Suplování:   Pondělí 20.11.2017 (lichý týden)

datum výpisu: 20.11.2017 (7:20)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.A

   

                       

2.B

     

                     

9.A

   

                       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Fuchsová Zuzana (DoA)

   

..

                       

Janatová Eva (DoA)

     

..

                     

Janošová Ivana (DoA)

   

GLK

                       

Kočová Naděžda (LEK)

-

NEA

BRL

WAK

PAI

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Koutecká Kateřina (OČR)

 

ŠPM

NEA

                       

Perglová Iveta (AŠK)

             

-

-

           

Schejbalová Jana (OČR)

               

-

-

         

Vitvar Bohumil (ŘD)

-

JAI

BEM

-

FIL

GLK

HYV

-

-

-

-

-

-

-

-

Vrtiška Jan (DoA)

     

RAO

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Becková Martina

2.hod

supl. (VIB ŘD)

ČJ

7.B

(č.81)

dozor

Bránišová Lenka

2.hod

supl. (KON LEK)

MJA

2.C

(č.24)

dozor

Firmanová Lenka

4.hod

supl. (VIB ŘD)

VKO

7.C

(č.81)

dozor

Glaserová Kamila

2.hod

supl. (JAI DoA)

Fy

6.C

(č.86)

dozor

 

5.hod

supl. (VIB ŘD)

D

8.A

(č.81)

dozor

Hyková Václava

6.hod

supl. (VIB ŘD)

D

8.B

(č.81)

dozor

Janošová Ivana

1.hod

supl. (VIB ŘD)

ČJ

7.C

(č.81)

dozor

Nekolová Anna

1.hod

supl. (KON LEK)

ČJ

2.C

(č.24)

dozor

 

2.hod

supl. (KOU OČR)

MJA

1.C

(č.14)

dozor

Papoušková Irena

4.hod

supl. (KON LEK)

ČJ

2.C

(č.24)

dozor

Raczová Oldřiška

3.hod

supl. (VRJ DoA)

IKT

5.B

(POC)

dozor

Svobodová Libuše

2.hod

odpadá

MJA

9.A

 

Akce školy

Špoulová Martina

1.hod

supl. (KOU OČR)

ČJ

1.C

(č.14)

dozor

Walterová Kateřina

3.hod

supl. (KON LEK)

Tv

2.C

(Tvv)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

1.hod

ČJ

 

(č.14)

supluje

Špoulová Martina

(KOU)

 

2.hod

MJA

 

(č.14)

supluje

Nekolová Anna

(KOU)

2.A

2. hod Akce školy

2.B

3. hod Akce školy

2.C

1.hod

ČJ

 

(č.24)

supluje

Nekolová Anna

(KON)

 

2.hod

MJA

 

(č.24)

supluje

Bránišová Lenka

(KON)

 

3.hod

Tv

 

(Tvv)

supluje

Walterová Kateřina

(KON)

 

4.hod

ČJ

 

(č.24)

supluje

Papoušková Irena

(KON)

5.B

3.hod

IKT

 

(POC)

supluje

Raczová Oldřiška

(VRJ)

6.C

2.hod

Fy

 

(č.86)

supluje

Glaserová Kamila

(JAI)

7.B

2.hod

ČJ

 

(č.81)

supluje

Becková Martina

(VIB)

7.C

1.hod

ČJ

 

(č.81)

supluje

Janošová Ivana

(VIB)

 

4.hod

VKO

 

(č.81)

supluje

Firmanová Lenka

(VIB)

8.A

5.hod

D

 

(č.81)

supluje

Glaserová Kamila

(VIB)

8.B

6.hod

D

 

(č.81)

supluje

Hyková Václava

(VIB)

9.A

2. hod Akce školy

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 2. hod - Fuchsová Zuzana

2.B, 3. hod - Janatová Eva

9.A, 2. hod - Janošová Ivana

 

 

Suplování:   Úterý 21.11.2017 (lichý týden)

datum výpisu: 20.11.2017 (7:20)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Alferiová Ivana (Stud)

           

-

-

-

-

-

       

Gábel David (AŠK)

-

-

-

JAI

KRR

-

-

KOU

             

Janošová Ivana (LEK)

         

-

-

               

Kratochvílová Petra (LEK)

             

-

             

Pálková Zdeňka (Stud)

           

-

-

-

-

-

       

Urbanová Lucie (NaV)

-

POM

POM

POM

POM

POM

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vitvar Bohumil (ŘD)

-

PAI

-

-

FIL

GLK

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Firmanová Lenka

4.hod

supl. (VIB ŘD)

ČJ

7.C

(č.81)

dozor

Glaserová Kamila

5.hod

supl. (VIB ŘD)

ČJ

7.B

(č.81)

dozor

Janošová Ivana

3.hod

supl. (GAD AŠK)

Tv

5.B

(Tvm)

dozor

Koutecká Kateřina

7.hod

jídelna

 

Krčmářová Romana

4.hod

supl. (GAD AŠK)

Tv

5.A

(Tvv)

dozor

Papoušková Irena

1.hod

supl. (VIB ŘD)

AJ

7.C (AJ72)

(č.81)

dozor

Pokorná Marcela

1.hod

supl. (URL NaV)

ČJ

5.A

(č.51)

dozor

 

2.hod

supl. (URL NaV)

MJA

5.A

(č.51)

dozor

 

3.hod

supl. (URL NaV)

ČaJS

5.A

(č.51)

dozor

 

4.hod

supl. (URL NaV)

ČaSP

4.A

(č.51)

dozor

 

5.hod

supl. (URL NaV)

Vv

4.A

(č.51)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

4.hod

ČaSP

 

(č.51)

supluje

Pokorná Marcela

(URL)

 

5.hod

Vv

 

(č.51)

supluje

Pokorná Marcela

(URL)

5.A

1.hod

ČJ

 

(č.51)

supluje

Pokorná Marcela

(URL)

 

2.hod

MJA

 

(č.51)

supluje

Pokorná Marcela

(URL)

 

3.hod

ČaJS

 

(č.51)

supluje

Pokorná Marcela

(URL)

 

4.hod

Tv

 

(Tvv)

supluje

Krčmářová Romana

(GAD)

5.B

3.hod

Tv

 

(Tvm)

supluje

Janošová Ivana

(GAD)

7.B

5.hod

ČJ

 

(č.81)

supluje

Glaserová Kamila

(VIB)

7.C

1.hod

AJ

AJ72

(č.81)

supluje

Papoušková Irena

(VIB)

 

4.hod

ČJ

 

(č.81)

supluje

Firmanová Lenka

(VIB)

 

 

Suplování:   Středa 22.11.2017 (lichý týden)

datum výpisu: 20.11.2017 (7:20)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.A

 

                       

3.A

 

EX

EX

EX

EX

EX

                 

3.B

 

EX

EX

EX

EX

EX

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Fuchsová Zuzana (AŠK)

 

..

..

                       

Glaserová Kamila (LEK)

   

FIL

MIJ

-

                   

Komůrková Stěpánka (LEK)

     

-

-

-

-

               

Krčmářová Romana (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Ondráčková Lucie (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Tomášková Zlata (AŠK)

 

-

-

                       

Urbanová Lucie (NaV)

-

POM

POM

POM

POM

POM

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vystrčilová Lucie (LEK)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Firmanová Lenka

2.hod

supl. (GLK LEK)

MJA

7.B

(č.77)

dozor

Miklovičová Jana

3.hod

supl. (GLK LEK)

MJA

5.B

(č.77)

dozor

Pokorná Marcela

1.hod

supl. (URL NaV)

ČJ

5.A

(č.51)

přespočetná hod.

 

2.hod

supl. (URL NaV)

MJA

5.A

(č.51)

dozor

 

3.hod

supl. (URL NaV)

ČJ

5.A

(č.51)

dozor

 

4.hod

supl. (URL NaV)

AJ

5.A

(č.51)

dozor

 

5.hod

supl. (URL NaV)

ČaJS

5.A

(č.51)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1., 2. hod Akce školy

3.A

1.- 5. hod Exkurze

3.B

1.- 5. hod Exkurze

5.A

1.hod

ČJ

 

(č.51)

supluje

Pokorná Marcela

(URL)

 

2.hod

MJA

 

(č.51)

supluje

Pokorná Marcela

(URL)

 

3.hod

ČJ

 

(č.51)

supluje

Pokorná Marcela

(URL)

 

4.hod

AJ

 

(č.51)

supluje

Pokorná Marcela

(URL)

 

5.hod

ČaJS

 

(č.51)

supluje

Pokorná Marcela

(URL)

5.B

3.hod

MJA

 

(č.77)

supluje

Miklovičová Jana

(GLK)

7.B

2.hod

MJA

 

(č.77)

supluje

Firmanová Lenka

(GLK)

Pedagogický dohled u třídy:

3.A, 1.- 5. hod - Krčmářová Romana

3.B, 1.- 5. hod - Ondráčková Lucie

 

 

Suplování:   Čtvrtek 23.11.2017 (lichý týden)

datum výpisu: 20.11.2017 (7:20)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Burdychová Radka (LEK)

     

-

-

-

-

               

Csesznoková Simona (LEK)

 

-

-

                       

Glaserová Kamila (LEK)

 

-

BAP

GAD

                     

Skramušská Martina (AŠK)

             

-

-

-

-

       

Miklovičová Jana (OČR)

-

VIB

-

NEA

WAK

ŠPM

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kratochvílová Petra (AŠK)

             

-

-

-

-

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

č.46

             

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bažo Pavel

2.hod

supl. (GLK LEK)

MJA

5.C

(č.77)

dozor

Gábel David

3.hod

supl. (GLK LEK)

MJA

5.B

(č.77)

dozor

Nekolová Anna

3.hod

supl. (MIJ OČR)

ČJ

6.A

(č.63)

dozor

Špoulová Martina

5.hod

supl. (MIJ OČR)

D

7.A

(č.63)

dozor

Vitvar Bohumil

1.hod

supl. (MIJ OČR)

ČJ

7.A

(č.63)

dozor

Walterová Kateřina

4.hod

supl. (MIJ OČR)

AJ

7.A

(č.63)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

5.B

3.hod

MJA

 

(č.77)

supluje

Gábel David

(GLK)

5.C

2.hod

MJA

 

(č.77)

supluje

Bažo Pavel

(GLK)

6.A

3.hod

ČJ

 

(č.63)

supluje

Nekolová Anna

(MIJ)

7.A

1.hod

ČJ

 

(č.63)

supluje

Vitvar Bohumil

(MIJ)

 

4.hod

AJ

 

(č.63)

supluje

Walterová Kateřina

(MIJ)

 

5.hod

D

 

(č.63)

supluje

Špoulová Martina

(MIJ)

 

 

Suplování:   Pátek 24.11.2017 (lichý týden)

datum výpisu: 20.11.2017 (7:20)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Burdychová Radka (LEK)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Csesznoková Simona (LEK)

 

-

-

                       

Gábel David (AŠK)

-

-

-

GLK

KRP

JAI

WAK

-

             

Hyková Václava (AŠK)

           

-

-

             

Perglová Iveta (AŠK)

             

-

-

           

Ryjáčková Miroslava (LEK)

 

KRP

PAI

SKM

MIJ

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Glaserová Kamila

3.hod

supl. (GAD AŠK)

Tv

5.B

(Tvm)

dozor

Skramušská Martina

3.hod

supl. (RYM LEK)

ČaJS

1.A

(č.21)

dozor

Janošová Ivana

5.hod

supl. (GAD AŠK)

Tv

5.A

(Tvv)

dozor

Miklovičová Jana

4.hod

supl. (RYM LEK)

Tv

1.A

(Tvv)

dozor

Kratochvílová Petra

1.hod

supl. (RYM LEK)

ČJ

1.A

(č.21)

dozor

 

4.hod

supl. (GAD AŠK)

Tv

5.C

(Tvm)

dozor

Papoušková Irena

2.hod

supl. (RYM LEK)

ČJ

1.A

(č.21)

dozor

Walterová Kateřina

6.hod

supl. (GAD AŠK)

Tv

9.A (Chl)+

(Tvm)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ČJ

 

(č.21)

supluje

Kratochvílová Petra

(RYM)

 

2.hod

ČJ

 

(č.21)

supluje

Papoušková Irena

(RYM)

 

3.hod

ČaJS

 

(č.21)

supluje

Skramušská Martina

(RYM)

 

4.hod

Tv

 

(Tvv)

supluje

Miklovičová Jana

(RYM)

5.A

5.hod

Tv

 

(Tvv)

supluje

Janošová Ivana

(GAD)

5.B

3.hod

Tv

 

(Tvm)

supluje

Glaserová Kamila

(GAD)

5.C

4.hod

Tv

 

(Tvm)

supluje

Kratochvílová Petra

(GAD)

9.A

6.hod

Tv

Chl

(Tvm)

supluje

Walterová Kateřina

(GAD)

 

Zpracováno v systému Bakaláři