Přehled akcí: školní rok 2018/19

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(So)
 

 

 
2.9.
(Ne)
 

 

 
3.9.
(Po)
 

8:00- 8:45

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019
- třídní učitelé se svými třídami, sraz pře školou pak přechod na hřiště - na školním hřišti, ozvučení LHI

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Allertová Nadine, Bažo Pavel, Becková Martina, Bělíková Veronika, Fuchsová Zuzana, Glaserová Kamila, Skramušská Martina, Smetáková Zdeňka, Hyková Václava, Janatová Eva, Janošová Ivana, Kočová Naděžda, Koutecká Kateřina, Krčmářová Romana, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Ondráčková Lucie, Papoušková Irena, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan, Vrabcová Lenka, Procházková Olga

10:00-10:30

PORADA - stavy žactva (seznamy tříd) - z: TUČ
- u HADa - zvaní učitelé

 

10:30-11:30

Dokumentace v BAKALÁŘI - po poradě
- učebna 2.B VRL - BEV, PYM, ALN,

 

11:45-13:00

Obědy
- dozory netřídní učitelé

 

 

ŘD

Eštoková Alena, Horváthová Martina, Perez Petra, Pluhařová Jana

 
4.9.
(Út)
 

8:00-12:40

6. - 9.třída - s TUČ, 5 vyučovacích hodin
- TUČ s třídami oběd - asistenti dozory na chodbách

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Janošová Ivana (6.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Papoušková Irena (8.B), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C)

8:00-11:45

1.třídy, P.0 - 1. - 2.hodina s třídní učitelkou
- pak mohou odejít s rodiči domů - nebo zůstávají s TUČ - po 4.hodině do ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

8:00-11:45

2. - 5.třídy s TUČ - čtyři vyučovací hodiny
- TUČ s třídami oběd - asistenti dozory na chodbách

2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Allertová Nadine, Bělíková Veronika, Fuchsová Zuzana, Hyková Václava, Janatová Eva, Koutecká Kateřina, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vrabcová Lenka

9:00-11:00

OČR

Schejbalová Jana

11:45-14:00

Výdej obědů

 

13:00-14:00

SPC Měcholupy Mgr. Tvrzová

Vitvarová Marie, Koutecká Kateřina, Jeřábková Jana

16:00-17:00

Třídní schůzky prvních tříd
+ P.O

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

 

Plavání - informace
- bazén na 3.ZŠ Most uzavřen a plavání se v nejbližších týdnech neuskuteční - informace později Mgr. Hron

 

 
5.9.
(St)
 

7:10- 9:40

lék.

Urbanková Jiřina

7:20-12:30

Dopravní hřiště
- 8:00 - 12:00 - přezůvky, psací potřeby, svačina, pití, vlastní přilba výhodou

4.B
Allertová Nadine

8:00- 9:40

Třídy s TUČ ve svých třídách
- VOLITELNÉ PŘEDMĚTY - od 10:05 - 6. - 9.roč. TUČ se svými třídami nebo asistenty postupně do jídelny

2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Allertová Nadine (4.B), Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B), Janošová Ivana (6.B), Kočová Naděžda, Koutecká Kateřina (2.C), Krčmářová Romana, Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Ondráčková Lucie, Papoušková Irena (8.B), Raczová Oldřiška (5.B), Ryjáčková Miroslava (2.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-11:45

1.třídy, P.0 - 1. - 2.hodina s třídní učitelkou
- pak mohou odejít s rodiči domů - nebo zůstávají s TUČ - po 4.hodině do ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

10:05-12:40

Výuka podle rozvrhu - 2. - 9.ročník

 

11:45-14:00

Výdej obědů

 

 

OČR

Perez Petra

 

OČR

Smetáková Zdeňka

 
6.9.
(Čt)
 

7:20-12:30

Dopravní hřiště
- 8:00 - 12:00 - přezůvky, psací potřeby, svačina, pití, vlastní přilba výhodou

4.A
Hyková Václava

8:00-11:45

1.třídy, P.0 - 1. - 2.hodina s třídní učitelkou
- pak mohou odejít s rodiči domů - nebo zůstávají s TUČ - po 4.hodině do ŠD

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

8:00-13:35

Výuka podle rozvrhu 1. - 9.ročník
- není odpolední vyučování

 

11:45-14:00

Výdej obědů

 

 

OČR

Perez Petra

 
7.9.
(Pá)
 

7:10- 9:40

lék.
- POM supl.

Hyková Václava

7:15- 7:55

OT Pracovních činností a technologi
- vyučující předmětů

Vrtiška Jan
POC

8:00-13:35

Výuka podle rozvrhu 1. - 9.ročník
- není odpolední vyučování

 

8:55-11:45

OČR

Bránišová Lenka

10:05-16:05

lék.
supl. THL

Raczová Oldřiška

11:00-12:00

AVAMET - studovna
5.A,B,C - postupně po 10 min.

5.A, 5.B, 5.C
Raczová Oldřiška, Urbanová Lucie

11:45-14:00

Výdej obědů

 

11:55-13:35

NV

Vitvar Bohumil

 

OČR

Perez Petra

 

§

Kaslová Jana

 
8.9.
(So)
 

 

 
9.9.
(Ne)
 

 

 
10.9.
(Po)
 

11:55-13:35

lék.

Ondráčková Lucie

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Cesta na Divoký západ
- školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

Školní hřiště
- procházecí přestávka na hřišti jen pro 1.stupeň

 

 

OT - zápisy odevzdat SVL

 

 
11.9.
(Út)
 

8:00-16:00

iQLANDIA Liberec
IKAP

9.B
Becková Martina (9.B)

10:00-11:00

Knihovna - závoz knih

Hasilová Dagmar

12:30-14:00

lék.

Alferiová Ivana

15:15-16:00

Valná hromada Klubu přátel při 15. ZŠ Most, z.s.
- za třídu dva delegáti - ve školní jídelně

Alferiová Ivana, Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Hasil Jaroslav, Svobodová Libuše

16:00-17:00

TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 2. - 9. ročníků
- GDPR novým žákům, seznámení školní řád, - Třídní učitelé, rodiče - v kmenových třídách

 

 
12.9.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽZS Celodenní vycházka - Osek
- A

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

10:00-11:30

lék.

Alferiová Ivana

 
13.9.
(Čt)
 

8:30-12:00

Porada ředitelů

Firmanová Lenka

11:55-14:25

lék.

Ondráčková Lucie

11:55-13:35

nesupl.

Gábel David

 

CH ŠD ŠK Cesta na Divoký západ
- Výroba cestovního vozu

Lhotáková Ivana

 
14.9.
(Pá)
 

16:30-18:30

Benedikt Mostík - prezentace školy

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

N

Pálková Zdeňka

 
15.9.
(So)
 

 

N

Pálková Zdeňka

 
16.9.
(Ne)
 

 

N

Pálková Zdeňka

 
17.9.
(Po)
 

7:20- 7:50

Otevřená sběrna - v pondělí
- a žáci z 9.A

Eštoková Alena

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Cesta na divoký západ - Cestovní hůl

Lhotáková Ivana

17:30-18:30

Porada Komunitního plánu
Organizace Sovička

Lhotáková Ivana

 

Plány učitele - odevzdat
SVL

 

 

N

Pálková Zdeňka

 
18.9.
(Út)
 

7:10- 9:40

lék.

Glaserová Kamila

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00-10:00

OČR

Schejbalová Jana

10:05-10:50

Školní knihovna - exkurze

8.A
Hasilová Dagmar, Miklovičová Jana

15:30-16:30

ŠKOLSKÁ RADA
- schválení Výroční zprávy 2017/2018 - v ředitelně školy

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Krčmářová Romana, Svobodová Libuše

 

N

Pálková Zdeňka

 
19.9.
(St)
 

7:10- 8:45

lék.

Perez Petra

7:10- 9:40

lék.

Hasil Jaroslav

7:10- 8:45

lék.

Kocourková Olga

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka - Bořeň
- A

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

 

stud.

Bažo Pavel

 

N

Pálková Zdeňka

 
20.9.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Kaslová Jana

 

N

Pálková Zdeňka

 

OČR

Burdychová Radka

 
21.9.
(Pá)
 

14:00-15:00

CH ŠD ŠK Vzhůru na Západ ŠH

Lhotáková Ivana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Pálková Zdeňka

 
22.9.
(So)
 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 
23.9.
(Ne)
 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 
24.9.
(Po)
 

7:20- 7:50

Otevřená sběrna - v pondělí
- a žáci z 9.A

Eštoková Alena

8:15-14:00

Zeměpisná soutěž - Po Evropě s úsměvem
- na SOŠ InterDACT s.r.o.

Becková Martina
Berkyová I. (9.B), Jindráková I. (9.B), Jonák T. (9.A), Krasko L. (9.A), Machačová A. (9.B), Matějková H. (9.A), Raiskub M. (9.B), Smitková L. (9.A), Sýkorová O. (9.A), Štorch P. (9.A), Vlasák D. (9.B), Zuska J. (9.B)

10:00-12:00

FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ
- ve třídách s lanem Šeinerem + P.0

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 

Odevzdat metodiky předmětů - 2.stupeň
- SVL

 

 
25.9.
(Út)
 

7:10- 7:50

PODKLADY PRO VÝPLATU - září, HAS
- do provozní porady

 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

9:20-10:00

Otevírání obálek a hodnocení nabídek
MmM v místnosti 409 - čtvrté patro

Firmanová Lenka

13:15-15:00

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Archman S. (7.A), Balážová A. (7.A), Bartoňová N. (7.A), Hlaváč P. (7.A), Horáčková D. (7.A), Peiredon J. (7.A), Sládek J. (7.A), Süsserová E. (7.A), Vlach L. (7.A)

13:45-14:45

Taneční odpoledne
- s Kamilou Hlaváčikovou v bývalé CVČ Most

Lhotáková Ivana

 

KO TV - 1.st. - SVL

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
26.9.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka - Velebudice, Benedikt

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Jeřábková Jana (2.B)

8:00- 9:30

Instalace prezentace naší školy na MmM

Lhotáková Ivana

8:00-11:45

OČR

Vrabcová Lenka

10:15-10:45

LVVZ a cyklo
- ředitelna

Firmanová Lenka, Gábel David, Hasil Jaroslav, Rybák Milan

 

KO TV - 2.st. - SVL

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 
27.9.
(Čt)
 

8:00-18:15

PRAHA - Sv.Václav, historická Praha

8.A, 8.B
Miklovičová Jana, Papoušková Irena, Kaslová Jana, Burdychová Radka

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Skramušská Martina
Al-Naggar S. (7.C), Číčelová M. (7.C), Entlichová A. (7.C), Charamza O. (7.C), Karel D. (7.C), Kejřová S. (7.C), Klíma D. (7.C), Kročil D. (7.C), Novický J. (7.C), Novotná A. (7.C), Piešťanský E. (7.C), Uhlířová K. (7.C)

11:55-12:40

NV

Pluhařová Jana

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

N

Pokorná Marcela

 

NV

Fuchsová Zuzana

 

OČR

Burdychová Radka

 

KO dokumentace P.0 - SVL

 

 
28.9.
(Pá)
 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 

DEN ČESKÉ STÁTNOSTI
- státní svátek

 

 
29.9.
(So)
 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 
30.9.
(Ne)
 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 
1.10.
(Po)
 

7:20- 7:50

Otevřená sběrna - v pondělí
- a žáci z 9.A

Eštoková Alena

13:00-15:00

lék.

Alferiová Ivana

15:30-17:30

Slavnostní zahájení říjen pro neziskovky

Firmanová Lenka, Lhotáková Ivana

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

KO KL 1.stupeň - SVL
- i elektronicky

 

 
2.10.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00- 8:45

Ústecký zub je zdravý zub - 1.A a P.0

1.A
Kočová Naděžda (1.A), Komůrková Stěpánka

8:55- 9:40

Ústecký zub je zdravý zub - 1.B,C

1.B, 1.C
Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Bogar D. (7.A), Frolík D. (7.A), Kotěborská K. (7.A), Praus L. (7.A), Surmaj R. (7.A), Täuberová V. (7.A), Tokár J. (7.A)

11:00-13:35

OČR

Urbanová Lucie

12:00-16:00

Přespolní běh u kostela - max 24 žáků 6. - 9.tř.
- škola je spolupořádající

Gábel David, Pýchová Martina

13:00-15:30

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Kratochvílová Petra
Bohuslav O. (7.B), Brom L. (7.B), Jahodová T. (7.B), Kočinová K. (7.B), Kozák D. (7.B), Polák L. (7.B), Rácová Š. (7.B), Rossi S. (7.B), Sporer D. (7.B), Vogelová L. (7.B)

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Jeřábková Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD

Thalerová Lucie

 

N

Vybíralová Barbora

 

Odevzdat TK 1. - 9.tř. SVL

 

 

KO KL 1.stupeň - SVL
- i elektronicky

 

 
3.10.
(St)
 

14:00-15:00

MINECRAFT - PAŘBA
ŠK

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

ŘD

Thalerová Lucie

 

lék.

Alferiová Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Jeřábková Jana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

Stud.

Bažo Pavel

 

lék.

Alferiová Ivana

 

KO KL 1.stupeň - SVL
- i elektronicky

 

 
4.10.
(Čt)
 

7:10- 9:40

OČR

Miklovičová Jana

7:10- 8:45

lék.
- BRL

Urbanová Lucie

7:20- 7:45

Schůzka - 100 let ČR
- č.49

Smetáková Zdeňka, Krčmářová Romana, Svobodová Libuše, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan
č.48

8:00- 9:40

N

Csesznoková Simona

10:00-12:00

lék.

Kocourková Olga

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Kratochvílová Petra
Bečáková N. (7.B), Filinger Š. (7.B), Folová S. (7.B), Havel D. (7.B), Hylánová M. (7.B), Kašparová B. (7.B), Kranát N. (7.B), Macul'ová S. (7.B), Myslikovjanová N. (7.B), Pánov P. (7.B), Rejčová P. (7.B)

 

Stud.

Bažo Pavel

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Jeřábková Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD

Thalerová Lucie

 

KMS pro M - Ústí nad Labem

Becková Martina

 

N

Vybíralová Barbora

 

KO KL 1.stupeň - SVL
- i elektronicky

 

 
5.10.
(Pá)
 

7:10-11:45

Třídy z pavilonu 1.stupně přesun po dohodě do ŠD

 

8:00-11:45

ZŽS Celodenní vycházka - Škola a její okolí

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

10:05-12:40

DRM Pipi dlouhá punčocha
55,-Kč - prvn dě hodiny v ŠD - po domluvě

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

11:55-12:40

Návštěva volební místnosti
- školní parlament

Svobodová Libuše

12:50-13:35

nesupl.

 

 

N

Jeřábková Jana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

VOLBY

 

 

Školení KÚ Ústeckého kraje

Firmanová Lenka

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD

Thalerová Lucie

 

stud.
za KOSa - TOZ či rozděl

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

 

N

Vybíralová Barbora

 

KO KL 1.stupeň - SVL
- i elektronicky

 

 
6.10.
(So)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Jeřábková Jana

 

VOLBY

 

 
7.10.
(Ne)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Jeřábková Jana

 
8.10.
(Po)
 

7:20- 7:50

Otevřená sběrna - v pondělí
- a žáci z 9.A

Eštoková Alena

13:15-15:00

Porada výchovných poradců
ÚP Most

Vitvarová Marie

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD, ŠK Osídlování
- ŠH - ŠD, ŠK

Lhotáková Ivana

 

N

Jeřábková Jana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Burdychová Radka

 

KO KL 2.stupeň SVL
- i elektronicky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 
9.10.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00-12:40

Turistika nar Šibeník - P.0

Komůrková Stěpánka

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ
+ čas na oběd odchod a příchod

Skramušská Martina
Dvořáčková V. (7.C), Fürstová N. (7.C), Glossová P. (7.C), Hrdličková A. (7.C), Charvátová K. (7.C), Klasová K. (7.C), Kroulík T. (7.C), Křivan A. (7.C), Marková N. (7.C), Šešinová T. (7.C), Vítr M. (7.C)

13:45-15:00

MŠ Lidické setkání s vedením školek

Firmanová Lenka, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Svobodová Libuše

 

KO KL 2.stupeň SVL
- i elektronicky

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Jeřábková Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 
10.10.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS Celodenní výlet - Janovská přehrada
- A

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

9:30-12:30

Pasování na čtenáře - Knihovna Most
- 10:00 – 11:00 2. A (19) - 10:30 – 11:30 2. B (19) - 11:00 – 12:00 2. C (19)

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

 

OČR

Burdychová Radka

 

KO KL 2.stupeň SVL
- i elektronicky

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 
11.10.
(Čt)
 

8:00-16:00

Q Landie Libere
- celá 9.B + náhradníci 9.A (Krasko, Jonák, Smitková)

9.B
Becková Martina

8:00- 9:40

lék.

Kaslová Jana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Burdychová Radka

 

KO KL 2.stupeň SVL
- i elektronicky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 
12.10.
(Pá)
 

10:05-11:45

Náslech u HOM

Glaserová Kamila, Svobodová Libuše

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

OČR

Burdychová Radka

 

KO KL 2.stupeň SVL
- i elektronicky

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Pokorná Marcela

 

stud.
za KOSa - TOZ či rozděl

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

 

N

Vybíralová Barbora

 

ŘD

Janatová Eva

 
13.10.
(So)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Burdychová Radka

 
14.10.
(Ne)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Krčmářová Romana

 

OČR

Burdychová Radka

 
15.10.
(Po)
 

7:20- 7:50

Školní sběrna Sběrový týden
ESA, CSS, SCHJ, PEI, SCHJ

 

8:00-16:00

Školení ČČK
- Knihovna Most

Papoušková Irena, Rešová Alena

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
"Vandalismus" - p. Větrovec

6.A
Bažo Pavel (6.A)

8:55-11:45

DRM Povídání o pejskovi
55,-Kč

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
P.O. - "Seznámení s MP" - Mgr. Litto

Komůrková Stěpánka

9:00-14:00

Specifika výuky češtiny jako cizího jazyka

Raczová Oldřiška

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
"Vandalismus" - p. Větrovec

6.B
Janošová Ivana (6.B)

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
"Seznámení s MP" - Mgr. Litto

1.A
Kočová Naděžda (1.A)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD, ŠK Stavba města
- ŠH

Lhotáková Ivana

 

OČR

Burdychová Radka

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Pokorná Marcela

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

N

Vybíralová Barbora

 
16.10.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

7:20- 7:50

Školní sběrna Sběrový týden
ESA, CSS, SCHJ, PEI, SCHJ

 

8:00- 8:45

VIRTUAL REALITY ROAD SHOW 2018/2019

6.A
Bažo Pavel (6.A)
Tvv, Tvm

8:55- 9:40

Náslech s Mgr. Bělíkovou
3.B/JAE

Svobodová Libuše

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
"Seznámení s MP" - Mgr. Litto

1.B
Krčmářová Romana (1.B)

9:00-14:00

Ochrana člověka za běžných rizik a mimořádných událostí.
P43-03-16-182-02 - Na Průhoně 4800, 430 03 Chomutov

Raczová Oldřiška, Vitvar Bohumil

9:00-10:00

VIRTUAL REALITY ROAD SHOW 2018/2019

6.B
Janošová Ivana (6.B)
Tvv, Tvm

10:00-11:00

VIRTUAL REALITY ROAD SHOW 2018/2019

6.C
Glaserová Kamila (6.C)
Tvv, Tvm

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
"Seznámení s MP" - Mgr. Litto

1.C
Ondráčková Lucie (1.C)

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Pokorná Marcela

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

N

Vybíralová Barbora

 
17.10.
(St)
 

7:20- 7:50

Školní sběrna Sběrový týden
ESA, CSS, SCHJ, PEI, SCHJ

 

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka - Špičák
- A

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

8:00- 9:40

§

Ryjáčková Miroslava

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
"Vandalismus" - p. Větrovec

6.C
Glaserová Kamila (6.C)

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
"Bezpečné chování venku" - Mgr. Litto

2.A
Ryjáčková Miroslava (2.A)

8:55- 9:40

Jednání MmM

Firmanová Lenka, Lhotáková Ivana

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
"Bezpečné chování venku" - Mgr. Litto

2.B
Vrabcová Lenka (2.B)

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
Kyberšikana" - p. Větrovec

9.B
Becková Martina (9.B)

11:45-14:00

CHEMSHOW
- oběd s TUČ - zasedací místnost MmM - 13:00 - 13:25

8.B
Papoušková Irena (8.B)

11:45-13:30

CHEMSHOW
- zasedací místnost MmM - 12:30 - 12:55

8.A
Miklovičová Jana (8.A)

13:15-14:15

Schůzka spolupráce s MŠ
- v ředitelně školy

Firmanová Lenka, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Pýchová Martina, Svobodová Libuše

15:00-16:00

Porada výchovných poradců
- v učebně č. 210 hlavní budovy Podkrušnohorského gymnázia, Most

Miklovičová Jana

 

OČR

Burdychová Radka

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Pokorná Marcela

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

N

Vybíralová Barbora

 
18.10.
(Čt)
 

7:20- 7:50

Školní sběrna Sběrový týden
ESA, CSS, SCHJ, PEI, SCHJ

 

8:00- 8:30

FOTOGRAFOVÁNÍ do Deníku Mostecka
- p.Vokůrka

1.A, 1.B, 1.C
Eštoková Alena, Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

8:00-16:00

Školení České školní inspekce v Ústí nad Labem

Becková Martina, Smetáková Zdeňka

8:15-10:00

CHEMSHOW
- zasedací místnost MmM - 9:00 - 9:25

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

8:55- 9:40

Beseda s Městskou policií
"Bezpečné chování venku" - Mgr. Litto

2.C
Koutecká Kateřina (2.C)

9:15-11:15

lék.

Kaslová Jana

10:05-10:50

Beseda s Městskou policií
"Punťa - bezpečný kontakt se psy" - Mgr. Litto

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

11:00-13:00

lék.

Hlaváčková Jana

11:30-16:00

lék.

Perglová Iveta

12:30-14:30

Porada - prevence

Firmanová Lenka, Kratochvílová Petra

 

N

Krčmářová Romana

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

N

Pokorná Marcela

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

N

Vybíralová Barbora

 
19.10.
(Pá)
 

7:20- 7:50

Školní sběrna Sběrový týden
ESA, CSS, SCHJ, PEI, SCHJ

 

8:00-16:00

Školení ČČK
- Knihovna Most

Papoušková Irena, Rešová Alena

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD, ŠK Znak města
Školní hřiště

Lhotáková Ivana

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD

Svobodová Libuše

 

N

Krčmářová Romana

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

OČR

Burdychová Radka

 

stud.
za KOSa - TOZ či rozděl

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

 

N

Vybíralová Barbora

 
20.10.
(So)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Krčmářová Romana

 
21.10.
(Ne)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Krčmářová Romana

 
22.10.
(Po)
 

7:10- 7:50

Porada k Výstavě ke 100. výročí ČSR a vernisáži

Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Smetáková Zdeňka, Svobodová Libuše, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan
sbor

7:10- 7:50

Sběrna uzavřena

 

11:55-14:25

lék.

Janošová Ivana

13:45-14:45

ŠD - Air hockey SVČ Most

Rešová Alena

17:30-18:30

Porada komunitního plánu

Lhotáková Ivana

 

Příprava výstavy ke 100. výročí
- SMZ, VRJ, VIB, ochotní spolupracovat

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

KO ŽK TUČve svých třídách

 

 

N

Pokorná Marcela

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

N

Vybíralová Barbora

 
23.10.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00- 8:45

Divadlo VeTři - Téma: Obtěžování - kontakt dítěte s cizí osobou

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)
HUD

8:55- 9:40

Divadlo VeTři "Šikana"

5.A, 5.B, 5.C, 6.B
Janošová Ivana (6.B), Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)
HUD

8:55-11:45

DRM - Zlatovláska
55,-Kč

4.A
Hyková Václava (4.A)

8:55-11:45

Jablíčkový den aneb pečeme štrůdl - P.0
spolu s TOZ a Adélkou

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata
KUCH

10:05-11:45

Divadlo Rozmanitostí KING KONG

5.A, 5.B, 5.C
Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)

10:05-10:50

Divadlo VeTř "Stalking"

8.A, 8.B, 8.C
Miklovičová Jana (8.A), Papoušková Irena (8.B), Vrtiška Jan (8.C)
HUD

13:00-15:00

lék.

Vitvarová Marie

 

KO ŽK TUČve svých třídách

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Příprava výstavy ke 100. výročí
- SMZ, VRJ, VIB, ochotní spolupracovat

 

 

N

Pokorná Marcela

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

N

Vybíralová Barbora

 
24.10.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka - Hipodrom

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-13:35

Školení

Miklovičová Jana

11:55-16:05

Přehazovaná - mostecká divize
- žákyně 6. - 7.tříd, max 10 žákyň - 14. ZŠ Most

Pýchová Martina

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

N

Pokorná Marcela

 

KO ŽK TUČve svých třídách

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Příprava výstavy ke 100. výročí
- SMZ, VRJ, VIB, ochotní spolupracovat

 

 

N

Vybíralová Barbora

 
25.10.
(Čt)
 

8:00-13:30

Matematické soutěže Logik
- v budově Gymnázia Čsl.armády 1530 Most

Becková Martina
Jindráková I. (9.B), Jonák T. (9.A), Kökeny D. (9.A), Krasko L. (9.A), Machačová A. (9.B), Raiskub M. (9.B), Smitková L. (9.A), Sýkorová O. (9.A), Štorch P. (9.A), Vlasák D. (9.B), Zuska J. (9.B)

9:30-10:30

lék.

Vitvarová Marie

10:05-12:40

DRM - Ať žijí duchové
55,-Kč

5.C
Pýchová Martina (5.C)

11:00-13:35

Autorské čtení se spisovatelkou Petrou Braunovou
Městská knihovna - od 11:30 do 12:30 hodin

7.B, 7.C
Skramušská Martina, Kratochvílová Petra, Pluhařová Jana, Včelková Marcela

13:30-15:15

Případová konference
MmM č.203

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Vrtiška Jan

14:00-15:00

Celorční hra ŠD - Osídlení - osobní znak
- ŠD všechny vychovatelky

 

 

Příprava výstavy ke 100. výročí
- SMZ, VRJ, VIB, ochotní spolupracovat

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

KO ŽK TUČve svých třídách

 

 

N

Pokorná Marcela

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

N

Vybíralová Barbora

 
26.10.
(Pá)
 

7:10- 7:50

lék.

Svobodová Libuše

10:00-10:45

GDPR - pan. Kodet
- v ředitelně

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav

10:05-11:45

DRM - Budulínek
0.P + Adélka

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Tomášková Zlata

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, TV všechny vychovatelky

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Příprava výstavy ke 100. výročí
- SMZ, VRJ, VIB, ochotní spolupracovat

 

 

KO ŽK TUČve svých třídách

 

 

N

Pokorná Marcela

 

Pedagogická praxe SPgŠ
- Škrip - VIM

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

KO ŽK SVL

 

 

OČR

Miklovičová Jana

 

NaV

Thalerová Lucie

 
27.10.
(So)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Stages - školení
26. - 30.10.2018

Becková Martina

 
28.10.
(Ne)
 

 

Den vzniku samostatného Československého státu

 

 

Konec letního času
- posun 3:00 - 2:00

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Stages - školení
26. - 30.10.2018

Becková Martina

 
29.10.
(Po)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

Přerušení činnosti školní družiny po dobu podzimních prázdnin 29. a 30. 10. 2018
- po projednání se zřizovatelem.

 

 

N

Pokorná Marcela

 

Samostudium - práce domů
- čerpání ŘD a STV

 

 

Stages - školení
26. - 30.10.2018

Becková Martina

 
30.10.
(Út)
 

10:05-11:45

Divadlo Rozmanitostí - Andělská pohádka
30.11. od 10.30 hod. - Andělská pohádka - 4.B Cena 55,- Kč

4.B
Allertová Nadine (4.B)

15:30-17:30

Central Prezentace školy
16:30 vystoupení kapely

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Schejbalová Jana

 

Samostudium - práce domů
- čerpání ŘD a STV

 

 

Stages - školení
26. - 30.10.2018

Becková Martina

 

N

Pokorná Marcela

 

Přerušení činnosti školní družiny po dobu podzimních prázdnin 29. a 30. 10. 2018
- po projednání se zřizovatelem.

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

§

Csesznoková Simona, Rešová Alena

 
31.10.
(St)
 

8:00-11:45

Odvoz sběru
- vybraní žáci 8.tř.

Eštoková Alena

8:00-11:45

HALOWEEN - ZOMBIE PÁRTY se zombíkem Zlatkou
- podle domluvy P.0 a 1. - 3.tříd

Tomášková Zlata
Tvm

10:00-12:00

Divadelní představení "Ronja, dcera loupežníka"
MDM - Vstupné pro žáka je 70 Kč.

8.A
Miklovičová Jana, Kaslová Jana

13:35-13:45

Zkrácen čas výdeje obědů do 13:45 hod.
Kuchařky jdou na školení. Prosíme o spolupráci.

 

15:30-17:30

Benedikt Ukončení akce "Říjen pro neziskovky"

Lhotáková Ivana

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Výstava ke 100.výročí ČSR

Smetáková Zdeňka

 

Analýzy tříd založit do dokumentace - TUČ
1. - 9.tř.

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 
1.11.
(Čt)
 

8:00-17:45

Polytechnické vzdělávání

Janošová Ivana, Papoušková Irena

8:00-14:25

DVPP - Třídnická hodina jako prevence nekázně ve třídě
Teplice

Smetáková Zdeňka

11:55-13:35

lék.

Hasilová Dagmar

 

Výstava ke 100.výročí ČSR

Smetáková Zdeňka

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Urbanková Jiřina

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 
2.11.
(Pá)
 

8:00-12:40

Zaniklé obce Mostecka - OM Most
- místopisná vycházka po Mostě

6.A
Bažo Pavel (6.A)

8:00-10:00

Úklid výstavy na MÚ

Lhotáková Ivana

8:00-11:45

Dýňování

5.A, 5.B
Bránišová Lenka, Paulová Jesica, Raczová Oldřiška, Urbanová Lucie
KUCH

8:00-13:35

lék.

Hasilová Dagmar

8:55-11:45

Zaniklé obce Mostecka - OM Most

6.B
Janošová Ivana (6.B)

8:55-12:40

Zaniklé obce Mostecka - OM Most

6.C
Glaserová Kamila (6.C), Krčmářová Michaela

11:55-13:35

Nesupl.

Vrabcová Lenka

14:00-15:00

Soutěž ke 100. výročí ČR
všechny vychovatelky

 

 

OČR

Paulová Jesica

 

Výstava ke 100.výročí ČSR

Smetáková Zdeňka

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Urbanková Jiřina

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

lék.

Burdychová Radka

 
3.11.
(So)
 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Urbanková Jiřina

 
4.11.
(Ne)
 

12:00-17:00

SOKRATES 2018
Sportovní hala

 

 

N

Urbanková Jiřina

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 
5.11.
(Po)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

7:10- 7:50

Sběrna otevřena

 

10:45-12:45

SOKRATES
- Sportovní hala Most, tř. Budovatelů 112/7, Most - 11:30 - 12:00 - určeno žákům 9. tříd a vycházejícím z nižších ročníků

9.A, 9.B
Becková Martina (9.B), Pálková Zdeňka, Vitvar Bohumil (9.A)

14:00-15:00

DR Kráčíme dějinami - výstav SPgŠ

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Svobodová Libuše

 

N

Urbanková Jiřina

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Výstava ke 100.výročí ČSR

Smetáková Zdeňka

 

Konferenci Bakalářů v Pardubicích
.

Vrtiška Jan

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Vybíralová Barbora

 

KO TK P.0 - SVL

 

 
6.11.
(Út)
 

7:00-12:00

Supervize

Krčmářová Michaela

11:55-12:40

Prezentace školy SSŠMEP, s.r.o.

9.B

12:50-13:35

Prezentace školy SSŠMEP, s.r.o.

9.A

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Banditi - Wanted

Lhotáková Ivana

14:30-16:05

Příprava historických pokrmů

Glaserová Kamila
Berkyová I. (9.B), Blažková N. (9.B), Jindráková I. (9.B), Kudláčková S. (9.B), Peštová L. (9.B), Vaňková D. (9.A)

15:30-16:00

Výstava ke 100.výročí ČSR - slavnostní zahájení
- krátký program FUZ - učitelé

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Svobodová Libuše

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Kocourková Olga

 

N

Urbanková Jiřina

 

OČR

Paulová Jesica

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Vybíralová Barbora

 

Tisk TK 1. - 9.tř. VRJ

 

 
7.11.
(St)
 

7:00-14:30

"DNY VĚDY A TECHNIKY" v Ústí nad Labem
Vybraní žáci z 8. a 9. ročníků celkem 30. Zbylí žáci rozdělí TUČ do 8.A a C a 9.A. Sraz: nádraží ČD v 7.00 hodin (odjezd v 7.20 hodin) Návrat: nádraží ČD v 14.00 - 14.30 hodin

8.B, 9.A
Janošová Ivana, Papoušková Irena

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-10:50

Zaniklé obce Mostecka - OM Most

5.C
Pýchová Martina (5.C)

10:00-14:00

Veletrh fiktivních firem
- VOŠ a SOŠ - budova A

9.B
Becková Martina

11:00-12:40

OČR
- supl. TOZ

Komůrková Stěpánka

12:50-13:35

lék.

Hyková Václava

14:00-15:00

Jak znáš svoji vlast
- ŠK

Eštoková Alena

 

N

Kocourková Olga

 

N

Urbanková Jiřina

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

OČR

Paulová Jesica

 

KO TK 1. - 9.tř. SVL

 

 

ŘD

Horváthová Martina

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Vybíralová Barbora

 

lék.

Eštoková Alena

 
8.11.
(Čt)
 

8:00-12:40

Zaniklé obce Mostecka - OM Most

5.B
Raczová Oldřiška (5.B)

8:00- 9:40

OČR

Perez Petra

8:30-13:30

Otevřená obchodka
- bádova A 9:00 - 12:00

8.A, 8.B, 8.C
Miklovičová Jana (8.A), Papoušková Irena (8.B), Vrtiška Jan (8.C)

9:00-11:00

Akce Kráčíme dějinam
- na SPgŠ - divadelní představení, hudební a výtvarné dílny

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

11:55-12:40

lék.

Janatová Eva

 

N

Urbanková Jiřina

 

N

Kocourková Olga

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

OČR

Paulová Jesica

 

KO TK 1. - 9.tř. SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
9.11.
(Pá)
 

7:10- 9:40

Lék.

Fuchsová Zuzana

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:40

ZŽS turistika Muzeum Most - Vznik ČSR
L. Bránišová

5.A
Urbanová Lucie (5.A)

8:55- 9:40

lék.

Hasilová Dagmar

9:00-11:00

Akce Kráčíme dějinam
- na SPgŠ - divadelní představení, hudební a výtvarné dílny

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

13:30-15:30

lék.

Rešová Alena

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

N

Urbanková Jiřina

 

N

Janošová Ivana

 

N

Kocourková Olga

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

OČR

Paulová Jesica

 

KO TK 1. - 9.tř. SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
10.11.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Janošová Ivana

 
11.11.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Janošová Ivana

 
12.11.
(Po)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:55- 9:40

Beseda Trestní odpovědnost dětí a mládeže - MP P. Větrovec

8.B
Papoušková Irena (8.B)

10:05-10:50

Beseda Trestní odpovědnost dětí a mládeže - MP P. Větrovec

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

14:00-15:00

ŠD Jablkobraní - ochutnávka
- všechny vychovatelky

 

14:00-15:00

Olympiiáda v D
- žáci 8. a 9.tříd

Skramušská Martina, Vitvar Bohumil

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

Výstava de 100. výročí ČSR pro MŠ

 

 

N

Pokorná Marcela

 

KO TK p.0 - 9.ročník - SVL

 

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
13.11.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

12:50-14:25

lék.

Kaslová Jana

14:00-15:00

ŠD Jablkobraní - výtvarné práce
- všechny vychovatelky

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

Výstava de 100. výročí ČSR pro MŠ

 

 

N

Pokorná Marcela

 

KO TK p.0 - 9.ročník - SVL

 

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
14.11.
(St)
 

7:10- 7:50

Beseda s ředitelkou školy Mgr.L. Firmanovou
- se šk. parlamentem

Firmanová Lenka, Svobodová Libuše

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:40

ZŽS - vycháka Zaniklé obce Mostecka - OM Most

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

8:55- 9:40

Náslech u RYM ve 2.A
- SVL a PYM

 

9:00-10:00

Školení PO paní Kubásková - u ř.š.
Janátová, Pružinová

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav

11:55-13:35

lék.

Smetáková Zdeňka

12:45-14:00

MAP MmM

Firmanová Lenka

14:00-15:00

ŠD Jablkobraní - den v barvách jablíček, běh o košík jablek
- všechny vychovatelky

 

14:00-14:15

Výchovná komise - na úrovni ředitelky školy
N.V.

Bělíková Veronika, Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Lhotáková Ivana

14:15-15:15

Školní kolo olympiády v ČJ
- přihlášení žáci z 8.A, B, C a 9.A, B.

Skramušská Martina, Kratochvílová Petra
č.46

17:00-19:00

Lampionový průvod - Rodina svítí Mostu

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Rešová Alena, Schejbalová Jana

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

Výstava de 100. výročí ČSR pro MŠ

 

 

N

Pokorná Marcela

 

KO TK p.0 - 9.ročník - SVL

 

 

Stud. ekologie

Bažo Pavel

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
15.11.
(Čt)
 

8:00-15:30

Podpora technického vzdělávání - Projekt IKAP B - Techmanii Plzeň.
Odjezd 8:00 hod (parkoviště u točny) Příjezd:16,30 hod. Doprava i vstupné hrazeno z projektu.

9.B
Becková Martina

8:00-10:30

lék.

Vrabcová Lenka

8:30-12:30

BÁJEČNÝ DEN S CHEMIÍ
- ve SPORTOVNÍ HALE V MOSTĚ od 9 do 12 hod. řada CH - 13 - 66 řada I - 55 - 66 řada J - 57 - 66

8.A, 8.B, 8.C
Miklovičová Jana (8.A), Papoušková Irena (8.B), Vrtiška Jan (8.C)

8:30-10:30

lék.

Schejbalová Jana

10:05-11:45

lék.

Koutecká Kateřina

11:55-13:35

OČR

Pluhařová Jana

14:00-15:00

ŠD Jablkobraní - zpěv, recitace, tanečky
- všechny vychovatelky

 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Výstava de 100. výročí ČSR pro MŠ

 

 

OČR

Bránišová Lenka

 

1/4 PP z M napsat

 

 

N

Pokorná Marcela

 

KO TK p.0 - 9.ročník - SVL

 

 

Stud. ekologie

Bažo Pavel

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
16.11.
(Pá)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

10:05-11:45

OČR

Perez Petra

11:55-12:40

lék.

Koutecká Kateřina

14:00-15:00

ŠD Jablkobraní - jablíčkové soutěže ve všech družinách
- všechny vychovatelky

 

14:00-14:15

Odevzdat podklady pro jednání 1/4 PD třídním učitelům

 

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

Výstava de 100. výročí ČSR pro MŠ

 

 

OČR

Bránišová Lenka

 

ŘD

Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

KO TK p.0 - 9.ročník - SVL

 

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
17.11.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 
18.11.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 
19.11.
(Po)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

7:20- 7:50

Sběrna - otevřena
- SCHJ

 

7:30-13:30

Florbal - mostecká divize - staršíí žákyně
- max 10 žáků

Gábel David

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Bránišová Lenka

 

ŘD

Allertová Nadine

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

NaV

Vitvarová Marie

 

Lék.

Smetáková Zdeňka

 
20.11.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00-10:00

lék.

Schejbalová Jana

8:00-11:45

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

8.A
Miklovičová Jana (8.A)

8:55-12:40

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

7.A
Smetáková Zdeňka (7.A)

12:15-14:00

Vzdělávací akce pro učitele - OFFICE 365, OUTLOOK
- první skupina

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Bělíková Veronika, Vitvarová Marie, Fuchsová Zuzana, Hasilová Dagmar, Hasil Jaroslav, Hyková Václava, Janatová Eva, Kočová Naděžda, Komůrková Stěpánka, Koutecká Kateřina, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Pýchová Martina, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vrabcová Lenka

14:00-16:00

Vzdělávací akce pro učitele - OFFICE 365, OUTLOOK
- druhá skupina

Allertová Nadine, Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Skramušská Martina, Smetáková Zdeňka, Horváthová Martina, Janošová Ivana, Kratochvílová Petra, Panošková Marie, Papoušková Irena, Raczová Oldřiška, Svobodová Libuše, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Banditi - stopaři

Lhotáková Ivana

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

OČR

Bránišová Lenka

 

ŘD

Allertová Nadine

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
21.11.
(St)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:40

Turistika směr muzeum
P.0 -

Komůrková Stěpánka

8:00-12:40

ZŽS - Vycházka - Muzeum - 100. výročí ČSR

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

14:15-16:15

Čtvrtletní pedagogická rada
- ve školní jídelně - všichni pedagogičtí pracovníci

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
22.11.
(Čt)
 

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

8:00-13:35

Setkání školních metodiků prevence
- v Litvínově na SSZŠ.

Kratochvílová Petra

8:00-11:45

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

8.B
Papoušková Irena (8.B)

8:55-12:40

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Janošová Ivana

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
23.11.
(Pá)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

7:30-13:30

Florbal - mostecká divize - mladší žáci
- max 10 žáků

Vitvar Bohumil

10:05-11:45

Divadlo Rozmanitostí KING KONG
- KING KONG - 5.A,B,C

5.A, 5.B, 5.C
Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)

12:30-14:30

OČR

Ryjáčková Miroslava

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, TV - všechny vychovatelky

 

 

Praxe SPgŠ
- Štrosnerová, Paroubková - VIM

 

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Bránišová Lenka

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

LP CH, PŘ a F - odevzdat SVL

 

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

1/4 PP z MaJ - SVL

 

 
24.11.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 
25.11.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Janošová Ivana

 

OČR

Tomášková Zlata

 
26.11.
(Po)
 

7:10-11:45

OČR

Miklovičová Jana

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:00

lék.

Hlaváčková Jana

11:55-12:40

PTÁCI - SOVY
- á 50,-

5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C
Bažo Pavel (6.A), Glaserová Kamila (6.C), Janošová Ivana (6.B), Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)
Tvv

11:55-12:40

Čas proměn

7.A(Dív), 7.B(Dív), 7.C(Dív)
Skramušská Martina
č.46

12:00-13:30

Prezentace SPŠ a SOŠGS Most.

 

12:50-13:35

Čas proměn

7.A(Chl), 7.B(Chl), 7.C(Chl)
Skramušská Martina
č.46

14:00-15:00

PTÁCI - SOVY
- prop ŠD - á 50,-

Lhotáková Ivana
Tvm

14:00-16:00

Ppracovní skupiny MAP II-Matematická gramotnost
- 14,30

Becková Martina

 

lék.

Panošková Marie

 

N

Pokorná Marcela

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Příprava na vánoční těšení atrium školy
- všechny vychovatelky

 

 
27.11.
(Út)
 

7:10- 7:50

Podklady pro výplatu - listopad HAS

 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

7:30-13:30

Florbal - mostecká divize - starší žáci
- max 10 žáků

Gábel David

8:00- 9:40

lék.

Kaslová Jana

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Banditi - střelba

Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Příprava na vánoční těšení atrium školy
- všechny vychovatelky

 

 

OČR

Paulová Jesica

 
28.11.
(St)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:40

ZŽS vycházka Jezero Most
- A - KOU - se zbytkem dětí ve škole

2.A, 2.B, 2.C
Buchnerová Eva, Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

17:00-21:00

Vánoce jsou za dveřmi
- spojovací chodba, atrium školy, ŠK - všechny vychovatelky, PRV

Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Papoušková Irena

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Příprava na vánoční těšení atrium školy
- všechny vychovatelky

 

 

OČR

Paulová Jesica

 
29.11.
(Čt)
 

7:10-11:45

intervize

Krčmářová Michaela

7:10-11:45

OČR

Miklovičová Jana

8:00- 9:00

OČR

Vrabcová Lenka

9:00-14:45

Porada ředitelůna MmM

Firmanová Lenka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Papoušková Irena

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Příprava na vánoční těšení atrium školy
- všechny vychovatelky

 

 

OČR

Paulová Jesica

 
30.11.
(Pá)
 

9:30-13:15

MDM Tajný deník Adriana Molea
10.00 hodin, trvá 140 minut, cena 100,-Kč na žáka.

7.A, 7.B, 7.C
Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Pluhařová Jana, Včelková Marcela

10:05-11:45

Divadlo Rozmanitostí - Andělská pohádka

4.B
Allertová Nadine (4.B)

10:05-11:45

Vaření - ve školní kuchyňce

2.A
Ryjáčková Miroslava (2.A), Tomášková Zlata

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Odeslat přihlášky na SŠ s tralentovou zkouškou
- poslední termín - vycházející žáci

 

 

N

Kratochvílová Petra

 

N

Papoušková Irena

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční těšení

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Příprava na vánoční těšení atrium školy
- všechny vychovatelky

 

 

OČR

Paulová Jesica

 
1.12.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Kratochvílová Petra

 

N

Papoušková Irena

 

N

Pokorná Marcela

 
2.12.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Kratochvílová Petra

 

N

Papoušková Irena

 

N

Pokorná Marcela

 
3.12.
(Po)
 

8:00- 9:40

lék.
- supl. as.

Koutecká Kateřina

8:00- 9:40

Vaření - ve školní kuchyňce

2.A
Ryjáčková Miroslava (2.A), Tomášková Zlata

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Kovbojský trojboj

Lhotáková Ivana

 

OČR

Perez Petra

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kratochvílová Petra

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

Měsíc vánočního těšení

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 
4.12.
(Út)
 

7:15- 7:50

PROZNÍ PORADA
- učitelé, u HADa

 

8:00-18:00

Vánoční trhy Drážďany
42 žáků 8. a 9.tříd - TUČ rozdělí zbylé žáky do zůstávajících paralelních tříd

8.A, 9.B
Hasilová Dagmar (8.A), Janošová Ivana (9.B), Lhotáková Ivana, Paulová Jesica

9:00-11:00

lék.

Schejbalová Jana

11:55-15:15

nesupl.

Ryjáčková Miroslava

11:55-13:35

Zdravý životní styl v dospívání
ZÚ Ústí nad Labem - program Hravě o prevenci

7.B
Kratochvílová Petra (7.B)

 

OČR

Perez Petra

 

StV

Firmanová Lenka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kratochvílová Petra

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 
5.12.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS vycházka - Zaniklé obce Mostecka

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

8:00-11:45

Mikuláš po třídách
- Šustek, Matějková, Dvořáčková, Sýkorová, Tomko

Csesznoková Simona

8:00-14:00

Den zdraví
- budova B - (SZŠ) - rozpis na dvě skupiny - VIM a BEM

9.A, 9.B
Becková Martina (9.B), Vitvar Bohumil (9.A)

12:50-15:15

lék.

Janošová Ivana

16:00-20:00

Mikulášská nadílka - ŠD
- pro rodiče s dětmi - všechny vychovatelky

Lhotáková Ivana

 

N

Kaslová Jana

 

OČR

Perez Petra

 

N

Pokorná Marcela

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 
6.12.
(Čt)
 

7:30-15:30

Marienberg - Mikulášské skákání - Nikolaussprung
- vybraní žáci + GAD, HAD - doprava mikrobusem

Gábel David, Hasilová Dagmar

8:00- 9:40

lék.
- supl. as.

Koutecká Kateřina

12:00-16:00

Školení OŠAK MmM

Firmanová Lenka

13:30-15:00

Mikuláš ve Školní družině

Rešová Alena
HUD

 

N

Kaslová Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 
7.12.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Ústecký zub - projekt

1.B
Krčmářová Romana (1.B)

8:00-12:40

lék.

Vitvar Bohumil

8:55-10:50

Zdravý životní styl v dospívání
ZÚ Ústí nad Labem - program Hravě o prevenci

7.A
Smetáková Zdeňka (7.A)

8:55- 9:40

Ústecký zub - projekt
P.0

1.C
Komůrková Stěpánka, Ondráčková Lucie (1.C)

10:05-12:40

Planetárium Most

5.A, 5.B
Bránišová Lenka, Paulová Jesica, Raczová Oldřiška (5.B), Thalerová Lucie, Urbanová Lucie (5.A)

10:05-10:50

Ústecký zub - projekt
p.0

1.A
Kočová Naděžda (1.A)

11:55-13:35

Zdravý životní styl v dospívání
ZÚ Ústí nad Labem - program Hravě o prevenci

7.C
Skramušská Martina (7.C)

12:50-13:35

AQUADROM - plavání

Gábel David

12:50-14:30

Zkouška na program Vánočního těšení
- ve školním klubu - školní klub uzavřen

Hasilová Dagmar, Smetáková Zdeňka, Lhotáková Ivana

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

N

Kaslová Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

Praxe SPgŠ - Přípravka
K.Nováková, KOS

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 

1. slohové práce ČJ 6. - 9.roč. SVL odevzdat

 

 
8.12.
(So)
 

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kaslová Jana

 
9.12.
(Ne)
 

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kaslová Jana

 
10.12.
(Po)
 

7:10- 7:50

Vánoční těšení ve školní jídelně
- připraví první stupeň s asistentkami, - pro všechny učitele, asistentky, vychovatelky, kuchařky a uklízečky

 

8:00-11:45

Pečení vánočního cukroví P.0
spolu se Zlatkou a Adélkou

Komůrková Stěpánka
KUCH

8:55-12:30

MDM Kráska a zvíře
Vstupné: 90,- Kč

5.C
Pýchová Martina (5.C)

 

N

Kaslová Jana

 

N

Smetáková Zdeňka

 

Šablony II. Ústí nad Labem

Firmanová Lenka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 
11.12.
(Út)
 

7:10- 8:45

lék.

Thalerová Lucie

8:00-10:00

§

Allertová Nadine

11:55-16:05

Kino Kosmos - film

7.A, 8.B
Pálková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD HERNA
- všechny vychovatelky

 

16:00-17:00

Předvánoční těšení

3.B
Janatová Eva (3.B)

 

N

Kaslová Jana

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 
12.12.
(St)
 

8:55- 9:40

Beseda "Trestní odpovědnost dětí a mládeže"
- strážník Větrovec

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

10:00-11:45

Kontrola

Firmanová Lenka

10:05-10:50

Beseda "Trestní odpovědnost dětí a mládeže"
- strážník Větrovec

8.A
Miklovičová Jana (8.A)

11:45-14:00

lék.

Skramušská Martina

14:00-15:30

Astronomická olympiáda
- pro vybrané žáky 6. -9. tříd, sraz ve 13.45 hodin - učebna fyziky

Janošová Ivana

14:00-15:00

Poplach v pohádkovém lese - div.představení

Lhotáková Ivana
HUD

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Kaslová Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vitvarová Marie

 

N

Raczová Oldřiška

 
13.12.
(Čt)
 

7:10-11:45

OČR

Miklovičová Jana

7:10- 8:45

lék.

Kocourková Olga

8:00-13:35

Vánoční turnaj ve šprtci
- zajistí Mgr. Jakub Hasil - výuka TV mimo budovu či ve třídách, ev. ve VTV - 8:00 - 9:40 - 1. - 3. třídy - 10:00 - 13:00 - 7. - 9. třídy

Thalerová Lucie
Tvm

8:00-10:50

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

9.B
Becková Martina (9.B)

8:55-12:40

Okresn archiv Most - archiváli 1918 - 2018

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

13:00-14:30

lék.

Hasil Jaroslav

13:30-16:00

Schůze VP Dyáda Most

Miklovičová Jana

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - Country tance LHI

Lhotáková Ivana
HUD

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vitvarová Marie

 

stud.

Bažo Pavel

 

N

Raczová Oldřiška

 
14.12.
(Pá)
 

7:10- 8:45

lék.

Thalerová Lucie

8:00-10:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-13:35

Vánoční turnaj ve šprtci
- zajistí Mgr. Jakub Hasil - výuka TV mimo budovu či ve třídách, ev. ve VTV - 9:00 - 13:00 - 4. - 6. třídy

Thalerová Lucie
Tvm

9:00-11:30

BRUSLENÍ na umělé ledové ploše u MmM
- první skupina - paní Pýchová - druhá skupina - Mgr. Bažo

Bažo Pavel, Pýchová Martina

10:05-11:45

OČR

Komůrková Stěpánka

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, TV, ŠK všechny vychovatelky

Lhotáková Ivana

15:00-19:00

Vánoční turnaj ve šprtci BHC
Mgr. Jakub Hasil - domluveno s oddílem JUDO, J. Nemčekem

Tvm

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Skramušská Martina

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vitvarová Marie

 

N

Raczová Oldřiška

 

1.pol. práce z M a 1.sloh. ČJ 5.roč. SVL
- v průběhu dne

 

 
15.12.
(So)
 

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Smetáková Zdeňka

 
16.12.
(Ne)
 

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Smetáková Zdeňka

 
17.12.
(Po)
 

7:10- 7:50

Vánoční těšení ve školní jídelně
- připraví druhý stupeň s asistentkami, pro všechny učitele, asistentky, vychovatelky, kuchařky a uklízečky

 

7:10- 7:50

Sběrna ZAVŘENA

 

8:00- 9:40

Vaření
- s Adélou

3.B
Janatová Eva, Tomášková Zlata

8:00- 9:40

Vánoční výstava SZŠ Palachova

5.A, 5.B
Bránišová Lenka, Paulová Jesica, Urbanová Lucie

11:00-12:40

NV

Vrabcová Lenka

17:30-18:30

Komunitní plán u Junáků

Lhotáková Ivana

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
18.12.
(Út)
 

8:00-11:00

Vánoční zvyky a tradice - soutěže

Csesznoková Simona, Perglová Iveta
HUD

8:55-10:50

Vánoční zvyky a tradice
- ŠD

Csesznoková Simona, Perglová Iveta
HUD

9:00-11:00

lék.

Kratochvílová Petra

10:00-13:30

Kino Most - filmové představení Čarodějovy hodiny
- od 11,00 - 13,00

4.B, 5.C, 6.A, 7.B, 7.C
Allertová Nadine, Bažo Pavel, Skramušská Martina, Kratochvílová Petra, Pýchová Martina

10:05-12:40

Divadlo Rozmanitostí
Cena 55,- Kč

4.B
Allertová Nadine (4.B)

12:00-13:30

Prohlídka SPgS

Firmanová Lenka, Svobodová Libuše

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
19.12.
(St)
 

7:10- 7:50

Podklady pro výplatu

Hasil Jaroslav

7:45-15:30

Vánoční dům Karlovy Vary + vánoční trhy

6.B, 6.C
Glaserová Kamila (6.C), Janošová Ivana (6.B)

8:00-13:35

Vánoce v Chomutově - památky

8.A, 8.B
Miklovičová Jana, Papoušková Irena, Kaslová Jana

8:00-13:35

Vánoční výlet do Chomutova
- Návštěva netradiční výstavy Betlémů a vánočních ozdob + vánoční trhy - sraz v 8.30 na nádraží v Mostě, návrat 13.00 hod. zpět na nádraží.

8.C, 9.B
Becková Martina (9.B), Vrtiška Jan (8.C)

8:00-13:35

Vánoční tradice - město Most

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

8:55- 9:40

ČSOP Klíny, Kloučkovi O kousavém svetru
- výroba andílka P.0 - ENV

Komůrková Stěpánka

8:55-10:50

Vánoční zvyky a tradice
atrium

Lhotáková Ivana, Schejbalová Jana

8:55- 9:40

Pečeme anglicky podle učebnice

Blahoutová Markéta
KUCH

10:05-12:40

Divadlo Rozmanitostí
Cena 55,- Kč

2.C, 3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B), Koutecká Kateřina (2.C)

10:05-10:50

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

2.B
Vrabcová Lenka (2.B)

10:05-12:40

1/2 ŘD

Horváthová Martina

11:00-11:45

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

5.A
Urbanová Lucie (5.A)

11:00-12:15

lék.

Smetáková Zdeňka

11:55-12:40

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

5.B
Raczová Oldřiška (5.B)

13:00-15:30

Zkouška na Vánoční těšení

Bránišová Lenka, Fuchsová Zuzana, Hasilová Dagmar, Smetáková Zdeňka, Komůrková Stěpánka, Lhotáková Ivana, Pýchová Martina, Tomášková Zlata

17:00-21:00

Vánoční posezení s důchodci
- školní jídelna - všichni zaměstnanci

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

NaV
- supl. VIM

Alferiová Ivana

 
20.12.
(Čt)
 

7:45-15:00

Vánoční dům a vánoční trhy - Karlovy Vary

7.B, 7.C
Skramušská Martina (7.C), Kratochvílová Petra (7.B)

8:55- 9:40

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

2.C
Koutecká Kateřina (2.C)

10:05-12:40

Divadlo Rozmanitostí
Cena 55,- Kč - O.P., Adélka

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C), Tomášková Zlata

10:05-10:50

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

3.B
Janatová Eva (3.B)

11:00-11:45

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

2.A
Ryjáčková Miroslava (2.A)

11:55-13:35

Zdobení vánočního stromku pro zvířata na Šibeníku

6.B(EKO), 6.C(EKO)
Janošová Ivana

11:55-12:40

ČSOP Klíny, Kloučkovi Povídání o čmelácích
- výroba svíčky - ENV

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

14:00-15:00

Vánoce v ŠD, ŠK
- všechny vychovatelky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
21.12.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Výuka od druhén vyučovací hodiny

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B

8:00- 9:00

Vánoční těšení pro zaměstnance
- atrium školy - všichni učitelé, všechny vychovatelky, asistentky ,správní zaměstnanci, kuchařky, uklízečky

Bránišová Lenka, Fuchsová Zuzana, Hasilová Dagmar, Smetáková Zdeňka, Komůrková Stěpánka, Lhotáková Ivana, Pýchová Martina, Tomášková Zlata

8:55-12:40

Vánoční těšení a nadílka ve třídách

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Janošová Ivana (6.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Papoušková Irena (8.B), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C)

8:55-12:40

Vánoční těšení

6.C
Glaserová Kamila (6.C)
KUCH

8:55-11:45

Vánoční těšení a nadílka ve třídách

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Allertová Nadine, Bělíková Veronika, Fuchsová Zuzana, Hyková Václava, Janatová Eva, Kočová Naděžda, Koutecká Kateřina, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Pýchová Martina, Raczová Oldřiška, Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie, Vrabcová Lenka

10:00-10:30

Dárky prvňáčkům
- atrium školy

Firmanová Lenka, Svobodová Libuše

10:30-11:00

Vyhodnocení sběračů
- atrium školy

Svobodová Libuše

11:00-11:45

Vánoční zpívání u stromečku s paní ředitelkou
- pro všechny třídy s TUČ

Bránišová Lenka, Firmanová Lenka

11:55-13:35

Ukončení vyučování
- vánoční prázdniny - zahájení vyučování 3. ledna 2019

 

 

ŘD

Horváthová Martina

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
22.12.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
23.12.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Po)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(Út)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
26.12.
(St)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Čt)
 

 

Pedagogičtí pracovníci
- čerpají ŘD a StV

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Pá)
 

 

Pedagogičtí pracovníci
- čerpají ŘD a StV

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Po)
 

 

Pedagogičtí pracovníci
- čerpají ŘD a StV

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(Út)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(St)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Vánoční prázdniny

 

 
3.1.
(Čt)
 

7:10- 8:45

lék.

Vitvarová Marie

8:55- 9:40

Beseda MP Punťa
- Mgr. Lito

3.B
Janatová Eva (3.B)

9:00-11:00

lék.

Kocourková Olga

10:05-10:50

Beseda MP Punťa
- Mgr. Lito

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

14:00-15:00

Odpolední čaj s povídáním
- školní klub

Buchnerová Eva

 

NaV

Tomášková Zlata

 

Začátek vyučování v novém roce 2019

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Perez Petra, Urbanová Lucie

 
4.1.
(Pá)
 

 

N

Perez Petra, Urbanová Lucie

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Odevzdat čtenářské dovednosti 1. - 2. stupeň SVL

 

 
5.1.
(So)
 

 

N

Perez Petra, Urbanová Lucie

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
6.1.
(Ne)
 

 

N

Perez Petra, Urbanová Lucie

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
7.1.
(Po)
 

8:55- 9:40

Beseda "Punťa - bezpečný kontakt se psy"
- Mgr. Litto

4.A
Hyková Václava (4.A)

10:05-10:50

Beseda "Punťa - bezpečný kontakt se psy"
- Mgr. Litto

4.B
Allertová Nadine (4.B)

 

Sběrna UZAVŘENA

 

 

Projekt Starý Most - 7.ročníky
- celý leden

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Stud.

Bažo Pavel

 

N

Perez Petra, Urbanová Lucie

 
8.1.
(Út)
 

7:15- 7:45

Provozní porada učitelů
- u HADa

 

8:55- 9:40

Beseda "Myšák Jára - chodci"
P.0 " - Mgr. Litto

Komůrková Stěpánka

12:50-15:15

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Bogar D. (7.A), Frolík D. (7.A), Kotěborská K. (7.A), Praus L. (7.A), Surmaj R. (7.A), Täuberová V. (7.A), Tokár J. (7.A)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - Lovci

Lhotáková Ivana

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

N

Paulová Jesica

 

N

Papoušková Irena

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Stud.

Bažo Pavel

 
9.1.
(St)
 

7:10- 8:45

N

Ondráčková Lucie

7:10- 8:45

lék.
E. Buchnerová

Koutecká Kateřina

8:00-12:40

ZŽS TV Celodenní vycházka - Hrabák

4.A, 4.B
Allertová Nadine, Hyková Václava

8:45-12:00

lék.

Alferiová Ivana

12:50-16:05

Šplh - na 11.ZŠ Most
- max 16 žáků

Gábel David

 

N

Paulová Jesica

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
10.1.
(Čt)
 

9:00-11:00

OČR

Kratochvílová Petra

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Včelková Marcela
Al-Naggar S. (7.C), Číčelová M. (7.C), Entlichová A. (7.C), Charamza O. (7.C), Karel D. (7.C), Kejřová S. (7.C), Klíma D. (7.C), Kročil D. (7.C), Novický J. (7.C), Novotná A. (7.C), Piešťanský E. (7.C), Uhlířová K. (7.C)

11:00-13:35

stud.

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

11:55-14:25

lék.

Janošová Ivana

12:00-15:30

Plavání
12:50 - 14:20

4.B
Allertová Nadine (4.B)

12:30-16:00

Seminář 11. ZŠ Most

Firmanová Lenka

13:30-14:30

lék.

Koutecká Kateřina

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - Plavení dobytka

Lhotáková Ivana

 

N

Paulová Jesica

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
11.1.
(Pá)
 

13:35-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

2.LP F, PŘ, CH - SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 

NV

Thalerová Lucie

 

N

Paulová Jesica

 

ŘD

Hasil Jaroslav

 
12.1.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 

NV

Thalerová Lucie

 
13.1.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 

NV

Thalerová Lucie

 
14.1.
(Po)
 

13:00-15:00

§

Kaslová Jana

 

NV

Thalerová Lucie

 

lék.

Včelková Marcela

 

Projekt Starý Most - 7.ročníky
- celý leden

 

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
15.1.
(Út)
 

7:30- 7:45

Schůzka k přijímačkám nanečisto

Becková Martina, Skramušská Martina, Svobodová Libuše, Vitvar Bohumil

11:15-13:15

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Archman S. (7.A), Balážová A. (7.A), Bartoňová N. (7.A), Hlaváč P. (7.A), Horáčková D. (7.A), Peiredon J. (7.A), Sládek J. (7.A), Süsserová E. (7.A), Vlach L. (7.A)

13:00-15:00

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Pluhařová Jana
Bohuslav O. (7.B), Brom L. (7.B), Jahodová T. (7.B), Kočinová K. (7.B), Kozák D. (7.B), Polák L. (7.B), Rácová Š. (7.B), Rossi S. (7.B), Sporer D. (7.B), Vogelová L. (7.B)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Lasování
hudebna

Lhotáková Ivana

 

NV

Thalerová Lucie

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

2/4 M napsat

 

 
16.1.
(St)
 

8:00-12:40

Turistika směr knihovna P.O
přípravka

Komůrková Stěpánka

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka Širák, Souš, Hněvín

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

8:15-10:30

Dějepisná olympiáda - okresní kolo
- SVČ Most

Vitvar Bohumil
Alferi K. (8.B), Krausová J. (8.B)

12:45-13:45

Setkání pracovnice PPP Most s rodičem
- u spec ped.

Vitvarová Marie, Papoušková Irena, Kaslová Jana

14:00-15:00

Turnaj ve stolním tenise ŠK

Buchnerová Eva

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

lék.

Thalerová Lucie

 

lék.

Miklovičová Jana

 

N

Hyková Václava

 
17.1.
(Čt)
 

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Pluhařová Jana
Bečáková N. (7.B), Filinger Š. (7.B), Folová S. (7.B), Havel D. (7.B), Hylánová M. (7.B), Kašparová B. (7.B), Kranát N. (7.B), Macul'ová S. (7.B), Myslikovjanová N. (7.B), Pánov P. (7.B), Rejčová P. (7.B)

11:55-16:05

Přetahování lanem - SVČ Most
- max 12 žáků 1.stupeň

Gábel David

12:00-15:30

Plavání
12:50 - 14:20

4.B
Allertová Nadine (4.B)

13:00-15:00

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Skramušská Martina
Dvořáčková V. (7.C), Fürstová N. (7.C), Glossová P. (7.C), Hrdličková A. (9.A), Charvátová K. (7.C), Klasová K. (7.C), Kroulík T. (7.C), Křivan A. (7.C), Marková N. (7.C), Šešinová T. (7.C), Vítr M. (7.C)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Dojení dobytka
ŠH

Lhotáková Ivana

14:15-15:00

OT estetickovýchovný
- v učebně VV

Bránišová Lenka, Firmanová Lenka, Fuchsová Zuzana, Smetáková Zdeňka, Kratochvílová Petra, Panošková Marie, Papoušková Irena, Raczová Oldřiška

15:00-15:05

Objednávky a platba odborných knih

Becková Martina, Skramušská Martina, Hyková Václava, Svobodová Libuše

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Hlaváčková Jana

 

N

Hyková Václava

 
18.1.
(Pá)
 

 

N

Hyková Václava

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

ŘD

Hlaváčková Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 

lék.

Smetáková Zdeňka

 
19.1.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 
20.1.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Urbanová Lucie

 
21.1.
(Po)
 

7:10- 7:50

2/4 PP z M odevzdet

Svobodová Libuše

11:55-13:35

Restaurace U Lišáka - stolování

Janošová Ivana

14:00-15:00

Podklady - klasifikace do BAKALÁŘE
- všichni učitelé

 

 

Projekt Starý Most - 7.ročníky
- celý leden

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
22.1.
(Út)
 

7:10-20:50

Šablony 2 - Ústí nad Labem

Firmanová Lenka

7:10-10:50

Plavání
7:50 - 9:20

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:00-10:00

OČR

Schejbalová Jana

11:55-13:35

lék.

Ryjáčková Miroslava

11:55-13:35

Stolování restaurace U lišáka
ČaSP 7. B

Glaserová Kamila

12:00-16:00

Stud.

Brabcová Andrea, Mikulková Adéla

12:50-14:25

OČR

Koutecká Kateřina

14:00-14:30

Oborový tým ČJ

Skramušská Martina, Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra, Panošková Marie
č.46

14:00-15:00

Školní hřiště Celoroční hra ŠD Pastva

Csesznoková Simona

 

ŘD - Klárová

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Náslech

Krčmářová Michaela

 
23.1.
(St)
 

8:00- 8:45

lék.

Smetáková Zdeňka

8:00-12:40

ZŽS Celodenní vycházka Muzeum Most

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:55-11:45

Slavnostní předání cen v soutěži

Demuthová A. (8.A)

11:55-13:35

Stolování restaurace U lišáka
ČaSP 6. A

Glaserová Kamila

14:00-15:15

OT přírodních věd

Bažo Pavel, Becková Martina, Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Smetáková Zdeňka, Janošová Ivana, Papoušková Irena, Rybák Milan, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan
č.70

14:00-15:00

Odevzdat podklady pro přijímačky NANEČISTO

Becková Martina, Skramušská Martina, Vitvar Bohumil

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
24.1.
(Čt)
 

8:00- 8:45

lék.

Smetáková Zdeňka

12:00-15:30

Plavání
12:50 - 14:20

4.B
Allertová Nadine (4.B)

13:00-14:00

Oborový tým MJA

č.78

14:15-16:00

Pololetní pedagogická rada
- školní jídelna - všichni pedagogičtí pracovníci - občerstvení káva a čaj

 

 

N

Pokorná Marcela

 

stud.

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
25.1.
(Pá)
 

7:15-11:15

PŘIJÍMAČKY NANEČISTO
- ve školní jídelně - dle rozpisu

9.A, 9.B

8:00- 9:40

Projekt dílny ICT
Střední školy technické v Mostě - Velebudicích bude IT dílny "vyučovat". IT dílny - vyučující v hodinách

8.A
č.81

8:00-13:00

ŠPRTEC- Liga škol, v SVČ
Sestavy "A" tým - Aleš Veselý, Lukáš Havlák, David Kučera, Oliver Čermák, Oleksandr Rybinskiy "B" tým - Matěj Mráček, Michal Frýbert, Dominik Pleinert, Tomáš Kraitl, Marie Kotlárová

Buchnerová Eva

10:05-11:45

Projekt dílny ICT
Střední školy technické v Mostě - Velebudicích bude IT dílny "vyučovat". IT dílny - vyučující v hodinách

8.B
č.81

14:00-15:00

Školní družina - Dnes si vyberu sám
- MTV, ŠK - všechny vychovatelky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

OČR

Perez Petra

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Perez Petra

 
26.1.
(So)
 

 

OČR

Perez Petra

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
27.1.
(Ne)
 

 

OČR

Perez Petra

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
28.1.
(Po)
 

8:00-12:30

Okresní kolo olympiády v ČJ
- náhradník Hrodek T. ( 8.B )

Kaslová Jana
Hrodek T. (8.B), Machačová A. (9.B), Smitková L. (9.A)

8:55-11:45

Vyšetření A.M. SPC Měcholupy
- Mgr. Pavlíková - pavilon 1.stupně

Tomášková Zlata

14:00-15:00

Králík s MP Větrovec
ZE ŠD

Lhotáková Ivana

 

Projekt Starý Most - 7.ročníky
- celý leden

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe Martina Urbanová
P.O, KOS

 

 

OČR

Perez Petra

 
29.1.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání
7:50 - 9:20

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:00-10:50

Projekt dílny ICT
Střední školy technické v Mostě - Velebudicích bude IT dílny "vyučovat". IT dílny

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

11:00-13:30

lék.

Becková Martina

11:55-12:40

Prezentace OA, SPgŠ a SZŠ.

9.A, 9.B
Miklovičová Jana

11:55-13:35

Stolování restaurace U lišáka
ČaSP 7. A

Glaserová Kamila

14:00-15:00

OT společenských věd

Bažo Pavel, Becková Martina, Glaserová Kamila, Skramušská Martina, Janošová Ivana, Krčmářová Michaela, Miklovičová Jana, Papoušková Irena, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan
č.81

14:30-16:05

Stolování restaurace U lišáka
DOM

Glaserová Kamila

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe Martina Urbanová
P.O, KOS

 

 

OČR

Perez Petra

 
30.1.
(St)
 

7:15- 7:50

OT cizích jazyků
v učebně NJ (u HADa)

Bělíková Veronika, Blahoutová Markéta, Fuchsová Zuzana, Hasilová Dagmar, Smetáková Zdeňka, Hyková Václava, Janatová Eva, Miklovičová Jana, Pálková Zdeňka, Paulová Jesica, Perez Petra, Vitvar Bohumil

8:00-11:45

Bruslení na umělém ledu u MmM

Gábel David, Pýchová Martina

8:00-11:45

ZŽS TV Turistika - planetarium Most

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

8:00-13:35

Kino Galerie Teplice

8.A, 8.B, 8.C
Miklovičová Jana (8.A), Mikulková Adéla, Pálková Zdeňka, Papoušková Irena (8.B), Kaslová Jana, Vrtiška Jan (8.C)

14:15-14:30

VK S.V.G. 3.B
- ředitelna

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Janatová Eva

15:15-16:00

Školská rada

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Krčmářová Romana, Svobodová Libuše

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe Martina Urbanová
P.O, KOS

 

 

Analýza NANEČISTO
- SVL

 

 

OČR

Perez Petra

 
31.1.
(Čt)
 

8:55- 9:40

Vyhdnocení přijímaček NANEČISTO
- atrium

Becková Martina, Firmanová Lenka, Miklovičová Jana, Svobodová Libuše, Vitvar Bohumil

11:00-11:45

Rozdání pololetní klasifikace
- po 4.hodině na oběd s TUČ

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Allertová Nadine (4.B), Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B), Kočová Naděžda (1.A), Koutecká Kateřina (2.C), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C), Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Ryjáčková Miroslava (2.A), Urbanová Lucie (5.A), Vrabcová Lenka (2.B)

11:55-12:40

Rozdání pololetní klasifikace
- po 5.hodině na oběd s TUČ

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Janošová Ivana (6.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Papoušková Irena (8.B), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C)

12:00-15:30

Plavání
12:50 - 14:20

4.B
Allertová Nadine (4.B)

 

N

Pokorná Marcela

 

Odpolední vyučování 6. - 9.hodinu - ODPADÁ

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe Martina Urbanová
P.O, KOS

 

 

OČR

Perez Petra

 
1.2.
(Pá)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

POLOLETNÍ PRÁZDNINY - jednodenní
- pedagogičtí pracovníci čerpají ŘD či StV

 

 

§

Csesznoková Simona, Rešová Alena

 
2.2.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
3.2.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
4.2.
(Po)
 

7:10- 7:50

Změna v rozvrhu

 

7:20- 7:50

SBĚROVÝ TÝDEN
PO-SCHJ,ÚT- PEI, ST-CSS,ČT-CSS,PÁ- SCHJ

 

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:00- 8:45

lék.

Koutecká Kateřina

11:55-13:35

lék.

Vitvar Bohumil

13:35-16:00

Setkání pracovní skupiny MAP Matematická gramotnost na Magistrátu města Mostu.

Becková Martina

14:15-15:00

Projekt - Dr. Gamba

Firmanová Lenka

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

NV

Štěpánková Jiřina

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 
5.2.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání
7:50 - 9:20

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

7:20- 7:50

SBĚROVÝ TÝDEN
PO-SCHJ,ÚT- PEI, ST-CSS,ČT-CSS,PÁ- SCHJ

 

8:00-14:25

Divizní kolo basketbalu
- Sportovní hala Most - max. 12 žáků - hoši

Gábel David

8:00- 9:40

lék.

Janošová Ivana

8:00-13:35

§

Glaserová Kamila

8:00-10:50

lék.

Fuchsová Zuzana

8:00-13:35

lék.

Becková Martina

12:50-15:15

lék.

Koutecká Kateřina

13:45-14:30

Celoroční hra ŠD Dostihová dráha

Perglová Iveta
Tvm

15:00-16:00

KLUB RODIČŮ
- školní jídelna - dva zástupci z každé třídy

Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Hasil Jaroslav

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

NV

Štěpánková Jiřina

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Fuchsová Zuzana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 

OČR

Tomášková Zlata

 
6.2.
(St)
 

7:20- 7:50

SBĚROVÝ TÝDEN
PO-SCHJ,ÚT- PEI, ST-CSS,ČT-CSS,PÁ- SCHJ

 

7:45-13:00

Okresní kolo soutěže v NJ
- v SVČ Most ZRUŠENO - nemoc soutěžícího

Hasilová Dagmar
Jonák T. (9.A), Potzel L. (8.A)

8:00-10:00

lék.

Schejbalová Jana

8:00-12:40

ZŽS TV turistika - Klíny

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

8:00-12:40

Turistika směr planetárium
P.0 spolu s Adélkou

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata

12:00-15:00

stud.

Mikulková Adéla

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

NV

Štěpánková Jiřina

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Fuchsová Zuzana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Smetáková Zdeňka

 

OČR

Tomášková Zlata

 
7.2.
(Čt)
 

7:20- 7:50

SBĚROVÝ TÝDEN
PO-SCHJ,ÚT- PEI, ST-CSS,ČT-CSS,PÁ- SCHJ

 

8:00-14:25

Divizní kolo basketbalu
- Sportovní hala Most - max. 12 žákyň - dívky

Gábel David

12:00-15:30

Plavání
12:50 - 14:20

4.B
Allertová Nadine (4.B)

14:00-15:00

Dotyková party - ŠD
- všechny vychovatelky

 

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

NV

Štěpánková Jiřina

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Fuchsová Zuzana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Smetáková Zdeňka

 

OČR

Tomášková Zlata

 
8.2.
(Pá)
 

7:20- 7:50

SBĚROVÝ TÝDEN
PO-SCHJ,ÚT- PEI, ST-CSS,ČT-CSS,PÁ- SCHJ

 

13:45-14:45

Družinka se hýbe
- všechny vychovatelky

Tvm

 

N

Kocourková Olga

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

NV

Štěpánková Jiřina

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Fuchsová Zuzana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Smetáková Zdeňka

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Brabcová Andrea

 
9.2.
(So)
 

 

OČR

Brabcová Andrea

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Eštoková Alena

 

N

Fuchsová Zuzana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kocourková Olga

 
10.2.
(Ne)
 

 

OČR

Brabcová Andrea

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Eštoková Alena

 

N

Fuchsová Zuzana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kocourková Olga

 
11.2.
(Po)
 

7:10-16:05

REVIZE NÁŘADÍ V TĚLOCVIČNÁCH
- po domluvě lze omezeně používat TV - odpolední hodiny ano

Tvv, Tvm

13:00-13:30

Projekty Dr. Robert Gamba

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Bělíková Veronika

 

Tisk TK 1. - 9.r.
- následná kontrola TK dle domluvy SVL

 

 

N

Kocourková Olga

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Fuchsová Zuzana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 

N

Smetáková Zdeňka

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Brabcová Andrea

 
12.2.
(Út)
 

7:10-16:05

REVIZE NÁŘADÍ V TĚLOCVIČNÁCH
- po domluvě lze omezeně používat TV - odpolední hodiny ano

Tvv, Tvm

7:10- 7:50

ODEVZDAT VYPLNĚNE PŘIHLÁŠKY NA SŠ TUČ
- TUČ vycházejících žáků zkontrolují a předají VRJ k tisku zadních stran - VRJ předá k podpisu ŘŠ

 

7:10-10:50

Plavání
7:50 - 9:20

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - Podkovy

Lhotáková Ivana

 

N

Kocourková Olga

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

Testování 9.ročníky KALIBRO

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Fuchsová Zuzana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Raczová Oldřiška

 

lék.

Brabcová Andrea

 

N

Smetáková Zdeňka

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Brabcová Andrea

 
13.2.
(St)
 

7:10-16:05

REVIZE NÁŘADÍ V TĚLOCVIČNÁCH
- po domluvě lze omezeně používat TV - odpolední hodiny ano

Tvv, Tvm

8:00-12:40

ZŽS TV turistika - Klíny

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

8:00-12:40

Okresní kolo soutěže v AJ

Paulová Jesica
Macul'ová S. (7.B)

10:05-13:35

OČR

Miklovičová Jana

12:40-13:25

lék..

Kratochvílová Petra

 

N

Kocourková Olga

 

EVVO studium

Bažo Pavel

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

Testování 9.ročníky KALIBRO

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Krčmářová Romana

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Fuchsová Zuzana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Brabcová Andrea

 
14.2.
(Čt)
 

8:00-12:40

Setkání školních metodiků prevence
- OPTIMA v Mostě

Kratochvílová Petra

12:00-15:30

Plavání
12:50 - 14:20

4.B
Allertová Nadine (4.B)

12:50-13:35

Parlament - beseda s bývalým žákem

Svobodová Libuše
č.48

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Závody na koních

Schejbalová Jana

 

OČR

Urbanová Lucie

 

EVVO studium

Bažo Pavel

 

N

Kocourková Olga

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

Testování 9.ročníky KALIBRO

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Brabcová Andrea

 
15.2.
(Pá)
 

8:00-12:40

Okresní kolo soutěže v AJ

Paulová Jesica
Krasko L. (9.A)

12:50-14:25

lék.

Becková Martina

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Kocourková Olga

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

Testování 9.ročníky KALIBRO

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

N

Smetáková Zdeňka

 

OČR

Tomášková Zlata

 

OČR

Brabcová Andrea

 
16.2.
(So)
 

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kocourková Olga

 

OČR

Urbanová Lucie

 
17.2.
(Ne)
 

 

OČR

Tomášková Zlata

 

N

Smetáková Zdeňka

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Kocourková Olga

 

OČR

Urbanová Lucie

 
18.2.
(Po)
 

8:00-15:15

Setkání koordinátorů ENEV

Bažo Pavel

10:05-10:50

Test PŘ

9.A, 9.B
Becková Martina, Janošová Ivana

12:30-15:00

Porada VP - na ÚP MOST

Vitvarová Marie

12:50-14:25

lék.

Pálková Zdeňka

17:30-18:30

Porada komunitního plánu
- ŠK

Lhotáková Ivana

 

N

Kocourková Olga

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

Malá technická univerzita

Kočová Naděžda, Ryjáčková Miroslava

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
19.2.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání
7:50 - 9:20

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:55- 9:40

Testy - humanitní

9.A, 9.B
Papoušková Irena, Vitvar Bohumil

13:00-15:00

Projekt DÍLNY - SPŠ Most
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Archman S. (7.A), Balážová A. (7.A), Bartoňová N. (7.A), Hlaváč P. (7.A), Horáčková D. (7.A), Peiredon J. (7.A), Sládek J. (7.A), Süsserová E. (7.A), Vlach L. (7.A)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD - Sázky a dostihy

Rešová Alena

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Kocourková Olga

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

Malá technická univerzita

Kočová Naděžda, Ryjáčková Miroslava

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
20.2.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV turistika - Klíny

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-12:00

Okresní kolo zeměpisné olympiády

Pálková Zdeňka
Folová S. (7.B), Krasko L. (9.A), Kučera D. (6.A), Máček M. (6.B), Zuska J. (9.B)

8:55- 9:40

Testy - AJ

9.A, 9.B
Hyková Václava (9.A), Perez Petra (9.B)

11:00-12:40

Maškarní rej
P.0 spolu s TOZ a Adélkou

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata
Tvm

11:55-12:40

Prezentace VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
.- ve třídě 8.A

9.A, 9.B
Miklovičová Jana (9.B)

12:50-16:05

Gymnastický trojboj - dívky
- max 4

Gábel David

14:00-14:30

Výchovná komise u ředitelky školy
paní Kohoutová OSPOD

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Janatová Eva

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
21.2.
(Čt)
 

7:10- 7:50

lék.

Firmanová Lenka

8:30-10:00

Jednání s paní Gregorovou

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Lhotáková Ivana

8:55-11:45

Hudební škatulky - Roková krabička
- 45,-Kč - Kosmos

5.C
Pýchová Martina (5.C)

8:55- 9:40

Beseda s MP - Vandalismus

7.A
Smetáková Zdeňka (7.A)

10:05-10:50

Testy - ekonomické

9.A, 9.B
Becková Martina, Vitvar Bohumil

10:05-10:50

Beseda s MP - Vandalismus

7.C
Skramušská Martina (7.C)

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ Most
+ čas na oběd odchod a příchod

Kratochvílová Petra
Bohuslav O. (7.B), Brom L. (7.B), Jahodová T. (7.B), Kočinová K. (7.B), Kozák D. (7.B), Polák L. (7.B), Rácová Š. (7.B), Rozsypalová K. (2.C), Sporer D. (7.B), Vogelová L. (7.B)

12:00-15:30

Plavání
12:50 - 14:20

4.B
Allertová Nadine (4.B)

12:50-16:05

Gymnastický trojboj - hoši
- max 4

Gábel David

 

N

Pálková Zdeňka

 

OČR

Urbanová Lucie

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
22.2.
(Pá)
 

7:10- 9:40

Workshop STONES - ve velké zasedací místnosti - 4. patro budovy MmM
- 8:00 - 8:40 Vysoká škola báňská - technická univerzita Ostrava.

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

8:00-10:50

Workshop STONES - ve velké zasedací místnosti - 4. patro budovy MmM
- 8:50 - 9:30 Vysoká škola báňská - technická univerzita Ostrava.

9.B
Becková Martina (9.B)

8:00-12:40

lék.

Thalerová Lucie

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
ŠD, ŠK, MTV - všechny vychovatelky

Tvm

 

OČR

Urbanová Lucie

 

N

Pálková Zdeňka

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N
ŠTJ

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
23.2.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Pálková Zdeňka

 
24.2.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Pálková Zdeňka

 
25.2.
(Po)
 

8:00-10:50

Planetárium

3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Janatová Eva (3.B)

8:00-10:00

Psychologické vyšetření žáka - SPC Měcholupy
1.C

Vitvarová Marie

8:00- 8:45

Setkání OSPOD s námi
- v ředitelně

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav

13:30-15:00

Rozpočet - MmM, OŠAK
+ ekonomka

Firmanová Lenka

14:00-15:00

Závody autíček na dálkové ovládání
- atrium 1. stupně

Schejbalová Jana

 

N

Pálková Zdeňka

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD

Brabcová Andrea

 

N

Vybíralová Barbora

 

KO TK dle domluvy SVL

 

 

N

Eštoková Alena

 
26.2.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání
7:50 - 9:20

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:00- 9:40

lék.

Tomášková Zlata

8:55- 9:40

Beseda s MP "Záškoláctví"

5.C
Pýchová Martina (5.C)

8:55-10:50

lék.

Kratochvílová Petra

10:05-10:50

Beseda s MP "Kriminalita dětí a mládeže"

6.A
Bažo Pavel (6.A)

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ Most
+ čas na oběd odchod a příchod - druhou půlku rozdělí SMZ

7.A
Smetáková Zdeňka

12:00-16:00

Stud.

Brabcová Andrea, Mikulková Adéla

13:00-15:00

Projekt DÍLNY - SPŠ Most
+ čas na oběd odchod a příchod

Včelková Marcela
Al-Naggar S. (7.C), Číčelová M. (7.C), Entlichová A. (7.C), Charamza O. (7.C), Karel D. (7.C), Kejřová S. (7.C), Klíma D. (7.C), Kročil D. (7.C), Novický J. (7.C), Novotná A. (7.C), Piešťanský E. (7.C), Uhlířová K. (7.C)

14:00-15:00

Pěvecká soutěž ŠD, ŠK
- hudebna

Csesznoková Simona

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Fuchsová Zuzana

 

ŘD

Svobodová Libuše

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD

Brabcová Andrea

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
27.2.
(St)
 

8:00-12:40

OČR

Mikulková Adéla

8:00-12:40

ZŽS TV turistika - Klíny

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

8:55- 9:40

Beseda s MP "Záškoláctví"

5.A
Urbanová Lucie (5.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP "Bezpečné chování doma"

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

8:55-11:45

Zeměpisný pořad - MYAMAR v kině KOSMOS.
- v kině KOSMOS., Cena 70,-Kč na žáka - každý třídní zaplatí za svou třídu na místě podle počtu žáků, doprovod má vstup zdarma

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Janošová Ivana (6.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Papoušková Irena (8.B), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C)

10:05-10:50

Beseda s MP "Záškoláctví"

5.B
Raczová Oldřiška (5.B)

10:05-10:50

Beseda s MP "Bezpečné chování doma"

3.B
Janatová Eva (3.B)

14:00-15:00

Masopustní soutěže
- ŽL ŠD

Perglová Iveta

14:30-16:30

Školní kolo v recitaci
- učebna VV

Skramušská Martina, Smetáková Zdeňka, Kratochvílová Petra

 

N

Pálková Zdeňka

 

N

Fuchsová Zuzana

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD

Brabcová Andrea

 

N

Vybíralová Barbora

 

KO TK dle domluvy SVL

 

 

N

Eštoková Alena

 

Náslech

Krčmářová Michaela

 
28.2.
(Čt)
 

8:55- 9:40

Beseda s MP "Kriminalita dětí a mládeže"

6.B
Janošová Ivana (6.B)

9:30-12:30

Městské divadlo v Mostě - Škola základ života -
Vstupné 110,-Kč,

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

10:05-10:50

Beseda s MP "Kriminalita dětí a mládeže"

6.C
Glaserová Kamila (6.C)

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ Most
+ čas na oběd odchod a příchod

Pluhařová Jana
Bečáková N. (7.B), Filinger Š. (7.B), Folová S. (7.B), Havel D. (7.B), Hylánová M. (7.B), Kašparová B. (7.B), Kranát N. (7.B), Macul'ová S. (7.B), Myslikovjanová N. (7.B), Pánov P. (7.B), Rejčová P. (7.B)

11:55-12:40

Den jazyků - připravuje VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ
- vyučující v hodinách, ve třídách s IT a dataprojektorem

9.A, 9.B
Perez Petra (9.A), Poštová Barbora (9.B), Vitvar Bohumil

12:00-15:30

Plavání
12:50 - 14:20

4.B
Allertová Nadine (4.B)

12:50-14:25

lék.

Perez Petra

12:50-16:05

§

Kaslová Jana

14:00-15:00

Pyžamová párty
- hudebna

Lhotáková Ivana, Rešová Alena

 

N

Pálková Zdeňka

 

Ukončení testování Kalibro

 

 

N

Fuchsová Zuzana

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD

Brabcová Andrea

 

N

Vybíralová Barbora

 

KO TK dle domluvy SVL

 

 

N

Eštoková Alena

 

StV

Csesznoková Simona

 
1.3.
(Pá)
 

10:05-11:45

Planetárium

3.A
Fuchsová Zuzana, Urbanková Jiřina

 

N

Eštoková Alena

 

§

Csesznoková Simona

 

KO TK dle domluvy SVL

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

POSLEDNÍ DEN PRO ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠEK NA SŠ
- zodpovídají rodiče

 

 

ŘD

Brabcová Andrea

 

N

Pokorná Marcela

 

Praxe
Š. Strosnerová - asistent/VIM K. Paroubková - ŠD/CSS

 

 

N

Fuchsová Zuzana

 

N

Pálková Zdeňka

 
2.3.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Fuchsová Zuzana

 
3.3.
(Ne)
 

 

LVVZ ZŠ Most, J. A. Komenského 474
- Háj pod Klínovcem - TUČ rozdělí do paralelních tříd

6.A, 8.A
Becková Martina, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Fuchsová Zuzana

 
4.3.
(Po)
 

7:10-20:50

Ovocný a zeleninová týden
- pro celou čkolu

 

7:10-20:50

Týden podpory čtenářské gramotnosti

 

8:15-10:45

MaP

8.B
Papoušková Irena

10:05-13:35

Magistrát města Mostu - Zvol si. info
odchod v 10,20

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

11:55-15:15

lék.

Ondráčková Lucie

12:30-13:30

Čtení pohádky
všechna oddělení - všechny vychovatelky

 

 

StV

Csesznoková Simona

 

KO TK SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

2.slohové práce ČJ

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

LVVZ ZŠ Most, J. A. Komenského 474
- Háj pod Klínovcem - TUČ rozdělí do paralelních tříd

6.A, 8.A
Becková Martina, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 
5.3.
(Út)
 

7:10-20:50

Ovocný a zeleninová týden
- pro celou čkolu

 

7:10-20:50

Týden podpory čtenářské gramotnosti

 

7:10-10:50

Plavání
7:50 - 9:20

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

10:05-10:50

Návštěva školní knihovny.

1.C
Hasilová Dagmar, Ondráčková Lucie (1.C)

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SPŠ Most
+ čas na oběd odchod a příchod

Včelková Marcela
Dvořáčková V. (7.C), Fürstová N. (7.C), Glossová P. (7.C), Hrdličková A. (9.A), Charvátová K. (7.C), Klasová K. (7.C), Kroulík T. (7.C), Křivan A. (7.C), Marková N. (7.C), Šešinová T. (7.C), Vítr M. (7.C)

11:00-11:45

Návštěva školní knihovny.

1.B
Hasilová Dagmar, Krčmářová Romana (1.B)

12:30-13:30

Čtení pohádky
všechna oddělení - všechny vychovatelky

 

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Zelenina

Schejbalová Jana

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

StV

Csesznoková Simona

 

KO TK SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

OČR
ŠTJ

 

 

LVVZ ZŠ Most, J. A. Komenského 474
- Háj pod Klínovcem - TUČ rozdělí do paralelních tříd

6.A, 8.A
Becková Martina, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 
6.3.
(St)
 

7:10-20:50

Ovocný a zeleninová týden
- pro celou čkolu

 

7:10-20:50

Týden podpory čtenářské gramotnosti

 

8:00-12:40

ZŽS Vycházka Oblík

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

8:00-10:50

Městská knihovna Most - Mostecké pověsti

5.A
Urbanová Lucie (5.A)

8:00- 9:40

Projekt Hravě o prevenci
- SZÚ Ústí n.L. - téma: Nástrahy internetu

7.C
Skramušská Martina (7.C)

9:00-11:00

lék.

Perglová Iveta

10:05-12:40

Městská knihovna Most - Mostecké pověsti

5.B
Raczová Oldřiška (5.B)

11:00-11:45

Návštěva školní knihovny.

1.A
Hasilová Dagmar, Kočová Naděžda (1.A)

12:30-13:30

Čtení pohádky
všechna oddělení - všechny vychovatelky

 

14:00-15:00

Beseda ve školní knihovně
- ŠK

Hasilová Dagmar, Lhotáková Ivana, Perglová Iveta, Schejbalová Jana

14:00-15:00

Návštěva školní knihovny.
ŠD

1.A
Hasilová Dagmar, Lhotáková Ivana

 

StV

Csesznoková Simona

 

KO TK SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

LVVZ ZŠ Most, J. A. Komenského 474
- Háj pod Klínovcem - TUČ rozdělí do paralelních tříd

6.A, 8.A
Becková Martina, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

OČR

Perez Petra

 
7.3.
(Čt)
 

7:10-20:50

Ovocný a zeleninová týden
- pro celou čkolu

 

7:10-20:50

Týden podpory čtenářské gramotnosti

 

8:30-12:00

Porada ředitelů

Firmanová Lenka

12:00-15:30

Plavání
12:50 - 14:20

4.B
Allertová Nadine (4.B)

12:30-13:30

Čtení pohádky
všechna oddělení - všechny vychovatelky

 

14:00-18:00

Bakaláři
3. ZŠ Litvínov

Vrtiška Jan

14:00-15:00

Divadlo Krabice Teplice - Václavka a slimák
- Hudebna

Lhotáková Ivana

 

KO TK SVL

 

 

StV

Csesznoková Simona

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

LVVZ ZŠ Most, J. A. Komenského 474
- Háj pod Klínovcem - TUČ rozdělí do paralelních tříd

6.A, 8.A
Becková Martina, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

OČR

Perez Petra

 
8.3.
(Pá)
 

7:10-20:50

Ovocný a zeleninová týden
- pro celou čkolu

 

7:10-20:50

Týden podpory čtenářské gramotnosti

 

8:00-11:45

Výstava české mozaiky (v kostele)

5.A, 5.B
Bránišová Lenka, Paulová Jesica, Raczová Oldřiška, Urbanová Lucie

12:30-13:30

Pohádkový kvíz ŠD
- všechny vychovatelky

 

13:45-14:45

Tancování se Zlatkou
- MTV

Lhotáková Ivana, Tomášková Zlata

 

StV

Csesznoková Simona

 

KO TK SVL

 

 

lék.

Vitvar Bohumil

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

LVVZ ZŠ Most, J. A. Komenského 474
- Háj pod Klínovcem - TUČ rozdělí do paralelních tříd

6.A, 8.A
Becková Martina, Gábel David, Miklovičová Jana, Rybák Milan

 

OČR

Perez Petra

 
9.3.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
10.3.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
11.3.
(Po)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY
- prázdniny pro žáky - pedagogičtí pracovníci čerpají ŘD a STV

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
12.3.
(Út)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY
- prázdniny pro žáky - pedagogičtí pracovníci čerpají ŘD a STV

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
13.3.
(St)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY
- prázdniny pro žáky - pedagogičtí pracovníci čerpají ŘD a STV

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
14.3.
(Čt)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY
- prázdniny pro žáky - pedagogičtí pracovníci čerpají ŘD a STV

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
15.3.
(Pá)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY
- prázdniny pro žáky - pedagogičtí pracovníci čerpají ŘD a STV

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

stud.

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

 
16.3.
(So)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY
- prázdniny pro žáky - pedagogičtí pracovníci čerpají ŘD a STV

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
17.3.
(Ne)
 

 

JARNÍ PRÁZDNINY
- prázdniny pro žáky - pedagogičtí pracovníci čerpají ŘD a STV

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
18.3.
(Po)
 

7:10-12:40

Dopravní hřiště
- 8:00 začátek - pěšky - sportovní oblečení, přezůvky, psací potžřeby, svačina, ideálně přílba vlastní (lze půjčit)

4.A
Hyková Václava (4.A)

9:30-11:00

Návštěva MŠ Lidická ve třetích třídách a OP
- +TUČ

Lhotáková Ivana, Schejbalová Jana

17:30-18:30

Setkání neziskových organizací

Lhotáková Ivana

 

lék.

Brabcová Andrea

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

LVVZ
NaV

Gábel David

 
19.3.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání
7:50 - 9:20

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

7:10-12:40

Dopravní hřiště
- 8:00 začátek - pěšky - sportovní oblečení, přezůvky, psací potžřeby, svačina, ideálně přílba vlastní (lze půjčit)

4.B
Allertová Nadine (4.B)

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:00-10:00

OČR

Schejbalová Jana

9:30-11:00

Návštěva MŠ Albrechtická v prvních třídách a OP
- + TUČ

Lhotáková Ivana, Perglová Iveta

12:30-16:00

Nová Ves v Horách - Továrna na výrobu dřevěných hraček
- ŠD 20 dětí

Lhotáková Ivana, Rešová Alena

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

LVVZ
NaV

Gábel David

 
20.3.
(St)
 

7:10-13:35

Krajské kolo soutěže v NJ v Ústí nad Labem
- doprovod rodič

Potzel L. (8.A)

8:00-13:00

Okresní kolo přehlídky dětských recitátorů -

Kaslová Jana
Kašpar D. (3.A), Kotlár B. (5.A), Krausová J. (8.B), Kuncová P. (8.B), Lálová L. (4.B), Rejčová P. (7.B), Sémanová A. (3.C), Šebková B. (6.C)

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka - Zlatník

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika, Fuchsová Zuzana, Hlaváčková Jana, Janatová Eva, Thalerová Lucie, Urbanková Jiřina

8:00-16:05

Botanická zahrada Teplice

5.C
Pýchová Martina (5.C)

8:55- 9:40

MěP Bezpečné chování venku

4.A
Hyková Václava (4.A)

8:55- 9:40

MěP Bezpečné chování doma
P.0 - Přípravka

Komůrková Stěpánka

9:00-11:00

§

Miklovičová Jana

9:30-10:50

Návštěva MŠ Albrechtická dolní ve druhých třídách
- + TUČ

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana

10:05-10:50

MěP Vandalismus

7.B
Kratochvílová Petra (7.B)

10:05-10:50

MěP Bezpečný kontakt se psy - Punťa

1.C
Ondráčková Lucie (1.C)

11:55-15:15

Výměna služby ve ŠK

Včelková Marcela

14:00-15:00

"Jak se správně nalíčit"
ŠK Kodetová Šárka

 

 

Setkání Bakaláři . Pardubice

Vrtiška Jan

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

LVVZ
NaV

Gábel David

 
21.3.
(Čt)
 

7:10-10:50

OČR

Miklovičová Jana

8:00-10:00

lék.

Schejbalová Jana

8:55-10:50

Veselé zoubky DM Drogerie
2.hodina 1.A a B 3.hodina P.O, 1.C, Zlatka

 

12:00-15:30

Plavání
12:50 - 14:20

4.B
Allertová Nadine (4.B)

13:00-14:30

lék.

Hasil Jaroslav

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Farmáři - ovoce
- ŠH

Csesznoková Simona

 

lék.

Brabcová Andrea

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

LVVZ
NaV

Gábel David

 
22.3.
(Pá)
 

10:05-11:45

Jednání na SPgŠ Most

Firmanová Lenka

 

Konference Vzdělávání pro budoucnost 2019, Praha

Perez Petra

 

3. Praktická cvičení - F, CH, PŘ - SVL

 

 

stud.

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

LVVZ
NaV

Gábel David

 
23.3.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

Konference Vzdělávání pro budoucnost 2019, Praha

Perez Petra

 
24.3.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
25.3.
(Po)
 

7:20- 7:50

SBĚRNA OTEVŘENA
Sběrová akce - SCHJ + děti

 

8:00-11:00

Česká astronomická společnost - prezenční kolo soutěže
- + asistentka, volná místnost

Ješina P. (6.B), Svoboda J. (6.B)

8:00- 8:45

Jednání s Mgr. Gregorovou

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Lhotáková Ivana

10:05-11:45

Testování KALIBRO

Vitvarová Marie
HUD

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
26.3.
(Út)
 

7:10- 9:40

Podklady pro výplatu - za březen
- do "Hasilovny"

 

7:10-10:50

Plavání
7:50 - 9:20

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:00-12:40

Bečov - cesta zpět pěšky
P.0 - Adéla a Zlatka

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata

8:00-12:00

Školení

Miklovičová Jana

8:55-11:45

Plavání
9:30 - 11:00

4.A
Hyková Václava (4.A)

8:55-10:50

Projekt Hravě o prevenci
ZÚ Ústí nad Labem - Nástrahy internetu -

7.B
Kratochvílová Petra (7.B)

10:05-16:05

lék.

Brabcová Andrea

10:05-11:45

Testování KALIBRO

Vitvarová Marie
HUD

10:05-12:40

Plavání
11:10 - 12:40

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

11:00-12:40

Projekt Hravě o prevenci
ZÚ Ústí nad Labem - Nástrahy internetu -

7.A
Smetáková Zdeňka (7.A)

11:55-16:05

lék.

Glaserová Kamila

14:00-15:30

Příprava na přijímačky z ČJ

Miklovičová Jana

14:00-14:15

Výchovná komise 7.C
- žák 7.C

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Skramušská Martina

16:00-17:00

Den otevřených dveří pro předškoláky
- učitelky 1.stupně - všechny vychovatelky, asistentky

Bělíková Veronika, Fuchsová Zuzana, Janatová Eva, Lhotáková Ivana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
27.3.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS Vycházka - Matylda

2.A, 2.B, 2.C
Buchnerová Eva, Koutecká Kateřina, Ryjáčková Miroslava, Vrabcová Lenka

8:30-10:00

lék.

Thalerová Lucie

8:55- 9:40

Bezpečné chování doma - Beseda S MP Most

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

8:55-11:45

ODVOZ SBĚRU
- + vybraní žáci

Bažo Pavel

8:55- 9:40

Bezpečný kontakt se psy - Punťa - Beseda S MP Most

1.A
Kočová Naděžda (1.A)

9:45-10:45

lék.

Rešová Alena

10:05-10:50

Bezpečné chování doma - Beseda S MP Most

4.B
Allertová Nadine (4.B)

10:05-10:50

Bezpečný kontakt se psy - Punťa - Beseda S MP Most

1.B
Krčmářová Romana (1.B)

11:55-13:35

Jednání na MmM - rozpočet

Firmanová Lenka

17:00-21:00

DEN UČITELŮ
- jídelna

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Konferenci INOVACE VE VÝUCE Ústí nad Labem

Vrtiška Jan

 
28.3.
(Čt)
 

8:00-13:35

DEN NARUBY - na 1.stupni a 9.třídy
2.stupeň 6. - 8.třídy - výuka podle normálního rozvrhu

9.B

8:00-17:00

IQLandie Liberec
Akce je hrazena z projektu IKAP a pro žáky je zdarma -parkoviště u Sportisima

9.A
Becková Martina

9:30-11:30

lék.

Kratochvílová Petra

9:45-10:45

lék.

Raczová Oldřiška

11:00-12:40

Vaření

4.B
Allertová Nadine (4.B)

11:55-12:40

Ekologie - anketa mezi obyvateli v okolí školy ohledně životního prostředí a třídění odpadů

6.A(EKO), 6.B(EKO), 6.C(EKO)
Janošová Ivana

13:30-14:30

Jednání na 11.ZŠ Most

Firmanová Lenka

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Bylinky

Rešová Alena

17:00-21:00

Divadlo Rozmanitostí ke Dni učitelů
- divadelní Ámoska - pro zájemce

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
29.3.
(Pá)
 

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, TV, ŠK, - všechny vychovatelky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
30.3.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
31.3.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
1.4.
(Po)
 

8:00-11:00

Příprava na Velikonoční těšení
- atrium školy - vychovatelky

 

9:30-10:30

lék.

Schejbalová Jana

10:00-11:30

lék.

Kocourková Olga

10:05-12:40

OČR

Horváthová Martina

12:50-16:05

lék.

Janošová Ivana

 

DUBEN - MĚSÍC NÁSOBILKY
- pro 4. a 5.třídy

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
2.4.
(Út)
 

7:10-10:50

Plavání
7:50 - 9:20

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

7:15- 7:50

Provozní porada ve školní jídelně

 

8:00- 9:40

lék.
Kodetová

Vrabcová Lenka

8:00-11:00

Příprava na Velikonoční těšení
- atrium školy - vychovatelky

 

8:55-11:45

Plavání
9:30 - 11:00

4.A
Hyková Václava (4.A)

9:30-10:30

lék.

Schejbalová Jana

10:05-12:40

Plavání
11:10 - 12:40

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

10:30-12:00

lék.

Vitvarová Marie

12:00-16:00

Stud.

Brabcová Andrea, Mikulková Adéla

13:00-14:00

Jednání s vedoucím OŠAK

Firmanová Lenka

 

N

Pokorná Marcela

 

§

Glaserová Kamila

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
3.4.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS TV Vycházka - Kostel

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie

9:30-10:30

lék.

Schejbalová Jana

10:00-11:30

Výzdoba k zápisu
- atrium 1. stupeň - vychovatelky

 

10:05-12:40

OČR

Horváthová Martina

14:00-15:00

Oborový tým přírodních věd
- mimořádně v učebně přírodopisu

 

 

Uzavření testování - 5.ročníků
- SVL VIM

 

 

Kolokvium ředitelů NIDV Ústí nad Labem

Firmanová Lenka

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

lék.

Alferiová Ivana

 
4.4.
(Čt)
 

8:00-17:30

TECHMANIE Plzeň

9.A
Becková Martina (9.A)

9:30-10:30

lék.

Schejbalová Jana

11:00-12:40

Vaření

4.B
Allertová Nadine (4.B)

12:00-13:30

OČR

Pluhařová Jana

14:00-17:00

ZÁPIS dětí do prvních tříd
- podle zvláštního rozpisu - JAE, BEV a FUZ + učitelky z 1.stupně a vychovatelky

 

14:00-15:00

zápis

Tomášková Zlata

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Hravé aktivity do výuky AJ

Perez Petra

 
5.4.
(Pá)
 

7:05- 8:45

lék.

Smetáková Zdeňka

7:05- 7:50

lék.

Krčmářová Romana

8:00- 8:45

lék.

Brabcová Andrea

8:00- 9:30

lék.

Vitvarová Marie

9:30-10:30

lék.

Schejbalová Jana

14:00-17:00

ZÁPIS dětí do prvních tříd
- podle zvláštního rozpisu - JAE, BEV a FUZ + učitelky z 1.stupně a vychovatelky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
6.4.
(So)
 

7:05-11:45

Výměna písku v doskočišti

Gábel David

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
7.4.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
8.4.
(Po)
 

7:05- 7:50

SBĚRNA ZAVŘENA

 

8:00- 9:30

lék.

Vitvarová Marie

8:00-15:20

DVPP - Práce s problémovými žáky
- as.

Raczová Oldřiška, Urbanová Lucie

8:55-11:45

Mgr. Pavlíková SPC Měcholupy
- VIM a matka - spec. uč.

Tomášková Zlata

8:55- 9:40

Beseda s MP "BESIP Chodec"

2.A
Ryjáčková Miroslava (2.A)

8:55- 9:40

Beseda s MP "Bezpečné chování venku"
P.O

Komůrková Stěpánka

10:05-10:50

Beseda s MP "BESIP Chodec"

2.B
Vrabcová Lenka (2.B)

10:05-10:50

Beseda s MP "BESIP Chodec"

2.C
Koutecká Kateřina (2.C)

10:30-11:00

Společný oběd pro první třídy a přípravnou třídu

 

14:00-15:00

lék.

Koutecká Kateřina

 

DUBEN měsíc násobilky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
9.4.
(Út)
 

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:00-10:50

lék.

Janatová Eva

8:55-11:45

Plavání
9:30 - 11:00

4.A
Hyková Václava (4.A)

10:00-10:45

Mimoi budovu
zastupuje HAD

Hasil Jaroslav

10:05-12:40

Plavání
11:10 - 12:40

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Železnice - úřad
školní hřiště

Rešová Alena

 

N

Mikulková Adéla

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
10.4.
(St)
 

8:00- 9:00

lék.

Vitvarová Marie

8:00-10:50

D Rozmanitostí VANGO
- od 9:00 hod, vstupné za žáka je 55 Kč

4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Allertová Nadine (4.B), Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)

8:00-12:35

PC Most

Firmanová Lenka

8:55- 9:40

Beseda s MP "Bezpečné chování venku"

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

10:05-10:50

Beseda s MP "Bezpečné chování venku"

3.B
Janatová Eva (3.B)

13:00-14:45

lék.
- asist.

Vrabcová Lenka

14:00-15:00

lék.

Koutecká Kateřina

14:00-14:45

VK 5.C a7.A
+ OSPOD

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav, Pýchová Martina

 

N

Mikulková Adéla

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
11.4.
(Čt)
 

8:00-13:30

Konference MmM

Firmanová Lenka

8:00-12:40

Návštěva hasičské stanice v Litvínově

7.B, 7.C
Skramušská Martina (7.C), Kratochvílová Petra (7.B), Pluhařová Jana, Včelková Marcela

11:00-12:40

Vaření

4.B
Allertová Nadine (4.B)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Železnice - pražce
školní hřiště

Schejbalová Jana

 

N

Mikulková Adéla

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
12.4.
(Pá)
 

7:05- 9:40

lék.

Tomášková Zlata

8:00- 9:00

lék.

Vitvarová Marie

10:00-11:30

Jednání NEXU,s.r.o. KOMES 17.p.

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav

13:45-14:45

Družinka se hýbe
MTV

Lhotáková Ivana

 

N

Mikulková Adéla

 

N

Pokorná Marcela

 

Státní přijímací zkoušky 2019
- výuka podle 9.A - čtyřleté obory

9.B

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
13.4.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
14.4.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
15.4.
(Po)
 

7:05- 7:50

SBĚRNA ZAVŘENÁ

 

7:05- 8:45

lék.

Pluhařová Jana

8:00- 8:45

lék.

Perez Petra

8:00- 9:40

NV
TOZ

Komůrková Stěpánka

8:55- 9:40

Suchá kulička
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

5.B
Raczová Oldřiška (5.B)

8:55- 9:40

Beseda s MP "Bezpečné chování venku"

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

10:00-10:45

Beránek
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

2.B
Vrabcová Lenka (2.B)

10:55-11:40

Beránek
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

1.A
Kočová Naděžda (1.A)

11:50-12:35

Beránek
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

3.B
Janatová Eva (3.B)

12:45-13:30

lék.

Smetáková Zdeňka

14:00-16:00

Porada pracovní skupiny MAP II Matematická gramotnost
MmMi č. 201

Becková Martina

17:30-18:30

Komunitni plán
SVČ

Lhotáková Ivana

 

3/4 M

 

 

nem.

Panošková Marie

 

N

Vitvarová Marie

 

OČR

Becková Martina

 

N

Pokorná Marcela

 

Státní přijímací zkoušky 2019
- výuka podle 9.A - čtyřleté obory

9.B

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
16.4.
(Út)
 

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:00-15:15

DVPP polytechnické vzdělávání MŠ a PT
TOZ

Komůrková Stěpánka

8:55- 9:40

Beránek
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

10:00-12:00

Návštěva Knihovny - Pověsti

4.B
Allertová Nadine (4.B)

10:00-10:45

Beránek
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

1.C
Ondráčková Lucie (1.C)

10:05-15:15

CROSS - SCHOOL RUNNING
- od 12 hod. do 15 hod. - dvě čtyřčlenná družstva

Hyková Václava
Bajer M. (5.B), Borovička A. (6.C), Hladký V. (5.B), Michálek R. (6.C), Nguyen D. (6.C), Nováková M. (5.C), Pletichová Š. (6.B), Reptišová N. (5.C)

10:55-11:40

Beránek
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

1.B
Krčmářová Romana (1.B)

11:50-12:35

Suchá kulička
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

5.A
Urbanová Lucie (5.A)

12:00-13:30

Výběrové řízení na MmM

Firmanová Lenka

13:30-15:00

Jednání na OŠAK

Firmanová Lenka

 

nem.

Panošková Marie

 

OČR

Miklovičová Jana

 

N

Vitvarová Marie

 

OČR

Becková Martina

 

N

Pokorná Marcela

 

stud.

Bažo Pavel

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Paulová Jesica

 
17.4.
(St)
 

7:10-10:50

Workshop polytechnického vzdělávání pro 1. třídy ZŠ
MAP II ORP Most Malá t:echnická univerzita SVČ Most 8:00 - 8:45 1.lektor 8:55 - 9:40 2.lektor

1.A
Kočová Naděžda (1.A)

8:00- 9:40

lék.

Brabcová Andrea

8:55-12:40

Workshop polytechnického vzdělávání pro 1. třídy ZŠ
MAP II ORP Most Malá t:echnická univerzita SVČ Most 9:50 - 10:35 1.lektor 10:45-11:30 2.lektor

1.B
Krčmářová Romana (1.B)

8:55-12:40

Workshop polytechnického vzdělávání pro 1. třídy ZŠ
MAP II ORP Most Malá t:echnická univerzita SVČ Most 9:50 - 10:35 2.lektor 10:45-11:30 1.lektor

1.C
Ondráčková Lucie (1.C)

8:55- 9:40

Mokrá kulička
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

10:00-10:45

Mokrá kulička - P.0
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

Komůrková Stěpánka

10:55-11:40

Beránek
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

2.A
Ryjáčková Miroslava (2.A)

11:50-12:35

Beránek
ČSOP Kloučková - ovčí vlna

2.C
Koutecká Kateřina (2.C)

12:30-16:00

Velikonoční jarmark
ŠD - všechny vychovatelky

 

 

OČR

Miklovičová Jana

 

nem.

Panošková Marie

 

N

Vitvarová Marie

 

N

Pokorná Marcela

 

stud.

Bažo Pavel

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Paulová Jesica

 
18.4.
(Čt)
 

7:45-15:30

Teplice - výlet ŠD
- botanická zahrada - mýdlárna

Lhotáková Ivana, Rešová Alena

13:00-14:30

OČR

Kaslová Jana

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vitvarová Marie

 

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY
- prázdniny pro žáky - ped. prac. čerpají ŘD či StV

 

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 

Hravé aktivity do výuky AJ

Perez Petra

 
19.4.
(Pá)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vitvarová Marie

 

STÁTNÍ SVÁTEK
Velký pátek

 

 
20.4.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vitvarová Marie

 
21.4.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vitvarová Marie

 
22.4.
(Po)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vitvarová Marie

 

Velikonoční pondělí

 

 
23.4.
(Út)
 

8:00-12:40

ENV - DEN ZEMĚ
ZŽS - Elektrárna Ledvice

5.A, 5.B, 5.C
Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)

8:00-12:35

Den Země - Benedikt, spolu s 1. třídami
P.O

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Komůrková Stěpánka, Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

8:00-12:40

ENV - DEN ZEMĚ ČSOP Klíny

3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B)

8:00-11:45

Den Země v kostele na akci Mozaiky

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

11:00-14:25

OČR

Becková Martina

14:00-15:00

ENV - DEN ZEMĚ ve školní družině

Perglová Iveta

 

lék.

Allertová Nadine

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
24.4.
(St)
 

8:00-14:25

Ssetkání ŠMP - Metodického kabinetu prevence v Litvínově

Kratochvílová Petra

13:00-15:00

GRAFFITI - ŠK, souztěž

Buchnerová Eva

13:00-16:00

Vybíjená - mix
- max. 12 žáků 4. - 5.tř. - Ing. Rybák

Gábel David, Rybák Milan, Tomášková Zlata

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
25.4.
(Čt)
 

7:10-11:45

Plavání
7:50 - 9:20

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

8:00-13:35

ENV - DEN ZEMĚ
- organizace akce - Mgr.P. Bažo - podle zvláštního rozpisu 6.tř. - Botanická vycházka CHKO Č.s. 7.tř. - Ornitologie 8.tř - Meteorologie 9.tř - Třídění odpadů

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (6.A), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Janošová Ivana (6.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Papoušková Irena (8.B), Perez Petra, Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C)

8:00-14:00

Minifotbal - Albrechtická
- max. 12 žáků 7. - 9třídy

Gábel David

9:00-12:00

Porada ředitelů

Firmanová Lenka

9:00-12:00

Informační centrum MěP MmM pro P.0 a Adéla
10:00 - 11:00

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata

9:00-12:45

Matematická gramotnost Most

Becková Martina

11:00-12:40

Vaření

4.B
Allertová Nadine (4.B)

14:15-16:00

3/4 PR - školní jídelna
- KAJ, PLJ - stoly, příprava

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
26.4.
(Pá)
 

8:00-15:00

Letiště Praha - ex.

7.A, 8.B
Smetáková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B), Kaslová Jana

10:00-11:30

lék.

Pluhařová Jana

11:55-13:35

lék.

Bažo Pavel

13:30-15:30

Pálení čarodějnic v SVČ Most
- všechna oddělení, všechny vychovatelky

 

 

odevzdat 3/4 PP z M - SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
27.4.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
28.4.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Pokorná Marcela

 
29.4.
(Po)
 

7:05-16:30

DVPP - CHLAS

Papoušková Irena

8:00- 9:40

Jednání s PČR

Hasil Jaroslav

8:00- 9:30

lék.

Kocourková Olga

12:30-16:00

Setkání ŘV MaP MmM

Firmanová Lenka

 

stud.

Bažo Pavel

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
30.4.
(Út)
 

7:05-10:50

Plavání - mimořádná lekce
+ asistentka

3.B
Janatová Eva (3.B)

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:00-10:00

lék.

Csesznoková Simona

9:00-10:00

Král numeriky - 4. a 5.tř.
- vybraní žáci

Svobodová Libuše
č.48

10:50-12:50

lék.

Kratochvílová Petra

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Včelková Marcela
Al-Naggar S. (7.C), Číčelová M. (7.C), Entlichová A. (7.C), Charamza O. (7.C), Karel D. (7.C), Kejřová S. (7.C), Klíma D. (7.C), Kročil D. (7.C), Novický J. (7.C), Novotná A. (7.C), Piešťanský E. (7.C), Uhlířová K. (7.C)

11:00-14:25

SŠ Humanitas Litvínov - laboratorní cvičení

Papoušková Irena

12:00-14:45

lék.

Firmanová Lenka

12:00-14:00

lék.

Perez Petra

13:00-16:00

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Kratochvílová Petra
Bohuslav O. (7.B), Brom L. (7.B), Jahodová T. (7.B), Kočinová K. (7.B), Kozák D. (7.B), Polák L. (7.B), Rácová Š. (7.B), Rossi S. (7.B), Sporer D. (7.B), Vogelová L. (7.B)

14:00-15:00

Celoroční hra Železný kůň

Csesznoková Simona

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Vybíralová Barbora

 

N

Eštoková Alena

 
1.5.
(St)
 

 

N

Eštoková Alena

 

Státní svátek
Svátek práce

 

 

N

Pokorná Marcela

 
2.5.
(Čt)
 

7:10-11:45

Plavání
7:50 - 9:20

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

8:00-16:00

"Jak se dělá muzikál"
- Hudební divadlo Karlín, 43 dětí

7.B, 7.C
Skramušská Martina, Kratochvílová Petra, Pluhařová Jana, Včelková Marcela

10:30-12:30

Divadlo Rozmanitostí - Ať žijí duchové

5.A
Urbanová Lucie (5.A)

11:00-14:25

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Smetáková Zdeňka
Bogar D. (7.A), Frolík D. (7.A), Kotěborská K. (7.A), Praus L. (7.A), Surmaj R. (7.A), Täuberová V. (7.A), Tokár J. (7.A)

11:00-13:00

ENV - Workshop - Péče o pleť
- 25 žáků 9.tříd - zbytek spojit do 9.A

8.B
Bažo Pavel
sbor

11:55-13:35

Sběrný dvůr
Ekologie

6.B, 6.C
Glaserová Kamila (6.C), Janošová Ivana (6.B)

13:00-15:00

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Pálková Zdeňka
Archman S. (7.A), Balážová A. (7.A), Bartoňová N. (7.A), Hlaváč P. (7.A), Horáčková D. (7.A), Mráčková M. (7.A), Peiredon J. (7.A), Sládek J. (7.A), Süsserová E. (7.A), Vlach L. (7.A)

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Kaslová Jana

 

N

Eštoková Alena

 
3.5.
(Pá)
 

8:00-10:50

Exkurze žáků na Magistrát města Mostu
- v 8:30 hod ve vstupní hale magistrátu

9.A, 9.B
Becková Martina (9.B), Vitvar Bohumil (9.A)

9:00-13:30

Štafetový pohár- Velebudice, stadion
- 1. - 5.třída, max. 16

Tomášková Zlata

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 
4.5.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
5.5.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
6.5.
(Po)
 

7:05- 7:50

Odevzdat návrhy na ocenění žáků
- SVL

Becková Martina, Vitvar Bohumil

8:00-12:45

Mladý zdravotník

Papoušková Irena
Dvořáčková V. (7.C), Kašparová B. (7.B), Krasko L. (9.A), Kurečajová A. (6.A), Majer O. (6.A), Podhorná K. (8.B), Rejčová P. (7.B), Skramušská P. (8.B), Štorch P. (9.A), Štrosnerová K. (8.C)

9:00-10:00

Šablony II. Dr. Gamba

Firmanová Lenka, Hasil Jaroslav

10:05-10:50

Pohádková fyzika
- ve školním klubu

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

11:00-11:45

Pohádková fyzika
- ve školním klubu

3.A
Fuchsová Zuzana

11:55-12:40

Pohádková fyzika
- ve školním klubu

3.B
Janatová Eva (3.B)

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Glaserová Kamila

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
7.5.
(Út)
 

7:30-12:45

Dopravní soutěž mladých cyklistů
- Dětské dopravní hřiště Most - 4 žáci - kategorie mladší

Miklovičová Jana

8:00-11:00

Závěrečná slohová práce - slavnost
- školní jídelna - dozor učitelé v hodinách

9.A, 9.B
Kratochvílová Petra

8:00-10:00

lék.

Schejbalová Jana

11:00-13:35

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Pluhařová Jana
Bečáková N. (7.B), Filinger Š. (7.B), Folová S. (7.B), Havel D. (7.B), Hylánová M. (7.B), Kašparová B. (7.B), Kranát N. (7.B), Macul'ová S. (7.B), Myslikovjanová N. (7.B), Pánov P. (7.B), Rejčová P. (7.B)

12:50-16:05

§

Glaserová Kamila

13:00-15:00

Projekt DÍLNY - SŠT Velebudice
+ čas na oběd odchod a příchod

Včelková Marcela
Dvořáčková V. (7.C), Fürstová N. (7.C), Glossová P. (7.C), Hrdličková A. (7.C), Charvátová K. (7.C), Klasová K. (7.C), Kroulík T. (7.C), Křivan A. (7.C), Marková N. (7.C), Šešinová T. (7.C), Vítr M. (7.C)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Rýžování - zábor

Lhotáková Ivana

16:00-17:00

INFORMAČNÍ ODPOLEDNE

 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Glaserová Kamila

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
8.5.
(St)
 

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 

Státní svátek
Den osvobození od fašismu

 

 
9.5.
(Čt)
 

7:05- 7:50

Beseda školního parlamentu ve školní jídelně

Svobodová Libuše

7:05-17:10

Financování škol - Praha

Firmanová Lenka

7:10-11:45

Plavání
7:50 - 9:20

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

7:30-12:45

Dopravní soutěž mladých cyklistů
- Dětské dopravní hřiště Most - 4 žáci - kategorie starší

Gábel David

10:05-12:40

SPC Teplice
8.A V.Š.

Vitvarová Marie

12:00-14:00

lék.

Kratochvílová Petra

14:00-15:00

Dárek pro maminku
- ŠD - všechny vychovatelky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
10.5.
(Pá)
 

10:00-12:00

DR - představení King Kong
začátek od 10.30 hodin, 55,-Kč

6.A, 6.B, 6.C
Bažo Pavel (6.A), Glaserová Kamila (6.C), Janošová Ivana (6.B)

13:45-14:45

Družinka se hýbe

Lhotáková Ivana
Tvm

 

lék.

Thalerová Lucie

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
11.5.
(So)
 

13:00-16:00

Den pro celou rodinu s MP
Dopravní hřiště

Csesznoková Simona, Schejbalová Jana

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
12.5.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
13.5.
(Po)
 

8:00- 9:40

NaV

Brabcová Andrea

8:00- 8:45

Jednání se ZZS ÚK, p.o.

Hasil Jaroslav

8:30-10:00

RoboShop
- na Střední škole technické v Mostě - Velebudicích, v učebně, kde nyní probíhají IT Dílny.

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

10:00-11:30

RoboShop
- na Střední škole technické v Mostě - Velebudicích, v učebně, kde nyní probíhají IT Dílny.

9.B
Becková Martina (9.B)

11:55-15:15

Plavání
- oběd s TUČ

4.A
Hyková Václava (4.A)

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
14.5.
(Út)
 

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

10:05-12:40

Projekt dílny ICT
Střední školy technické v Mostě - Velebudicích bude IT dílny "vyučovat". IT dílny

8.A
Miklovičová Jana (8.A)

12:15-15:00

OČR

Ryjáčková Miroslava

13:45-15:00

Celoroční hra ŠD Rýžování zlata
- ŠH

Schejbalová Jana

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

§

Glaserová Kamila

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
15.5.
(St)
 

7:05- 8:45

Návrh nejaktivnějších žáků za třídy za školní rok
- Z:TUČ - SVL

 

8:00-12:40

Turistika směr kostel
P.O. spolu s TOZ a Adélkou

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata

8:00-15:00

DVPP Čtenářská gramotnost

Bělíková Veronika

8:00-12:40

ZŽS TV Bouřňák

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

14:00-14:30

VK na úrrovni ředitelky školy
- 2.C,6.A,C

Bažo Pavel, Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Hasil Jaroslav, Koutecká Kateřina

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
16.5.
(Čt)
 

7:05-11:45

Matematická soutěž Násobík
- v SVČ od 9:00 hod. (odchod od školy 8:00 hod.)

Becková Martina
Kovárnická K. (5.B), Kozáková K. (5.A), Pokorný J. (5.C)

7:10-11:45

Plavání
7:50 - 9:20

3.A
Fuchsová Zuzana (3.A)

8:00-10:50

lék.

Vybíralová Barbora

8:00-13:35

DVPP - Integrace dětí s mentálním postižením
PPP Teplice, Lipová 9 - seminář PhDr. Vlasty Šedé

Vitvarová Marie

8:00-10:50

lék.

Pluhařová Jana

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

stud.

Bažo Pavel

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 

lék.

Alferiová Ivana

 
17.5.
(Pá)
 

7:05- 8:45

lék.

Bělíková Veronika

8:00-16:00

Zámek Krásný Dvůr - edukační program -

7.A, 8.B
Smetáková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B), Kaslová Jana

9:00-10:30

Workshop v ZUŠ Most
v ZUŠ Most, Moskevská ul.

4.B
Allertová Nadine (4.B)

10:05-10:50

Čtenářské dovednosti - 1.stupeň
- SVL

 

14:00-15:00

Dnes si vyberu sám
- ŠD, TV, ŠK - všechny vychovatelky

Tvm

 

stud.

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

stud.

Bažo Pavel

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
18.5.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
19.5.
(Ne)
 

16:00-18:00

Benedikt Květen pro veřejnost
- školní kapela

Lhotáková Ivana, Rešová Alena

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 
20.5.
(Po)
 

7:05- 7:50

Odevzdat slohové práce 9.tř.

Miklovičová Jana, Kratochvílová Petra

7:05- 9:40

lék.

Bránišová Lenka

7:05- 7:50

Rozdělení na M 9.tříd - SVL

 

8:00- 9:40

Nábor na minivolejbal - v 1., 2., 3, a 4.třídách
Dr.J. Adamcová, nábor provede Eva Kouřilová

 

11:55-15:15

Plavání
- oběd s TUČ

4.A
Hyková Václava (4.A)

 

Praxe - SPgŠ Most
- K. Vajdová

1.C
Ondráčková Lucie

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
21.5.
(Út)
 

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:00-10:50

Projekt dílny ICT
Střední škola technická v Mostě - Velebudice IT dílny

8.B
Papoušková Irena (8.B)

8:00- 9:40

Nábor na minivolejbal - v 1., 2., 3, a 4.třídách
Dr.J. Adamcová, nábor provede Eva Kouřilová

 

10:05-12:40

Projekt dílny ICT
Střední škola technická v Mostě - Velebudice IT dílny

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Odvoz zlata do banky

Rešová Alena

 

Praxe - SPgŠ Most
- K. Vajdová

1.C
Ondráčková Lucie

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Miklovičová Jana

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
22.5.
(St)
 

7:05- 9:40

lék.

Hasilová Dagmar

8:00-12:40

ZŽS TV Raná

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

13:30-15:00

Turnaj ve šprtci
- ŠK

Buchnerová Eva

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

Praxe - SPgŠ Most
- K. Vajdová

1.C
Ondráčková Lucie

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
23.5.
(Čt)
 

7:10-11:45

Plavání
7:50 - 9:20

3.B
Janatová Eva (3.B)

8:00-13:35

stud.

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

8:00- 9:40

lék.

Csesznoková Simona

8:40-13:30

Uhelné safari Vršany
16 žáků

Hasil Jaroslav, Smetáková Zdeňka

8:55-12:40

lék.
- ŠKJ

Allertová Nadine

10:05-11:45

lék.

Urbanová Lucie

 

Praxe - SPgŠ Most
- K. Vajdová

1.C
Ondráčková Lucie

 

Čtenářské dovednosti - SVL

 

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
24.5.
(Pá)
 

8:00-16:00

Vtelno Výlet ŠD na farmu Splněný sen

Alferiová Ivana, Perglová Iveta, Schejbalová Jana

9:30-11:30

ZŠ OPTIMA - celé hřiště pronájem
- správce hřiště

 

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

Praxe - SPgŠ Most
- K. Vajdová

1.C
Ondráčková Lucie

 

N

Pokorná Marcela

 

VOLBY do EP

 

 

N

Eštoková Alena

 

§

Csesznoková Simona, Rešová Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO
- činnost ŠKOLNÍ DRUŽINY NEPŘERUŠENA - Farma ve Vtelně - PEI a SCHJ

 

 
25.5.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

VOLBY do EP

 

 

N

Pokorná Marcela

 
26.5.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
27.5.
(Po)
 

7:20- 7:50

SBĚROVÝ TÝDEN
- vych. a 8.tř. - PO - SCHJ,ÚT - PEI, ST - CSS,ČT - CSS,PÁ - SCHJ

 

8:00-10:50

Exkurze v Tréninkovém centru společnosti Bilfinger
- stanovený čas 8:30 - 10:00 - Most - Velebudice, ul. Pekárenská 211 GPS souřadnice: 50° 29 6.211"N, 13° 38 35.887"E

8.A
Miklovičová Jana (8.A)

10:05-12:40

Exkurze v Tréninkovém centru společnosti Bilfinger
- stanovený čas 10:15 - 11:45 - Most - Velebudice, ul. Pekárenská 211 GPS souřadnice: 50° 29 6.211"N, 13° 38 35.887"E

8.B
Papoušková Irena (8.B)

11:55-15:15

Plavání
- oběd s TUČ

4.A
Hyková Václava (4.A)

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

Praxe - SPgŠ Most
- K. Vajdová

1.C
Ondráčková Lucie

 

OČR
BEE

 

 

CYKLOTURISTICKÝ KURZ 2019
- Areál Termit 25, Bezdězská 260, Doksy 472 01 - 25 žáků školy 7. - 9. tříd, - zbytek 8.B rozdělí PAI do 8.A a 8.C

8.B
Gábel David, Rybák Milan

 

N

Pokorná Marcela

 

M a ČJ - 2.pol. PP 5.roč. - odevzdat SVL

 

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
28.5.
(Út)
 

7:05-13:35

PYTHAGORIÁDA 2019
- v SVČ Most

Becková Martina
Dvořáčková V. (7.C), Glaser M. (8.C), Hurtová A. (5.C), Ježek J. (8.A), Kovárnická K. (5.B), Kozák D. (7.B), Kroulík T. (7.C), Kunc T. (5.A), Nguyen D. (6.C), Stejskal P. (6.A), Suchomel M. (8.B), Svoboda J. (6.B)

7:05- 7:50

lék.

Horváthová Martina

7:10- 8:45

lék.

Hasil Jaroslav

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

7:20- 7:50

SBĚROVÝ TÝDEN
- vych. a 8.tř. - PO - SCHJ,ÚT - PEI, ST - CSS,ČT - CSS,PÁ - SCHJ

 

8:00- 9:40

lék.

Urbanková Jiřina

11:00-13:35

Ukázka ZZS ÚK - prevnce a první pomoc
- L. Karas

7.A, 8.B
Smetáková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B)
Tvm

 

Praxe - SPgŠ Most
- K. Vajdová

1.C
Ondráčková Lucie

 

§

Kodetová Šárka

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

OČR
BEE

 

 

Podklady pro výplatu - květen, HAS
- Hasilovna

 

 

CYKLOTURISTICKÝ KURZ 2019
- Areál Termit 25, Bezdězská 260, Doksy 472 01 - 25 žáků školy 7. - 9. tříd, - zbytek 8.B rozdělí PAI do 8.A a 8.C

8.B
Gábel David, Rybák Milan

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 

ŘD

Hasil Jaroslav

 
29.5.
(St)
 

7:10- 8:45

lék.

Hasil Jaroslav

7:20- 7:50

SBĚROVÝ TÝDEN
- vych. a 8.tř. - PO - SCHJ,ÚT - PEI, ST - CSS,ČT - CSS,PÁ - SCHJ

 

8:00-12:40

ZŽS TV Bílina Kaňkov

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-14:00

"Mladý záchranář 2019"
- sportovní areál Benedikt

Papoušková Irena
Dvořáčková V. (7.C), Folová S. (7.B), Karel D. (7.C)

14:00-14:15

VK na úrovni ředitelky školy
2.C, 6.A, C

Bažo Pavel, Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Hasil Jaroslav, Koutecká Kateřina

14:30-17:00

Zkoumání magnetismu (měření magnetického pole a magnetické síly)
- v centru kolegiální podpory pro přírodovědné předměty, Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160

Janošová Ivana, Vrtiška Jan

16:00-17:00

Nejlepší žáci 9.tříd na MmM - ocenění

 

 

Praxe - SPgŠ Most
- K. Vajdová

1.C
Ondráčková Lucie

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

CYKLOTURISTICKÝ KURZ 2019
- Areál Termit 25, Bezdězská 260, Doksy 472 01 - 25 žáků školy 7. - 9. tříd, - zbytek 8.B rozdělí PAI do 8.A a 8.C

8.B
Gábel David, Rybák Milan

 

NV

Krčmářová Michaela

 

N

Pokorná Marcela

 

lék.

Kocourková Olga

 

N

Eštoková Alena

 

ŘD

Svobodová Libuše

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
30.5.
(Čt)
 

7:10-11:45

Plavání
7:50 - 9:20

3.B
Janatová Eva (3.B)

7:20- 7:50

SBĚROVÝ TÝDEN
- vych. a 8.tř. - PO - SCHJ,ÚT - PEI, ST - CSS,ČT - CSS,PÁ - SCHJ

 

10:30-12:30

DR - P.0

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata

11:55-12:40

lék.
supl. PAM

Pýchová Martina

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

Praxe - SPgŠ Most
- K. Vajdová

1.C
Ondráčková Lucie

 

CYKLOTURISTICKÝ KURZ 2019
- Areál Termit 25, Bezdězská 260, Doksy 472 01 - 25 žáků školy 7. - 9. tříd, - zbytek 8.B rozdělí PAI do 8.A a 8.C

8.B
Gábel David, Rybák Milan

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Zdravotník zotavovacích akcí - DVPP

Smetáková Zdeňka

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
31.5.
(Pá)
 

7:20- 7:50

SBĚROVÝ TÝDEN
- vych. a 8.tř. - PO - SCHJ,ÚT - PEI, ST - CSS,ČT - CSS,PÁ - SCHJ

 

8:00-13:35

Výlet - Hněvín

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

8:00-12:30

FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD
- osobně pan Daniel Šeiner - třídní foto 15x26 30,-Kč - skupinové 10x15 3ks 60,-Kč

 

14:00-15:00

DEN DĚTÍ - ŠD
- školní hřiště - všechna oddělení a vychovatelky

 

 

N

Pokorná Marcela

 

CYKLOTURISTICKÝ KURZ 2019
- Areál Termit 25, Bezdězská 260, Doksy 472 01 - 25 žáků školy 7. - 9. tříd, - zbytek 8.B rozdělí PAI do 8.A a 8.C

8.B
Gábel David, Rybák Milan

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

Praxe - SPgŠ Most
- K. Vajdová

1.C
Ondráčková Lucie

 

N

Eštoková Alena

 

3. slohové práce 6. - 8.roč. - vyuč. ŠJ - SVL

 

 

Zdravotník zotavovacích akcí - DVPP

Smetáková Zdeňka

 

Praxe SPgŠ Most B. Siváková
P.O - Š. Komnůrková

 

 
1.6.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
2.6.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
3.6.
(Po)
 

8:00-17:45

Výlet Den dětí - Kláštřerec nad Ohří, zámek

7.B, 7.C
Skramušská Martina (7.C), Kratochvílová Petra (7.B), Pluhařová Jana, Včelková Marcela

8:00-12:40

DEN DĚTÍ SE ZLATKOU
- na školním hřišti

4.A, 5.A, 5.B, 5.C
Bělíková Veronika, Blahoutová Markéta, Fuchsová Zuzana, Hyková Václava (4.A), Janatová Eva, Kočová Naděžda, Koutecká Kateřina, Krčmářová Romana, Ondráčková Lucie, Perez Petra, Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Ryjáčková Miroslava, Urbanová Lucie (5.A), Vrabcová Lenka

8:00-13:35

Sbor dobrovolných hasičů Litvínov
- Den dětí

6.B, 6.C
Glaserová Kamila (6.C), Janošová Ivana (6.B)

8:00-16:00

Den dětí - Mirákulum Milovice

7.A, 8.B
Smetáková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B), Kaslová Jana

8:00-11:45

DEN DĚTÍ SE ZLATKOU
- na školním hřišti - 4. a 5.třídy končí po 5.hodině

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B, 5.C
Bělíková Veronika (3.C), Blahoutová Markéta, Fuchsová Zuzana (3.A), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B), Kočová Naděžda (1.A), Koutecká Kateřina (2.C), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C), Perez Petra, Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Ryjáčková Miroslava (2.A), Urbanová Lucie (5.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:30-13:00

Kino - filmové představení

6.A, 8.A, 8.C, 9.A, 9.B
Bažo Pavel, Becková Martina, Miklovičová Jana, Vitvar Bohumil, Vrtiška Jan

10:00-12:00

Návštěva Knihovny - Vesmír

4.B
Allertová Nadine (4.B)

11:55-15:15

Plavání
- oběd s TUČ

4.A
Hyková Václava (4.A)

13:00-16:00

Porada vých. poradců - Úřad práce

Vitvarová Marie

14:30-16:00

Pracovní skupina Matematické gramotnosti
- na Magistrátu města Mostu

Becková Martina

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 
4.6.
(Út)
 

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

11:00-13:35

lék.

Papoušková Irena

12:50-13:35

lék.

Glaserová Kamila

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 
5.6.
(St)
 

7:05- 7:50

lék.

Hasil Jaroslav

8:00-16:05

Svinčice

5.C
Pýchová Martina (5.C)

8:00-12:40

ZŽS TV Tesařova stezka Litvínov
- MHD

4.A, 4.B
Allertová Nadine (4.B), Hyková Václava (4.A)

9:00-13:30

lék.

Vybíralová Barbora

11:55-12:40

příprava knih, inventura výpůjček z MKM

Hasilová Dagmar

11:55-13:35

NaV

Rybák Milan

14:00-15:00

Hudebna Bubny - ŠD

Lhotáková Ivana

14:00-15:00

SVČ - Air hockey pro ŠK

Buchnerová Eva

14:00-14:15

VK na úrovni ŘŠ

Firmanová Lenka, Glaserová Kamila, Miklovičová Jana

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

ŘD

Hasil Jaroslav

 

NV

Krčmářová Michaela

 
6.6.
(Čt)
 

7:05- 8:45

lék.

Hasil Jaroslav

7:10-11:45

Plavání
7:50 - 9:20

3.B
Janatová Eva (3.B)

8:00-13:35

Duatlon
- žáci 3.tříd

Pýchová Martina

8:30-10:00

DOFOCENÍ TŘÍD pan Šeiner
- cykloturistika - absence

 

 

lék.

Brabcová Andrea

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

stud.

Paulová Jesica

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

NV

Krčmářová Michaela

 

lék.

Brabcová Andrea

 
7.6.
(Pá)
 

10:05-13:35

NV

Vybíralová Barbora

11:00-13:35

lék.

Pálková Zdeňka

11:00-11:45

Odvoz vypůjčených knih ze šk.knihovny

Hasilová Dagmar

 

ŘD

Pýchová Martina

 

Praxe ŠD SPgŠ Most
M. Schlegelová, J. Štichová,

 

 

lék.

Brabcová Andrea

 

N

Pokorná Marcela

 

4/4 z M napsat 6. - 9. roč.

 

 

N

Eštoková Alena

 

lék.

Vitvar Bohumil

 

NV

Krčmářová Michaela

 
8.6.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
9.6.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
10.6.
(Po)
 

7:05-13:30

lék.

Alferiová Ivana

7:05- 7:50

lék.

Kratochvílová Petra

8:00-10:50

Exkurze v Tréninkovém centru společnosti Bilfinger
- stanovený čas 8:00 - 10:00 - Most - Velebudice, ul. Pekárenská 211 GPS souřadnice: 50° 29 6.211"N, 13° 38 35.887"E

8.C
Vrtiška Jan (8.C)

8:00-10:50

lék.

Becková Martina

9:00-12:40

Knihovna IQ LANDIA
- 10.00 - 11.00

5.A, 5.B
Bránišová Lenka, Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)

11:55-13:35

ČaSP1. Restaurace U Lišáka

Janošová Ivana

11:55-15:15

Plavání
- oběd s TUČ

4.A
Hyková Václava (4.A)

14:00-15:00

Celorošní hra ŠD Indiánské písmo
- ŠH

Rešová Alena

16:00-17:00

Závěrečná rozlučková besídka pro rodiče

3.A
Fuchsová Zuzana

 

ŘD - Mirka Janátová
- nehledejte

 

 

§

Becková Martina

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Zdravotník zotavovacích akcí - DVPP

Smetáková Zdeňka

 
11.6.
(Út)
 

7:00-17:00

Krajské kolo Mladý záchranář - Krupka

Papoušková Irena
Dvořáčková V. (7.C), Folová S. (7.B), Karel D. (7.C)

7:15- 7:50

Provozní porada - učitelé
- u HADa

 

8:00-10:50

lék.

Glaserová Kamila

8:00-14:00

"EKOLOGIA INVICTA"
- SŠ Humanitas Litvínov

Pálková Zdeňka
Podhorná K. (8.B), Skramušská P. (8.B)

11:55-15:15

lék.

Janošová Ivana

14:00-15:00

Oborový tým ČJ
- učebna č.46 - SKM, KRP, MIJ, PAM, SMZ

 

 

ŘD - Mirka Janátová
- nehledejte

 

 

stud.

Urbanová Lucie

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Zdravotník zotavovacích akcí - DVPP

Smetáková Zdeňka

 
12.6.
(St)
 

7:05-18:00

Praha - historická
+ asistentka

5.C
Pýchová Martina (5.C), Včelková Marcela

8:00-13:35

Výlet - Benedikt

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

8:00-12:40

ZŽS TV Červený Hrádek

3.A, 3.B, 3.C
Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Janatová Eva (3.B)

8:00-12:30

Lanové centrum - OSEK
- za odměnu pro I. stupeň

Buchnerová Eva, Kodetová Šárka, Mikulková Adéla, Poštová Barbora

11:00-12:00

DOFOCENÍ - pan Šeiner přinese fotky
- připravte peníze - čas upřesním na poradě ( mezi 11:00 - 12:00)

 

14:00-15:00

Hry skautského oddílu pro ŠD
-- ŠH

Lhotáková Ivana

14:30-16:30

Mobilní rozlas - služba

Firmanová Lenka

 

ŘD - Mirka Janátová
- nehledejte

 

 

OČR

Becková Martina

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

Zdravotník zotavovacích akcí - DVPP

Smetáková Zdeňka

 
13.6.
(Čt)
 

7:10-11:45

Plavání
7:50 - 9:20

3.B
Janatová Eva (3.B)

8:00-14:30

Výlet za odměnu pro 2. stupeň
- do Jump areny v Ústí nad Labem

Bránišová Lenka, Gábel David, Paulová Jesica, Thalerová Lucie

8:00-14:25

Setkání školních metodiků prevence
ZŠ a MŠ Jeřabinka - Hamr

Kratochvílová Petra

9:00-12:00

Porada ředitelů MmM

Firmanová Lenka

11:00-14:00

stud.

Komůrková Stěpánka, Pálková Zdeňka

14:00-15:00

OT přírodních věd, učebna přírodopisu
všichni vyučující tohoto oborového týmu.

Papoušková Irena

 

ŘD

Tomášková Zlata

 

ŘD - Mirka Janátová
- nehledejte

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 
14.6.
(Pá)
 

8:00-13:35

Workshop Chemopetrol

Firmanová Lenka

8:00-12:40

lék.

Pálková Zdeňka

8:00-12:40

Soutěž plavání - 3. a4.třídy, Borovského Most
- zbytek rozdělit

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

8:55-12:40

Ať žijí duchové
hrad - Hněvín - cena 60,-Kč

5.C
Pýchová Martina (5.C)

9:00-13:00

Knihovna s výstavou IQ parku Libere

7.A, 8.B
Smetáková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B), Kaslová Jana

10:05-13:35

Knihovna IQ LANDIA

6.B, 6.C
Glaserová Kamila (6.C), Janošová Ivana (6.B)

14:00-15:00

Celoroční hra ŠD Bizoni

Perglová Iveta

 

ŘD - Mirka Janátová
- nehledejte

 

 

N

Pokorná Marcela

 

OČR

Miklovičová Jana

 

N

Eštoková Alena

 

ENV DVPP - stud.

Bažo Pavel

 
15.6.
(So)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD - Mirka Janátová
- nehledejte

 

 
16.6.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 

ŘD - Mirka Janátová
- nehledejte

 

 
17.6.
(Po)
 

7:05- 7:50

lék.

Firmanová Lenka

7:15- 7:55

OT MJA
- vyučující MJA

 

8:00-11:45

Minigolf - opékání buřtů
P.0 a Adélka

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata

8:00-23:45

Putování Prahou

5.A, 5.B
Raczová Oldřiška (5.B), Urbanová Lucie (5.A)

8:00-15:30

Hněvín - divadelní představení Princezna se zlatou hvězdou

7.A, 8.B
Smetáková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B), Kaslová Jana

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

11:55-15:15

Plavání
- oběd s TUČ

4.A
Hyková Václava (4.A)

14:00-15:00

Celoroční hraH Lacros, bola
- ŠH

Schejbalová Jana

17:30-18:30

Zimák Komunitní plán

Lhotáková Ivana

 

ŘD - Mirka Janátová
- nehledejte

 

 

KO TK 1. - 9.roč. SVL

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 
18.6.
(Út)
 

7:05-12:40

Klíny - farma
P.0 Adélka

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata

7:15- 7:45

OT cizích jazyků
- učitelé AJ a NJ - u HADa ve třídě

 

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

11:55-13:35

Etiketa stolování - návštěva restaurace
ČaSP

Glaserová Kamila

12:15-15:00

lék.

Kočová Naděžda

13:30-15:30

SVČ Air Hockey

Rešová Alena

13:30-15:30

ŠD - SVČ Op ékání buřtů a soutěže všechny vychovatelky

 

14:30-16:05

Etiketa stolování - návštěva restaurace
ČaSP

Glaserová Kamila

 

OČR

Skramušská Martina

 

ŘD - Mirka Janátová
- nehledejte

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 
19.6.
(St)
 

8:00-12:40

ZŽS turistika Jezeří

2.A, 2.B, 2.C
Koutecká Kateřina (2.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-11:45

AQUADROM Most
P.0 a Adélka

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

10:00-12:00

ODVOZ SBĚRU - sběrna uzavřena
- GAD

 

10:05-11:45

Restaurace - stolování

5.A
Pýchová Martina

11:00-20:50

lék.

Raczová Oldřiška

11:55-13:35

Etiketa stolování - návštěva restaurace
ČaSP

6.B(ČSP2)
Glaserová Kamila

14:15-16:00

4/4 PR ve školní jídelně
- příprava sedění KAJ, PLJ - všichni učitelé, asistenti a vychovatelky, které nejsou u dětí

 

14:30-16:00

lék.

Vitvarová Marie

 

NV

Včelková Marcela

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 

ENV DVPP - stud.

Bažo Pavel

 
20.6.
(Čt)
 

7:10-11:45

Plavání
7:50 - 9:20

3.B
Janatová Eva (3.B)

8:00-12:40

ŠKOLNÍ OLYMPIÁDA - 1.stupeň

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 9.B
Allertová Nadine (4.B), Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Gábel David (9.B), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B), Kočová Naděžda (1.A), Koutecká Kateřina (2.C), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C), Ryjáčková Miroslava (2.A), Urbanová Lucie (5.A), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

8:55-13:35

Kopaliště RESSL

7.A, 8.B
Smetáková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B)

9:30-11:30

lék.

Lhotáková Ivana

10:00-13:00

SPgŠ - pro cvičné školy

Firmanová Lenka, Rešová Alena

11:15-13:15

lék.

Kaslová Jana

13:00-14:45

lék.

Ondráčková Lucie

 

OČR

Becková Martina

 

Divadlo Palace Praha
zaměst.

 

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 
21.6.
(Pá)
 

8:00-12:45

Matylda - turistika
P.0 a Adélka

Komůrková Stěpánka, Tomášková Zlata

8:00-12:40

ŠKOLNÍ OLYMPIÁDA - 2.stupeň

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Gábel David, Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Janošová Ivana (6.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Papoušková Irena (8.B), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C)

8:00- 9:00

lék.

Lhotáková Ivana

9:00-10:00

lék.

Poštová Barbora

12:50-15:15

lék.

Hyková Václava

17:00-20:00

Benedikt Mostík - prezentace naší školy

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana, Schejbalová Jana

17:00-23:45

ŠD Nocování ve škole ŽL ŠD

Alferiová Ivana, Perglová Iveta

 

N

Pokorná Marcela

 

N

Eštoková Alena

 
22.6.
(So)
 

0:00- 9:00

ŠD Nocování ve škole ŽL ŠD

Alferiová Ivana, Perglová Iveta

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
23.6.
(Ne)
 

 

N

Eštoková Alena

 

N

Pokorná Marcela

 
24.6.
(Po)
 

7:05- 7:50

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-13:35

Výlet - Terezín

9.A
Vitvar Bohumil (9.A)

8:00-13:00

Sportovní den na Matyldě
- doprava MHD

9.B
Becková Martina (9.B)

8:00-14:25

Školní výlet - CV Lesopark, ZOO
+ asistenti

6.A, 6.B, 6.C
Bažo Pavel (6.A), Glaserová Kamila (6.C), Janošová Ivana, Vybíralová Barbora

8:00-12:40

TUČ ve svých třídách
- 7.B - TUČ supl PLJ za KRP

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Allertová Nadine (4.B), Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B), Janošová Ivana (6.B), Kočová Naděžda (1.A), Koutecká Kateřina (2.C), Krčmářová Romana (1.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Ondráčková Lucie (1.C), Papoušková Irena (8.B), Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Ryjáčková Miroslava (2.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-12:45

Vtelno- dopoledne na farmě
24. 6. pondělí- 8,00- 12,40- Vtelno- dopoledne na farmě

5.B
Paulová Jesica, Raczová Oldřiška

9:00-11:00

Den s IZS - Program HZS a MP Most
- pro 1. stupeň (přihlášené třídy - dle rozpisu)

Kratochvílová Petra

11:00-12:00

Knihovna IQ LANDIA

2.C
Koutecká Kateřina (2.C)

11:55-15:15

Plavání
- oběd s TUČ

4.A
Hyková Václava (4.A)

14:00-15:00

Celoroční hra Idiánské léto

Csesznoková Simona

 

N

Pokorná Marcela

 

lék.

Gábel David

 

Školní výlet - Kamencové jezero, Chomutov

9.B
Becková Martina (9.B)

 

N

Eštoková Alena

 

STV
supl. BRL

Urbanová Lucie

 
25.6.
(Út)
 

7:05- 7:50

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-12:45

Šibeník - putování parkem, sledování změn v okolí
25. 6. úterý - 8,00- 12,40- Šibeník - putování parkem, sledování změn v okolí

5.B(Vv1)
Paulová Jesica, Raczová Oldřiška (5.B(Vv1))

8:00-12:40

TUČ ve svých třídách
- 7.B - TUČ supl PLJ za KRP

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Allertová Nadine (4.B), Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B), Janošová Ivana (6.B), Kočová Naděžda (1.A), Koutecká Kateřina (2.C), Krčmářová Romana (1.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Ondráčková Lucie (1.C), Papoušková Irena (8.B), Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Ryjáčková Miroslava (2.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-13:35

ENV - Benedikt

8.A, 8.C
Miklovičová Jana, Mikulková Adéla, Vrtiška Jan

8:00-19:00

Třídní výlet - Praha, plavba Vltava

7.B, 7.C
Skramušská Martina (7.C), Kratochvílová Petra (7.B), Pluhařová Jana, Včelková Marcela

8:00-12:40

Sportovní dopoledne na Benediktu

5.A
Bránišová Lenka, Urbanová Lucie (5.A)

8:55-12:40

Plavání
9:30 - 11:00

3.B
Janatová Eva (3.B)

9:00-11:30

kino Kosmos, film Aladin

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

 

N

Pokorná Marcela

 

Školní výlet - Kamencové jezero, Chomutov

9.B
Becková Martina (9.B)

 

Ozdravný pobyt
- Jiřetín pod Jedlovou - zbylí žáci - ped vedení KAJ a PEP

7.A, 8.B
Smetáková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B)

 

N

Eštoková Alena

 
26.6.
(St)
 

7:05- 7:50

lék.

Lhotáková Ivana

8:00-15:30

Chmelařské muzeum Žatec

5.C
Panošková Marie, Pýchová Martina

8:00- 9:40

lék.

Pálková Zdeňka

8:00-12:40

Piknik na Šibeníku

5.A
Bránišová Lenka, Urbanová Lucie

8:00-12:40

TUČ ve svých třídách
- 7.B - TUČ supl PLJ za KRP

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Allertová Nadine (4.B), Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B), Janošová Ivana (6.B), Kočová Naděžda (1.A), Koutecká Kateřina (2.C), Krčmářová Romana (1.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Ondráčková Lucie (1.C), Papoušková Irena (8.B), Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Ryjáčková Miroslava (2.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-15:00

Ústí nad Labem. Program: Jump aréna; lanovka na Větruši - Labyrint, popraviště

8.A, 8.C
Miklovičová Jana (8.A), Mikulková Adéla, Pálková Zdeňka, Vrtiška Jan (8.C)

8:00-12:45

Benedikt- sportovní aktivity
26. 6. středa - 8,00- 12,40- Benedikt- sportovní aktivity

5.B(Vv1)
Paulová Jesica, Raczová Oldřiška (5.B(Vv1))

8:00-12:40

ZŽS turistika ZOOpark Chomutov

1.A, 1.B, 1.C
Kočová Naděžda (1.A), Krčmářová Romana (1.B), Ondráčková Lucie (1.C)

8:00-12:40

Naučná stezka - Zpracování vody, Meziboří

4.B
Allertová Nadine (4.B), Škrečková Jana

8:00-13:00

Lezecká aréna Jirkov

6.A
Bažo Pavel (6.A)

8:30-11:40

Místopisná vycházka kolem školy

3.C
Bělíková Veronika (3.C)

14:00-15:00

Rozloučení v ŠD
- všechny vychovatelky

 

17:00-21:00

Setkání zaměstnanců na konci školního roku.
Caffebarterasa, Pod Koňským Vrchem 3388

 

 

N

Pokorná Marcela

 

Ozdravný pobyt
- Jiřetín pod Jedlovou - zbylí žáci - ped vedení KAJ a PEP

7.A, 8.B
Smetáková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B)

 

N

Eštoková Alena

 

OČR

Blahoutová Markéta

 
27.6.
(Čt)
 

7:05- 7:50

lék.

Lhotáková Ivana

7:10-11:45

Plavání
7:50 - 9:20

3.B
Janatová Eva (3.B)

8:00- 9:40

lék.

Csesznoková Simona, Lhotáková Ivana

8:00-12:40

TUČ ve svých třídách
- 7.B - TUČ supl PLJ za KRP

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Allertová Nadine (4.B), Bažo Pavel (6.A), Becková Martina (9.B), Bělíková Veronika (3.C), Fuchsová Zuzana (3.A), Glaserová Kamila (6.C), Skramušská Martina (7.C), Smetáková Zdeňka (7.A), Hyková Václava (4.A), Janatová Eva (3.B), Janošová Ivana (6.B), Kočová Naděžda (1.A), Koutecká Kateřina (2.C), Krčmářová Romana (1.B), Miklovičová Jana (8.A), Kratochvílová Petra (7.B), Ondráčková Lucie (1.C), Papoušková Irena (8.B), Pýchová Martina (5.C), Raczová Oldřiška (5.B), Ryjáčková Miroslava (2.A), Urbanová Lucie (5.A), Vitvar Bohumil (9.A), Vrtiška Jan (8.C), Vrabcová Lenka (2.B)

8:00-13:40

Třídní akce - Laser game - Sportovka Most + jezero u kostela

7.B
Kratochvílová Petra (7.B)

8:00- 9:40

NaV
KOŠ

 

16:00-17:00

Slavnostní vyřazení žáků devátých tříd
- atrium školy , moderování MIJ

 

 

ŘD

Bělíková Veronika

 

N

Pokorná Marcela

 

Ozdravný pobyt
- Jiřetín pod Jedlovou - zbylí žáci - ped vedení KAJ a PEP

7.A, 8.B
Smetáková Zdeňka (7.A), Papoušková Irena (8.B)

 

N

Eštoková Alena

 
28.6.
(Pá)
 

7:05- 7:50

<