Suplování:   Pondělí 17.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (6:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.A

         

PL

PL

PL

PL

           

5.A

 

5.B

 

7.A

             

DIV

DIV

DIV

         

8.B

             

DIV

DIV

DIV

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Eštoková Alena (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Firmanová Lenka (LEK)

-

                           

Smetáková Zdeňka (AŠK)

             

-

-

-

         

Hyková Václava (AŠK)

         

..

-

..

-

           

Komůrková Stěpánka (AŠK)

 

-

-

-

-

                   

Lhotáková Ivana (LEK)

 

-

-

                       

Lhotáková Ivana (AŠK)

                     

-

-

   

Papoušková Irena (AŠK)

             

-

..

-

         

Pokorná Marcela (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Raczová Oldřiška (AŠK)

 

..

..

..

..

PAJ

PAJ

..

-

-

-

-

-

-

-

Schejbalová Jana (AŠK)

             

-

-

           

Tomášková Zlata (AŠK)

 

-

-

-

-

                   

Urbanová Lucie (AŠK)

 

..

..

-

..

PEP

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Kaslová Jana (AŠK)

             

VIB

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bažo Pavel

3.hod

odpadá

Vv

5.B (Vv2)

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

ČaSP

5.B (ČSP2)

 

Akce školy

Gábel David

3.hod

odpadá

Tv

5.A

 

Akce školy

Paulová Jesica

5.hod

supl. (RAO AŠK)

Vv

6.B

(č.47)

dozor

 

6.hod

supl. (RAO AŠK)

Vv

6.B

(č.47)

dozor

Perez Petra

5.hod

supl. (URL AŠK)

Vv

3.A

(č.23)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

AJ

5.B

 

Akce školy

Pýchová Martina

5.hod

odpadá

ČaJS

4.A

 

Plavání

Vitvar Bohumil

7.hod

šatny

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

5.hod

Vv

 

(č.23)

supluje

Perez Petra

(URL)

4.A

5.- 8. hod Plavání

5.A

1.- 14. hod Akce školy

5.B

1.- 14. hod Akce školy

6.B

5.hod

Vv

 

(č.47)

supluje

Paulová Jesica

(RAO)

 

6.hod

Vv

 

(č.47)

supluje

Paulová Jesica

(RAO)

7.A

7.- 9. hod Kulturní akce

8.A

8.hod

Vv

   

odpadá

 

(PAI)

8.B

7.- 9. hod Kulturní akce

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 5.- 8. hod - Hyková Václava

5.A, 1.- 14. hod - Urbanová Lucie

5.B, 1.- 14. hod - Raczová Oldřiška

7.A, 7.- 9. hod - Smetáková Zdeňka

8.B, 7.- 9. hod - Papoušková Irena

 

 

Suplování:   Úterý 18.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (6:30)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Eštoková Alena (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Glaserová Kamila (AŠK)

               

....

....

         

Skramušská Martina (OČR)

-

PYM

BAP

-

HOM

HOM

PAM

-

-

-

-

-

-

-

-

Smetáková Zdeňka (Stud)

-

PAJ

KRP

BEM

PYM

PAZ

BEM

..

-

-

-

-

-

-

-

Kočová Naděžda (LEK)

         

-

-

-

-

           

Komůrková Stěpánka (AŠK)

-

                           

Lhotáková Ivana (LEK)

 

-

-

                       

Pokorná Marcela (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Rešová Alena (AŠK)

           

-

-

-

-

         

Tomášková Zlata (AŠK)

-

                           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bažo Pavel

2.hod

supl. (SKM OČR)

D

7.C

(č.46)

za odpadlou

Becková Martina

3.hod

supl. (SMZ Stud)

7.B

(č.70)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (SMZ Stud)

7.C

(č.70)

za odpadlou

Horváthová Martina

4.hod

supl. (SKM OČR)

ČJ

8.B

(č.46)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (SKM OČR)

ČJ

8.C

(č.46)

za odpadlou

Kratochvílová Petra

2.hod

supl. (SMZ Stud)

ČJ

7.A

(č.70)

za odpadlou

Pálková Zdeňka

5.hod

supl. (SMZ Stud)

Hv

6.B

(č.70)

za odpadlou

Panošková Marie

6.hod

supl. (SKM OČR)

D

8.C

(č.46)

za odpadlou

Paulová Jesica

1.hod

spojeno (SMZ Stud)

NJ

8.C (NJ3S)+

(č.48)

 

Pýchová Martina

1.hod

supl. (SKM OČR)

ČJ

7.C

(č.46)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (SMZ Stud)

7.A

(č.70)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

5.hod

Hv

 

(č.70)

supluje

Pálková Zdeňka

(SMZ)

7.A

2.hod

ČJ

 

(č.70)

supluje

Kratochvílová Petra

(SMZ)

 

4.hod

 

(č.70)

supluje

Pýchová Martina

(SMZ)

7.B

3.hod

 

(č.70)

supluje

Becková Martina

(SMZ)

7.C

1.hod

ČJ

 

(č.46)

supluje

Pýchová Martina

(SKM)

 

2.hod

D

 

(č.46)

supluje

Bažo Pavel

(SKM)

 

6.hod

 

(č.70)

supluje

Becková Martina

(SMZ)

8.B

1.hod

NJ

NJ3S

(č.48)

spojí

Paulová Jesica

(SMZ)

 

4.hod

ČJ

 

(č.46)

supluje

Horváthová Martina

(SKM)

8.C

1.hod

NJ

NJ3S

(č.48)

spojí

Paulová Jesica

(SMZ)

 

5.hod

ČJ

 

(č.46)

supluje

Horváthová Martina

(SKM)

 

6.hod

D

 

(č.46)

supluje

Panošková Marie

(SKM)

 

 

Suplování:   Středa 19.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (6:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

6.B

         

PL

PL

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bažo Pavel (AŠK)

-

PEP

-

GAD

GAD

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Vitvarová Marie (LEK)

               

-

-

         

Eštoková Alena (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Glaserová Kamila (AŠK)

         

....

....

               

Lhotáková Ivana (LEK)

 

-

-

                       

Pokorná Marcela (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Gábel David

3.hod

supl. (BAP AŠK)

ČaSP

5.C (2DiB)+

(KOV)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (BAP AŠK)

ČaSP

5.C (2DiB)+

(KOV)

dozor

Perez Petra

1.hod

supl. (BAP AŠK)

MJA

4.A

(č.70)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

1.hod

MJA

 

(č.70)

supluje

Perez Petra

(BAP)

5.A

3.hod

ČaSP

2DiB

(KOV)

supluje

Gábel David

(BAP)

 

4.hod

ČaSP

2DiB

(KOV)

supluje

Gábel David

(BAP)

5.C

3.hod

ČaSP

2DiB

(KOV)

supluje

Gábel David

(BAP)

 

4.hod

ČaSP

2DiB

(KOV)

supluje

Gábel David

(BAP)

6.B

skup ČSP2: 5., 6. hod Plavání

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (6:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2.A

 

                 

2.B

 

                 

2.C

 

                 

3.A

 

                 

3.B

PL

                 

3.C

 

                 

4.A

 

                 

4.B

 

                         

5.A

 

                 

7.A

   

               

8.B

   

               

9.B

 

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Allertová Nadine (AŠK)

 

..

                         

Bělíková Veronika (AŠK)

 

..

..

..

-

..

                 

Eštoková Alena (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Firmanová Lenka (AŠK)

     

-

-

-

-

               

Fuchsová Zuzana (AŠK)

 

..

..

-

..

..

                 

Gábel David (AŠK)

 

POB

..

BAP

PYM

....

                 

Smetáková Zdeňka (AŠK)

   

....

..

....

..

....

               

Horváthová Martina (OČR)

       

-

-

-

               

Hyková Václava (AŠK)

 

..

POB

..

KRP

..

                 

Janatová Eva (AŠK)

-

..

-

..

..

-

                 

Kočová Naděžda (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Koutecká Kateřina (AŠK)

 

..

..

..

..

-

                 

Krčmářová Romana (AŠK)

 

..

..

..

..

BAP

                 

Lhotáková Ivana (LEK)

 

-

-

-

-

                   

Ondráčková Lucie (LEK)

           

-

-

-

           

Ondráčková Lucie (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Papoušková Irena (AŠK)

   

....

..

....

....

....

               

Pokorná Marcela (NEM)

-

-

-

-

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Rešová Alena (AŠK)

     

-

-

-

-

               

Ryjáčková Miroslava (AŠK)

 

..

..

..

..

-

                 

Urbanová Lucie (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Vrabcová Lenka (AŠK)

 

..

..

..

..

-

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bažo Pavel

2.hod

odpadá

MJA

4.A

 

Akce školy

 

3.hod

supl. (GAD AŠK)

Tv

6.B (Chl)+

(Tvm)

za odpadlou

 

5.hod

šatny

 

Becková Martina

2.hod

odpadá

MJA

9.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

Z

9.B

 

Akce školy

Bránišová Lenka

3.hod

odpadá

Hv

4.A

 

Akce školy

Hasil Jaroslav

5.hod

odpadá

ČaSP

8.B

 

Akce školy

Skramušská Martina

4.hod

odpadá

ČJ

8.B

 

Akce školy

Horváthová Martina

2.hod

odpadá

MJA

7.A

 

Akce školy

Kratochvílová Petra

1.hod

odpadá

ČJ

9.B

 

Akce školy

 

4.hod

supl. (HYV AŠK)

AJ

5.C

(č.66)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Vv

9.B

 

Akce školy

Perez Petra

4.hod

odpadá

AJ

7.A

 

Akce školy

Poštová Barbora

1.hod

supl. (GAD AŠK)

Tv

6.C (Chl)+

(Tvm)

za odpadlou

 

2.hod

spojeno (HYV AŠK)

AJ

6.C (AJ62)+

(č.54)

 

Pýchová Martina

4.hod

supl. (GAD AŠK)

Tv

5.B

(Tvv)

dozor

 

4.hod

odpadá

ČaJS

4.A

 

Akce školy

Raczová Oldřiška

4.hod

odpadá

Hv

3.C

 

Akce školy

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.- 5. hod Akce školy

2.B

1.- 5. hod Akce školy

2.C

1.- 5. hod Akce školy

3.A

1.- 5. hod Akce školy

3.B

0. hod Plavání

 

1.- 5. hod Akce školy

3.C

1.- 5. hod Akce školy

4.A

1.- 5. hod Akce školy

4.B

1. hod Akce školy

5.A

1.- 5. hod Akce školy

5.B

4.hod

Tv

 

(Tvv)

supluje

Pýchová Martina

(GAD)

5.C

1.hod

Tv

Chl

(Tvm)

supluje

Poštová Barbora

(GAD)

 

4.hod

AJ

 

(č.66)

supluje

Kratochvílová Petra

(HYV)

6.A

2.hod

AJ

AJ62

(č.54)

spojí

Poštová Barbora

(HYV)

 

3.hod

Tv

Chl

(Tvm)

supluje

Bažo Pavel

(GAD)

6.B

2.hod

AJ

AJ62

(č.54)

spojí

Poštová Barbora

(HYV)

 

3.hod

Tv

Chl

(Tvm)

supluje

Bažo Pavel

(GAD)

6.C

1.hod

Tv

Chl

(Tvm)

supluje

Poštová Barbora

(GAD)

 

2.hod

AJ

AJ62

(č.54)

spojí

Poštová Barbora

(HYV)

7.A

2.- 6. hod Akce školy

8.B

2.- 6. hod Akce školy

9.B

1.- 5. hod Akce školy

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 1.- 5. hod - Ryjáčková Miroslava

2.B, 1.- 5. hod - Vrabcová Lenka

2.C, 1.- 5. hod - Koutecká Kateřina

3.A, 1.- 5. hod - Fuchsová Zuzana

3.B, 0. hod - Janatová Eva

3.B, 1.- 5. hod - Janatová Eva

3.C, 1.- 5. hod - Bělíková Veronika

4.A, 1.- 5. hod - Hyková Václava

4.B, 1. hod - Allertová Nadine

5.A, 1.- 5. hod - Urbanová Lucie

7.A, 2.- 6. hod - Smetáková Zdeňka

8.B, 2.- 6. hod - Papoušková Irena

9.B, 1.- 5. hod - Gábel David

 

 

Suplování:   Pátek 21.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (6:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

6.A

 

                 

6.B

 

                 

6.C

 

                 

7.A

 

                 

7.B

 

                 

7.C

 

                 

8.A

 

                 

8.B

 

                 

8.C

 

                 

9.A

 

                 

9.B

 

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Alferiová Ivana (AŠK)

                   

-

-

-

-

-

Bažo Pavel (AŠK)

 

..

HOM

-

-

..

                 

Becková Martina (AŠK)

 

..

-

..

..

..

                 

Csesznoková Simona (AŠK)

                   

-

-

-

-

 

Eštoková Alena (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Gábel David (AŠK)

 

-

-

-

-

..

                 

Glaserová Kamila (AŠK)

 

..

..

-

-

..

                 

Skramušská Martina (AŠK)

 

..

-

-

..

..

                 

Smetáková Zdeňka (AŠK)

 

-

..

..

..

..

                 

Hyková Václava (LEK)

           

-

-

-

           

Janošová Ivana (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Komůrková Stěpánka (AŠK)

 

-

-

-

-

                   

Lhotáková Ivana (LEK)

 

-

-

                       

Lhotáková Ivana (AŠK)

                   

-

-

-

-

 

Miklovičová Jana (AŠK)

 

-

-

PEP

..

..

                 

Kratochvílová Petra (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Papoušková Irena (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Perglová Iveta (AŠK)

                   

-

-

-

-

-

Pokorná Marcela (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Poštová Barbora (LEK)

   

PEP

                       

Schejbalová Jana (AŠK)

                   

-

-

-

-

 

Tomášková Zlata (AŠK)

 

-

-

-

-

                   

Vitvar Bohumil (AŠK)

 

-

-

..

..

..

                 

Vrtiška Jan (AŠK)

 

..

..

..

PAM

..

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Firmanová Lenka

1.hod

odpadá

Z

8.B

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

Z

8.A

 

Akce školy

Hasilová Dagmar

2.hod

odpadá

NJ

7.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

NJ

9.A

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

NJ

9.B

 

Akce školy

Hasil Jaroslav

1.hod

odpadá

IKT

8.C (IKTH)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

IKT

8.B (IKTH)

 

Akce školy

Horváthová Martina

1.hod

odpadá

MJA

7.A

 

Akce školy

 

2.hod

supl. (BAP AŠK)

MJA

4.A

(č.70)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

MJA

7.B

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

MJA

8.B

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

MJA

6.A

 

Akce školy

Pálková Zdeňka

5.hod

odpadá

AJ

8.C (AJC1)

 

Akce školy

Panošková Marie

2.hod

odpadá

ČJ

6.A

 

Akce školy

 

3.hod

odpadá

VKO

6.B

 

Akce školy

 

4.hod

supl. (VRJ AŠK)

IKT

4.A

(POC)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

ČJ

6.B

 

Akce školy

Perez Petra

2.hod

supl. (POB LEK)

AJ

4.B (AJPZ)

(č.46)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (MIJ AŠK)

Tv

4.A

(Tvv)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

AJ

7.C (AJ71)+

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

8.B (AJB1)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

8.A (AJA1)

 

Akce školy

Poštová Barbora

3.hod

odpadá

AJ

7.C (73AJ)+

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

AJ

8.B (AJPZ)

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

AJ

8.C (AJC2)

 

Akce školy

Svobodová Libuše

1.hod

odpadá

MJA

9.A

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

MJA

7.C

 

Akce školy

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

2.hod

MJA

 

(č.70)

supluje

Horváthová Martina

(BAP)

 

3.hod

Tv

 

(Tvv)

supluje

Perez Petra

(MIJ)

 

4.hod

IKT

 

(POC)

supluje

Panošková Marie

(VRJ)

4.B

2.hod

AJ

AJPZ

(č.46)

supluje

Perez Petra

(POB)

6.A

1.- 5. hod Akce školy

6.B

1.- 5. hod Akce školy

6.C

1.- 5. hod Akce školy

7.A

1.- 5. hod Akce školy

7.B

1.- 5. hod Akce školy

7.C

1.- 5. hod Akce školy

8.A

1.- 5. hod Akce školy

8.B

1.- 5. hod Akce školy

8.C

1.- 5. hod Akce školy

9.A

1.- 5. hod Akce školy

9.B

1.- 5. hod Akce školy

Pedagogický dohled u třídy:

6.A, 1.- 5. hod - Bažo Pavel

6.B, 1.- 5. hod - Janošová Ivana

6.C, 1.- 5. hod - Glaserová Kamila

7.A, 1.- 5. hod - Smetáková Zdeňka

7.B, 1.- 5. hod - Kratochvílová Petra

7.C, 1.- 5. hod - Skramušská Martina

8.A, 1.- 5. hod - Miklovičová Jana

8.B, 1.- 5. hod - Papoušková Irena

8.C, 1.- 5. hod - Vrtiška Jan

9.A, 1.- 5. hod - Vitvar Bohumil

9.B, 1.- 5. hod - Becková Martina

 

Zpracováno v systému Bakaláři