Zpět
23.05.2023, Mgr. Lenka Vrabcová

KRÁLÍK SE NAŠEL! DĚKUJEME NÁLEZCI!

KRÁLÍK SE NAŠEL! DĚKUJEME NÁLEZCI!

ŽÁDOST O POMOC.

Obracíme se na vás s žádostí o pomoc. V pátek 12. 5. 2023 jsme do areálu naší školy umístili dřevěného králíka, kterého jsme získali darem pro naše děti do projektu o divokých králících. Bohužel nám v areálu vydržel pouze jeden den. V sobotu v 19.00 hod. v areálu ještě byl, ale ráno v neděli už ne. Byl odcizen dříve, než děti projekt stihly dokončit. Je nám líto, že někdo pokazil dětem radost z tohoto projektu. Obracíme se proto na vás s prosbou, zda jste neviděli někoho, kdo nám králíka odnesl. Děkujeme za pomoc, vychovatelky ŠD

ŠKOLNÍ DRUŽINA, ŠKOLNÍ KLUB - Ivana LHOTÁKOVÁ, vedoucí vychovatelka ŠD, MT:+420 737 760 264, 


PATNÁCTÉ
*******************

 PRACOVNÍ MÍSTA - HLEDÁME DO SVÉHO TÝMU: 

Kvalifikovaného učitele / učitelku fyziky , matematiky, IKT, TV.
Zájemci, hlaste se na skola@mostzs15.cz, profesní životopis. Info : +420 603 839 532
Potvrzení o studiu či jiná obdobná potvrzení na základě telefonické domluvy s paní Janátovou na tel. +420 603 839 532.
*******************
Škola má STATUT Cvičné školy pedagogické praxe Střední pedagogické školy v Mostě