Suplování:   Čtvrtek 31.10.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 31.10.2019 (7:39)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

5.B

 

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Allertová Nadine (AŠK)

 

..

..

-

..

..

                 

Firmanová Lenka (ŘD)

-

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kodetová Šárka (NEM)

-

-

-

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Komůrková Stěpánka (AŠK)

 

..

..

..

..

                   

Lhotáková Ivana (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pálková Zdeňka (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Paulová Jesica (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

5.B

1.- 5. hod Akce školy

Pedagogický dohled u třídy:

5.B, 1.- 5. hod - Allertová Nadine

 

 

Suplování:   Pátek 1.11.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 31.10.2019 (7:39)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.B

 

                 

4.C

 

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bělíková Veronika (AŠK)

 

..

..

..

..

..

                 

Blahoutová Markéta (Stud)

       

-

-

-

-

-

-

         

Vitvarová Marie (LEK)

-

-

..

                       

Firmanová Lenka (ŘD)

-

-

-

GLK

SKM

SMZ

JAI

-

-

-

-

-

-

-

-

Krčmářová Michaela (AŠK)

 

..

..

-

..

..

                 

Lhotáková Ivana (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pálková Zdeňka (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Perez Petra (Stud)

       

-

-

-

-

-

-

         

Urbanová Lucie (Stud)

-

URJ

URJ

URJ

URJ

URJ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Glaserová Kamila

3.hod

supl. (FIL ŘD)

Hv

9.C

(HUD)

dozor

Skramušská Martina

4.hod

supl. (FIL ŘD)

Hv

9.B

(HUD)

dozor

Smetáková Zdeňka

5.hod

supl. (FIL ŘD)

Hv

8.B

(č.79)

dozor

Smetana Vojtěch

3.hod

odpadá

Tv

4.B

 

Akce školy

Janošová Ivana

6.hod

supl. (FIL ŘD)

Hv

9.A

(č.79)

dozor

Urbanková Jiřina

1.hod

supl. (URL Stud)

ČJ

4.A

(č.51)

dozor

 

2.hod

supl. (URL Stud)

MJA

4.A

(č.51)

dozor

 

3.hod

supl. (URL Stud)

AJ

4.A

(č.51)

dozor

 

4.hod

supl. (URL Stud)

Vv

4.A

(č.51)

dozor

 

5.hod

supl. (URL Stud)

ČaSP

4.A

(č.51)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

1.hod

ČJ

 

(č.51)

supluje

Urbanková Jiřina

(URL)

 

2.hod

MJA

 

(č.51)

supluje

Urbanková Jiřina

(URL)

 

3.hod

AJ

 

(č.51)

supluje

Urbanková Jiřina

(URL)

 

4.hod

Vv

 

(č.51)

supluje

Urbanková Jiřina

(URL)

 

5.hod

ČaSP

 

(č.51)

supluje

Urbanková Jiřina

(URL)

4.B

1.- 5. hod Akce školy

4.C

1.- 5. hod Akce školy

8.B

5.hod

Hv

 

(č.79)

supluje

Smetáková Zdeňka

(FIL)

9.A

6.hod

Hv

 

(č.79)

supluje

Janošová Ivana

(FIL)

9.B

4.hod

Hv

 

(HUD)

supluje

Skramušská Martina

(FIL)

9.C

3.hod

Hv

 

(HUD)

supluje

Glaserová Kamila

(FIL)

Pedagogický dohled u třídy:

4.C, 1.- 5. hod - Bělíková Veronika

 

Zpracováno v systému Bakaláři