pá)
 

7:10-13:35

Okresní kolo ve florbale mladfších žáků
- 10 žáků

Gábel David

8:45-11:00

Výstava Terakotová armáda Muzeum Most
od 9.30

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

10:00-12:15

Výstava Terakotová armáda Muzeum Most
od 11.00

5.B
Hasilová Dagmar (5.B)

11:30-14:30

ŘD

Vystrčilová Lucie

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

1. Slohové práce - odevzdat
5. - 9. ročník, SVL

 

 
9.12.
(So)
 

 

 
10.12.
(Ne)
 

 

Druhá adventní neděle.

 

 
11.12.
(Po)
 

8:00- 8:45

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017
- paní Hubbard + dataprojektor

1.A
Ryjáčková Miroslava (1.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP - Vandalismus - p. Větrovec

7.B
Papoušková Irena (7.B)

8:55- 9:40

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017

1.B
Vrabcová Lenka (1.B)

8:55- 9:40

Beseda s MP - Záškoláctví - Mgr. Litto

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

10:05-10:50

Beseda s MP - Záškoláctví - Mgr. Litto

3.B
Ondráčková Lucie (3.B)

10:05-10:50

Projekt "ÚSTECKÝ DĚTSKÝ ZUB JE ZDRAVÝ ZUB" - realizace 2017
- paní Hubbard + dataprojektor

1.C
Koutecká Kateřina

10:05-10:50

Beseda s MP - Šikana - p. Větrovec

4.C
Hyková Václava (4.C)

14:00-15:30

Generálka na Vánoční těšení

Bránišová Lenka, Thalerová Lucie, Vystrčilová Lucie

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánská stezka
- ŠH

Csesznoková Simona

 

N

Papoušková Irena

 
12.12.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

9:00-11:00

JUNGLE ARENA pro nejlepší sběrače

Csesznoková Simona, Vystrčilová Lucie

11:00-12:40

Vaření

4.A
Bránišová Lenka, Urbanová Lucie
KUCH

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

16:00-17:00

Vánoční besídka pro rodiče
+ žáci z 5.A

2.A
Fuchsová Zuzana (2.A)

 

N

Papoušková Irena

 
13.12.
(St)
 

8:00-13:35

Akce školy CHOROŠ

Janošová Ivana

8:00-12:40

ZŽS vycházka Matylda

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka, Hyková Václava (4.C), Paulová Jesica

8:45-11:00

Výstava Terakotová armáda Muzeum Most
od 9.30

5.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie (5.A)

10:00-12:45

Výstava Terakotová armáda Muzeum Most
od 11.00

7.B
Burdychová Radka, Vystrčilová Lucie

10:05-13:35

lék.
Zlatka supl.

Komůrková Stěpánka

12:15-18:00

Bakalář
- školení v Karlových Varech

Vrtiška Jan

12:50-15:15

Šplh
- 11.ZŠ Most, max 20 žáků

Rybák Milan

 

N

Thalerová Lucie

 

Litvínovský CHOROŠ

Janošová Ivana
Krasko L. (8.A), Smitková L. (8.A), Štorch A. (9.A)

 

N

Papoušková Irena

 
14.12.
(Čt)
 

8:00-11:00

Bruslení u MmM a Cascade - 6. a 7. třídy
- zbytek 6.C do 6.A a B - rozdělí RYB

6.C
Rybák Milan (6.C)

8:00-13:35

Vánoční turnaj ve šprtci
Mgr. Jakub Hasil

Vystrčilová Lucie
Tvm

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

8:45-10:00

Vánoční výstavka - ZŠ a SŠ Most, J. Palacha

4.B, 5.A
Raczová Oldřiška, Urbanová Lucie (5.A)

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

9:00-12:00

Bruslení u MmM a Cascade - 8. a 9. třídy
- zbytek 9. B rozdělí GAD do 9.A a 8.A,B

9.B
Gábel David (9.B)

9:00-12:00

Bruslení - umělý led u MmM (Cascade)
- dopoledne vyhrazeno pro 15.ZŠ - zájemci - třídy hlaste Ing. Rybákovi - dvě skupiny s TUČ

Rybák Milan

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

12:00-14:00

lék.

Skramušská Martina

12:50-13:35

Vánoční setkání obou parlamentů
- ve studovně

Svobodová Libuše, Thalerová Lucie

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánské měsíce

Lhotáková Ivana

 

N

Thalerová Lucie

 

lék.

Raczová Oldřiška

 

Litvínovský CHOROŠ

Janošová Ivana
Krasko L. (8.A), Smitková L. (8.A), Štorch A. (9.A)

 

N

Papoušková Irena

 
15.12.
(Pá)
 

8:00-13:35

FOTBAL - Vánoční turnaj v sálové kopané
- 6. - 9. třídy - max 10 žáků

Gábel David

8:00-18:30

Vánoční trhy v Drážďanech
- sraz v 8,20 hod. na parkovišti u bl. 612, naproti čerpací stanici LUK OIL - odjezd: v 8,30 hod. (z točny u Alberta) - návrat: kolem 17,00 hod.- 17,30 hod. (samostatný odchod od autobusu) - učí se podle 8.B 9.B

8.A, 9.A
Hasilová Dagmar, Janošová Ivana, Lhotáková Ivana

8:00-11:45

Pečení lineckého cukroví - kuchyňka
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))
KUCH

8:00- 8:45

lék.

Pokorná Marcela

8:00-13:35

Vánoční turnaj ve šprtci
Mgr. Jakub Hasil

Vystrčilová Lucie
Tvm

10:05-11:45

lék.

Burdychová Radka

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
ŠD, ŠK, ST - všechny vychovatelky

 

 

N

Thalerová Lucie

 

Odevzdat 1.PP z M 5. - 8.ročník. SVL

 

 

N

Papoušková Irena

 
16.12.
(So)
 

 

N

Papoušková Irena

 
17.12.
(Ne)
 

 

N

Papoušková Irena

 

Třetí adventní neděle.

 

 
18.12.
(Po)
 

8:55-13:35

Plavání - Aquadrom Most
- max 20 žáků

Gábel David, Rybák Milan

9:30-12:00

Kino Kosmos - "Emoji ve filmu"
začátek v 10,00hod.

4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Raczová Oldřiška (4.B), Urbanová Lucie (5.A)

14:00-15:00

Vločková dílna
ŠD - všechny vychovatelky

 

16:00-17:00

Vánoční besídka ve třídě 3.A

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

 

§

Paulová Jesica

 

N

Papoušková Irena

 
19.12.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00-11:45

OČR

Pluhařová Jana

8:00-10:00

OČR

Schejbalová Jana

9:00-11:00

Vánoční zvyky a tradice - soutěže pro přihlášené

Perglová Iveta, Rešová Alena
HUD

11:00-12:40

Vaření v kuchyňce v rámci VV a ČaSP

4.C
Hyková Václava (4.C)
KUCH

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

17:00-21:45

SPORTOVKA MOST s občerstvením
- Vánoční setkání zaměstnanců školy s důchodci a na MD - 2 dráhy 18:00 - 20:00 hod.

 

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Papoušková Irena

 
20.12.
(St)
 

8:00-12:00

Vánoční pečení URL a POM

5.A
Pokorná Marcela, Urbanová Lucie (5.A)
KUCH

8:00-12:40

ZŽS vycházka střed města
- bez dopravy

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

9:00-11:00

Vánoční zvyky a tradice pro přihlášené
Atrium školy

Lhotáková Ivana, Schejbalová Jana

10:00-12:40

Procházka předvánočním městem

4.B
Thalerová Lucie

10:00-12:40

Vánoční město a trhy od 10.00 do 12.40 hod.

2.A, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Kočová Naděžda (2.C)

12:50-13:35

Beseda s panem Petrem Vidlákem
téma: Volby, poslanecká sněmovna.

9.A
Janošová Ivana (9.A)

13:15-15:15

lék.

Kaslová Jana

14:00-15:00

Zkouška divadelního kroužku

Alferiová Ivana
HUD

16:00-17:00

Vystoupení divadelního kroužku pro rodiče

Alferiová Ivana
HUD

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Papoušková Irena

 
21.12.
(Čt)
 

8:15-12:30

Vánoční procházka s bruslením 7. tříd
- náměstí Most a kluziště KAJ s Vaškem do divadla se 6.r.

7.A, 7.B, 7.C
Burdychová Radka, Miklovičová Jana (7.A), Rybák Milan (7.B), Vitvar Bohumil (7.C)

8:55-13:35

lék.

Špoulová Martina

8:55-13:35

Městské divadlo Most "Charleyova teta"
Cena na žáka 80,-Kč. - oběd po návratu společně s TUČ, pak konec

6.A, 6.B, 6.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Skramušská Martina (6.C), Janošová Ivana (9.A), Kratochvílová Petra (6.B), Pálková Zdeňka (6.A), Vrtiška Jan (9.B)

9:30-12:30

VÁNOCE TŘÍ SNĚHULÁKŮ v Rozmáňu
- O.P + Zlatka s Adélkou. od 10:30 hod.

0.P(Dív), 0.P(Chl), 1.A, 1.B, 1.C
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Tomášková Zlata, Vrabcová Lenka (1.B)

10:05-12:40

Vycházka vánočním Mostem.

5.B
Hasilová Dagmar (5.B)

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

14:00-15:00

Družinové vánoce
- všechny vychovatelky

 

 

lék.

Bažo Pavel

 

OČR

Paulová Jesica

 
22.12.
(Pá)
 

7:10- 7:50

Sraz účinkujících na Vánočním těšení
- ve studovně 7:45 hodin

Vystrčilová Lucie

8:00- 8:45

Vánoční těšení pro dospěláky
VÁNOČNÍ TĚŠENÍ PRO ZAMĚSTNANCE - všichni zaměstnanci - Atrium školy

Bránišová Lenka, Firmanová Lenka, Thalerová Lucie, Vystrčilová Lucie

8:55-12:40

TŘÍDNÍ BESÍDKY - 2.stupeň

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Skramušská Martina (6.C), Janošová Ivana (9.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Pálková Zdeňka (6.A), Rybák Milan (7.B), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B)

8:55-11:45

TŘÍDNÍ BESÍDKY - 1.stupeň

0.P(Dív), 0.P(Chl), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Bažo Pavel, Fuchsová Zuzana, Glaserová Kamila, Hasilová Dagmar, Hyková Václava, Janatová Eva, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Koutecká Kateřina, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vrabcová Lenka

8:55-11:45

Vaření

5.C
Glaserová Kamila (5.C)
KUCH

10:00-11:00

Ježíšek naděluje prvňáčkům
u stromečku v atriu

 

11:00-12:00

Koledy u vánočního stromku
Atrium školy

Firmanová Lenka

11:55-12:40

Oběd pro první stupeň - s TUČ
11:30 možno jít na oběd

 

12:50-13:35

Oběd pro druhýí stupeň - s TUČ

 

 

OČR

Paulová Jesica

 
23.12.
(So)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
24.12.
(Ne)
 

 

Čtvrtá adventní neděle.

 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
25.12.
(Po)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
26.12.
(Út)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
27.12.
(St)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
28.12.
(Čt)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
29.12.
(Pá)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
30.12.
(So)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
31.12.
(Ne)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
1.1.
(Po)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
2.1.
(Út)
 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
- zaměstnanci čerpají ŘD 2017, StV

 

 
3.1.
(St)
 

7:10-11:45

Termíny dopoledního bruslení budou upřesněny

 

7:10-20:50

Začátek vyučování v roce 2018

 

10:05-12:40

OČR
supl. Zlatka

Komůrková Stěpánka

 

lék.

Burdychová Radka

 

Čtenářské dovednosti 1. a 2.stupeň SVL

 

 

OČR

Ryjáčková Miroslava

 

NV

Miklovičová Jana

 
4.1.
(Čt)
 

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

13:00-15:00

Odpolední čaj s povídáním ŠK
- školní klub

Vystrčilová Lucie

 
5.1.
(Pá)
 

8:55-12:40

Městské divadlo v Mostě divadelní představení KRÁSKA A ZVÍŘE
- vstupné 90,- Kč - odchod v průběhu druhé hodiny

4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Hyková Václava (4.C), Raczová Oldřiška (4.B), Urbanová Lucie (5.A)

 

N

Špoulová Martina

 

Laboratorní práce CH, F, PŘ - odevzdat SVL

 

 
6.1.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 
7.1.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
8.1.
(Po)
 

8:00-11:00

Ovoce a zelenina do škol - setkání s Bovýskem
- 1. - 3.třídy - každý žák obdrží od Bovýska i malý dáreček

 

8:00- 9:40

lék.

Glaserová Kamila

8:55-11:45

Lék.
HLJ

Janatová Eva

8:55- 9:40

Beseda s MP - Rady myšáka Járy - Chodci - Mgr. Litto

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

9:00-11:00

O TŘECH PŘADLENÁCH
-divadlo Rozmanitostí - cena 55,- Kč

2.A, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Kočová Naděžda (2.C)

10:05-10:50

Beseda s MP - Punťa - bezpečný kontakt se psy
Mgr. Litto

1.A
Ryjáčková Miroslava (1.A)

11:55-13:35

nesupl.

Papoušková Irena

13:15-16:15

Porada výchovných poradců

Vitvarová Marie

14:00-15:00

Místní šetření p.Šíma

Vrtiška Jan

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Mustang
- všechny vychovatelky

 

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N

Špoulová Martina

 

OČR

Urbanová Lucie

 
9.1.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00- 8:45

Čas proměn
paní Podlahová

7.A(Dív), 7.B(Dív), 7.C(Dív)
Papoušková Irena (7.B(Dív))
č.70

8:00- 8:45

Lék.

Janatová Eva

8:55- 9:40

Čas proměn
paní Podlahová

7.A(Chl), 7.B(Chl), 7.C(Chl)
Papoušková Irena (7.B(Chl))
č.70

11:00-13:35

lék.

Perez Petra

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

N

Špoulová Martina

 

OČR

Urbanová Lucie

 
10.1.
(St)
 

8:00- 8:45

Hospitace a vyšetření - Mgr. H.Tvrzová z SPC Měcholupy
v 8.oo hod. hospitace v 7.C (žák J.D.) v 9.oo hod. vyšetření žáka K.

 

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

10:30-11:30

lék.

Glaserová Kamila

 

N

Špoulová Martina

 

OČR

Vystrčilová Lucie

 

OČR

Urbanová Lucie

 

§

Kočová Naděžda

 
11.1.
(Čt)
 

7:10- 7:50

Oborový tým MJA

Becková Martina, Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Svobodová Libuše
č.78

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

11:55-14:25

lék.

Becková Martina

 

N

Špoulová Martina

 

OČR

Urbanová Lucie

 
12.1.
(Pá)
 

7:10- 7:50

lék.
ESA - dohled do příchodu

Krčmářová Romana

8:00-11:45

Třídy z 1.stupně - budou jako obvykle ve ŠD
-přesun - domluva s vychovatelkami nuná - domluvit modrá ŠD, hudebna, klub, červená ŠD, zelená ŠD, žlutá ŠD,

 

8:00-11:45

ZŽS TV Vycházka Matylda

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

 

N

Špoulová Martina

 

PREZIDENTSKÉ VOLBY

 

 

Laboratorní práce CH, F, PŘ - odevzdat SVL

 

 

OČR

Urbanová Lucie

 
13.1.
(So)
 

 

OČR

Urbanová Lucie

 

PREZIDENTSKÉ VOLBY

 

 
14.1.
(Ne)
 

 

OČR

Urbanová Lucie

 
15.1.
(Po)
 

7:10-20:50

PP z matematiky - SVL
- napsat

 

7:10- 7:45

Oborový tým přírodních věd

Becková Martina, Firmanová Lenka, Janošová Ivana, Pálková Zdeňka, Papoušková Irena, Rybák Milan, Šolarová Dagmar, Vrtiška Jan
č.79

9:00- 9:30

Jednání úředníků MmM
- pocitové mapy

Šolarová Dagmar

14:00-15:00

Pěvecká soutěž ŠD, ŠK
BA ŠD

Csesznoková Simona

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N

Ondráčková Lucie

 

OČR

Urbanová Lucie

 

§

Kočová Naděžda

 

OČR

Perez Petra

 

N

Kocourková Olga

 
16.1.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

 

N

Ondráčková Lucie

 

OČR

Urbanová Lucie

 

OČR

Perez Petra

 

N

Kocourková Olga

 
17.1.
(St)
 

8:00- 9:40

lék.

Firmanová Lenka

8:00-11:00

Okresní kolo olympiády z dějepisu
- SVČ

Vystrčilová Lucie
Štorch A. (9.A)

8:00-11:45

Bruslení na venkovním kluzišti u MmM
- 8:30 - 11:00 - čas je třeba dodržet - zájemci 8. - 9. tříd, max. 25 žáků

Gábel David
Berkyová I. (8.B), Cmíral J. (9.B), Čvančarová V. (8.B), Dzurko J. (9.A), Ehimovová K. (9.B), Jindráková I. (8.B), Krásná K. (9.B), Kudláčková S. (8.B), Lejsek J. (9.B), Lenc M. (9.B), Lička J. (9.B), Litochlebová P. (9.A), Lochmanová V. (9.B), Stejskal V. (9.B), Sušanská V. (9.B), Šustek M. (8.A), Tobolová L. (8.B), Zahrádková E. (9.A)

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka na Hrabák

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

14:00-14:15

VK na úrovni ředitele školy
- J.I.

Hasil Jaroslav, Šolarová Dagmar, Vitvar Bohumil

 

N

Ondráčková Lucie

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Paulová Jesica

 

N

Kocourková Olga

 
18.1.
(Čt)
 

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

9:30-12:00

Projekt Dílny - SPŠ Most
Kino

Papoušková Irena
Alferi K. (7.B), Kamír A. (7.B), Kratochvíl P. (7.B), Krausová J. (7.B), Kuncová P. (7.B), Lendelová V. (7.B), Miková N. (7.B), Podhorná K. (7.B), Quwarah A. (7.B), Skramušská P. (7.B), Suchomel M. (7.B), Šindelář A. (7.B), Šindelářová A. (7.B)

9:30-11:45

"Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky" - Planeta Země 3000
- kino Kosmos - od 10,00 hod - - cena: 60,- Kč

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Skramušská Martina (6.C), Janošová Ivana (9.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Pálková Zdeňka (6.A), Papoušková Irena (7.B), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B)

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

11:45-13:15

Projekt Dílny - SPŠ Most

Burdychová Radka
Dobešová M. (7.B), Holý D. (7.B), Hrdý J. (7.B), Hrodek T. (7.B), Chudíková M. (7.B), Nováková N. (7.B), Procházka J. (7.A), Schejbalová E. (7.B), Soukupová J. (7.B), Soukupová P. (7.B), Syka T. (7.A), Tanková C. (7.B), Troller L. (7.A), Volf D. (7.B)

12:00-15:30

Přetahování lanem
- od 13.00 hodin, tělocvičny SVČ Most - reprezentace max. 10

Rybák Milan

14:00-15:00

Celoroční hra Závody na koních ŠD

Lhotáková Ivana

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Paulová Jesica

 

N

Kocourková Olga

 
19.1.
(Pá)
 

7:10-12:00

ŘD

Alferiová Ivana

7:10-12:40

lék.

Kaslová Jana

13:00-15:00

lék.

Rešová Alena

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

N

Paulová Jesica

 

N

Kocourková Olga

 
20.1.
(So)
 

 

N

Kocourková Olga

 

N

Paulová Jesica

 
21.1.
(Ne)
 

 

N

Kocourková Olga

 

N

Paulová Jesica

 
22.1.
(Po)
 

7:10- 7:50

Podklady pro výplatu

 

7:15- 7:50

OT jazyků

Vitvarová Marie, Hasilová Dagmar, Hyková Václava, Miklovičová Jana, Paulová Jesica, Perez Petra, Špoulová Martina, Urbanová Lucie, Vitvar Bohumil
č.72

8:00- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Laso

Lhotáková Ivana

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

Montáž kamerového systému

 

 

OČR
supl. Zlatka

Komůrková Stěpánka

 

N

Kocourková Olga

 
23.1.
(Út)
 

7:10- 9:40

lék.
- supl. TOZ a ŠD

Komůrková Stěpánka

7:10-12:40

Náslech

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

8:00-13:30

Basketbal - okresní kolo ASŠK
- dívky 8. - 9.třída SH Most - max. 12 žáků

Gábel David

8:55-10:50

Psycholožka z Měcholup

 

11:15-13:45

Projekt Dílny - SPŠ Most
11:45 - 1315

Papoušková Irena
Hrdý J. (7.B), Kamír A. (7.B), Kratochvíl P. (7.B), Kuncová P. (7.B), Lendelová V. (7.B), Miková N. (7.B), Podhorná K. (7.B), Quwarah A. (7.B), Skramušská P. (7.B), Suchomel M. (7.B), Šindelář A. (7.B), Šindelářová A. (7.B), Šolar V. (7.A), Volf D. (7.B)

12:50-13:35

lék.

Zrostlíková Olga

13:00-15:30

Projekt Dílny - SPŠ Most

Pálková Zdeňka
Dohnal J. (7.C), Filipová N. (7.C), Glaser M. (7.C), Irdza J. (7.C), Klečka V. (7.C), Kotlárová M. (7.A), Králová K. (7.C), Kuklíková A. (7.C), Majtán T. (7.C), Nekvapilová K. (7.C), Šareš L. (7.C), Tichá D. (7.C), Winopall J. (7.C)

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

 

N

Špoulová Martina

 

N

Kocourková Olga

 
24.1.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka Klíny

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka, Hyková Václava (4.C), Rybák Milan

8:00-12:40

Okresní kolo Matematické olympiády
Pořadatel a místo konání: SVČ 8:00 - 8:30 prezence

Becková Martina
Doležal L. (9.B), Ferkl J. (5.A), Kučera D. (5.A), Laznová K. (9.B), Máček M. (5.B), Stejskal P. (5.A), Svoboda J. (5.B), Štorch A. (9.A), Viktora T. (9.A)

8:00-12:40

Turistika směr knihovna
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka

14:00-15:00

ŠK Turnaj ve stolním tenise

Vystrčilová Lucie

14:15-16:15

POLOLETNÍ PEDAGOGICKÁ RADA
- ve školní jídelně - všichni učitelé a asistenti - přestavba stolů - KAJ,HLJ,PLJ,ALI a kuchařky

 

 

N

Špoulová Martina

 

OČR

Pokorná Marcela

 

N

Kocourková Olga

 
25.1.
(Čt)
 

7:10-10:50

OČR

Miklovičová Jana

8:00-13:30

Basketbal - okresní kolo ASŠK
- hoši 8. - 9.třída SH Most - max. 12 žáků

Gábel David

9:00-12:30

Krajské kolo Ligy škol ve šprtci
- 1 družstvo 15.ZŠ - v SVČ Most

Vystrčilová Lucie

11:00-13:00

Analýza pro GDPR - fa.Equica
- a pan Šíma

Hasil Jaroslav, Vrtiška Jan

11:15-13:45

Projekt Dílny - SPŠ Most

Miklovičová Jana
Demuthová A. (7.A), Hornych J. (7.A), Jandečka Š. (7.A), Ježek J. (7.A), Kotěborská K. (7.A), Kronichová S. (7.A), Lenková A. (7.A), Plháková L. (7.A), Potzel L. (7.A), Siváková I. (7.A), Šimková T. (7.A), Šolc O. (7.A), Tokár J. (7.A), Veselý J. (7.A)

11:30-13:45

lék.

Včelková Marcela

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

11:55-14:25

lék.

Becková Martina

12:50-13:35

Beseda obou parlament s ředitelkou školy
- ve studovně

Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Podkovy

Lhotáková Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

Stud.

Pálková Zdeňka

 
26.1.
(Pá)
 

7:10-10:50

lék.

Vystrčilová Lucie

7:45- 8:45

Přijímačky NANEČISTO - M

Janošová Ivana

7:45- 9:55

Přijímačky NANEČISTO - M

Becková Martina, Svobodová Libuše

7:45-11:15

Přijímačky NANEČISTO
- ve školní jídelně - začátek 7:45 hodin - po ukončení společný oběd a odchod žáků domů

9.A, 9.B

8:00- 9:40

lék.

Thalerová Lucie

8:30-11:30

Kino Kosmos
- představení bude upřesněno - třídy mimo budovu školy

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C), Koutecká Kateřina (1.C), Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

9:55-11:10

Přijímačky NANEČISTO - ČJ

Skramušská Martina, Papoušková Irena

12:00-15:00

§

Zrostlíková Olga

14:00-22:00

PREZIDENTSKÉ VOLBY

 

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, ŠK, ST, MTV - všechny vychovatelky

Schejbalová Jana

 

N

Špoulová Martina

 

ŘD

Vitvar Bohumil

 
27.1.
(So)
 

8:00-14:00

PREZIDENTSKÉ VOLBY

 

 

N

Špoulová Martina

 
28.1.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
29.1.
(Po)
 

8:00-12:00

Okresní kolo olympiády v ČJ
SVČ

Vystrčilová Lucie
Laznová K. (9.B), Štorch A. (9.A)

8:00-11:00

Bruslení na venkovním kluzišti u MmM
- 8:30 - 11:00 - čas je třeba dodržet - zájemci 6. - 7. tříd, max. 25 žáků

Rybák Milan

8:55-12:40

Bruslení na venkovním kluzišti u MmM
do 11:00 hod. - zájemci 8. - 9. tříd, max. 25 žáků

Gábel David

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Kobylky

Lhotáková Ivana

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N

Špoulová Martina

 

NV

Vitvarová Marie

 
30.1.
(Út)
 

7:10- 8:45

lék.

Papoušková Irena

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

8:00-16:00

Divadlo Hybernia - muzikál Robinson - námořník z Yorku
Zájezd do Prahy - žáci 6. BC, doplněno žáky 9. AB

6.B, 6.C
Skramušská Martina, Kratochvílová Petra, Včelková Marcela

11:00-13:30

Projekt Dílny - SPŠ Most
11:45 - 13:15

Miklovičová Jana
Beňová K. (7.C), Boháček K. (7.C), Brůha D. (7.C), Farsang T. (7.C), Martínková K. (7.C), Novák M. (7.C), Růžička M. (7.C), Šolar V. (7.A), Štrosnerová K. (7.C), Tomko L. (7.C), Tůma P. (7.C), Veszprémiová A. (7.A), Vorlová A. (7.C), Zajícová P. (7.C)

11:55-12:40

Lék.
TOZ

Komůrková Stěpánka

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

15:30-16:30

Školská rada
v ředitelně školy

Hasil Jaroslav, Krčmářová Romana, Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar

 

NV

Vitvarová Marie

 

N

Špoulová Martina

 
31.1.
(St)
 

8:55- 9:40

Vyhodnocení NANEČISTO
- vestibul

Becková Martina, Skramušská Martina, Svobodová Libuše

11:00-11:45

1.STUPEŇ - ROZDÁNÍ POLOLETNÍHO VYSVĚDČENÍ
- po rozdání pokračuje výuka podle rozvrhu

0.P(Dív), 0.P(Chl), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Bažo Pavel (4.A), Fuchsová Zuzana (2.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C), Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Koutecká Kateřina (1.C), Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B), Raczová Oldřiška (4.B), Ryjáčková Miroslava (1.A), Urbanová Lucie (5.A), Vrabcová Lenka (1.B)

11:55-12:40

2.STUPEŇ - ROZDÁNÍ POLOLETNÍHO VYSVĚDČENÍ
- po rozdání pokračuje výuka podle rozvrhu

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Skramušská Martina (6.C), Janošová Ivana (9.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Pálková Zdeňka (6.A), Papoušková Irena (7.B), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B)

 

NV

Vitvarová Marie

 

N

Špoulová Martina

 
1.2.
(Čt)
 

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánské zbraně
- všechny vychovatelky

 

 

NV

Vitvarová Marie

 

N

Špoulová Martina

 
2.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny
- pro žáky

 

 

Připravit portfólia za OT - z. vedoucí OT

 

 

N

Špoulová Martina

 

Pololetní prázdniny
- pedagogičtí a nepedagogičtí pracovníci čerpají StV a ŘD podle domluvy s HAS

 

 
3.2.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 
4.2.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
5.2.
(Po)
 

8:00-13:00

Setkání školních metodiků prevence
- v ZŠ Bečov

Kratochvílová Petra

10:05-13:35

lék.

Papoušková Irena

14:00-17:00

Kurz primární logopedické prevence

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N

Špoulová Martina

 
6.2.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:50-10:15

Plavání
- straz 7:00 - návrat 10:15

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

10:05-13:35

lék.

Hlaváčková Jana

11:00-12:40

Vaření - v kuchyňce

4.A
Bránišová Lenka, Pokorná Marcela

13:00-15:00

Jednání na MmM

Šolarová Dagmar

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

14:00-16:00

Školní kolo recitace

Skramušská Martina, Krčmářová Romana, Kratochvílová Petra, Vitvar Bohumil
HUD

15:30-16:30

Valná hromada klubu rodičů při 15.ZŠ, z.s.

Alferiová Ivana, Glaserová Kamila, Hasil Jaroslav, Šolarová Dagmar

 

Tisk třídních knih - SVL
- TUČ, po domluvě

 

 

N

Špoulová Martina

 
7.2.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka Klíny

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

13:00-14:00

lék.

Eštoková Alena

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

 

Tisk třídních knih - SVL
- TUČ, po domluvě

 

 

N

Špoulová Martina

 

ŘD

Vitvar Bohumil

 
8.2.
(Čt)
 

8:00-16:55

Projekt IKAP Ústí nad Labem

Becková Martina

8:55-12:40

Divadelní představení - Home video, předpremiéra
- MDM, 10:00 hodin - kyberšikana

7.B
Burdychová Radka

11:30-15:00

Plavání

4.C
Hyková Václava

13:30-15:30

§

Schejbalová Jana

13:30-15:00

lék.

Thalerová Lucie

16:00-17:00

Jednání rodičů na úrovni ředitelky školy

Bažo Pavel, Hasil Jaroslav, Hyková Václava, Nekolová Anna, Svobodová Libuše, Šolarová Dagmar

 

N

Špoulová Martina

 

N

Papoušková Irena

 
9.2.
(Pá)
 

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

9:00-12:00

O třech přadlenách
od 09:00 hod. cena 55,- Kč

2.B
Janatová Eva (2.B)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánské hudební nástroje
- všechny vychovatelky

 

 

N

Špoulová Martina

 

N

Papoušková Irena

 
10.2.
(So)
 

 

N

Papoušková Irena

 

N

Špoulová Martina

 
11.2.
(Ne)
 

 

N

Papoušková Irena

 

N

Špoulová Martina

 
12.2.
(Po)
 

7:10- 7:50

lék.

Hasil Jaroslav

7:10-10:50

ODEVZDÁNÍ PŘIHLÁŠEK NA SŠ - TŘÍDNÍM UČITELŮM
- vycházející žáci - z 9.tříd a se splněnou PŠD - vytištění klasifikace a ověření ředitelkou školy

 

8:55- 9:40

VESELÉ ZOUBKY
- DM Drogerie - P.O a 1.třídy

0.P(Dív), 0.P(Chl), 1.B
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Vrabcová Lenka (1.B)

10:05-10:50

VESELÉ ZOUBKY
- DM Drogerie - P.O a 1.třídy

1.A
Ryjáčková Miroslava (1.A)

11:00-11:45

VESELÉ ZOUBKY
- DM Drogerie - P.O a 1.třídy

1.C
Koutecká Kateřina (1.C)

14:00-17:00

Kurz primární logopedické prevence

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

KO TK podle domluvy SVL

 

 

N

Urbanová Lucie

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Eštoková Alena

 

N

Špoulová Martina

 

REVIZE TĚLOCVIČEN

Tvv, Tvm

 

N

Papoušková Irena

 
13.2.
(Út)
 

7:10- 9:40

lék.

Včelková Marcela

7:10-16:05

ČŠI DVPP Ústí nad Labem

Becková Martina, Firmanová Lenka

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:50-10:15

Plavání
- straz 7:00 - návrat 10:15

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

8:00-11:45

Olympiáda v AJ

Perez Petra

10:50-13:00

NV der.

Kaslová Jana

11:00-12:40

Vaření - v kuchyňce

4.A
Bránišová Lenka, Pokorná Marcela

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

14:00-15:00

Pyžamová párty
ŠD ČE, BA, ZE ŠD

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Rešová Alena

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Urbanová Lucie

 

KO TK podle domluvy SVL

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Špoulová Martina

 

REVIZE TĚLOCVIČEN

Tvv, Tvm

 

ZPRACOVÁNÍ PŘIHLÁŠEK
- kontrola třídními učiteli - tisk zadní strany - Ing. Vrtiška - podpis a razítko ředitelka školy

 

 

N

Papoušková Irena

 
14.2.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka Klíny

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

8:00-12:00

Olympiáda v NJ.
SVČ Most

Hasilová Dagmar
Lamová J. (9.A), Potzel L. (7.A)

8:55-14:25

Bakalář

Vrtiška Jan

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

14:00-15:30

MAP MmM

Skramušská Martina, Kratochvílová Petra

14:00-15:00

BA ŠD Bubenická show

Lhotáková Ivana

14:30-15:45

lék-

Hlaváčková Jana

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Urbanová Lucie

 

KO TK podle domluvy SVL

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Špoulová Martina

 

REVIZE TĚLOCVIČEN

Tvv, Tvm

 

ZPRACOVÁNÍ PŘIHLÁŠEK
- kontrola třídními učiteli - tisk zadní strany - Ing. Vrtiška - podpis a razítko ředitelka školy

 

 

N

Papoušková Irena

 
15.2.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Glaserová Kamila

8:00-11:45

Olympiáda v AJ

Vystrčilová Lucie

13:00-15:45

MAP MmM č.201

Firmanová Lenka

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Urbanová Lucie

 

KO TK podle domluvy SVL

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Janatová Eva

 

N

Špoulová Martina

 

ZPRACOVÁNÍ PŘIHLÁŠEK
- kontrola třídními učiteli - tisk zadní strany - Ing. Vrtiška - podpis a razítko ředitelka školy

 

 

N

Papoušková Irena

 
16.2.
(Pá)
 

9:00-10:45

lék.

Hasil Jaroslav

11:55-13:35

lék.

Kaslová Jana

11:55-13:35

lék.

Hlaváčková Jana

12:00-13:30

lék.

Thalerová Lucie

13:45-15:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Urbanová Lucie

 

KO TK podle domluvy SVL

 

 

NÁVRAT PŘIHLÁŠEK ŽÁKŮM - TUČ vycházejících

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Janatová Eva

 

N

Špoulová Martina

 

N

Papoušková Irena

 
17.2.
(So)
 

 

N

Papoušková Irena

 

N

Špoulová Martina

 

N

Janatová Eva

 

N

Eštoková Alena

 

N

Urbanová Lucie

 

OČR

Paulová Jesica

 
18.2.
(Ne)
 

 

N

Papoušková Irena

 

N

Špoulová Martina

 

N

Janatová Eva

 

N

Eštoková Alena

 

N

Urbanová Lucie

 

OČR

Paulová Jesica

 
19.2.
(Po)
 

14:00-17:00

Kurz primární logopedické prevence

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Indiánský tanec
BA ŠD

Csesznoková Simona

14:00-16:15

MAP MmM č.201

Becková Martina

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Hlaváčková Jana

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Eštoková Alena

 

PORTFOLIA - vedoucí OT - SVL

 

 

N

Janatová Eva

 

N

Špoulová Martina

 

PODÁVAT PŘIHLÁŠKY NA SŠ, SOU - do konce února
- zákonní zástupci vycházejících

 

 

DORUČOVÁNÍ PŘIHLÁŠEK NA SŠ a SOU
- zodpovídají zákonní zástupci - nejpozději do 1. března 2018

 

 

N

Papoušková Irena

 

Následná KO TK dle domluvy - SVL

 

 
20.2.
(Út)
 

7:10-12:40

Náslech

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:50-10:15

Plavání
- straz 7:00 - návrat 10:15

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

8:00-12:00

Okresní kolo zeměpisné olympiády
prezence: 8,00 - 8,30 hod.

Vystrčilová Lucie
Archman S. (6.A), Krasko L. (8.A), Skramušská P. (7.B), Štorch A. (9.A), Štrosnerová K. (7.C), Vítr M. (6.C)

8:55- 9:40

DEMO hodina pro zájemce

4.A
Bažo Pavel (4.A), Vitvarová Marie

11:00-12:40

Kuchyňka - vaření

4.C
Hyková Václava (4.C)
KUCH

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

14:30-15:30

lék.

Csesznoková Simona

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Hlaváčková Jana

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Eštoková Alena

 

PORTFOLIA - vedoucí OT - SVL

 

 

N

Janatová Eva

 

N

Špoulová Martina

 

PODÁVAT PŘIHLÁŠKY NA SŠ, SOU - do konce února
- zákonní zástupci vycházejících

 

 

N

Papoušková Irena

 
21.2.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka Klíny

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00-13:35

Demontáž knihoven
- Ženíšek

Bažo Pavel

8:00-12:40

Turistika směr muzeum
spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

10:00-11:30

lék.

Urbanová Jiřina

11:00-13:35

lék.

Glaserová Kamila

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Hlaváčková Jana

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Eštoková Alena

 

PORTFOLIA - vedoucí OT - SVL

 

 

N

Janatová Eva

 

N

Špoulová Martina

 

PODÁVAT PŘIHLÁŠKY NA SŠ, SOU - do konce února
- zákonní zástupci vycházejících

 

 

lék.

Burdychová Radka

 

N

Papoušková Irena

 
22.2.
(Čt)
 

11:45-13:15

Projekt Dílny - druhé kolo SŠT Most
skupina C

Pálková Zdeňka
Demuthová A. (7.A), Hornych J. (7.A), Jandečka Š. (7.A), Ježek J. (7.A), Kotěborská K. (7.A), Kronichová S. (7.A), Lenková A. (7.A), Plháková L. (7.A), Potzel L. (7.A), Šimková T. (7.A), Šolar V. (7.A), Šolc O. (7.A), Tokár J. (7.A), Veselý J. (7.A)

 

PODÁVAT PŘIHLÁŠKY NA SŠ, SOU - do konce února
- zákonní zástupci vycházejících

 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

PORTFOLIA - vedoucí OT - SVL

 

 

N

Eštoková Alena

 

ŘD

Vitvar Bohumil

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Hlaváčková Jana

 

§
plazma

Csesznoková Simona

 

N

Papoušková Irena

 
23.2.
(Pá)
 

10:00-12:00

Divadlo Dracula
od 10.30 hod. - cena 55,- Kč

4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Bažo Pavel (4.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Raczová Oldřiška (4.B), Urbanová Lucie (5.A)

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, ŠK, ST, MTV

Rešová Alena

 

N

Eštoková Alena

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Hlaváčková Jana

 

PORTFOLIA - vedoucí OT - SVL

 

 

N

Špoulová Martina

 

N

Janošová Ivana

 

PODÁVAT PŘIHLÁŠKY NA SŠ, SOU - do konce února
- zákonní zástupci vycházejících

 

 

NV

Csesznoková Simona

 

N

Papoušková Irena

 
24.2.
(So)
 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Hlaváčková Jana

 
25.2.
(Ne)
 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

N

Urbanová Lucie

 

LVVZ
- zbylé žáky 7.A a 6.C rozdělí do paralelních tříd TUČ - supl za TUČ 8.A - PEP, supl. za TUČ 8.B - TOZ

6.C, 7.A
Becková Martina, Firmanová Lenka, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

N

Hlaváčková Jana

 
26.2.
(Po)
 

7:10- 8:45

lék.

Ondráčková Lucie

8:00- 8:45

Druhá DEMO hodina pro zájemce

4.A
Bažo Pavel (4.A), Ryjáčková Miroslava

8:00-10:50

lék.

Včelková Marcela

14:00-17:00

Kurz primární logopedické prevence

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N

Hlaváčková Jana

 

LVVZ
- zbylé žáky 7.A a 6.C rozdělí do paralelních tříd TUČ - supl za TUČ 8.A - PEP, supl. za TUČ 8.B - TOZ

6.C, 7.A
Becková Martina, Firmanová Lenka, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Zrostlíková Olga

 

N

Špoulová Martina

 

N

Janošová Ivana

 

PODÁVAT PŘIHLÁŠKY NA SŠ, SOU - do konce února
- zákonní zástupci vycházejících

 

 

NV

Csesznoková Simona

 
27.2.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:30- 8:00

lék.

Raczová Oldřiška

7:50-10:15

Plavání
- straz 7:00 - návrat 10:15

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

8:15-10:15

§

Kočová Naděžda

10:00-11:00

lék.

Včelková Marcela

11:30-16:00

OČR Praha

Perglová Iveta

11:45-13:15

Projekt Dílny - druhé kolo SŠT Most

Pálková Zdeňka
Dobešová M. (7.B), Holý D. (7.B), Hrdý J. (7.B), Hrodek T. (7.B), Chudíková M. (7.B), Nováková N. (7.B), Procházka J. (7.A), Schejbalová E. (7.B), Soukupová J. (7.B), Soukupová P. (7.B), Syka T. (7.A), Tanková C. (7.B), Troller L. (7.A), Volf D. (7.B)

12:30-14:30

MmM jednání

Šolarová Dagmar

13:30-15:00

Projekt Dílny - druhé kolo SŠT Most

Vitvar Bohumil
Beňová K. (7.C), Boháček K. (7.C), Brůha D. (7.C), Farsang T. (7.C), Martínková K. (7.C), Novák M. (7.C), Pták J. (7.A), Růžička M. (7.C), Štrosnerová K. (7.C), Tomko L. (7.C), Tůma P. (7.C), Veszprémiová A. (7.A), Vorlová A. (7.C), Zajícová P. (7.C)

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

14:00-15:00

Dotyková párty ŠD
- všechny vychovatelky

 

 

N

Hlaváčková Jana

 

LVVZ
- zbylé žáky 7.A a 6.C rozdělí do paralelních tříd TUČ - supl za TUČ 8.A - PEP, supl. za TUČ 8.B - TOZ

6.C, 7.A
Becková Martina, Firmanová Lenka, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

StV

Csesznoková Simona

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Zrostlíková Olga

 

N

Špoulová Martina

 

N

Janošová Ivana

 

PODÁVAT PŘIHLÁŠKY NA SŠ, SOU - do konce února
- zákonní zástupci vycházejících

 

 
28.2.
(St)
 

7:30-15:30

NATURA MAGICA
Schola Humanitas Litvínov

Papoušková Irena
Glaser T. (9.A), Štorch A. (9.A)

11:00-12:40

Maškarní rej
spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))
Tvm

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

14:00-14:30

Výchovná komise na úrovni ředitelky školy
- 4.A a 1.C

Bažo Pavel, Hasil Jaroslav, Koutecká Kateřina, Šolarová Dagmar

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Dešťová hůlka
- všechny vychovatelky

 

 

N

Hlaváčková Jana

 

LVVZ
- zbylé žáky 7.A a 6.C rozdělí do paralelních tříd TUČ - supl za TUČ 8.A - PEP, supl. za TUČ 8.B - TOZ

6.C, 7.A
Becková Martina, Firmanová Lenka, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

StV

Csesznoková Simona

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Zrostlíková Olga

 

N

Špoulová Martina

 

OČR

Vrabcová Lenka

 

N

Janošová Ivana

 

PODÁVAT PŘIHLÁŠKY NA SŠ, SOU - do konce února
- zákonní zástupci vycházejících

 

 
1.3.
(Čt)
 

7:10-20:50

lék.

Burdychová Radka

8:00-12:40

Rozdělená třda
do 1.C a 1.A, JEJ

1.B

11:45-13:15

Projekt Dílny - druhé kolo SŠT Most

Pálková Zdeňka
Dohnal J. (7.C), Filipová N. (7.C), Glaser M. (7.C), Irdza J. (7.C), Klečka V. (7.C), Kotlárová M. (7.A), Králová K. (7.C), Kuklíková A. (7.C), Majtán T. (7.C), Siváková I. (7.A), Šareš L. (7.C), Tichá D. (7.C), Winopall J. (7.C)

13:30-16:15

ŠD - Kino Kosmos - Čertoviny
- všechna oddělení ŠD a ŠK

Lhotáková Ivana, Rešová Alena, Thalerová Lucie

 

LVVZ
- zbylé žáky 7.A a 6.C rozdělí do paralelních tříd TUČ - supl za TUČ 8.A - PEP, supl. za TUČ 8.B - TOZ

6.C, 7.A
Becková Martina, Firmanová Lenka, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

N

Hlaváčková Jana

 

StV

Csesznoková Simona

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Zrostlíková Olga

 

N

Špoulová Martina

 

OČR

Vrabcová Lenka

 

lék.

Vystrčilová Lucie

 

N

Janošová Ivana

 

DORUČOVÁNÍ PŘIHLÁŠEK NA SŠ a SOU
- zodpovídají zákonní zástupci - nejpozději do 1. března 2018

 

 
2.3.
(Pá)
 

8:00-12:40

Rozdělená třda
do 1.C a 1.A, JEJ

1.B

8:55-10:50

Vaření - kuchyňka

5.A
Pokorná Marcela, Thalerová Lucie

 

NV

Perez Petra

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Vrabcová Lenka

 

N

Špoulová Martina

 

N

Zrostlíková Olga

 

N

Urbanová Lucie

 

StV

Csesznoková Simona

 

LVVZ
- zbylé žáky 7.A a 6.C rozdělí do paralelních tříd TUČ - supl za TUČ 8.A - PEP, supl. za TUČ 8.B - TOZ

6.C, 7.A
Becková Martina, Firmanová Lenka, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

N

Hlaváčková Jana

 
3.3.
(So)
 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Vrabcová Lenka

 

N

Špoulová Martina

 

N

Zrostlíková Olga

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Hlaváčková Jana

 
4.3.
(Ne)
 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Vrabcová Lenka

 

N

Špoulová Martina

 

N

Zrostlíková Olga

 

N

Urbanová Lucie

 

N

Hlaváčková Jana

 
5.3.
(Po)
 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Vrabcová Lenka

 

N

Špoulová Martina

 

Jarní prázdniny
- prázdniny pro žáky - pedagogičt pracovníci čerpají ŘD či StV po dohodě s Mgr. Hasilem

 

 

N

Hlaváčková Jana

 
6.3.
(Út)
 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

Jarní prázdniny
- prázdniny pro žáky - pedagogičt pracovníci čerpají ŘD či StV po dohodě s Mgr. Hasilem

 

 

N

Hlaváčková Jana

 
7.3.
(St)
 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

Jarní prázdniny
- prázdniny pro žáky - pedagogičt pracovníci čerpají ŘD či StV po dohodě s Mgr. Hasilem

 

 

N

Hlaváčková Jana

 
8.3.
(Čt)
 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

Jarní prázdniny
- prázdniny pro žáky - pedagogičt pracovníci čerpají ŘD či StV po dohodě s Mgr. Hasilem

 

 

N

Hlaváčková Jana

 
9.3.
(Pá)
 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

Jarní prázdniny
- prázdniny pro žáky - pedagogičt pracovníci čerpají ŘD či StV po dohodě s Mgr. Hasilem

 

 

N

Hlaváčková Jana

 
10.3.
(So)
 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

N

Hlaváčková Jana

 
11.3.
(Ne)
 

 

N

Janošová Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

N

Hlaváčková Jana

 
12.3.
(Po)
 

14:00-17:00

Kurz primární logopedické prevence

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N

Janošová Ivana

 

N

Špoulová Martina

 

Příprava na Velikonoční těšení
- atrium školy všechny vychovatelky, VYL

 

 

N

Hlaváčková Jana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
13.3.
(Út)
 

7:10- 9:40

NV der.

Kaslová Jana

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:50-10:15

Plavání
- straz 7:00 - návrat 10:15

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

11:45-13:15

Projekt Dílny - druhé kolo SŠT Most

Miklovičová Jana
Alferi K. (7.B), Kamír A. (7.B), Kratochvíl P. (7.B), Krausová J. (7.B), Kuncová P. (7.B), Lendelová V. (7.B), Miková N. (7.B), Nekvapilová K. (7.C), Podhorná K. (7.B), Quwarah A. (7.B), Skramušská P. (7.B), Suchomel M. (7.B), Šindelář A. (7.B), Šindelářová A. (7.B)

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

N

Hlaváčková Jana

 

Příprava na Velikonoční těšení
- atrium školy všechny vychovatelky, VYL

 

 

N

Špoulová Martina

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
14.3.
(St)
 

7:10-12:40

ZŽS TV Hrabák

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Hyková Václava (4.C), Rybák Milan

7:30-13:30

lék. Praha

Raczová Oldřiška

11:00-12:40

lék.

Tomášková Zlata

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

13:30-15:00

Lék.

Ryjáčková Miroslava

14:00-15:00

Zkouška na vystoupení
- ve školním klubu zkouška programu na vystoupení v Marienbergu

Firmanová Lenka, Fuchsová Zuzana, Hasilová Dagmar, Lhotáková Ivana, Vystrčilová Lucie

14:00-15:00

Bubenická show

Lhotáková Ivana
HUD

 

N

Hlaváčková Jana

 

Příprava na Velikonoční těšení
- atrium školy všechny vychovatelky, VYL

 

 

N

Špoulová Martina

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
15.3.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.
15.3.2018 (čtvrtek) od 7:30 - zubař.

Kocourková Olga

10:00-13:00

Kurz primární logopedické prevence - náslech

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

12:30-15:00

OČR

Ryjáčková Miroslava

 

N

Hlaváčková Jana

 

Příprava na Velikonoční těšení
- atrium školy všechny vychovatelky, VYL

 

 

N

Špoulová Martina

 

lék. Praha

Raczová Oldřiška

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
16.3.
(Pá)
 

13:45-14:15

Celoroční hra ŠD Slepý indián

Lhotáková Ivana

14:15-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

N

Hlaváčková Jana

 

Příprava na Velikonoční těšení
- atrium školy všechny vychovatelky, VYL

 

 

N

Špoulová Martina

 

lék. Praha

Raczová Oldřiška

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
17.3.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 
18.3.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
19.3.
(Po)
 

7:20- 7:55

Sběrový týden
PO a PÁ - VYL, ÚT - ŠD, ST - THL, ČT - ŠD

Vystrčilová Lucie

8:00-13:00

Okresní kolo recitační soutěže
- ZUŠ F. L. Gassmanna

Vystrčilová Lucie
Albrechtová N. (3.A), Číčelová M. (6.C), Jírová K. (5.A), Rejčová P. (6.B), Sémanová A. (2.C), Šebková B. (5.C), Vohaňková M. (9.A)

9:30-11:00

MŠ Albrechtická - nová
- budoucí prvňáčci

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C), Lhotáková Ivana, Schejbalová Jana

14:00-15:30

KONKURZ NA DEN NARUBY
- studovna

Vystrčilová Lucie

14:00-17:00

Kurz primární logopedické prevence

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N

Špoulová Martina

 

N

Raczová Oldřiška

 

2. SL.PRÁCE ČJ - dle dohody

 

 

Týden zdravé svačiny - 1.stupeň
- Z -TUČ, ONL

 

 

KO dokumentace TV,KL, pís. i elektr. - SVL

 

 
20.3.
(Út)
 

7:20- 7:55

Sběrový týden
PO a PÁ - VYL, ÚT - ŠD, ST - THL, ČT - ŠD

Vystrčilová Lucie

7:50-10:15

Plavání
- straz 7:00 - návrat 10:15

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

8:00-10:00

lék.

Schejbalová Jana

9:00-11:30

MŠ Albrechtická
- budoucí prvňáčci

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Lhotáková Ivana, Ryjáčková Miroslava (1.A), Schejbalová Jana, Vrabcová Lenka (1.B)

13:00-20:50

Gymnastický trojboj
- 5 žáků reprezentace - hoši 6. - 9.tř.

Gábel David

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

 

N

Špoulová Martina

 

N

Raczová Oldřiška

 

Týden zdravé svačiny - 1.stupeň
- Z -TUČ, ONL

 

 

KO dokumentace TV,KL, pís. i elektr. - SVL

 

 
21.3.
(St)
 

7:20- 7:55

Sběrový týden
PO a PÁ - VYL, ÚT - ŠD, ST - THL, ČT - ŠD

Vystrčilová Lucie

8:00-12:40

Turistika směr planetárium
spolu se Zlatkou a Adélkou.

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

8:00-12:40

ZŽS vycházka Špičák

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

12:50-13:35

lék.

Glaserová Kamila

13:00-16:00

Gymnastický trojboj
- 5 žáků reprezentace - dívky 6. - 9.tř.

Rybák Milan

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

 

N

Špoulová Martina

 

N

Raczová Oldřiška

 

Týden zdravé svačiny - 1.stupeň
- Z -TUČ, ONL

 

 

KO dokumentace TV,KL, pís. i elektr. - SVL

 

 

Bakalář - Pardubice

Vrtiška Jan

 
22.3.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lek.

Glaserová Kamila

7:20- 7:55

Sběrový týden
PO a PÁ - VYL, ÚT - ŠD, ST - THL, ČT - ŠD

Vystrčilová Lucie

7:30- 7:50

Příprava vystoupení / Marienberg
. v 5.B -

Firmanová Lenka, Fuchsová Zuzana, Hasilová Dagmar, Jeřábková Jana, Lhotáková Ivana, Vystrčilová Lucie

8:00-12:00

Dopravní hřiště
- psací potřeby, sportovní oblečení, přezůvky, svačina, cyklistická přílba,

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

8:55-11:45

Velikonoční výstava ZŠ Palacha, Most

2.B
Janatová Eva (2.B)

9:00-11:30

MŠ Lidická - nová
- budoucí prvňáčci

0.P(Dív), 0.P(Chl), 3.A, 3.B
Csesznoková Simona, Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Krčmářová Romana (3.A), Lhotáková Ivana, Ondráčková Lucie (3.B)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - Hon Králíků
Školní hřiště

Lhotáková Ivana

17:00-21:45

DEN UČITELŮ
- posezení současných zaměstnanců s důchodci a na RDi - školní jídelna

 

 

N

Špoulová Martina

 

N

Raczová Oldřiška

 

Týden zdravé svačiny - 1.stupeň
- Z -TUČ, ONL

 

 

KO dokumentace TV,KL, pís. i elektr. - SVL

 

 
23.3.
(Pá)
 

7:20- 7:55

Sběrový týden
PO a PÁ - VYL, ÚT - ŠD, ST - THL, ČT - ŠD

Vystrčilová Lucie

8:00-12:00

Dopravní hřiště
- psací potřeby, sportovní oblečení, přezůvky, svačina, cyklistická přílba,

4.B
Paulová Jesica, Thalerová Lucie (4.B)

11:00-14:30

lék.

Skramušská Martina

 

N

Špoulová Martina

 

N

Raczová Oldřiška

 

3 LP - F, CH, PŘ - SVL

 

 

Týden zdravé svačiny - 1.stupeň
- Z -TUČ, ONL

 

 

KO dokumentace TV,KL, pís. i elektr. - SVL

 

 
24.3.
(So)
 

11:00-18:00

Marienberg, Start in den Frühling - kulturní vystoupení
- vybraní žáci Odjezd: v 11,00 hod. autobusová zastávka točna u Alberta Návrat: kolem 18,00 hod.

Fuchsová Zuzana, Hasilová Dagmar, Lhotáková Ivana, Urbanová Jiřina, Vystrčilová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 

N

Raczová Oldřiška

 
25.3.
(Ne)
 

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Špoulová Martina

 
26.3.
(Po)
 

7:10- 7:50

Podklady pro výplatu - HAS
- všichni ped. prac.

 

8:00-12:00

Dopravní hřiště
- psací potřeby, sportovní oblečení, přezůvky, svačina, cyklistická přílba,

4.C
Hyková Václava (4.C)

8:00-11:45

Nakládání a odvoz sběr
- vybraní žáci 9.A a B, domluveno s TUČ

Vystrčilová Lucie

13:15-15:15

§

Kočová Naděžda

14:00-17:00

Kurz primární logopedické prevence

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

17:30-18:30

Kkomunitní plán

Lhotáková Ivana

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

§

Becková Martina

 

KO dokumentace a KO slohové práce SVL

 

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

N

Raczová Oldřiška

 

OČR

Glaserová Kamila

 
27.3.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:50-10:15

Plavání
- straz 7:00 - návrat 10:15

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

8:00-16:00

ZRUŠENO Z DŮVODŮ NA STRANĚ DIVADLA Zájezd do Prahy

6.B, 6.C
Skramušská Martina, Kratochvílová Petra, Včelková Marcela

12:00-14:30

lék.

Kratochvílová Petra

12:30-17:00

VELIKONOČNÍ JARMARK
- ve školní družině - všechny vychovatelky

 

13:00-13:30

Pohovor s rodiči
- v 1.C

Bažo Pavel, Koutecká Kateřina, Ryjáčková Miroslava

13:30-16:30

stud.

Alferiová Ivana, Pálková Zdeňka

16:00-17:00

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
- učitelky a asistentky 1. st., vychovatelky,

Tomášková Zlata, Vrtiška Jan

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

KO dokumentace a KO slohové práce SVL

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

N

Raczová Oldřiška

 
28.3.
(St)
 

7:10- 7:50

Porada k zápisu do 1.tříd
- informační schůzka k zápisu ve třídě 3.A. / Všichni učitelé 1. stupně + asistenti 1.- 3. tříd

 

8:00-12:40

Den NARUBY - organizace
- zajišťují třídy společně a TUČ

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A), Skramušská Martina (6.C), Smetáková Zdeňka (6.A), Janošová Ivana (9.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Papoušková Irena (7.B), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B)

8:00-11:45

Den NARUBY - organizace
- zajišťují třídy a TUČ

4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
Bažo Pavel (4.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Hyková Václava (4.C), Raczová Oldřiška (4.B), Urbanová Lucie (5.A)

8:00-11:45

Den NARUBY - organizace
- zajišťují žádi 9.tříd

0.P(Dív), 0.P(Chl), 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C), Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Koutecká Kateřina (1.C), Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00-13:35

DEN NARUBY - TUČ ve svých třídách
1. - 3. - vyučují žáci 9.tříd - 4 hodiny 4. - 5. - vyučují žáci ze tříd - 4 hodiny 6. - 9. - podle návrhu TUČ - 5 hodin

 

9:30-13:00

lék.

Prokešová Patricie

11:55-14:25

lék.

Komůrková Stěpánka

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

14:00-15:00

MmM případová konference
jt - č.203

Hasil Jaroslav, Svobodová Libuše

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

KO dokumentace a KO slohové práce SVL

 

 

Den učitelů
- přijetí u primátora Mgr. Ondráčková

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

N

Raczová Oldřiška

 
29.3.
(Čt)
 

7:30-16:30

Výlet do Karlových Varů
- 20 dětí ŠD

Lhotáková Ivana, Rešová Alena

 

N

Špoulová Martina

 

§

Csesznoková Simona

 
30.3.
(Pá)
 

 

N

Špoulová Martina

 
31.3.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 
1.4.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
2.4.
(Po)
 

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

N

Špoulová Martina

 
3.4.
(Út)
 

7:50-10:15

Plavání
- straz 7:00 - návrat 10:15

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

11:00-13:35

OČR

Perez Petra

 

StV

Urbanová Lucie

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 
4.4.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS vycházka jezero Most, Kostel

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

13:45-17:00

DVPP - Trénink mozkových hemisfér

Vitvarová Marie

14:00-15:00

Dnes s knihou
- ŠD, ŠK všechny vychovatelky

Alferiová Ivana

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

Instalace výzdoby k zápisu

Lhotáková Ivana

 
5.4.
(Čt)
 

13:00-17:00

ZÁPIS DĚTÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ
Zápis do 1.tříd Podle rozpisu.

Bažo Pavel, Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Tomášková Zlata

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

N

Špoulová Martina

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 
6.4.
(Pá)
 

10:05-11:45

Akce školy

Vitvarová Marie, Glaserová Kamila, Janošová Ivana

13:00-17:00

ZÁPIS DĚTÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ
Zápis do 1.tříd Podle rozpisu.

Bažo Pavel, Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Tomášková Zlata

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

N

Špoulová Martina

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 
7.4.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 
8.4.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
9.4.
(Po)
 

8:55-11:45

„PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU NA ČELE“
- v 10:00 hodin - cena 90,- Kč - délka představení 95 minut.

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Rejžování zlata
ŠH

Perglová Iveta

14:00-17:00

Kurz primární logopedické prevence

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 
10.4.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:50-10:15

Plavání
- straz 7:00 - návrat 10:15

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

8:00- 9:40

Vyšetření řečových funkcí
- Mgr. Tvrzová z SPC Měcholupy - žák z O.P.

 

8:00-13:35

Kompletace sbírek PŘ

Papoušková Irena

9:40-10:05

VELKÁ PŘESTÁVKA NA HŘIŠTI
- dohledy učitelé a vychovatelky podle rozvrhu (za Špoulovou je Prokešová)

 

10:05-11:45

PYTHAGORIÁDA
- ve třídě 4.A - žáci 5.tříd - přesuny zajistí TUČ

Vystrčilová Lucie

11:00-13:00

lék.

Kratochvílová Petra

11:00-13:35

ROBOSHOP - MmM

8.A
Firmanová Lenka (8.A)

11:55-16:05

Městské kolo ve volejbale - dívky
- 14. ZŠ Most, max 10 žákyň

Gábel David

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 
11.4.
(St)
 

7:10-10:50

lék.

Perez Petra

7:10- 7:50

Beseda s vedoucí školní jídelny a vedoucí kuchařkou
- ve školní jídelně oba parlamenty

Svobodová Libuše

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Hněvín Širák

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00-10:50

Perez Petra

8:00- 9:40

NV

Hasil Jaroslav

8:00-10:50

ROBOSHOP - MmM

8.B
Becková Martina (8.B)

9:40-10:05

VELKÁ PŘESTÁVKA NA HŘIŠTI
- dohledy učitelé a vychovatelky podle rozvrhu (za Špoulovou je Prokešová)

 

11:55-16:05

Městské kolo ve volejbale - hoši
- 14. ZŠ Most, max 10 hochů

Rybák Milan

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

13:45-17:00

DVPP - Trénink mozkových hemisfér

Vitvarová Marie

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 
12.4.
(Čt)
 

7:10-10:50

lék.

Vystrčilová Lucie

8:00-16:05

Přijímací zkoušky na SŠ
- zbylé žáky rozděí TUČ do 8.tříd

9.A, 9.B

8:00-12:40

lék.

Tomášková Zlata

8:00-10:50

MmM výběrové řízení - otevírání obálek

Svobodová Libuše

8:00- 8:45

OČR

Glaserová Kamila

8:00-13:35

OČR

Prokešová Patricie

9:40-10:05

VELKÁ PŘESTÁVKA NA HŘIŠTI
- dohledy učitelé a vychovatelky podle rozvrhu (za Špoulovou je Prokešová)

 

10:40-11:45

Společný oběd pro prvňáčky

0.P(Dív), 0.P(Chl), 1.A, 1.B, 1.C
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 
13.4.
(Pá)
 

7:10-12:40

Lidské tělo v pohybu s hudbou - DVPP.
- vítání jara, Chomutov

Lhotáková Ivana, Tomášková Zlata

9:40-10:05

VELKÁ PŘESTÁVKA NA HŘIŠTI
- dohledy učitelé a vychovatelky podle rozvrhu (za Špoulovou je Prokešová)

 

11:55-13:35

lék.

Bránišová Lenka

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Stopování jelena
ŠK

Lhotáková Ivana

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

§

Včelková Marcela

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 
14.4.
(So)
 

 

Velká cena v judu
J.Nemček, oddíl JUDO

Tvv, Tvm

 

N

Špoulová Martina

 
15.4.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
16.4.
(Po)
 

7:10-10:50

OČR

Kaslová Jana

8:00-16:05

Přijímací zkoušky na SŠ
- zbylé žáky rozděí TUČ do 8.tříd

9.A, 9.B

8:00- 8:45

OČR

Glaserová Kamila

8:55- 9:40

Beseda - Kriminalita dětí a mládeže
- P. Větrovec

6.A
Smetáková Zdeňka (6.A)

8:55- 9:40

Beseda - Bezpečné chování doma
- Mgr. Litto

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

10:05-10:50

Beseda - Rady myšáka Járy - Cyklisté
Mgr. Litto

2.C
Kočová Naděžda (2.C)

10:05-10:50

Beseda - Kriminalita dětí a mládeže
- P. Větrovec

6.B
Kratochvílová Petra (6.B)

12:50-15:15

lék.

Koutecká Kateřina

13:00-15:30

ŠK Výroba čarodějnic

Thalerová Lucie, Vystrčilová Lucie

13:00-16:00

OČR

Miklovičová Jana

13:15-15:15

§

Kočová Naděžda

14:00-16:00

lék.

Kaslová Jana

14:00-17:00

Kurz primární logopedické prevence

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 
17.4.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:50-10:15

Plavání
- straz 7:00 - návrat 10:15

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

8:00-13:35

Okresní kolo matematické olympiády
SVČ Most

Becková Martina
Dvořáčková V. (6.C), Krasko L. (8.A), Kročil D. (6.C), Quwarah A. (7.B), Suchomel M. (7.B), Šindelář A. (7.B), Štorch P. (8.A), Štrosnerová K. (7.C), Vlasák D. (8.B), Zuska J. (8.B)

8:15- 9:15

Loutkové divadlo SPgŠ - první skupina 1. třídy
- hudebna

HUD

10:00-11:00

Loutkové divadlo SPgŠ - druhá skupina 1. třídy
- hudebna

HUD

12:00-14:00

lék.

Kaslová Jana

12:50-15:15

lék.

Koutecká Kateřina

13:00-15:30

ŠK Výroba čarodějnic

Thalerová Lucie, Vystrčilová Lucie

13:00-15:00

OČR

Alferiová Ivana

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 
18.4.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Zlatník

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Hyková Václava (4.C), Raczová Oldřiška (4.B)

8:00-12:40

Turistika směr Ressl
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

8:15- 9:15

Loutkové divadlo SPgŠ - první skupina 2. třídy
- hudebna

HUD

8:55- 9:40

Beseda - Kriminalita dětí a mládeže
- P. Větrovec

6.C
Skramušská Martina (6.C)

8:55- 9:40

Beseda - Punťa - bezpečný kontakt se psy
- Mgr. Litto

1.B
Vrabcová Lenka (1.B)

10:00-11:00

Loutkové divadlo SPgŠ - druhá skupina 2. třídy
- hudebna

HUD

10:05-10:50

Beseda - Punťa - bezpečný kontakt se psy
- Mgr. Litto

1.C
Koutecká Kateřina (1.C)

10:05-10:50

Beseda - Kyberšikana
- P. Větrovec

7.A
Miklovičová Jana (7.A)

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

13:00-15:30

ŠK Výroba čarodějnic

Thalerová Lucie, Vystrčilová Lucie

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 
19.4.
(Čt)
 

8:00-13:00

Štafetový pohár
4+4 hoši a dívky 2. - 3. třídy 4+4 hoši a dívky 4. - 5. třídy

Gábel David, Rybák Milan

13:00-15:30

ŠK Výroba čarodějnic

Thalerová Lucie, Vystrčilová Lucie

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Tajné mapy
- ŠH

Rešová Alena

 

PRAXE VOŠ - Klára Paroubková
- u CSS

 

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 
20.4.
(Pá)
 

8:00-13:35

Den Země - Ressl
vytváření herbáře a na ekologické téma.

9.A, 9.B
Janošová Ivana (9.A), Vrtiška Jan (9.B)

8:00-13:35

DEN ZEMĚ
- druhý stupeň, organizace RYB 7.C, 8.A - Místopisný výlet na Hněvín 6.A, 7.B - Ekofarma Svahová 6.B, 6.C - Golfový areál - tvorba krajiny, + RYB 8.B - Herbář hipodrom Most

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Becková Martina, Firmanová Lenka, Skramušská Martina, Smetáková Zdeňka, Janošová Ivana, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Papoušková Irena, Rybák Milan, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan

8:00-13:35

DEN ZEMĚ
4.A, 5.A - ZOO Děčín 4.B, 5.B - Botanická zahrada Teplice 5.C - Minizoo Louny

4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Bažo Pavel (4.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Raczová Oldřiška (4.B), Urbanová Lucie (5.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP "Bezpečné chování doma"
- Mgr. Litto

3.A
Krčmářová Romana (3.A)

10:00-11:30

Školení GDPR na MmM
M. Janátová, E. Cielecká, V. Pružinová, Mgr. M. Vitvarová, Mgr. J. Hasil

 

10:05-10:50

Beseda s MP "Bezpečné chování doma"
- Mgr. Litto

3.B
Ondráčková Lucie (3.B)

13:00-15:30

ŠK Výroba čarodějnic

Thalerová Lucie, Vystrčilová Lucie

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, ŠK, TV, ST - všechny vychovatelky

 

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 
21.4.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 

OČR

Bránišová Lenka

 
22.4.
(Ne)
 

 

Den Země

 

 

N

Špoulová Martina

 

OČR

Bránišová Lenka

 
23.4.
(Po)
 

7:10- 9:40

lék.

Vitvarová Marie

8:55- 9:40

Beseda s MP "Rady myšáka Járy - dopravní značky"
- Mgr. Litto

2.A
Fuchsová Zuzana (2.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP "Závislosti
- p. Větrovec

7.B
Papoušková Irena (7.B)

10:05-10:50

Beseda s MP "Závislosti
- p. Větrovec

7.C
Vitvar Bohumil (7.C)

10:05-10:50

Beseda s MP "Rady myšáka Járy - dopravní značky"
- Mgr. Litto

2.B
Janatová Eva (2.B)

14:00-15:00

Den Země - indiánské rohože
- ŠH - všechny vychovatelky

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Bránišová Lenka

 

3/4 PP odevzdat 6. - 9.tř. SVL

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 
24.4.
(Út)
 

8:00-13:35

"Na zdrávce hravě a zdravě"
- soutěž první pomoci, přírodovědné dílny a workshopy

8.A, 8.B
Alferiová Ivana, Becková Martina (8.B), Firmanová Lenka (8.A)

10:00-16:00

Soutěž v AJ v Litvínově

Paulová Jesica, Thalerová Lucie
Dvořáčková V. (6.C), Kašparová B. (6.B), Kročil D. (6.C), Máček M. (5.B), Michálek R. (5.C), Pešta R. (5.B), Quwarah A. (5.C), Rejčová P. (6.B)

11:00-13:00

lék.

Schejbalová Jana

13:00-16:00

Vybíjená - plán na hřiští
- 15.ZŠ - pořádající škola - Ing. Rybák - organizátor - reprezentace 10 dětí 4. - 5.tříd

Gábel David, Rybák Milan, Tomášková Zlata, Vystrčilová Lucie

13:30-15:15

MAP - Matematická a digitální gramotnost
MmM - místnost č. 201

Becková Martina

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 
25.4.
(St)
 

7:10-13:35

DEN ZEMĚ
- v rozsahu běžného rozvrhu, zařadit Tonda Obal na cestách

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 4.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Hyková Václava (4.C), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C), Koutecká Kateřina (1.C), Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:00-12:40

ZŽS TV vycházka Bořeň a letiště Most

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

8:00-12:40

Ekoden
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

8:00-12:40

Tonda Obal na cestách
8:00 - 12:30 - rozdělení tříd bude na samostatném rozpisu - 1. i 2.stupně

 

8:55- 9:40

Beseda s MP "Punťa - bezpečný kontakt se psy"
- Mgr. Litto

4.A
Bažo Pavel (4.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP "Jak se nestát obětí protiprávního jednání"
- p. Větrovec

8.A
Firmanová Lenka (8.A)

10:05-10:50

Beseda s MP "Jak se nestát obětí protiprávního jednání"
- p. Větrovec

8.B
Becková Martina (8.B)

10:05-10:50

Beseda s MP "Punťa - bezpečný kontakt se psy"
- Mgr. Litto

4.B
Raczová Oldřiška (4.B)

12:50-16:05

OČR

Perez Petra

13:00-16:00

stud.

Prokešová Patricie

14:15-16:15

3/4 PEDAGOGICKÁ RADA
- školní jídelna - učitelé, asistentky a vychovatelky

 

 

TUČ odevzdat dotazník ke školní jídelně - SVL

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 

stud.

Prokešová Patricie

 
26.4.
(Čt)
 

8:00-15:00

Pohár Rozhlasu
- 6. a 7.tř. družstev - 8. a 9.tř. družstev

Gábel David, Rybák Milan

8:00-10:50

lék.

Raczová Oldřiška

13:00-15:30

Hon čarodějnic
- ŠH ŠK

Vystrčilová Lucie

14:30-16:00

Setkání učitelů chemie
1.ZŠ Most

Papoušková Irena

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 
27.4.
(Pá)
 

8:30-12:15

PPP Teplice Mgr. Pecharová

 

10:05-11:45

Čarodějnický rej
-spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

12:40-14:25

lék.

Kratochvílová Petra

13:30-15:30

Čarodějnické hrátky
SV - všechny vychovatelky

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe asistent učitele - A.A. u KAJ a TOZ
do 2.tříd

 

 
28.4.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 
29.4.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
30.4.
(Po)
 

12:30-15:00

lék.
30.4. REA 12.30 - 15.00 lékař Ústí nad Labem

Rešová Alena

 

N

Špoulová Martina

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO z technických důvodů

 

 

§

Csesznoková Simona

 
1.5.
(Út)
 

 

N

Špoulová Martina

 
2.5.
(St)
 

8:55- 9:40

Beseda s MP "Bezpečné chování venku"
- Mgr. Litto

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl))

8:55- 9:40

Beseda s MP "Trestní odpovědnost dětí a mládeže"
- p. Větrovec

9.A
Janošová Ivana (9.A)

9:00-12:00

SPC CV Mgr. Pavlíková

 

10:05-10:50

Beseda s MP "Rady myšáka Járy - dopravní značky"
- Mgr. Litto

2.C
Kočová Naděžda (2.C)

10:05-10:50

Beseda s MP "Jak se nestát obětí protiprávního jednání"
- p. Větrovec

9.B
Vrtiška Jan (9.B)

 

Zdravá výživa Bovýsek 1. - 3.třída
8:00 - 11:00

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe UJEP - 2.B, JAE
Zuzana Sýkorová

 

 
3.5.
(Čt)
 

8:00-11:45

Náslech

Hlaváčková Jana

8:55-10:50

Hravě o prevenci - program Alkohol a kouření
- ZÚ Ústí nad Labem

6.C
Skramušská Martina (6.C)

10:00-10:30

Parlament ve školní jídelně

Svobodová Libuše

11:00-12:40

Hravě o prevenci - program Alkohol a kouření
- ZÚ Ústí nad Labem

6.B
Kratochvílová Petra (6.B)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Lov bizonu
Školní hřiště

Schejbalová Jana

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe UJEP - 2.B, JAE
Zuzana Sýkorová

 

 
4.5.
(Pá)
 

7:10- 9:40

lék.

Vystrčilová Lucie

8:00-10:00

lék.

Janatová Eva, Ryjáčková Miroslava

8:00-13:35

Jednání výběrové komise

Svobodová Libuše

 

Poznávací výjezd - Itálie
Molveno - Bolzano - Lago di Garda - a další.

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe UJEP - 2.B, JAE
Zuzana Sýkorová

 

 

ŘD

Becková Martina, Firmanová Lenka, Raczová Oldřiška

 
5.5.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 

Poznávací výjezd - Itálie
Molveno - Bolzano - Lago di Garda - a další.

 

 
6.5.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 

Poznávací výjezd - Itálie
Molveno - Bolzano - Lago di Garda - a další.

 

 
7.5.
(Po)
 

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO
- z provozních a organizačnívh důvodů

 

 

Praxe UJEP - 2.B, JAE
Zuzana Sýkorová

 

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

N

Špoulová Martina

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

Poznávací výjezd - Itálie
Molveno - Bolzano - Lago di Garda - a další.

 

 
8.5.
(Út)
 

 

Praxe UJEP - 2.B, JAE
Zuzana Sýkorová

 

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

N

Špoulová Martina

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

Poznávací výjezd - Itálie
Molveno - Bolzano - Lago di Garda - a další.

 

 
9.5.
(St)
 

8:00-11:45

Náslech

Hlaváčková Jana

8:55- 9:40

Beseda s MP "Bezpečné chování venku"
- Mgr. Litto

4.C
Hyková Václava (4.C)

8:55- 9:40

Beseda s MP "Punťa - bezpečný kontakt se psy"
- p. Větrovec

5.A
Urbanová Lucie (5.A)

10:00-12:00

lék.

Kaslová Jana

10:05-10:50

Beseda s MP "Punťa - bezpečný kontakt se psy"
- Mgr. Litto

5.C
Glaserová Kamila (5.C)

10:05-10:50

Beseda s MP "Punťa - bezpečný kontakt se psy"
- p. Větrovec

5.B
Hasilová Dagmar (5.B)

10:05-11:45

OČR

Alferiová Ivana

11:00-13:35

Výtvarná soutěž v Galerii VU v Mostě

6.B, 7.B
Burdychová Radka, Kratochvílová Petra (6.B), Papoušková Irena (7.B), Pluhařová Jana

12:50-14:25

lék.

Perez Petra

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

Praxe UJEP - 2.B, JAE
Zuzana Sýkorová

 

 
10.5.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Fuchsová Zuzana

8:00-10:50

GDPR - školení

Firmanová Lenka

9:00-11:00

EXKURZE na Magistrát města Mostu
9:30 na recepci MmM

9.A, 9.B
Janošová Ivana (9.A), Vrtiška Jan (9.B)

12:45-14:30

lék.

Kaslová Jana

12:50-13:35

Návštěva sběrného dvora.

6.A(EKOL), 6.B(EKOL), 6.C(EKOL), 7.A(EKOL), 7.C(EKOL), 8.A(EKOL)
Janošová Ivana (8.A(EKOL))

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Bylinky
- ŠH

Rešová Alena

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

Praxe UJEP - 2.B, JAE
Zuzana Sýkorová

 

 
11.5.
(Pá)
 

7:10-11:45

lék.

Šolarová Dagmar

8:45-13:00

Odměna pro nejlepší sběrače - Sportovka Most
odchod po 1. vyučovací hodině, sraz v 8:45 u šaten, návrat do 13 hod.

Csesznoková Simona, Jeřábková Jana

14:00-15:00

ŠD Dárek pro maminku
všechny vychovatelky

 

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

Praxe UJEP - 2.B, JAE
Zuzana Sýkorová

 

 
12.5.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 
13.5.
(Ne)
 

13:00-18:00

Šibeník Strolering

Lhotáková Ivana

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 
14.5.
(Po)
 

8:45-10:00

§

Včelková Marcela

8:55- 9:40

Beseda - Kriminalita dětí a mládeže - MP
- Mgr. Litto

6.B
Kratochvílová Petra (6.B)

10:05-10:50

Beseda - Kriminalita dětí a mládeže - MP
- Mgr. Litto

6.A
Smetáková Zdeňka (6.A)

14:00-15:00

ŠH CH ŠD Zkouška vlka

Lhotáková Ivana

17:30-18:30

MP Komunitní plán

Lhotáková Ivana

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 
15.5.
(Út)
 

8:00-14:25

Krajské finále - Štafetového poháru 2018
- v Ústí nad Labem - odjezd autobusu 8:00 hodin - 2. - 5. třída 8 hochů a 8 dívek

Gábel David

8:00-12:30

Mladý zdravotník
- Šibeník

Papoušková Irena, Pluhařová Jana
Glaser T. (9.A), Ježek J. (7.A), Kašparová B. (6.B), Podhorná K. (7.B), Polák L. (6.B), Rejčová P. (6.B), Smitková L. (8.A), Šindelářová A. (7.B), Štorch A. (9.A), Štorch P. (8.A), Viktora T. (9.A)

8:55-11:45

Badatelské dílny - matematika
- Projekt v rámci IKAP

8.B
Becková Martina
č.78

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE
- 2.A (FUZ) + 2.C (KON) pásmo ke Dni matek - 6.C - od 15:00 - 16:00 SKM

 

 

stud.

Prokešová Patricie

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

lék.
Praha

Alferiová Ivana

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 
16.5.
(St)
 

7:10-13:35

BeeBall
5 žáků 4.C, 1 žák 3.A 16. 05. 2016 ZRUŠENO POŘADATELEM

Paulová Jesica, Thalerová Lucie

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Meziboří

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

10:05-13:35

lék.

Kratochvílová Petra

13:00-15:30

ŠK Výroba indiánských lapačů snů

Thalerová Lucie

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 
17.5.
(Čt)
 

8:00-14:25

Uhelné safari

6.A
Smetáková Zdeňka (6.A)

8:00-10:30

STONES workschop MmM 4.poschodí

9.A
Janošová Ivana (9.A)

8:45-11:30

STONES workschop MmM 4.poschodí

9.B
Vrtiška Jan (9.B)

14:00-15:00

ŠH Ukázky dravců ŠD, ŠK

Lhotáková Ivana

18:00-20:00

BESEDA se B. ŠPOTÁKOVOU
- jídelna pro žáky školy

 

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

IKAP - Matematická gramotnost

Becková Martina

 

OČR

Miklovičová Jana

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 

TISK TK 1. a 2. stupeň - následná kontrola - SVL

 

 
18.5.
(Pá)
 

7:10- 7:50

lék.

Fuchsová Zuzana

8:55-12:40

OČR

Alferiová Ivana

10:30-12:30

O dvanácti měsíčkách
+ prohlídka zákulisí

4.A
Bažo Pavel (4.A), Bránišová Lenka

11:55-13:35

lék.

Eštoková Alena

12:40-13:35

lék.

Kratochvílová Petra

14:00-15:00

ŠH Družinka se hýbe

Perglová Iveta

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 

Čtenářské dovednosti 1.st.

 

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 
19.5.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 
20.5.
(Ne)
 

16:00-18:00

Benedikt Květen pro veřejnost
- prezentace naší školy

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Rešová Alena

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 
21.5.
(Po)
 

12:50-15:15

lék.

Firmanová Lenka

14:00-15:00

ŠH Co má kola soutěží PEI

Perglová Iveta

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

Praxe SPgŠ D. Marek
- KON

 

 

N

Špoulová Martina

 

ŘD

Raczová Oldřiška

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

KO TK P.O - SVL

 

 

KO TK dle domluvy SVL

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 
22.5.
(Út)
 

7:10- 7:50

lék.

Hasil Jaroslav

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

Praxe SPgŠ D. Marek
- KON

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

KO TK dle domluvy SVL

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 
23.5.
(St)
 

8:00-12:40

Vycházka - turistika ke kostelu, Most
- spolu se Zlatkou a Adélkou.

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

8:00-12:40

ZŽS vycházka RESSL

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

8:50-12:00

Městské divadlo v Mostě - Kráska a zvíře
- 9:30 odchod - trvá 100 minut, 90,-Kč/žák

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B
Skramušská Martina (6.C), Smetáková Zdeňka (6.A), Miklovičová Jana (7.A), Kratochvílová Petra (6.B), Papoušková Irena (7.B)

10:00-12:00

lék.

Thalerová Lucie

12:50-13:35

lék.

Perez Petra

13:30-15:00

lék.

Fuchsová Zuzana

14:00-15:30

ŠH Sportovní odpoledne pro ŠK

Thalerová Lucie

16:00-17:00

Autorské čtení se spisovatelkou Patrou Braunovou
- čtenářská gramotnost - volitelný předmět

Hasilová Dagmar

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

Praxe SPgŠ D. Marek
- KON

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

KO TK dle domluvy SVL

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 

Čtenářské dovednosti 2.st.

 

 
24.5.
(Čt)
 

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

9:00-11:30

Divadlo Přijela k nám pouť

2.A, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Kočová Naděžda (2.C)

10:30-12:30

Divadlo Přijela k nám pouť
- 4.B + prohlídka zákulisí

4.B
Raczová Oldřiška (4.B)

10:45-12:00

lék.

Hasil Jaroslav

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

Praxe SPgŠ D. Marek
- KON

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

KO TK dle domluvy SVL

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 

lék.

Vitvar Bohumil

 
25.5.
(Pá)
 

8:00-12:40

Fotografování tříd a skupinek na konci školního roku
- Foto ŽIHLA - detaily zaslány dříve emailem Fotografie třídy 15x21 30,- Kč Fotografie jednotlivců nebo skupinek 10x15 20,-Kč - organizace. Pačanová, Durlejová, Laznové

Durlejová N. (9.B), Laznová K. (9.B), Pačanová K. (9.B)

12:15-14:15

lék.

Hlaváčková Jana

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám - všechny vychovatelky
- ŠD, ŠK, ST, TV

 

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

Praxe SPgŠ D. Marek
- KON

 

 

N

Špoulová Martina

 

Pololetní práce z M a ČJ 5.ročník - SVL

 

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

KO TK dle domluvy SVL

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 
26.5.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 
27.5.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 
28.5.
(Po)
 

7:20- 7:50

Sběrový týden
- po dnech dohled: THL, PEI, SCHJ, CSS, ALI - vyklidit sběr ze tříd a kabinetů

 

7:30- 8:00

lék.

Hasil Jaroslav

8:30-12:30

Porada výchovných poradců

Miklovičová Jana

14:00-17:00

Stud.
- zkouška logopedie

Eštoková Alena, Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

14:30-15:30

OČR

Alferiová Ivana

 

Praxe SPgŠ D. Marek
- KON

 

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

KO TK - SVL, průběžně po domluvě

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 

N

Burdychová Radka

 

NV

Vybíralová Barbora

 
29.5.
(Út)
 

7:20- 7:50

Sběrový týden
- po dnech dohled: THL, PEI, SCHJ, CSS, ALI - vyklidit sběr ze tříd a kabinetů

 

7:30- 8:00

lék.

Hasil Jaroslav

8:00-11:00

41. ročník matematické soutěže PYTHAGORIÁDA
SVČ Most

Becková Martina
Alferi K. (7.B), Máček M. (5.B), Quwarah A. (7.B), Svoboda J. (5.B), Vlasák D. (8.B)

10:00-13:30

lék.

Tomášková Zlata

10:00-12:00

lék.

Schejbalová Jana

13:00-15:00

MAP MmM

Šolarová Dagmar

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

KO TK - SVL, průběžně po domluvě

 

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

Praxe SPgŠ D. Marek
- KON

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 

N

Burdychová Radka

 
30.5.
(St)
 

7:10-13:35

BeeBall
5 žáků 4.C, 1 žák 3.A 16. 05. 2016 ZRUŠENO POŘADATELEM

Paulová Jesica, Thalerová Lucie

7:20- 7:50

Sběrový týden
- po dnech dohled: THL, PEI, SCHJ, CSS, ALI - vyklidit sběr ze tříd a kabinetů

 

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Bouřňák

4.A, 4.B, 4.C
Bažo Pavel (4.A), Hyková Václava (4.C), Raczová Oldřiška (4.B), Rybák Milan

9:30-11:30

OČR

Rešová Alena

11:55-14:25

lék.

Firmanová Lenka

 

KO TK - SVL, průběžně po domluvě

 

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

Praxe SPgŠ D. Marek
- KON

 

 

N

Špoulová Martina

 

Matematická pregramotnost
- středisko Most - zastupuje TOZ a Adélka

Komůrková Stěpánka

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 

N

Burdychová Radka

 
31.5.
(Čt)
 

7:20- 7:50

Sběrový týden
- po dnech dohled: THL, PEI, SCHJ, CSS, ALI - vyklidit sběr ze tříd a kabinetů

 

10:00-12:00

lék.

Thalerová Lucie

10:00-11:45

Městské divadlo v Mostě - Homevideo
- 75 minut + beseda = cca 100 minut, 90,-Kč/žák

7.C, 8.A, 8.B
Becková Martina, Firmanová Lenka, Vitvar Bohumil

 

Praxe SPgŠ D. Marek
- KON

 

 

N
zastupuje Thalerová

Vystrčilová Lucie

 

KO TK - SVL, průběžně po domluvě

 

 

N

Špoulová Martina

 

3.slohové práce ČJ - 2.stupeň, odevzdat

 

 

Matematická pregramotnost
- středisko Most - zastupuje TOZ a Adélka

Komůrková Stěpánka

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 

N

Burdychová Radka

 
1.6.
(Pá)
 

7:10-16:05

Den dětí
- Plzeň TECHMÁNIE

6.B, 6.C
Skramušská Martina (6.C), Kratochvílová Petra (6.B)

7:20- 7:50

Sběrový týden
- po dnech dohled: THL, PEI, SCHJ, CSS, ALI - vyklidit sběr ze tříd a kabinetů

 

8:00-13:35

Den dětí - Benedikt
- zaměření sportovní (turnaj ve fotbale mezi třídami, vybíjená)

7.A, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B
Firmanová Lenka (8.A), Janošová Ivana (9.A), Miklovičová Jana (7.A), Vitvar Bohumil (7.C), Vrtiška Jan (9.B)

8:00-13:35

Den dětí - Vtelno, Benedikt
.

6.A, 7.B
Burdychová Radka, Smetáková Zdeňka, Papoušková Irena

8:00-12:40

DEN DĚTÍ
- TUČ u svých tříd - program zajistí TUČ a asistenti - 1. a 2.třídy - Šibeník, vědomostní a sportovní soutěžení družstev - Bc.Tomášková Zlata - P.O, 3.A,B, 4.A,B,C, 5.A,B,C

 

8:00-13:35

Den dětí - Matylda

8.B
Becková Martina, Gábel David

9:00-12:15

OČR

Perez Petra

 

ŘD

Urbanová Jiřina

 

Praxe SPgŠ D. Marek
- KON

 

 

KO TK - SVL, průběžně po domluvě

 

 

N

Špoulová Martina

 

Praxe SPgŠ K. Nováková
P.O. KOS

 

 

ŠD - Praxe SPgŠ - LHI
R. Birová - ŠD ZELENÁ, N. Bartošková - ŠD ČERVENÁ

 

 

N

Burdychová Radka

 
2.6.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 
3.6.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
4.6.
(Po)
 

13:15-15:15

Porada výchovných poradců

Vitvarová Marie

14:00-15:00

DEN DĚTÍ - ŠD,ŠK

 

 

Školní výlet - výjezd na Klíny
- spolu se Zlatkou a Adélkou.

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

 

N

Špoulová Martina

 
5.6.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

7:30-14:30

Mladý záchranář
Benedikt

Papoušková Irena
Kamír A. (7.B), Podhorná K. (7.B), Skramušská P. (7.B), Suchomel M. (7.B)

13:00-15:30

Školní klub - ODPOLEDNÍ DÝCHÁNEK VE ŠK

 

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

Školní výlet - výjezd na Klíny
- spolu se Zlatkou a Adélkou.

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

 

N

Špoulová Martina

 
6.6.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Jezeří

3.A, 3.B
Krčmářová Romana (3.A), Ondráčková Lucie (3.B)

 

N

Špoulová Martina

 

Školní výlet - výjezd na Klíny
- spolu se Zlatkou a Adélkou.

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

 
7.6.
(Čt)
 

11:55-17:45

lék.

Tomášková Zlata

13:30-15:00

SVČ Most NÁVŠTĚVA MINIZOO V SVČ
ŠD - ZE, ČE

 

 

N

Špoulová Martina

 

Stud.

Komůrková Stěpánka

 
8.6.
(Pá)
 

8:55-11:45

Plavání - AQUADROM MOST
- VP zdravověda, nácvik první pomoci při tonutí< plavčík

6.A(ZDRA), 6.B(ZDRA), 6.C(ZDRA)
Papoušková Irena (6.C(ZDRA)), Pluhařová Jana (6.C(ZDRA))

14:00-15:00

Celoroční hraH ŠD - INDIÁNSKÝ BOJ
- školní hřiště

 

 

N

Špoulová Martina

 
9.6.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 
10.6.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
11.6.
(Po)
 

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - LOV RYB

 

 

N

Špoulová Martina

 
12.6.
(Út)
 

7:10- 7:50

Provozní pPorada ve školní jídelně

 

7:30-14:30

EcologiaInvicta
ScholaHumanitas

Papoušková Irena
Krasko L. (8.A), Smitková L. (8.A)

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N

Špoulová Martina

 
13.6.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS vycházka - vodní nádrž Janov

2.A, 2.B, 2.C
Fuchsová Zuzana (2.A), Janatová Eva (2.B), Kočová Naděžda (2.C)

 

N

Špoulová Martina

 

N

Burdychová Radka

 
14.6.
(Čt)
 

8:30-12:00

Divadelní představení Princezna se zlatou hvězdou
- od 9:30 hodin na hradě Hněvín. - Vstupné za žáka je 90 Kč.

4.A, 5.A, 5.B, 5.C
Bažo Pavel (4.A), Glaserová Kamila (5.C), Hasilová Dagmar (5.B), Urbanová Lucie (5.A)

11:55-14:25

OČR

Ryjáčková Miroslava

 

N

Špoulová Martina

 
15.6.
(Pá)
 

8:00-13:35

Výlet za odměnu pro oceněné žáky
- vybraní žáci 1.stupeň - JUNGLEARENA

Csesznoková Simona, Paulová Jesica, Thalerová Lucie

14:00-15:00

Celoroční Hra ŠD - MOHYLY

 

 

ŘD

Urbanová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 
16.6.
(So)
 

 

SZZ

Urbanová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 
17.6.
(Ne)
 

 

SZZ

Urbanová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 
18.6.
(Po)
 

10:00-13:00

Sportovka Most LASER GAME
AKCE PRO ŽÁKY ZA ODMĚNU 2. stupeň, vybraní žáci

Gábel David, Paulová Jesica, Thalerová Lucie

 

N

Špoulová Martina

 
19.6.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada - všechni ped. prac.
- u HADa v učebně NJ

 

13:30-15:00

Projekt Dílny druhé kolo - SPŠ Most

Papoušková Irena

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

N

Špoulová Martina

 
20.6.
(St)
 

8:00-12:40

Turistika směr Matylda
- spolu se Zlatkou a Adélkou

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

8:00-12:40

ZŽS Lesopark Chomutov

1.A, 1.B, 1.C
Koutecká Kateřina (1.C), Rybák Milan, Ryjáčková Miroslava (1.A), Vrabcová Lenka (1.B)

14:00-15:00

STOLUJEME S DRUŽINKOU
- Pizzerie U Lišáka - ŠD BA,MO, ZE

 

 

N

Špoulová Martina

 
21.6.
(Čt)
 

11:45-13:15

Projekt Dílny druhé kolo - SPŠ Most

Vitvar Bohumil

14:00-15:00

STOLUJEME S DRUŽINKOU
- Pizzerie U Lišáka - ŠK, ŠD ŽL, ČE

 

 

N

Špoulová Martina

 
22.6.
(Pá)
 

8:00-13:35

Školní výlet - Větruše, Ústí nad Labem

6.A, 7.B
Burdychová Radka, Smetáková Zdeňka (6.A), Papoušková Irena (7.B)

9:30-11:30

Setkání zástupců cvičných škol SPgŠ

Lhotáková Ivana, Rešová Alena

 

N

Špoulová Martina

 
23.6.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 
24.6.
(Ne)
 

 

N

Špoulová Martina

 
25.6.
(Po)
 

8:00-11:45

Ať žijí duchové - na hradě Hněvín
25.6. Ať žijí duchové - na hradě Hněvín (spolu se Zlatkou) - 1. - 4. hod.

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

10:00-12:45

AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ na hradě Hněvín
Zlatka s Adélkou - vstupné 60,- Kč.

0.P(Dív), 0.P(Chl)

14:00-15:00

INDIÁNSKÉ LÉTO ŠD
- Školní hřiště

 

 

Školní výlet - Hora svaté Kateřiny
Smetáková, Prokešová.

6.A, 7.C
Smetáková Zdeňka (6.A), Prokešová Patricie

 

N

Špoulová Martina

 
26.6.
(Út)
 

8:00-12:40

Turistika směr Benedikt

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

11:45-13:15

Projekt Dílny druhé kolo - SPŠ Most

Vitvar Bohumil

13:30-15:00

Projekt Dílny druhé kolo - SPŠ Most

Kaslová Jana

14:30-17:15

Stud.

Hlaváčková Jana

 

Školní výlet - Hora svaté Kateřiny
Smetáková, Prokešová.

6.A, 7.C
Smetáková Zdeňka (6.A), Prokešová Patricie

 

N

Špoulová Martina

 
27.6.
(St)
 

8:00-12:40

Aquadrom

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

14:00-15:00

LOUČÍME SE S DRUŽINKOU ŠD
- školní družina

 

 

Školní výlet - Hora svaté Kateřiny
Smetáková, Prokešová.

6.A, 7.C
Smetáková Zdeňka (6.A), Prokešová Patricie

 

N

Špoulová Martina

 
28.6.
(Čt)
 

7:10-20:50

ROZLOUČENÍ S ŽÁKY 9.TŘÍD Vycházející žáci
- Atrium školy 16:00 - 17:00 hodin - garant Mgr. Firmanová - technika THL, LHI

9.A, 9.B
Firmanová Lenka, Janošová Ivana, Vrtiška Jan

8:00-11:45

Minigolf
- opékání buřtů na minigolfu

0.P(Dív), 0.P(Chl)
Komůrková Stěpánka (0.P(Chl)), Tomášková Zlata

11:45-13:15

Projekt Dílny druhé kolo - SPŠ Most

Pálková Zdeňka

 

N

Špoulová Martina

 
29.6.
(Pá)
 

 

N

Špoulová Martina

 
30.6.
(So)
 

 

N

Špoulová Martina

 
1.7.
(Ne)
 

 

 
2.7.
(Po)
 

 

 
3.7.
(Út)
 

 

 
4.7.
(St)
 

 

 
5.7.
(Čt)
 

 

 
6.7.
(Pá)
 

 

 
7.7.
(So)
 

 

 
8.7.
(Ne)
 

 

 
9.7.
(Po)
 

 

 
10.7.
(Út)
 

 

 
11.7.
(St)
 

 

 
12.7.
(Čt)
 

 

 
13.7.
(Pá)
 

 

 
14.7.
(So)
 

 

 
15.7.
(Ne)
 

 

 
16.7.
(Po)
 

 

 
17.7.
(Út)
 

 

 
18.7.
(St)
 

 

 
19.7.
(Čt)
 

 

 
20.7.
(Pá)
 

 

 
21.7.
(So)
 

 

 
22.7.
(Ne)
 

 

 
23.7.
(Po)
 

 

 
24.7.
(Út)
 

 

 
25.7.
(St)
 

 

 
26.7.
(Čt)
 

 

 
27.7.
(Pá)
 

 

 
28.7.
(So)
 

 

 
29.7.
(Ne)
 

 

 
30.7.
(Po)
 

 

 
31.7.
(Út)
 

 

 
1.8.
(St)
 

 

 
2.8.
(Čt)
 

 

 
3.8.
(Pá)
 

 

 
4.8.
(So)
 

 

 
5.8.
(Ne)
 

 

 
6.8.
(Po)
 

 

 
7.8.
(Út)
 

 

 
8.8.
(St)
 

 

 
9.8.
(Čt)
 

 

 
10.8.
(Pá)
 

 

 
11.8.
(So)
 

 

 
12.8.
(Ne)
 

 

 
13.8.
(Po)
 

 

 
14.8.
(Út)
 

 

 
15.8.
(St)
 

 

 
16.8.
(Čt)
 

 

 
17.8.
(Pá)
 

 

 
18.8.
(So)
 

 

 
19.8.
(Ne)
 

 

 
20.8.
(Po)
 

 

 
21.8.
(Út)
 

 

 
22.8.
(St)
 

 

 
23.8.
(Čt)
 

 

 
24.8.
(Pá)
 

 

 
25.8.
(So)
 

 

 
26.8.
(Ne)
 

 

 
27.8.
(Po)
 

 

 
28.8.
(Út)
 

 

 
29.8.
(St)
 

 

 
30.8.
(Čt)
 

 

 
31.8.
(Pá)
 

 

24.5.2018 (10:51)

Zpracováno v systému Bakaláři