Suplování:   Pátek 18.5.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 18.5.2018 (7:20)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.A

     

DIV

DIV

DIV

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Alferiová Ivana (OČR)

   

-

-

-

-

                 

Bažo Pavel (AŠK)

     

..

..

KOU

                 

Bránišová Lenka (AŠK)

     

-

-

-

                 

Eštoková Alena (LEK)

         

-

-

               

Fuchsová Zuzana (LEK)

-

                           

Kratochvílová Petra (LEK)

           

JAI

               

Perglová Iveta (NEM)

             

-

-

           

Špoulová Martina (NEM)

-

PRP

PRP

PRP

PRP

PRP

URL

-

-

-

-

-

-

-

-

Vystrčilová Lucie (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Hyková Václava

5.hod

odpadá

AJ

4.A

 

Kulturní akce

Janošová Ivana

6.hod

supl. (KRP LEK)

Vv

6.B

(č.54)

dozor

Koutecká Kateřina

5.hod

supl. (BAP AŠK)

ČaSP

6.A (SPAG)

(KOV)

dozor

Prokešová Patricie

1.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

7.B (AJ73)

(č.66)

do úvazku

 

2.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

5.C

(č.66)

do úvazku

 

4.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

8.B (AJ82)+

(č.66)

do úvazku

 

5.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

5.B

(č.66)

do úvazku

Urbanová Lucie

6.hod

jídelna

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

3.- 5. hod Kulturní akce

5.B

5.hod

AJ

 

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

5.C

2.hod

AJ

 

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

6.A

5.hod

ČaSP

SPAG

(KOV)

supluje

Koutecká Kateřina

(BAP)

6.B

6.hod

Vv

 

(č.54)

supluje

Janošová Ivana

(KRP)

7.B

1.hod

AJ

AJ73

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

8.A

4.hod

AJ

AJ82

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

8.B

4.hod

AJ

AJ82

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 3.- 5. hod - Bažo Pavel

 

 

Suplování:   Pondělí 21.5.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 18.5.2018 (7:20)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Burdychová Radka (LEK)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Firmanová Lenka (LEK)

           

HYV

VIB

-

           

Perglová Iveta (AŠK)

             

-

-

           

Raczová Oldřiška (ŘD)

-

SMZ

GLK

-

-

JAE

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Špoulová Martina (NEM)

-

-

PRP

-

PRP

PRP

-

TOZ

-

TOZ

-

-

-

-

-

Vystrčilová Lucie (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Glaserová Kamila

2.hod

supl. (RAO ŘD)

MJA

4.B

(č.47)

dozor

Smetáková Zdeňka

1.hod

supl. (RAO ŘD)

ČJ

4.B

(č.47)

přespočetná hod.

Janatová Eva

5.hod

supl. (RAO ŘD)

Hv

4.B

(č.47)

dozor

Prokešová Patricie

2.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

8.B (AJ82)+

(č.66)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

9.A (AJA1)

(č.66)

přespočetná hod.

Tomášková Zlata

7.hod

supl. (ŠPM NEM)

Tv

7.A (Dív)+

(Tvm)

do úvazku

 

9.hod

supl. (ŠPM NEM)

Tv

8.B (Dív)+

(Tvv)

do úvazku

Vitvar Bohumil

7.hod

jídelna

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

1.hod

ČJ

 

(č.47)

supluje

Smetáková Zdeňka

(RAO)

 

2.hod

MJA

 

(č.47)

supluje

Glaserová Kamila

(RAO)

 

5.hod

Hv

 

(č.47)

supluje

Janatová Eva

(RAO)

6.C

7.hod

Tv

Dív

(Tvm)

supluje

Tomášková Zlata

(ŠPM)

7.A

7.hod

Tv

Dív

(Tvm)

supluje

Tomášková Zlata

(ŠPM)

8.A

2.hod

AJ

AJ82

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

 

9.hod

Tv

Dív

(Tvv)

supluje

Tomášková Zlata

(ŠPM)

8.B

2.hod

AJ

AJ82

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

 

9.hod

Tv

Dív

(Tvv)

supluje

Tomášková Zlata

(ŠPM)

9.A

5.hod

AJ

AJA1

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

 

 

Suplování:   Úterý 22.5.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 18.5.2018 (7:20)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hasil Jaroslav (LEK)

-

                           

Hlaváčková Jana (AŠK)

                     

-

     

Špoulová Martina (NEM)

-

PRP

-

PRP

PRP

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vystrčilová Lucie (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Prokešová Patricie

1.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

7.B (AJ73)

(č.66)

do úvazku

 

3.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

5.C

(č.66)

do úvazku

 

4.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

5.B

(č.66)

do úvazku

Změny v rozvrzích tříd:

5.B

4.hod

AJ

 

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

5.C

3.hod

AJ

 

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

7.B

1.hod

AJ

AJ73

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

 

 

Suplování:   Středa 23.5.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 18.5.2018 (7:20)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

0.P

 

                 

1.A

 

                 

1.B

 

                 

1.C

 

                 

6.A

     

DIV

DIV

DIV

                 

6.B

     

DIV

DIV

DIV

                 

6.C

     

DIV

DIV

DIV

                 

7.A

     

DIV

DIV

DIV

                 

7.B

     

DIV

DIV

DIV

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Fuchsová Zuzana (LEK)

           

-

-

-

           

Skramušská Martina (AŠK)

     

..

-

..

                 

Smetáková Zdeňka (AŠK)

     

..

..

BEM

                 

Komůrková Stěpánka (AŠK)

 

-

-

-

-

-

                 

Koutecká Kateřina (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Miklovičová Jana (AŠK)

     

-

..

-

                 

Kratochvílová Petra (AŠK)

     

..

..

..

                 

Papoušková Irena (AŠK)

     

..

JAI

..

                 

Perez Petra (LEK)

           

-

               

Rybák Milan (AŠK)

 

....

-

-

GAD

FIL

                 

Ryjáčková Miroslava (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Špoulová Martina (NEM)

-

-

-

PRP

PRP

PRP

TOZ

-

TOZ

-

-

-

-

-

-

Thalerová Lucie (LEK)

     

-

-

-

                 

Thalerová Lucie (AŠK)

             

-

-

-

         

Tomášková Zlata (AŠK)

 

-

-

-

-

-

                 

Vrabcová Lenka (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Vystrčilová Lucie (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Becková Martina

5.hod

supl. (SMZ AŠK)

7.C

(č.70)

za odpadlou

Firmanová Lenka

5.hod

supl. (RYB AŠK)

ČaJS

5.B

(č.77)

za odpadlou

Gábel David

4.hod

supl. (RYB AŠK)

ČaJS

5.C

(č.77)

za odpadlou

Janošová Ivana

3.hod

odpadá

Fy

7.B

 

Kulturní akce

 

4.hod

supl. (PAI AŠK)

Ch

9.A

(č.83)

za odpadlou

Prokešová Patricie

3.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

8.B (AJ82)+

(č.66)

do úvazku

 

5.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

9.A (AJA1)

(č.66)

do úvazku

Tomášková Zlata

6.hod

supl. (ŠPM NEM)

Tv

7.A (Dív)+

(Tvv)

do úvazku

 

8.hod

supl. (ŠPM NEM)

Tv

8.B (Dív)+

(Tvv)

do úvazku

Změny v rozvrzích tříd:

0.P

skup Dív: 1.- 5. hod Akce školy

 

skup Chl: 1.- 5. hod Akce školy

1.A

1.- 5. hod Akce školy

1.B

1.- 5. hod Akce školy

1.C

1.- 5. hod Akce školy

5.B

5.hod

ČaJS

 

(č.77)

supluje

Firmanová Lenka

(RYB)

5.C

4.hod

ČaJS

 

(č.77)

supluje

Gábel David

(RYB)

6.A

3.- 5. hod Kulturní akce

6.B

3.- 5. hod Kulturní akce

6.C

6.hod

Tv

Dív

(Tvv)

supluje

Tomášková Zlata

(ŠPM)

 

3.- 5. hod Kulturní akce

7.A

6.hod

Tv

Dív

(Tvv)

supluje

Tomášková Zlata

(ŠPM)

 

3.- 5. hod Kulturní akce

7.B

3.- 5. hod Kulturní akce

7.C

5.hod

 

(č.70)

supluje

Becková Martina

(SMZ)

8.A

3.hod

AJ

AJ82

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

 

8.hod

Tv

Dív

(Tvv)

supluje

Tomášková Zlata

(ŠPM)

8.B

3.hod

AJ

AJ82

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

 

8.hod

Tv

Dív

(Tvv)

supluje

Tomášková Zlata

(ŠPM)

9.A

4.hod

Ch

 

(č.83)

supluje

Janošová Ivana

(PAI)

 

5.hod

AJ

AJA1

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

Pedagogický dohled u třídy:

0.P (Dív, Chl), 1.- 5. hod - Komůrková Stěpánka

1.A, 1.- 5. hod - Ryjáčková Miroslava

1.B, 1.- 5. hod - Vrabcová Lenka

1.C, 1.- 5. hod - Koutecká Kateřina

6.A, 3.- 5. hod - Smetáková Zdeňka

6.B, 3.- 5. hod - Kratochvílová Petra

6.C, 3.- 5. hod - Skramušská Martina

7.A, 3.- 5. hod - Miklovičová Jana

7.B, 3.- 5. hod - Papoušková Irena

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.5.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 18.5.2018 (7:20)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.A

   

DIV

DIV

DIV

                   

2.C

   

DIV

DIV

DIV

                   

4.B

     

DIV

DIV

DIV

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Csesznoková Simona (LEK)

 

-

-

                       

Fuchsová Zuzana (AŠK)

   

..

..

..

                   

Hasil Jaroslav (LEK)

     

-

-

HYV

                 

Kočová Naděžda (AŠK)

   

..

..

..

                   

Raczová Oldřiška (AŠK)

     

..

GAD

KOU

                 

Špoulová Martina (NEM)

-

PRP

PRP

PRP

PRP

-

RYB

-

-

-

-

-

-

-

-

Vitvar Bohumil (LEK)

-

-

PAI

GAD

SMZ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vystrčilová Lucie (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Gábel David

3.hod

supl. (VIB LEK)

ČJ

7.C

(č.81)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (RAO AŠK)

Vv

5.B (VvR2)+

(č.47)

dozor

Smetáková Zdeňka

4.hod

supl. (VIB LEK)

VKZ

7.C

(č.81)

dozor

Hyková Václava

5.hod

odpadá

AJ

4.B

 

Kulturní akce

Koutecká Kateřina

5.hod

supl. (RAO AŠK)

Vv

5.B (VvR2)+

(č.47)

dozor

Papoušková Irena

2.hod

supl. (VIB LEK)

AJ

7.C (AJ72)

(č.81)

dozor

Prokešová Patricie

1.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

5.B

(č.66)

do úvazku

 

2.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

7.B (AJ73)

(č.66)

do úvazku

 

3.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

5.C

(č.66)

do úvazku

 

4.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

9.A (AJA1)

(č.66)

do úvazku

Rybák Milan

6.hod

šatny

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

2.- 4. hod Kulturní akce

2.C

2.- 4. hod Kulturní akce

4.B

3.- 5. hod Kulturní akce

5.A

4.hod

Vv

VvR2

(č.47)

supluje

Gábel David

(RAO)

 

5.hod

Vv

VvR2

(č.47)

supluje

Koutecká Kateřina

(RAO)

5.B

1.hod

AJ

 

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

 

4.hod

Vv

VvR2

(č.47)

supluje

Gábel David

(RAO)

 

5.hod

Vv

VvR2

(č.47)

supluje

Koutecká Kateřina

(RAO)

5.C

3.hod

AJ

 

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

7.B

2.hod

AJ

AJ73

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

7.C

2.hod

AJ

AJ72

(č.81)

supluje

Papoušková Irena

(VIB)

 

3.hod

ČJ

 

(č.81)

supluje

Gábel David

(VIB)

 

4.hod

VKZ

 

(č.81)

supluje

Smetáková Zdeňka

(VIB)

9.A

4.hod

AJ

AJA1

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 2.- 4. hod - Fuchsová Zuzana

2.C, 2.- 4. hod - Kočová Naděžda

4.B, 3.- 5. hod - Raczová Oldřiška

 

 

Suplování:   Pátek 25.5.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 18.5.2018 (7:20)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hlaváčková Jana (LEK)

         

-

-

-

             

Špoulová Martina (NEM)

-

PRP

PRP

PRP

PRP

PRP

KOU

-

-

-

-

-

-

-

-

Vystrčilová Lucie (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Koutecká Kateřina

6.hod

jídelna

 

Prokešová Patricie

1.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

7.B (AJ73)

(č.66)

do úvazku

 

2.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

5.C

(č.66)

do úvazku

 

4.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

8.B (AJ82)+

(č.66)

do úvazku

 

5.hod

supl. (ŠPM NEM)

AJ

5.B

(č.66)

do úvazku

Změny v rozvrzích tříd:

5.B

5.hod

AJ

 

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

5.C

2.hod

AJ

 

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

7.B

1.hod

AJ

AJ73

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

8.A

4.hod

AJ

AJ82

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

8.B

4.hod

AJ

AJ82

(č.66)

supluje

Prokešová Patricie

(ŠPM)

 

Zpracováno v systému Bakaláři